forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi Clinta Eastwooda

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 27/02/2019 : 19:42:35
Gledao sam njegove filmove prije i uvijek mi je bio fantastičan glumac, čudo jedno u tom svijetu.

Pogledao sam prije par tjedana prljavog Harrya i onda sam otkrio da ima još četiri filma o kultnom inspektoru Harryu Callahanu.

Odgledao sam tih četiri filma i svi su mi fenomenalni osim trećega koji je za nijansu slabiji.

Planiram pogledati sve filmove u kojima je glumio.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mogorovic Posted - 20/07/2019 : 23:29:57
quote:
Originally posted by MSBlueberry

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Pa, ko bi čuja za njega da ga nije uzeja Sergio Leone, za svoju trilogiju?



Vrlo bahata izjava kad je riječ o najvećoj svjetskoj legendi kinematografije u povijesti

Sve je to lipo šta govoriš, ali ko bi čuja za njega i ko bi mu dava kredite za njegove privatne uratke (sredina prema kraju 70-h), koji mi se jako sviđaju (šta vrime više prolazi sve više), da nije stvorija ime sa Leoneom?



+1
MSBlueberry Posted - 20/07/2019 : 20:03:57
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by MSBlueberry

Pa, ko bi čuja za njega da ga nije uzeja Sergio Leone, za svoju trilogiju?



Vrlo bahata izjava kad je riječ o najvećoj svjetskoj legendi kinematografije u povijesti

Sve je to lipo šta govoriš, ali ko bi čuja za njega i ko bi mu dava kredite za njegove privatne uratke (sredina prema kraju 70-h), koji mi se jako sviđaju (šta vrime više prolazi sve više), da nije stvorija ime sa Leoneom?
xilrion Posted - 18/07/2019 : 06:52:10
https://youtu.be/nw-AO3-Yz8o
supermark Posted - 11/06/2019 : 18:04:36
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by supermark



Djevojka od 1.000.000$

Nisi saglasan?

Ima onu dobru foru kada se ogolilo stanje u njenoj porodici, kapiraš kakav je njen život zapravo - mada je i to pomalo nespretno izvedeno. Ostatak je poprilično bezidejan.






Nisam saglasan, slažem se s texom (post iznad)
motorista Posted - 11/06/2019 : 17:42:13
quote:
Originally posted by Tonka24

Hvala na trudu, budem si priblježio. Nedavno sam gledao onaj mini serijal mislim da počinje s prljavim harryem, i oduševio sam se.

I drugi put, dobra tema.

Prljavi Hari mi je interesantan - pored toga što je zabavan - jer je politički angažovan, ali poput filmova Gorana Markovića: braneći ili - bolje - objašnjavajući jednu politiku usput brani i objašnjava i suprotnu. Inače mi je to političko angažovanje generalno višak u filmovima, ali ovde je drugačije.
motorista Posted - 11/06/2019 : 17:32:12
quote:
Originally posted by supermark



Djevojka od 1.000.000$

Nisi saglasan?

Ima onu dobru foru kada se ogolilo stanje u njenoj porodici, kapiraš kakav je njen život zapravo - mada je i to pomalo nespretno izvedeno. Ostatak je poprilično bezidejan.

ken2 Posted - 10/06/2019 : 23:55:31
baš gledam listu njegovih filmova (režija), čisto da vidim godine
i ne događa se često da jedan režiser snimi zaredom takva tri remek djela kao što je to uradio clint
nepomirljivi, pa savršen svijet, pa možda i njegov najbolji - mostovi okruga madison

kasnije je zaredom snimio i mističnu rijeku i djevojku od milion dolara
od njegovih ranijh filmova naprosto obožavam odmetnika josey walesa
kao glumac je bio i u lošnjikavim filmovima, ali bi ih on podigao na gledljivu razinu
supermark Posted - 10/06/2019 : 22:17:57
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Pa, ko bi čuja za njega da ga nije uzeja Sergio Leone, za svoju trilogiju?



Vrlo bahata izjava kad je riječ o najvećoj svjetskoj legendi kinematografije u povijesti
Tonka24 Posted - 10/06/2019 : 22:12:43
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by Tonka24

Vestern stvari će mi biti izazov gledati, ne volim taj žanr nikako.


