forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: BAJKE 6 i 7

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 10/05/2018 : 20:11:03


Zajednica Bajki koje skrivene žive među nama izdržala je mnogo nevolja od ruke svog dugogodišnjeg neprijatelja, Protivnika. Vrijeme je došlo da uzvrate i tom osvajaču zaprijete da će cijena pokoravanja posljednjeg uporišta neovisne magije biti viša nego što je čak i on može platiti. Jedina Bajka koja može obaviti tu misiju, međutim, sakrio se u divljini i trebat će ga malo nagovarati, ako ga uopće nađu. Srećom po Bajkograd, Vučka Vuka ne čeka samo putovanje iza neprijateljskih linija …

Bajke 6 • Živjeti sretno zauvijek • 196 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Bill Willingham • Crtež Mark Buckingham • Steve Leialoha • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 10.5.2018. • Cijena 180 Kn

http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/bajke-6-zivjeti-sretno-zauvijek/493/

Slobodne Bajke koje žive u civilnom svijetu odlučno su napale Protivnika, uništile mu jednu od najvrjednijih prednosti u samom srcu njegovog carstva - i na taj način odredile uvjete općeg rata između svjetova. I dok vladar Domovine liže rane i okuplja trupe, stanovnici Bajkograda imaju rijetku priliku uživati u kratkom miru kojeg im je donijela ta pobjeda. Međutim, svi znaju da je ovo samo zatišje pred buru - i da će prije nego što rat završi čak i vjetrovi morati birati strane.

Bajke 7 • Sinovi carstva • 240 stranica • Kolor • 160 x 240 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Bill Willingham • Crtež Mark Buckingham • Steve Leialoha • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Josip Sršen • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 10.5.2018. • Cijena 180 Kn

http://www.fibra.hr/katalog/izdanja/bajke-7-sinovi-carstva/494/
13   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kerempir Posted - 06/03/2019 : 16:05:58
Btw, slučajno vidio da ima spin-off Jack of fables, jel netko to čitao? Ocjene vidim da su lošije od fables.
lwood Posted - 26/02/2019 : 17:35:39
nakon 3 knjige ,zaglavija na 4. prilično pada.
anto Posted - 22/02/2019 : 10:58:35
quote:
Originally posted by kasper

nisu mi ove bajke nesto, jos od polovine 5tog nastavka izgubio sam naglo zelju da ovo pratim aktivno. uzajmih ove na citanje, cisto da vidimo kako sad stoje, pa mogli su se potruditi makar oko crteza kao ranije. mozda cu uzajmiti i ostale, a mozda i necu.


a možda su u šumi?
kasper Posted - 22/02/2019 : 10:38:05
nisu mi ove bajke nesto, jos od polovine 5tog nastavka izgubio sam naglo zelju da ovo pratim aktivno. uzajmih ove na citanje, cisto da vidimo kako sad stoje, pa mogli su se potruditi makar oko crteza kao ranije. mozda cu uzajmiti i ostale, a mozda i necu.
lwood Posted - 06/02/2019 : 12:46:20
Odličan serijal i baš ono ugodno iznenađenje.
Kerempir Posted - 05/02/2019 : 13:00:26
Bajke imaju oscilacija ali generalno je serijal koji mi se jako svidja. Zeni sam zabranio citanje dok se ne kompletira do kraja
DiSkAcH Posted - 05/02/2019 : 12:39:59
Isto smatram da su Bajke odličan serijal. Meni je općenito ta ideja da su oni došli živit u naš svijet fenomenalna, a još mi je bolje to što uopće nisu kid friendly nego ih ima zadnjih smeća i to tamo gdje bi se najmanje nadali. I crtež je vesel i šaren, za svaku pohvalu. Svakako jedan mi od dražih serijala. Opet apeliram tko nije, neka obavezno odigra A Wolf Among Us (igru su adaptirali u istoimeni strip), igra je zapravo interaktivni film više nego igra kao i TWD i ostale TellTaleove igre.
anto Posted - 04/02/2019 : 13:20:46
šta poništavaš kad nisam ni dao ocenu
kasper Posted - 04/02/2019 : 08:07:30
ponistavam ovu ocenu i vracam bajke antu na ponovno citanje . hm, mozda bi mu trebalo vrnuti i ceo vertigo
anto Posted - 03/02/2019 : 22:34:46
posle 7.knjige,definitivno smem da kažem da su mi Bajke uz Skalpirane najbolji Vertigo serijal.

vanserijski strip u svakom slučaju.
anto Posted - 03/02/2019 : 22:33:04
Willingham,Buckingham&ostali:Bajke 6 - Živjeti sretno zauvjek (

Vučka treba vratiti iz samoizgnanstva,a najpodobniji za to je Mogli;a pre nego što ga spoje sa Sneškom i klincima,Veliki Zli ima jednu misiju u Domovini.
Fina,opuštenija knjiga,ali uživao sam maksimalno u svakoj stranici.

Willingham,Buckingham&ostali:Bajke 7 - Sinovi carstva


Na Vučkov poziv, u Bajkograd stiže Ivica,kao Protivnikov izaslanik za mirovne pregovore - sa druge strane,Đepeto i Ledena kraljica sazivaju sastanak ne bi li smislili plan za uništenje celog čovečanstva.

U drugom delu knjige su opet opuštenije i pitkije pričice o Vučku,Sneški i njihovim klincima.
DiSkAcH Posted - 11/05/2018 : 08:26:54
Odlično, pomalo i sigurno, jedva čekam :)
ivanl Posted - 10/05/2018 : 20:58:38
Evo nas skoro na pola serijala. Ide to sasvim dobro.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000