forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FC Barcelona - Mes Que Un Club

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
supermark Posted - 27/06/2011 : 15:05:48
Sportsko društvo Barcelona završilo je sezonu 2010/11 sa 16 osvojenih naslova, što je apsolutni rekord u 112-godišnjoj povijesti te katalonske institucije, piše Marca...

Različite selekcije Barçinih sportskih kolektiva, od nogometaša, malonogometaša, preko rukometaša, košarkaša i hokejaša, osvojile su ukupno 16 naslova, čime su oborile rekord iz prošle sezone. Tada je predsjednik sportskog duruštva Barcelona bio Joan Laporta, a novim se rekordom može podičiti aktualni predsjednik Sandro Rosell.

Barcelonini naslovi u sezoni 2010/11:

nogomet:
Španjolski Superkup, Primera, Liga prvaka

košarka:
Španjolski Superkup, ACB liga, Katalonska liga, Španjolski kup

rukomet:
ASOBAL liga, Liga prvaka, Pirinejska liga

hokej:
Španjolski kup, Kontinentalni kup

mali nogomet:
Kup UEFA, Španjolski kup, Katalonsko prvenstvo, Katalonski kup
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
King Warrior Posted - 20/03/2019 : 05:55:10
Dods, ti ocigledno bas i ne gledas Ronaldove tekme, je li?
DODSFERD Posted - 19/03/2019 : 22:23:48
Tako to ide u životu, jedni prave razliku na terenu dok se drugi žele prošvercati kao svjetski broj 1 trpajući otpatke i ono što im suigrači serviraju, baš u stilu Gerda Müllera i Superpippa Inzaghija.
velka031 Posted - 19/03/2019 : 22:08:23
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!

Samo uživamo što imamo mogućnost gledati Messija uživo
Jednog dana će nas djeca ispitivati kako je bilo gledati najboljeg igrača svih vremena, kao što smo mi ispitivali starije za Pelea i Maradonu

Nogometna era će se njegovim umirovljenjem mjeriti kao prije i poslije Messija

Upravo tako, ja imam sreću što imam SP 1986 u sjećanju i onaj Maradonin gol Englezima...I cijelu tu strku oko njega, divljenje odraslih i malo manje odraslih, "biti Maradona" značilo je biti Bog... Ali Messi je pomaknuo te granice. Privilegija je velika što ga imamo prilike gledati svaki tjedan uživo.
Ne trebaju riječi da se opiše to kakvu razliku on radi na terenu. I dalje i tko zna dokad, ali jednom tome mora doći kraj
King Warrior Posted - 18/03/2019 : 14:47:13
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:

Ovo potvrđuje ono što sam nedavno rekao, pa me je Zlatan pokušao da demantuje, niste vi Barsini već Messijevi fanovi!

To me podsjeća na jednog forumaša koji je također puno više Ronaldov nego Realov fan.

Jesam i barem to ne krijem.
supermark Posted - 18/03/2019 : 14:09:36
quote:

Samo uživamo što imamo mogućnost gledati Messija uživo
Jednog dana će nas djeca ispitivati kako je bilo gledati najboljeg igrača svih vremena, kao što smo mi ispitivali starije za Pelea i Maradonu

Nogometna era će se njegovim umirovljenjem mjeriti kao prije i poslije Messija
solar Posted - 18/03/2019 : 13:56:46
DODSFERD Posted - 18/03/2019 : 13:53:57
quote:

To me podsjeća na jednog forumaša koji je također puno više Ronaldov nego Realov fan.
solar Posted - 18/03/2019 : 09:23:39
Betisovi navijači plješću Messiju nakon njegovog trećeg gola
dicmanjac Posted - 18/03/2019 : 07:08:26
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ipak su ispali veceras u FA kupu tako da ce imati 8 dana pauze pred duel sa barsom..

Mislim da neće. Trebaju nadoknaditi prvenstvenu utakmicu koju jučer zbog Kupa nisu igrali.
dicmanjac Posted - 18/03/2019 : 07:07:43
quote:

Sinoć Suarez postiže prelijep gol, dribla nekoliko igrača, oni bukvalno jedan za drugim lete na dupe. Niko od vas ni da spomene to, bilo u tekstu ili gifom.

Isto tako Suarez je promašija 3 čiste situacije...pa ti ništa ne spominješ
:)
King Warrior Posted - 18/03/2019 : 06:11:49
Sinoć Suarez postiže prelijep gol, dribla nekoliko igrača, oni bukvalno jedan za drugim lete na dupe. Niko od vas ni da spomene to, bilo u tekstu ili gifom.
solar Posted - 18/03/2019 : 05:39:17
solar Posted - 18/03/2019 : 05:24:32

zlatan bihac Posted - 18/03/2019 : 00:00:09
sta im messi uradi...ne zna se koji je gol ljepsi..jos u zadnjem napadu i stativu pogodio..kod zadnjeg gola mu cijeli stadion aplaudirao..nema sta, najbolji svih vremena, bez konkurencije...
supermark Posted - 17/03/2019 : 22:55:28
Messi je hat trickom rijesio pitanje osvajača la lige
Sad se bori za Zlatnu kopačku, nagradu koju većina španjolaca cijeni više od Zlatne lopte
zlatan bihac Posted - 17/03/2019 : 00:11:16
ipak su ispali veceras u FA kupu tako da ce imati 8 dana pauze pred duel sa barsom..
zlatan bihac Posted - 16/03/2019 : 23:31:01
zato sutra da zapnu i da dobiju sutra i odose na +10, tako da tu utakmicu sa atletikom i da izgube, nece biti strasno...pogotovo sto sad ide 15-ak dana pauze zbog reprez. a treba i betisu vratiti za poraz...
gledao sam raspored uniteda...oni prije barse igraju kup, ali i veceras su igrali i izgubili u kupu pa sad ne znam da li ce uopste igrati, to jest da li ima uzvrat..jer ako su ispali veceras, onda taj vikend prije barse nece ni igrati i imace 7 dana odmora, dok ce barsa par dana prije igrati vec spomenuti duel sa atletikom..
supermark Posted - 16/03/2019 : 21:16:22
Sad vidim da je par dana prije Manchestera u Ligi prvaka Barca igra sa Atleticom
Dvije važne utakmice u par dana
supermark Posted - 16/03/2019 : 20:54:36
Nadajmo se Ž postavi sutra protiv Betisa
zlatan bihac Posted - 16/03/2019 : 20:33:20
dobi bilbao veceras atletiko...tako da bi sutra protiv betisa i remi bio dobar..
Kojot Posted - 15/03/2019 : 06:09:16
quote:
Originally posted by solar

Ljudi, pa zar nismo proglasili primirje!?

Stvarno,kada? Nisam znao.
I onako je zlatan prvi poceo,kao i uvek do sada.
solar Posted - 15/03/2019 : 01:00:51
Ljudi, pa zar nismo proglasili primirje!?
Kojot Posted - 14/03/2019 : 22:52:56
quote:
Originally posted by zlatan bihac

ronaldo ovakav gol ne moze ni na terminu postici...

Ovakav nikakav mogu ja postici.
zlatan bihac Posted - 14/03/2019 : 13:15:33
ronaldo ovakav gol ne moze ni na terminu postici...
solar Posted - 14/03/2019 : 01:00:21
Trenutak koji je definitivno prelomio utakmicu, ova dvojica neće lako zaboraviti ovaj gol

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000