Onda sačekaj pravi trenutak za to, ukoliko dođe. Najpoznatiji Klintovi su mi kao klincu na prvu bili pomalo odbojni, imao sam predrasude prema revizionističkim i špagetima te sam ih izbegavao; kada sam se, međutim, pomalo zasitio Vejnovih i Kuperovih, pogledao sam - i to uz ogromna očekivanja, podgrejana famom - "Dobar, loš, zao" i oduševio se.

Koga zanima, nisam pogledao sve njegove vesterne ali ove preporučujem:
- "Za šaku dolara";
- "Za dolar više";
- "Dobar, loš, zao";
- "Obesite ga bez milosti";
- "Dve mazge za sestru Saru";
- "Začaran";
- "Nepoznati zaštitnik";
- "Odmetnik Džozi Vels".

Ovakvi spiskovi obično ne deluju ubedljivo a i razlika u utisku je ogromna, recimo između "Obesite ga bez milosti" i "Nepoznatog zaštitnika", iako su mi oba odlična kao filmovi. Neke sam već i zaboravio, "Neoprostivo" sam gledao baš davno i mislim da me je fino zabavio... ima i drugih žanrova, pomenuti su "Kuganov blef", "Prljavi Hari", "Bekstvo iz Alkatraza"... Sa Klintom si praktično na sigurnom, jedini njegov film koji mi je baš bezveze je "Devojka od milion dolara".


Hvala na trudu, budem si priblježio. Nedavno sam gledao onaj mini serijal mislim da počinje s prljavim harryem, i oduševio sam se.
MSBlueberry Posted - 09/06/2019 : 11:12:06
Pa, ko bi čuja za njega da ga nije uzeja Sergio Leone, za svoju trilogiju?
supermark Posted - 08/06/2019 : 23:28:41


Djevojka od 1.000.000$
motorista Posted - 08/06/2019 : 22:12:14
quote:
Originally posted by Tonka24

Vestern stvari će mi biti izazov gledati, ne volim taj žanr nikako.


Onda sačekaj pravi trenutak za to, ukoliko dođe. Najpoznatiji Klintovi su mi kao klincu na prvu bili pomalo odbojni, imao sam predrasude prema revizionističkim i špagetima te sam ih izbegavao; kada sam se, međutim, pomalo zasitio Vejnovih i Kuperovih, pogledao sam - i to uz ogromna očekivanja, podgrejana famom - "Dobar, loš, zao" i oduševio se.

Koga zanima, nisam pogledao sve njegove vesterne ali ove preporučujem:
- "Za šaku dolara";
- "Za dolar više";
- "Dobar, loš, zao";
- "Obesite ga bez milosti";
- "Dve mazge za sestru Saru";
- "Začaran";
- "Nepoznati zaštitnik";
- "Odmetnik Džozi Vels".

Ovakvi spiskovi obično ne deluju ubedljivo a i razlika u utisku je ogromna, recimo između "Obesite ga bez milosti" i "Nepoznatog zaštitnika", iako su mi oba odlična kao filmovi. Neke sam već i zaboravio, "Neoprostivo" sam gledao baš davno i mislim da me je fino zabavio... ima i drugih žanrova, pomenuti su "Kuganov blef", "Prljavi Hari", "Bekstvo iz Alkatraza"... Sa Klintom si praktično na sigurnom, jedini njegov film koji mi je baš bezveze je "Devojka od milion dolara".
Tonka24 Posted - 07/06/2019 : 19:00:19


Očekivao sam više, dobro me prevario trailer.
Film za pogledati još koji puta ali kako sam napisao očekivao sam puno više, vjerovatno nisam dobio zato što sam Clint više nije za nekakve " nasilne " scene, izgledao je u filmu kao da će sutra umrijeti.
Dobre su cure u filmu, što jest jest, mene je teško zadovoljiti po tom pitanju ali one su baš top.
Mislim da je to to od Clinta, ili ne?
going going Posted - 04/03/2019 : 19:17:04
Prljavi Hari je kultni film za sva vremena
Kuganov blef
Kelijevi heroji
Honkytonk man

ivanl Posted - 02/03/2019 : 16:30:02
quote:
Originally posted by trle

Obrati pažnju i na Kuganov blef iz 68'. Prava preteča za Prljavog inspektora Kalahana - https://www.imdb.com/title/tt0062824/
Svijet neće biti isti kada velikan iz Istočne šume ode u vječna lovišta. Vrijeme će se u Holivudu mjeriti prije i poslije CI.
Nevjerovatan lik, život i djelo.


