forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
darkwoodski kralj Posted - 19/09/2005 : 06:44:29


Ovaj topic prvenstveno je predviđen za razne ilustracije, slike i crteže.


____________________________________________________________________________________________________________________________________
Znan, znan, znan...100475. topic o nasem junaku Zagoru. Ali ovo je preslo svaku mjeru, naime velik broj clanova dolazi samo u svastaru da se iseru po drugima (bez oslovljavanja) drugi pak clanovi (eh ovog moram napomenuti) kao PANZER postivaju 20 postova uzastopno u wiz vs seinfeld topic...Mislim stvarno, ok recimo da imas 2-3 prva liga posta ali boze mili sto je previse je previse, otvorim i ono samo post za postom, pa covice ti ka da sam sa sobon pricas...
Kad otvorim ovu stranicu kaze:
stripovi.com riznica slikovnih prica

I zbog toga san ja odi i dosa....Ne znan koliko se vas sica kad sam se vratio na sajt koliko sam pitanja postavio o Zagoru i koliko je membera doslo u pomoc...
Svrha svega ovoga je, da ne odugovlacin s mojim pripovjedanjen, otvoriti jedan jedini topik o zagoru di ce svi fanovi moci doci i reci sto zele, i nije me briga ako se isto otvori za ostale tipa Dylan i No....
Jer nije meni svrha doci odi u svastaru (iako u zadnje vrime samo to i radim) vec doci da znan di pripadan.
Zato san odlucija, pa makar ispao i budala (bolje ispasti budala nego iz aviona) pokrenuti ovo di cemo moci i uzivati, postavljati pitanja, raditi ljestvice naj sserija, pisati cikove baline i sam Bog zna sto vec...
Eto nadan se da ce nekog interesirati
P.s. ajmo sada vi koji sprdate
Ahjakkkkkkk

Only God will judge me!
______________________________________________(posted by darkwoodski kralj)______________________________________________________________




______________________________________________________________________________________________________________________

Kralju, ako ova promena imena topika ne bude uticala na tebe da se vratiš na forum onda...
Čekamo te
______________________________________________(posted by Ultras)_______________________________________________________________________
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 21/01/2024 : 18:58:09
quote:
Originally posted by leKrava

quote:
Originally posted by Deers

Obratiš li pažnju na broj prstiju dobit ćeš i odgovor.



ako mislis da su ruke AI nisu, ruke su stock fotke, samo su preko njih konture orginalnog crteza pa je malo zbrckano :)







Bio sam uvjeren da je AI. Svaka čast na trudu!
leKrava Posted - 21/01/2024 : 18:56:48
quote:
Originally posted by Deers

Obratiš li pažnju na broj prstiju dobit ćeš i odgovor.



ako mislis da su ruke AI nisu, ruke su stock fotke, samo su preko njih konture orginalnog crteza pa je malo zbrckano :)

Kontrast 2 Posted - 21/01/2024 : 17:13:04
Odlično je ovo.
Imaš li još šta?
Deers Posted - 21/01/2024 : 16:27:01
Obratiš li pažnju na broj prstiju dobit ćeš i odgovor.
nellesky Posted - 21/01/2024 : 16:11:52
Uh, ovaj kolor za supermike naslovnicu je, phhh... mind blowing! Postoji li izdanje s ovakvim kolorom naslovnice?
leKrava Posted - 14/01/2024 : 23:59:04
Retro na bazi Rubinijeve naslovnice

igor 12 Posted - 16/11/2023 : 16:06:34
Pa recimo da je šansa onolika kolika bi bila kad bih ja očekivao sedmicu na lotu a nisam uplatio listić. Ali iduće godine bih baš i mogao. Evo recimo Rauchovi Vikinzi je priča koja me zanima pa ću ju nabaviti prije Ludensova izdanja i vidjeti lel vrijedi recenzije.
ReemCP Posted - 16/11/2023 : 13:52:53
quote:
Originally posted by igor 12

Što ga je odalo? Sjekira?


