forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Oscar 2018 - Izvlačenje nagrada

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 01/03/2019 : 00:23:03
Došlo je vrijeme da izvučemo dobitnike u nagradnoj igri Oscar 2018.

Kao što znate iz dosadašnje prakse, domaće izdavačke kuće nagrađuju najsretnije članove www.stripovi.com koji su sudjelovali u našem izboru za strip godine. Ove godine je sudjelovalo 488 članova, za koje smo pripremili ukupno 15 nagrada koje od ove godine donira, zbog raznoraznih problema oko isporuke i dostave te pojednostavljenja cijelog procesa, isključivo izdavačka kuća Fibra.

Izvlačenje se vrši tako da članovi foruma na ovom topicu napišu jedan broj između 1 i 487. Molimo članove koji budu slali brojeve da paze da brojevi ne bude već izabrani (tj. da ih netko prije njih nije već poslao). Trebamo ukupno 15 brojeva.

Redoslijed članova i nagrada je poznat samo meni i nalazi se u ovoj tablici www.stripovi.com/temp/Oscar2018.xlsx i zaštićen je passwordom. Kad izvlačenje završi, objavit ću password, da se svi uvjere u regularnost izvlačenja.

Hvala svima na sudjelovanju i sretno!

Edit:

Password za excell je, nikad ne biste pogodili, Oscar2018. Dobitnici su:

-----------------------------------------------------------------------------------------------

zalli	KOLORKA 122: Ar-Men, živi pakao
Dr. Westax	KOLORKA 111: Preživjeli
Whetherpine	KOLORKA 105: Čovjek koji nije volio vatreno oružje
PARNJACA	300 KLO_SP 20: 300
ma	LOCK FB 1: Locke & Key #1
Giuda Ballerino	KOLORKA 120: Tyler Cross
smogy_boy	ALBUM KLO_SP 18: Ponos vragova
RadioClash	KOLORKA 106: Makaroni!
Yannick Leroc	ETER ORKA_SP 31: Eternaut
dema	ALBUM ORKA_SP 30: Okrug Essex
emir34	ARAP FB 3: Odrastanje na Bliskom istoku (1985. - 1987.)
axle munshine	PR FB 3: Propovjednik: knjiga treća
kapetan	KOLORKA 109: Universal War One
Dr. Zistis	SND FB 5: Sandman #5
darth-vader	ALBUM KLO_SP 19: Daytripper


Kontatkirat ćemo dobitnike u vezi nagrada, ostalim više sreće dogodine.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
smogy_boy Posted - 05/03/2019 : 12:48:17
quote:
Originally posted by Manny

84



hvala Manny što si upisao moj broj
također hvala FIBRI na nagradi
uopće nisam skužio da sam je osvojio srećom me je Alen danas nazvao i uljepšao mi dan, hvala
Dr. Zistis Posted - 04/03/2019 : 20:59:02
Jos jednom hvala onom ko je pogodio "moj broj"...vraticu mu sledece godine
Macon Posted - 04/03/2019 : 19:35:02
Nikad ne dobijem.

Članovi, smanjite vaš broj, previše vas ima. Ali mogučnost je skoro 4%.

Čestitke dobitnicima.
Felagund Posted - 04/03/2019 : 18:48:36
quote:
Originally posted by Anto_123

ne znam treba li ali evo 73.



Hvala

Taman strip koji mi je izgledao zanimljivo, ali sam ih previse vec bio uzeo na interliberu pa nije mogao doci na red.
goksi Posted - 02/03/2019 : 11:23:36
Namesteno ponovo. Nista nisam dobio.
ivanl Posted - 01/03/2019 : 22:02:25
Nazalost nije se za cuditi...od koga je. Stvarno bezobrazno. Ne trebs vrijedati konje, te lijepe, pametne i plemenite zivotinje...
lwood Posted - 01/03/2019 : 15:14:31
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?




quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Evo samo da javim da sam iz zajebancije glasovao na Oscaru i dao glas jednom stripu i jednom albumu, nazalost ne znam kojima. Uglavnom danas otvorim inbox i tamo me neki Alen kontaktira da sam osvojio neku nagradu od Fibre i da mu posaljem osobne podatke. Osim sto sam dao podatke i oib kod registracije, nagrada me ne zanima. Je passe la main.


