forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 stigli crteži iz Bonellija!!!!!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
1Euro Posted - 26/02/2019 : 09:59:49
Woooo-hooooo!!!!!!!!!!!!!!!!

Stigli crteži iz Bonellija!!!!!!!!!!!!!!


25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
1Euro Posted - 07/03/2019 : 13:49:50
Razmijenio sam nekoliko mailova sa gospodinom Andrew Birch (crta stripove) i rekao je, da če mi poslati razglednicu....hm, ja bi trebao otvoriti muzej ovih sjajnih artefakata


Ales,
I love your humidity controlled treasure chest, and your splendid car!
Are you an artist too? You talk of your sketchbook...
I'm sending you a postcard made for a British cartoon festival, hope it arrives safely.
Best,
Andrew

www.birchcartoons.co.uk

1Euro Posted - 06/03/2019 : 17:36:28
ne smijem zaboraviti ni na filmsku redateljicu Jeanie Finlay:







imam još zanimljivih stvari, podpisanih od strane umjetnika ili osoba bliskih njima ali nemam ni sve fotografirano niti mi se ne da tražiti, možda neki drugi put.
Najviše mi znače obične razglednice poslane od strane običnih ljudi sa čitavog svijeta (ima i dosta forumaša) koje čuvam i veoma su mi drage.

kad smo več kod toga, da li znate za nekoga iz Makedonije? Treba mi razglednica iz Makedonije, mora biti poslana na moju adresu, na njoj mora biti marka (znači ne prazna razglednica u pismu ili kovertu) nego onako kako turisti šalju iz odmora, obična razglednica poslana (bez da se nalazi u pismu!) jer netko mi je poslao u pismu a to ne važi jer nema gore moje adrese, marke i poštanskog žiga
1Euro Posted - 06/03/2019 : 17:22:12
a ovu figuricu mi je poslao vlasnik firme First Legion gospodin Matt Pavone:





Imam još jednu figuricu koju su mi poslali iz firme Beau Geste, imao sam i figuricu od firme King and Country (nje više nemam, prodao sam je na Ebayu i to za nekih 80 usd prije par godina).

Veoma draga mi je i ova razglednica (ja inače sakupljam razglednice!) koju mi je nacrtao i osobno poslao na moju adresu cartoonist Ken Pyne (njegova djela se prodavaju putem galerija po nekoliko stotina funti...)



recimo ovdje:

https://www.chrisbeetles.com/gallery/cartoon/er-sorry.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/cartoon/lies-lies-and-cvs.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/arts-performing-arts/art-artists/artists-torture.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/professions-occupations/accounts/perk-1.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/cartoon/i-see-sponsorship-deal-fell-through.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/professions-occupations/banking-finance/gentlemen-theres-only-one-thing-it-well-have-give-ou
https://www.chrisbeetles.com/gallery/professions-occupations/banking-finance/management-buyouts.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/arts-performing-arts/art-artists/london-life-modern-tate-surrealism.html
https://www.chrisbeetles.com/gallery/cartoon/free-guinness-three.html

1Euro Posted - 06/03/2019 : 17:04:07
pronašao sam pismo kojeg mi je poslao Decio Canzio 2005 godine!!!!
Nešto sam čistio po kuči i pronašao ga ovako lijepo očuvanog, iz poštovanja nisam ni markicu skinuo, vidi se da je pažljivo otvorena kuverta i čuvao sam ovo pismo sve ove godine. Jako sam se obradovao, kada sam ga pronašao!!!! Pismo ima i originalni podpis gospodina Canzia (počivao u miru!)




a kada sam poslao onu prvu knjigu (gdje sam dobio nekih 10 crteža) uz knjigu dobio sam i ovu posetnicu Ornelle Castellini, koju je i podpisala:




a kad smo več kod autograma, imam i jedno pravo blago, kojeg mi je poslao Ken Osen osobno (vlasnik i master skulptor firme WBritain)!








zeljko Posted - 28/02/2019 : 13:33:22
quote:
Originally posted by ReemCP

Izvrsno 1euro

quote:
Originally posted by emirem

..pa si razmijeni u Makarskoj i pojedite cevape. 😁


Ovo je najsigurnija investicija



najbolje je u svoj stomak ulagati
King Warrior Posted - 28/02/2019 : 13:28:37
quote:
Originally posted by Curunir

Ovo bi moglo za neku od idućih naslovnica povampirene ZS.


