forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK I-III 2019.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mikado Posted - 21/12/2018 : 21:51:15
I-III 2019.


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dzoni Posted - 17/04/2019 : 23:23:20
losa epizoda...613-614
Combatrock Posted - 17/04/2019 : 22:10:20
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Combatrock

Setajuci se u susedstvu ( susedni grad ) nabasah na kiosk i ajd da pogledam. Zaprepascen cinjenicom da prodaju knjigu Solun grad duhova od Mazovera za samo 1100 srpskih dinara spazim novog Zagora. Broj 145. Mislim da je poslednji broj koji sam kupio bio 96. Neljudi. Svakako nezgrapan prevod.

Sjajan crtez. Imam ogromna ocekivanja od ove epizode ili se Zagoreli i ja pozdravljamo do 200 broja VC.


Sudeći po ocjenama ta očekivanja neće biti ispunjena.
https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sr-613-614-neljudi/1949/



Bilo je i boljh dana za Zagorelog, ali nekajem sevsto sam kupio. Poslednja naslovnica Ferrija. Istinske legende Zagorelog.
zlatan bihac Posted - 28/03/2019 : 17:28:30
a ne treba zaboraviti ni onih 10 specijala, nikad objavljenih na nasim prostorima..osim kao piratsko izdanje, naravno..
Poli Posted - 28/03/2019 : 16:52:52

Samo se nadajmo da ce i Veseljaci nastaviti, kada krene u SBE.


Hercule Poirot Posted - 28/03/2019 : 15:45:25
quote:
Originally posted by solar

Nije kraj, u Bonelliju planiraju objaviti još najmanje 10 novih epizoda.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=32187&REPLY_ID=2221056



Opa, ovo mi je promaklo, iako se, naravno, veselim.

Kad pribrojimo i "Audace" izdanje ipak malo veselja za sve one koji vole Mister Noa...
solar Posted - 28/03/2019 : 15:40:59
Nije kraj, u Bonelliju planiraju objaviti još najmanje 10 novih epizoda.


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=32187&REPLY_ID=2221056
Hercule Poirot Posted - 28/03/2019 : 15:38:28
Nekako mi neće biti drago kada dođe do spajanja s maxi izdanjima, budući će to označavati neki stvarni kraj Mister Noa.

Šteta, šteta... Nikako im ne mogu oprostiti pilota!
ReemCP Posted - 26/03/2019 : 21:46:54
Baš je super vidjet "Pilota"
Broj 71 i još jedan i spajamo sa onim maxijima..
wesskowaz Posted - 25/03/2019 : 16:54:34
solar Posted - 22/03/2019 : 11:39:30
Smirite se i stavite jedan drugoga na ignore.

Tema će biti zaključana neko vrijeme.
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 11:34:33
quote:
Originally posted by Beva


Nemoj King i ti biti malodušan pa otići s foruma. Stavi ih na ignore i nastavi pisati o stripovima.


Stavljam tačku na ovu temu. U pravu si.
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 11:33:43
quote:
Originally posted by zeljko

Bitno je da si ti jevropejac svajcarista
Al ne moze europa iz tebe istjerati srbovanje da ne kazem sto teze ko ti sto nesankcionirano prosipas po vise topika...zo sto ti ljudi sute ne znaci da misle kako si ok jevropejac


Zaboli mene kurac za srbovanje na ovom forumu, ovdje sam samo zagorovac i ništa više. Ovdje je to moja jedina religija.
Bolje da nisi rekao "to nešto teže", obojica djedova su mi bili partizani. Iz Sarajeva, gdje sam i ja rođen i gdje i ti živiš, koliko je meni poznato. Dakle, komšija, važi i za tebe. Smiri strasti, nisam te dirao, ne diraj me.
Beva Posted - 22/03/2019 : 11:31:14
quote:
Originally posted by King Warrior

Zbog takvih tipova je i manhunter napustio forum, izgleda da je bio u pravu.



Nemoj King i ti biti malodušan pa otići s foruma. Stavi ih na ignore i nastavi pisati o stripovima.
zeljko Posted - 22/03/2019 : 11:18:26
Bitno je da si ti jevropejac svajcarista
Al ne moze europa iz tebe istjerati srbovanje da ne kazem sto teze ko ti sto nesankcionirano prosipas po vise topika...zo sto ti ljudi sute ne znaci da misle kako si ok jevropejac
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 11:09:40
Nije mi samo jasno kakva je ovo ustaška najezda u zadnje vrijeme.
Odjednom su počeli da se pojavljuju na forumu kao gljive poslije kiše. To ohrabruje čak i neke starije forumaše da izvire iz rupa i pokažu svoje pravo lice. Zbog takvih tipova je i manhunter napustio forum, izgleda da je bio u pravu.
ivanl Posted - 22/03/2019 : 11:08:47
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by ivanl

Vidis, mislio sam ti se vise ne obracati, ali ne ide to tako lako sa takvima...odgovaram ti zadnji put;
Prestani vrijedati i provocirati!
Inace meni je mjesto u Europi, kao i svakom kulturnom celjadetu.
A trenutno na siteu o stripovina, na kojem pristojno uocavam anomalije kojima tu nije mjesto. Mjesta sto se tice.