Za dlaku te nisam izbacio sa sajta zauvijek. Ali neko ćeš vrijeme biti na hlađenju, koliko me bude držala ljutnja. Nitko te ne tjera da glasaš, ali glasati iz zajebancije za nešto proizvoljno je glupo i bezobrazno. I još se ideš s tim hvaliti. Konju.







. Aha,ok.
verab Posted - 01/03/2019 : 15:00:38
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?




quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Evo samo da javim da sam iz zajebancije glasovao na Oscaru i dao glas jednom stripu i jednom albumu, nazalost ne znam kojima. Uglavnom danas otvorim inbox i tamo me neki Alen kontaktira da sam osvojio neku nagradu od Fibre i da mu posaljem osobne podatke. Osim sto sam dao podatke i oib kod registracije, nagrada me ne zanima. Je passe la main.


Za dlaku te nisam izbacio sa sajta zauvijek. Ali neko ćeš vrijeme biti na hlađenju, koliko me bude držala ljutnja. Nitko te ne tjera da glasaš, ali glasati iz zajebancije za nešto proizvoljno je glupo i bezobrazno. I još se ideš s tim hvaliti. Konju.





lwood Posted - 01/03/2019 : 14:49:05
quote:
Originally posted by Markos

Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.

zašto gubi?
Markos Posted - 01/03/2019 : 14:30:29
Giuda Ballerino gubi svoju nagradu, a ona ide u ruke prvog sljedećeg dobitnika, broj 73, to je Felagund.
DiSkAcH Posted - 01/03/2019 : 14:17:47
quote:
Originally posted by Whetherpine

OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!




axle munshine Posted - 01/03/2019 : 10:45:45
Ne mogu da otvorim fajl telefonom, pa ne znam kome da zahvalim za predlozeni dobitni broj. Zapravo, znam. Zahvalnost ide Fibri i Markosu sto svih ovih godina odrzava uspesno ovo glasanje i deli nagrade ucesnicima. Steta je sto su se drugi izdavaci povukli i ne participiraju vise. Ali, to je vec druga prica...
Peyo Posted - 01/03/2019 : 10:44:08
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Ma toooooo




Namještaljka .

Šalim se, čestitka, ima pravde!
King Warrior Posted - 01/03/2019 : 10:28:30
Ken osvojio rekordan broj bodova u kat sveski. Dosadasnji rekord je drzao isto Ken.
Kum Ruzvelt Posted - 01/03/2019 : 10:27:42
quote:
Originally posted by Whetherpine

OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!





Za Oskara si se trebao zahvaliti i roditeljima bez kojih sve ovo ne bi bilo moguce.. za Oskara ali za Kolorku 105 je dovoljno i ovo!
Whetherpine Posted - 01/03/2019 : 10:23:11
OMG, ne mogu vjerovati!
Konačno sam i ja dobio nešto!
Htio bih se zahvaliti Marku i Fibri na predivnom albumu koji će zauzeti svoje mjesto sa ostalom fibrinom kolekcijom!
Zatim dragom kolegi elfak nishu koji je je čudesno odabrao broj 202. Hvala ti puno, bez tebe ovo ne bi bilo moguće!
Mojoj voljenoj supruzi koja je vjerovala u mene.
Mojoj djeci koja bi sad još trebala spavati a ako ne onda ovo je za vas... jednog dana!
I na kraju bi htio čestitati mojoj kćerkici Helli rođendan. Rodila se na današnji dan prije 3 godine! Pusa!
Tornadomaster Posted - 01/03/2019 : 09:46:23
Za četiri broja
RadioClash Posted - 01/03/2019 : 09:39:22
Hvala wesskowazu što je pogodio moj broj i hvala Markosu i Fibri na nagradi.
Čestitke svim ostalim dobitnicima.
Poli Posted - 01/03/2019 : 09:30:19

Da, samo za nocne ptice.


vknez Posted - 01/03/2019 : 09:27:58
Šta je ovo već gotovo????Krenulo iza ponoći i ujutro već gotovo???
Kerempir Posted - 01/03/2019 : 09:23:51
Čestitke
Dr. Zistis Posted - 01/03/2019 : 09:16:32
Ma toooooo
lwood Posted - 01/03/2019 : 09:16:18
Namišteno
supermark Posted - 01/03/2019 : 08:01:58
supermark
Markos Posted - 01/03/2019 : 07:53:34
Hvala svima!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000