Prokleto tocno. Bas pricao nedavno s nekim amerikancima, i priupitao za Clinta. A oni, onako doslovni kakvi su, kazu; Clint, brend, legend like Cocs Cola. Forever i to... ajd ne slazem se za usporedbu s gaziranim picem, ali kuzim njihove vrijednisti i legende. Bez pretjerivanja jedan od najvecih.
Tonka24 Posted - 02/03/2019 : 02:01:31
quote:
Originally posted by trle

Obrati pažnju i na Kuganov blef iz 68'. Prava preteča za Prljavog inspektora Kalahana - https://www.imdb.com/title/tt0062824/
Svijet neće biti isti kada velikan iz Istočne šume ode u vječna lovišta. Vrijeme će se u Holivudu mjeriti prije i poslije CI.
Nevjerovatan lik, život i djelo.


Budem pogledao sve, pa kad dođe na red. Nisam znao da je ovaj film preteča.

@Emirem
emirem Posted - 01/03/2019 : 22:40:27
Tonka, ne usudis se spomenut torrent, a maznuo Mr. Murdocku avatara. Ccccc!
🤠
emirem Posted - 01/03/2019 : 22:39:28
"U orlovom gnijezdu" sa R.Burtonom i "Kellyevi heroji".
Prije mj dana odgledao opet "Gran Torino".
trle Posted - 01/03/2019 : 21:18:48
Obrati pažnju i na Kuganov blef iz 68'. Prava preteča za Prljavog inspektora Kalahana - https://www.imdb.com/title/tt0062824/
Svijet neće biti isti kada velikan iz Istočne šume ode u vječna lovišta. Vrijeme će se u Holivudu mjeriti prije i poslije CI.
Nevjerovatan lik, život i djelo.
ivanl Posted - 28/02/2019 : 03:55:57
Doslovno zivuca legenda u pravim smislu rijeci. Dobri su mu svi filmovi cak i oni koji nisu dobri. Odlican i kao redatelj. Baci oko na Zastave nasih oceva i Pisma sa Iwo Jime.
Tonka24 Posted - 28/02/2019 : 00:03:14
Ovdje ne smijem pomisliti na torrent. Nikada nisam volio c/b filmove ali moguće da mi se svide. Hvala ti na preporuci.
Caleb Posted - 28/02/2019 : 00:01:25
quote:
Originally posted by Tonka24

Kad bi i pokušao ( inače često to radim u životu općenito, ono što mi ne ide ili ne volim namjerno idem gledati ili raditi da vidim kako će ići ) gdje uopće pogledati te filmove? Online?

Skidam preko torenta, ali vrvtno postoje sajtovi za gledanje.. ima i po YT. Sada si u takvom periodu da ne gledas c/b filmove, ali u buducnosti, mozda otkrijes koliko su, zapravo, fenomenalni.
Tonka24 Posted - 27/02/2019 : 23:46:25
quote:
Originally posted by wesskowaz

Jesi li gledao The Mule?
Novi film, Klint briljira.


Nisam stavio sam ga na svoju listu filmova koje trebam svakako pogledati. Gledao sam više puta trailer i odličan je. Baš danas pogledao ponovo.
Tonka24 Posted - 27/02/2019 : 23:45:34
Kad bi i pokušao ( inače često to radim u životu općenito, ono što mi ne ide ili ne volim namjerno idem gledati ili raditi da vidim kako će ići ) gdje uopće pogledati te filmove? Online?
wesskowaz Posted - 27/02/2019 : 23:44:41
Jesi li gledao The Mule?
Novi film, Klint briljira.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000