forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog specijal 31 - Državni neprijatelj broj 1

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 18/02/2019 : 17:06:56
Slomljen, ali ipak stoji...



Scenarij: Alessandro Bilotta
Crtež: Sergio Gerasi

Original broj 31.

Od 22.2. u SnK i na shop.strip-agent.hr
Od 23.2. na kioscima

Edit - lančana reakcija
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
solar Posted - 04/08/2019 : 01:10:53
Topic Planete mrtvih:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50349
Dexters Posted - 04/08/2019 : 01:04:59
Saga o postapokaliptičnom Dylanovom univerzumu se nastavlja. Epizoda koja vrvi tjeskobom, i mučenjem svake vrste, uz mnoštvo trenutaka koji su zanimljivi jednako koliko i uzbudlljivi. Glavnog neprijatelja ovdje ne gledam samo kao neprijatelja, več kao- čovjeka. Posmatram njegove postupke i transformaciju koju doživljava, promišljam o njegovim motivima, na momente čak i suosjećam s njim jer je u znatnoj mjeri ovo priča baš o njemu. Degradacija svijeta i čovjeka u njemu je odlično pogođena, kako scenarijem tako i crtežom. Ruku na srce, ima i pretjerivanja- zar narednica Jenkins zaista mora nositi štikle?

O svršetku ćemo tek da govorimo, ovdje se gradi nešto- and all the pieces matter.

Scenarij: 8.5/10
Crtež: 9/10
RAKOSI4 Posted - 29/03/2019 : 15:18:52
Priču sam pročita jučer i vrhunska je .Crtež je dobar ,naslovnica odlična . Priča se dotakla straha od starenja , usamljenosti , žudnja za ljubavi i potragom za eliksirom vječnog života .
Preporučam priču pod obaveznu , malo koga će ostaviti ravnodušnim .
Tonka24 Posted - 27/02/2019 : 22:07:28
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Grabb

Naravno, to mu je bila inspiracija. Omage Maidenovom Live After Death koji već imam uokviren, a i ova naslovnica, meni osobno jedna od najboljih Dylanovih, ide pod staklo.
Mislim da je već negdje bila rasprava oko naslovnice.


Ja taj topic i raspravu nisam vidio, a ovo mi je u prvoj mikrosekundi upalilo lampicu. Teska referenca na taj live iz 1984. A sad zamisli da je imati neki od tih covera original? Hm, mogu i zajedno, ako Steve Harris da prava SBE...😁


Bilo ti je u glavnom DD topicu. Iako ne pratim nit grupu nit doticnog junaka, ali sam procitao to, ovdje su spominjali: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=36831&REPLY_ID=2166242


Zašto ne kreneš? Toliko junaka pratiš a ne pratiš Dylana.
Probaj, ništa te ne košta - zapravo ako uzmeš par Ludensa, nešto malo te košta.
Kerempir Posted - 27/02/2019 : 22:02:07
Vidio danas ovo na kiosku, naslovnica jebačka. Jel priča valja?
ivanl Posted - 21/02/2019 : 10:59:12
Previdio. Nisam tamo nikad 'svracao'. A kad sam vidio najavu za ovu novu Planetu mrtvih Vc-a, vratio mi se Long beach i California...
ReemCP Posted - 21/02/2019 : 10:44:00
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Grabb

Naravno, to mu je bila inspiracija. Omage Maidenovom Live After Death koji već imam uokviren, a i ova naslovnica, meni osobno jedna od najboljih Dylanovih, ide pod staklo.
Mislim da je već negdje bila rasprava oko naslovnice.


Ja taj topic i raspravu nisam vidio, a ovo mi je u prvoj mikrosekundi upalilo lampicu. Teska referenca na taj live iz 1984. A sad zamisli da je imati neki od tih covera original? Hm, mogu i zajedno, ako Steve Harris da prava SBE...😁


Bilo ti je u glavnom DD topicu. Iako ne pratim nit grupu nit doticnog junaka, ali sam procitao to, ovdje su spominjali: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=36831&REPLY_ID=2166242
ivanl Posted - 21/02/2019 : 10:08:14
quote:
Originally posted by Grabb

Naravno, to mu je bila inspiracija. Omage Maidenovom Live After Death koji već imam uokviren, a i ova naslovnica, meni osobno jedna od najboljih Dylanovih, ide pod staklo.
Mislim da je već negdje bila rasprava oko naslovnice.