Slazem se.
Curunir Posted - 28/02/2019 : 13:18:49
Ovo bi moglo za neku od idućih naslovnica povampirene ZS.
1Euro Posted - 28/02/2019 : 11:58:46
koliko sladkih riječi, plašim se, da ne dobijem diabetes

Za nagradu, eto još jedan crtež iz te knjižice, ovaj put od akademskog slikara!


ivanl Posted - 28/02/2019 : 03:43:15
quote:
Originally posted by K.R.

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by K.R.

NajFeelgood topic odavno



kako misliš odavno? Tek sam ga jučer otvorio.....



Maaaa... že dolgo časa nisem prebral temo ki bi me tako razveselila


Ovo sam razumio kao hrvatski. Isprve. Mogao bi malo poceti proucavati i slovenski...
K.R. Posted - 28/02/2019 : 00:29:45
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Curunir

ovo s kobasicama poštom je urnebes


I onda ovaj dio da je možda sanjao, kao Chico - genijalno



Ma zajebava se lik totalno.
ReemCP Posted - 28/02/2019 : 00:18:09
quote:
Originally posted by Curunir

ovo s kobasicama poštom je urnebes


I onda ovaj dio da je možda sanjao, kao Chico - genijalno
Curunir Posted - 28/02/2019 : 00:06:37
ovo s kobasicama poštom je urnebes
ReemCP Posted - 27/02/2019 : 23:45:25
Jel da da je zakon 1Euro
Sviđaju mi se njegove teme, ima zaista puno entuzijazma i ideja
Curunir Posted - 27/02/2019 : 22:05:46
1Euro, zlata vrijediš!! Umirem od smijeha čitajući tvoje postove!
Morao bi se preimenovati u 1000000Eura
K.R. Posted - 27/02/2019 : 21:58:08
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by K.R.

NajFeelgood topic odavno



kako misliš odavno? Tek sam ga jučer otvorio.....



Maaaa... že dolgo časa nisem prebral temo ki bi me tako razveselila
1Euro Posted - 27/02/2019 : 20:32:12
quote:
Originally posted by K.R.

NajFeelgood topic odavno



kako misliš odavno? Tek sam ga jučer otvorio.....
K.R. Posted - 27/02/2019 : 19:13:03
NajFeelgood topic odavno
1Euro Posted - 27/02/2019 : 18:45:40
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zile

Zar nisi ti vec prije nekih 7 godina slao praznu svesku u Boneli i dobio nekih 10 crteza? Sto nisi poslao istu svesku da dopunis? :)



da, istina. Ja sam prije nekoliko godina poslao praznu knjigu i dobio oko 10 crteža + još nekoliko sam ih sakupio na festivalima.

Sada sam se odlučio za drugu taktiku, sa ovom starom knjižicom....



mozda da im iduceg puta umjesto slatkisa posaljes sir, prsut i peceno janje?
mislim da bi ti iscrtali cijelu biljeznicu, doduse s kojom masnom flekicom.



hehe, nije loša ideja!!! Ali skupa....a i sumnjam, da bi stigla iz Slovenije do Italije iz barem dva razloga:

-nije dozvoljeno slanje hrane po pošti
-baš zbog toga, što nije dozvoljeno slanje hrane putem pošte, paket bi išao na "uništenje" gdje bi poštari imali besplatan gablec (hehe, prvi put da koristim ovu riječ u rečenici)

Hm, provjerio sam sad, izgleda je ipak dozvoljeno slanje hrane putem pošte.....zakleo bi se, da sam jednom bio na Pošti gdje su komplicirali nekom čovjeku jer je slao kobasice....(ili sam to samo sanjao, kao Chico haha)
Curunir Posted - 27/02/2019 : 18:16:40
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Zile

Zar nisi ti vec prije nekih 7 godina slao praznu svesku u Boneli i dobio nekih 10 crteza? Sto nisi poslao istu svesku da dopunis? :)



da, istina. Ja sam prije nekoliko godina poslao praznu knjigu i dobio oko 10 crteža + još nekoliko sam ih sakupio na festivalima.