Srbe na vrbe, je li?
Vidio sam ja i prije da si uvijek u prvim redovima ako se neko ma samo i našali na nacionalnoj osnovi.
Govorim ti još jednom, mali čovječe: Budi miran i nauči gdje ti je mjesto! Nema na ovom forumu ništa tvoje, niti ćeš ti da govoriš kome je ovdje mjesto a kome nije. Taj svoj ustašluk ostavi svojim roditeljima u kući. Je li ti jasno, mišu?


Gospodo moderatori, molim lijepo?
zeljko Posted - 22/03/2019 : 11:04:25
quote:
Originally posted by King Warrior

Ja sam Švicer, Evropa je za luzere.



Ti si odron a to si pokazao i na temi o tri rijeci
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 10:56:23
quote:
Originally posted by solar

Držite se okvira zdrave zajebancije, nema potrebe za nacionalističkim glupostima.


Završio sam. Barem za sada.
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 10:55:15
quote:
Originally posted by ivanl

Vidis, mislio sam ti se vise ne obracati, ali ne ide to tako lako sa takvima...odgovaram ti zadnji put;
Prestani vrijedati i provocirati!
Inace meni je mjesto u Europi, kao i svakom kulturnom celjadetu.
A trenutno na siteu o stripovina, na kojem pristojno uocavam anomalije kojima tu nije mjesto. Mjesta sto se tice.


Srbe na vrbe, je li?
Vidio sam ja i prije da si uvijek u prvim redovima ako se neko ma samo i našali na nacionalnoj osnovi.
Govorim ti još jednom, mali čovječe: Budi miran i nauči gdje ti je mjesto! Nema na ovom forumu ništa tvoje, niti ćeš ti da govoriš kome je ovdje mjesto a kome nije. Taj svoj ustašluk ostavi svojim roditeljima u kući. Je li ti jasno, mišu?
zeljko Posted - 22/03/2019 : 10:54:07
Poslo te covjek na brod da mu ne dosadjujes
ivanl Posted - 22/03/2019 : 10:48:59
Vidis, mislio sam ti se vise ne obracati, ali ne ide to tako lako sa takvima...odgovaram ti zadnji put;
Prestani vrijedati i provocirati!
Inace meni je mjesto u Europi, kao i svakom kulturnom celjadetu.
A trenutno na siteu o stripovina, na kojem pristojno uocavam anomalije kojima tu nije mjesto. Mjesta sto se tice.
solar Posted - 22/03/2019 : 10:45:03
Držite se okvira zdrave zajebancije, nema potrebe za nacionalističkim glupostima.
zeljko Posted - 22/03/2019 : 10:43:06
quote:
Originally posted by ivanl

Zele dragi, prijatelji smo... Ono 'jidemo', pijemo skupa, pricamo o stripovima, cinimo jedan drugom prijateljske usluge, tako to...


Znaci zato ti je sredio brod
King Warrior Posted - 22/03/2019 : 10:36:29
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by King Warrior

Ja sam Švicer, Evropa je za luzere.


Jasna je zelja i ushit takvih poput tebe, da njihova bude zadnja. Povijesno, zemljopisno, genetski.. tesko je otrgnuti se od naravi koja ti prozima cijelo bice, i cini te takvim ,kakav jesi, neovisno gdje ti je prebiviste. Uzivaj. Napisi nesto za zadnju. Tvoju zadnju. Da pokazes tko si i sto si svima, nekima tamo...
No ako si takva 'faca', 'manga', 'junak', 'delija' ili pak,'covicina' sto izrijekom ne kazes sve sto mislis, vec se nakon sranja vadis lizanjem i tipicnim vizantinskim humorom bacas na drugi 'kolosjek'.
Napisi svoju zadnju i uzivaj, ali odavno si procitan.


To ti meni nešto na nacionalnoj osnovi? Još gore, hoćeš da kažeš da sam pičkica?
Ako misliš da si me pročitao, kao što si napisao, onda si totalni analfabet.
Budi miran i nauči gdje ti je mjesto.
ivanl Posted - 22/03/2019 : 10:27:44
quote:
Originally posted by King Warrior

Ja sam Švicer, Evropa je za luzere.


Jasna je zelja i ushit takvih poput tebe, da njihova bude zadnja. Povijesno, zemljopisno, genetski.. tesko je otrgnuti se od naravi koja ti prozima cijelo bice, i cini te takvim ,kakav jesi, neovisno gdje ti je prebiviste. Uzivaj. Napisi nesto za zadnju. Tvoju zadnju. Da pokazes tko si i sto si svima, nekima tamo...
No ako si takva 'faca', 'manga', 'junak', 'delija' ili pak,'covicina' sto izrijekom ne kazes sve sto mislis, vec se nakon sranja vadis lizanjem i tipicnim vizantinskim humorom bacas na drugi 'kolosjek'.
Napisi svoju zadnju i uzivaj, ali odavno si procitan.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000