Ja taj topic i raspravu nisam vidio, a ovo mi je u prvoj mikrosekundi upalilo lampicu. Teska referenca na taj live iz 1984. A sad zamisli da je imati neki od tih covera original? Hm, mogu i zajedno, ako Steve Harris da prava SBE...😁
Grabb Posted - 21/02/2019 : 08:50:26
Naravno, to mu je bila inspiracija. Omage Maidenovom Live After Death koji već imam uokviren, a i ova naslovnica, meni osobno jedna od najboljih Dylanovih, ide pod staklo.
Mislim da je već negdje bila rasprava oko naslovnice.
ivanl Posted - 21/02/2019 : 04:21:47
Nego ekipa, posto je upravo izasla i cetvrta epizoda Planete mrtvih od V.c. jel itko zamjetio namjernu slicnost Dylana na toj naslovnici sa coverom Iron Maidena i Eddya na Live after death?
tosha Posted - 19/02/2019 : 20:26:16
Lančana reakcija?
Grabb Posted - 19/02/2019 : 18:29:20
Pa da, inicijalno nije ni trebala biti edicija, nego su ponukani upitima fanova i pricom koja je ipak odskakala od neke ucmalosti u koju je upao DD team, krenuli unatrag sa tim izdanjima. Crtez mi je odlican, a i price su jako dobre kada se naviknes na taj vremenski skok i protekle dogadjaje.
zlatan bihac Posted - 19/02/2019 : 17:53:15
pa ako cemo gledati vc, nisu ni oni bas najbolje odradili planetu mrtvih kao posebnu ediciju, jer osim te price iz giganta, koja je broj 0, ima i jedna prica iz kolor fest edicije koja je takodjer dio planete mrtvih...
ivanl Posted - 19/02/2019 : 13:31:38
Pa Ludensov Gigant je preslik taljanskog, samo nije broj 13. Bernard je krenuo od zadnjeg izdanog tadasnjeg giganta u Italiji pa put dole. Da se ne preklapa sa System comicsovim gigantima, koji sad evo, nazalost, vec dobro 'stekaju'. Prica 'Sumrak zivih mrtvaca' jest, objavljena u gigantu, u originalu, ali tada se nije znalo da ce zazivjeti svoj zasebni zivot, kao podserijal koji ce zamjeniti specijalce. To su u SBE, naknadno zakljucili kao dobru ideju. No, meni je osobno, draze i ljepse da se napravila posebna knjizica kao onaj, tkz. nulti broj Vc-a.
Grabb Posted - 19/02/2019 : 12:45:10
Da, nije mi jasno zašto su to tako razbacali. Sumrak živih mrtvaca izašao je u Gigantu 13.
Kod VČ je to puno logičnije napravljeno.
ivanl Posted - 19/02/2019 : 10:00:48
E o tome. To je kao priprema na ono sto sljedi... Meni je odlican bas onako zaseban, broj 0, kao kod VC.
Dexters Posted - 19/02/2019 : 09:26:24
quote:
Originally posted by ivanl

I ja isto imam sve od VC-a,(dupliram, jer su oni brzi), ali sam ih i procitao...
Puno bi mi bilo draze da je Ludens ovo oznacio kao planetu mrtvih, a ne kao 'specijal'. I da je stavio i 'broj' 0 u podserijal.
Inace, meni su dobre ove epizode. Dobar mi je moment sa 'nultim pacijentom'.
Naslovnice izvanredne.


O kojem nultom broju govoriš? Ono što je VČ izdao kao nulti broj je i kod nas izašlo u jednom gigantu.
hrvoje23 Posted - 19/02/2019 : 09:02:34
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Grabb

Naslovnica za uokviriti i na zid okaciti.



+1



Prava horror atmosfera.
risbozg Posted - 18/02/2019 : 23:00:54
quote:
Originally posted by Grabb

Naslovnica za uokviriti i na zid okaciti.



+1
ivanl Posted - 18/02/2019 : 22:32:31
Sam ces najbolje procijeniti. Meni je to skroz ok u smislu da osvjezavaju dugovjecni serijal. Meni je osobno drago da interveniraju u SBE sa drugacijim pristupima svojih dugogidisnjih junaka. Neminovno dolazi do 'zamora materijala', dosade i recikliranja prica. Tako u tom svijetlu pozdravljam ova skretanja sa uobicajene rute. Meni je zato okej. Drugima ne mora biti. Ima strasno puno tradicionalista, koji ne bi nista mijenjali.
delboj Posted - 18/02/2019 : 22:24:26
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Grabb

Naslovnica za uokviriti i na zid okaciti.


da istina..ko je naslovnicar?


Marco Mastrazzo.

Nabavio sam sve brojeve Planete mrtvih od Veselog četvrtka, ali nisam ovo još pročitao. Vidim da ne hvale nešto ovu epizodu.


I ja isto imam sve od VC-a,(dupliram, jer su oni brzi), ali sam ih i procitao...
Puno bi mi bilo draze da je Ludens ovo oznacio kao planetu mrtvih, a ne kao 'specijal'. I da je stavio i 'broj' 0 u podserijal.
Inace, meni su dobre ove epizode. Dobar mi je moment sa 'nultim pacijentom'.
Naslovnice izvanredne.


Pročitaću u neko skorije vrijeme. Zaostatak s čitanjem stripova mi je ogroman.

Vidim da taj nulti broj hvale, a ovaj konkretno kude.
ivanl Posted - 18/02/2019 : 21:47:44
quote:
Originally posted by tosha

A jel se i na talijanskom zovu ove epizode planeta mrtvih?


Da. Il pianeta di morti.
tosha Posted - 18/02/2019 : 21:46:13
A jel se i na talijanskom zovu ove epizode planeta mrtvih?
ivanl Posted - 18/02/2019 : 21:44:39
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Grabb

Naslovnica za uokviriti i na zid okaciti.


da istina..ko je naslovnicar?


Marco Mastrazzo.

Nabavio sam sve brojeve Planete mrtvih od Veselog četvrtka, ali nisam ovo još pročitao. Vidim da ne hvale nešto ovu epizodu.


I ja isto imam sve od VC-a,(dupliram, jer su oni brzi), ali sam ih i procitao...
Puno bi mi bilo draze da je Ludens ovo oznacio kao planetu mrtvih, a ne kao 'specijal'. I da je stavio i 'broj' 0 u podserijal.
Inace, meni su dobre ove epizode. Dobar mi je moment sa 'nultim pacijentom'.
Naslovnice izvanredne.
DODSFERD Posted - 18/02/2019 : 20:17:51
quote:
Originally posted by LudensovPotrcko

Slomljen, ali ipak stoji...


Ponekad se presavine u leđima, ali se uspravi kada god zatreba...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000