Igore dragi, postoji li mogućnost da dobijemo koju recenziju Zagora u tvojoj izvedbi da nam 2023. ne prodje bez Zagora na sajtu 😉
igor 12 Posted - 16/11/2023 : 11:19:14
Što ga je odalo? Sjekira?
Deers Posted - 16/11/2023 : 10:12:42
Znači slažemo se da je to Zagor?
igor 12 Posted - 16/11/2023 : 08:14:03
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

Zagor kojega nećemo nikad čitati



Marco Galli, jedan od autora priča jednog od najboljih Dylanovih colorfestova (16 ili OP 9) napravio je prijedlog za jednu Zagorovu priču. Iako dobra, odbijena mu je jer uredništvo smatra da je Zagorovi čitatelji ne bi shvatili i bla bla bla.
Zanimljivo mi je da mu prijatelji komentiraju da kog se vraga ide bakćati sa Zagorom, stripom sa samoga dna, koji je prestao biti relevantan pred 20 godina.

Uvijek mi je krivo vidjeti kad se i nađu autori, dokazani, sa idejom, da se redovito tu ideju kratkovidno satre u korijenu. I onda se plače na nema tko više pisati Zagora.




Tek sad vidim ovo.
Ovo je stvarno steta. I sramota za urednistvo. I sramota za Gallijeve prijatelje koji imaju tako lose i nisko misljenje o Zagoru.



Pa ovo moš čitati u devededest pet posto Zagora. Skače s drveta na razbojnika. Neš ti Zagora koji skače s drveta a kojeg nećemo čitati.
Ferri Posted - 15/11/2023 : 23:51:23
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by going going


Zagor kojega nećemo nikad čitati



Hvala Bogu na tome.



Amin
going going Posted - 15/11/2023 : 23:09:42
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

Zagor kojega nećemo nikad čitati

https://i.imgur.com/Ji8eS3C.png

Marco Galli, jedan od autora priča jednog od najboljih Dylanovih colorfestova (16 ili OP 9) napravio je prijedlog za jednu Zagorovu priču. Iako dobra, odbijena mu je jer uredništvo smatra da je Zagorovi čitatelji ne bi shvatili i bla bla bla.
Zanimljivo mi je da mu prijatelji komentiraju da kog se vraga ide bakćati sa Zagorom, stripom sa samoga dna, koji je prestao biti relevantan pred 20 godina.

Uvijek mi je krivo vidjeti kad se i nađu autori, dokazani, sa idejom, da se redovito tu ideju kratkovidno satre u korijenu. I onda se plače na nema tko više pisati Zagora.




Tek sad vidim ovo.
Ovo je stvarno steta. I sramota za urednistvo. I sramota za Gallijeve prijatelje koji imaju tako lose i nisko misljenje o Zagoru.



Gle, ne možeš ih ni krivit. U zadnji dvadeset godina i nije ništa posebno napravljeno da se privuče nove čitatelje, čak ni na prevaru. Ovi pokušaju od Bureta su promašaj jer nisu dovoljno značajni da ih privuče. Veše se bave zadržavanjem starih.



Da, Burattinijeva visegodisnja strategija vodi samo u propast.
Ne znam koje je resenje sem sto pre promeniti glavnog urednika.
Ja bih stavio ili Marollu ili nekog ko uopste nema veze do sada sa Zagorom. Npr.Manfredija. I dao bih i Manfrediju da pise dosta prica, setite se one manfredijeve izjave da je poslao mail urednistvu Zagora (citaj Burattiniju 99%) s idejom za scenariom i zeljom da pise Zagora a da nikad nije dobio odgovor. To mi je tek suludo.
Kontrast 2 Posted - 15/11/2023 : 22:23:39
quote:
Originally posted by going going


Zagor kojega nećemo nikad čitati



Hvala Bogu na tome.
ddeki Posted - 15/11/2023 : 13:44:56
Deers Posted - 15/11/2023 : 12:39:20
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Deers

Zagor kojega nećemo nikad čitati

https://i.imgur.com/Ji8eS3C.png

Marco Galli, jedan od autora priča jednog od najboljih Dylanovih colorfestova (16 ili OP 9) napravio je prijedlog za jednu Zagorovu priču. Iako dobra, odbijena mu je jer uredništvo smatra da je Zagorovi čitatelji ne bi shvatili i bla bla bla.
Zanimljivo mi je da mu prijatelji komentiraju da kog se vraga ide bakćati sa Zagorom, stripom sa samoga dna, koji je prestao biti relevantan pred 20 godina.