Sada sam se odlučio za drugu taktiku, sa ovom starom knjižicom....



mozda da im iduceg puta umjesto slatkisa posaljes sir, prsut i peceno janje?
mislim da bi ti iscrtali cijelu biljeznicu, doduse s kojom masnom flekicom.
cerichus Posted - 27/02/2019 : 16:23:34
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by 1Euro


hey!!! Vidim sada da imaju različite novčanice (jedna je federacija BIH a ovu što smo mi pronašli je Republika Srpska),....da li oba dvije vrijede jednako ili šta?


Novčanice su iste i u Federaciji i u RS-u



misliš na vrijednost, da je jednaka?
Jer novčanice su različite...mislim motiv (lice)


Pa imaš npr. novčanicu od 50 KM s dvije različite slike, ali niko na to više ne obraća pažnju. Vrijednost je ista i iste su novčanice i u Federaciji i u Republici Srpskoj.


To su ti k'o variant naslovnice stripova
delboj Posted - 27/02/2019 : 16:03:37
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Korg

quote:
Originally posted by 1Euro


hey!!! Vidim sada da imaju različite novčanice (jedna je federacija BIH a ovu što smo mi pronašli je Republika Srpska),....da li oba dvije vrijede jednako ili šta?


Novčanice su iste i u Federaciji i u RS-u



misliš na vrijednost, da je jednaka?
Jer novčanice su različite...mislim motiv (lice)


Pa imaš npr. novčanicu od 50 KM s dvije različite slike, ali niko na to više ne obraća pažnju. Vrijednost je ista i iste su novčanice i u Federaciji i u Republici Srpskoj.
1Euro Posted - 27/02/2019 : 16:00:12
quote:
Originally posted by Zile

Zar nisi ti vec prije nekih 7 godina slao praznu svesku u Boneli i dobio nekih 10 crteza? Sto nisi poslao istu svesku da dopunis? :)



da, istina. Ja sam prije nekoliko godina poslao praznu knjigu i dobio oko 10 crteža + još nekoliko sam ih sakupio na festivalima.

Sada sam se odlučio za drugu taktiku, sa ovom starom knjižicom....
Zile Posted - 27/02/2019 : 12:38:13
Zar nisi ti vec prije nekih 7 godina slao praznu svesku u Boneli i dobio nekih 10 crteza? Sto nisi poslao istu svesku da dopunis? :)
Deers Posted - 27/02/2019 : 09:58:21
Vjerojatno si u pravu. Mada mi ovaj koji izgleda kao Gianmauro izgleda poznato ali ne znam od kuda.... Cozzi nije, možda.

Bertele crta Bonelli kids ali ovdje kao da pise Soffritti. Samo ne znam da li je on u Bonelli.
1Euro Posted - 27/02/2019 : 08:58:16
quote:
Originally posted by solar



Milano, 28.01.2019.

Dragi Ales,

Zahvaljujem ti na strasti i ljubavi prema našim stripovima,

prijateljski,

Davide Bonelli



Luca Bertelé crta Bonelli Kids pa je vjerovatno on uradio ovog malog Zagora.



Da, to sam i ja protumačio sa google translatorom, odmah kada sam dobio tu knjigu, jer je dosta čitljivo.
Što se tiče podpisa, nekako imam utisak, da su ti podpisi više podpisi scenarista, ili nekog osoblja sa kancelarije/ureda, možda neka ekipa bliska Davide Bonelliju (ono tajnica, računovodstvo, rukovodstvo,...možda i neki scenarist....) koji su se našli u to vrijeme sa Davide Bonellijem pa ih je on počastio mojim sladkišima.

Možda je i neki crtač ali sumnjam, jer onda bi sigurno nacrtao nešto, barem sjekiru ili tako nešto.No nema veze, nekako mi je to još unikatnije, da imam podpise npr Davide Bonellija i njegove ekipe, što je sigurno rjeđe nego od samih crtača koji su zanimljiviji (jer crtaju) ali nisu toliko rijedki jer crtaju po festivalima itd,..a ova ekipa vjerovatno nikud ne ide.
A za onaj mali crtež Bonelli Kids, da taj crtež je netko nacrtao i podpisao, pa ako bi barem taj podpis dešifrirali....možda ga treba tražiti između crtača koji rade na Bonelli kids.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000