Uvijek mi je krivo vidjeti kad se i nađu autori, dokazani, sa idejom, da se redovito tu ideju kratkovidno satre u korijenu. I onda se plače na nema tko više pisati Zagora.




Tek sad vidim ovo.
Ovo je stvarno steta. I sramota za urednistvo. I sramota za Gallijeve prijatelje koji imaju tako lose i nisko misljenje o Zagoru.



Gle, ne možeš ih ni krivit. U zadnji dvadeset godina i nije ništa posebno napravljeno da se privuče nove čitatelje, čak ni na prevaru. Ovi pokušaju od Bureta su promašaj jer nisu dovoljno značajni da ih privuče. Veše se bave zadržavanjem starih.
emirem Posted - 15/11/2023 : 12:32:10
To je ustvari Zagorov kip koji je bio izlozen u odjelu americkih domorodaca u Smithsonianu i poslije ponoci pokefao se sa Teddy Rooseveltom. 🧐
prop_ovednik Posted - 15/11/2023 : 08:15:18
Ima detalja o toj priči? Ako sam i znao, zaboravio sam...
going going Posted - 15/11/2023 : 03:52:20
quote:
Originally posted by Deers

Zagor kojega nećemo nikad čitati



Marco Galli, jedan od autora priča jednog od najboljih Dylanovih colorfestova (16 ili OP 9) napravio je prijedlog za jednu Zagorovu priču. Iako dobra, odbijena mu je jer uredništvo smatra da je Zagorovi čitatelji ne bi shvatili i bla bla bla.
Zanimljivo mi je da mu prijatelji komentiraju da kog se vraga ide bakćati sa Zagorom, stripom sa samoga dna, koji je prestao biti relevantan pred 20 godina.

Uvijek mi je krivo vidjeti kad se i nađu autori, dokazani, sa idejom, da se redovito tu ideju kratkovidno satre u korijenu. I onda se plače na nema tko više pisati Zagora.




Tek sad vidim ovo.
Ovo je stvarno steta. I sramota za urednistvo. I sramota za Gallijeve prijatelje koji imaju tako lose i nisko misljenje o Zagoru.
ddeki Posted - 14/11/2023 : 17:16:39
Evo jos jednog kolora:

ddeki Posted - 13/11/2023 : 20:43:33
quote:
Originally posted by Ted Miller

jako dobro, imaš smisla za bojanje :)


Hvala!
Ted Miller Posted - 13/11/2023 : 20:01:27
jako dobro, imaš smisla za bojanje :)
ddeki Posted - 13/11/2023 : 14:51:17
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

Originally posted by Ted Miller

evo momci, Miodrag Mikica Ivanović napravo ovo po mojoj želji za mene :) ja sam jako zadovoljan, prava šteta što čovjeku nisu dali da radi još epizoda za Bonelli, pogotovo na Zagoru.



Mikica je majstor svog zanata, pa sam obojio ovu ilustraciju jer mi se mnogo svidela.



D.J. Posted - 12/11/2023 : 22:02:42
quote:
Originally posted by darkwoodski kralj

quote:
Originally posted by Deers

Zašto? Nisi čitao Banderu? (Uskoro nastavak)



Nikad cuo. Eto taman sad gledam, znaci na talijanskom je, jos nema na nasem? Drzim figa da dodje kroz god-dvi.


Pa ako si u Americi imas i američku verziju Bandere, na engleskom, naravno.
darkwoodski kralj Posted - 12/11/2023 : 17:40:17
quote:
Originally posted by Deers

Zašto? Nisi čitao Banderu? (Uskoro nastavak)



Nikad cuo. Eto taman sad gledam, znaci na talijanskom je, jos nema na nasem? Drzim figa da dodje kroz god-dvi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000