forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nastavak Alan Ford Klasika?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Spock Posted - 11/03/2019 : 20:18:56
Biste li kupovali nastavak AF Klasik izdanja od broja 201 da CPG nastavi s izdavanjem?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Spock Posted - 07/04/2019 : 23:07:06
Ajmo još malo, možda nagovorimo CPG!
Već je velika većina članova za i siguran sam da ima više zainteresiranih za nastavak Klasika nego za tri edicije koje sada CPG izdaje!
VALTER Posted - 17/03/2019 : 18:57:56
Trobroji, HC, kvalitetan papir, Brixy bez tipfelera, naklada 400, prva dva mjeseca po posebnoj cijeni od 196 kn... To bi moglo proći.


ivanl Posted - 17/03/2019 : 18:41:08
Je, iljadu...
CAGLIOSTRO13 Posted - 17/03/2019 : 17:52:39
quote:
Originally posted by ivanl

To se nazalost nikada nece dogoditi...ali ima ko bi to i takvo kupovao, bez brige.



yup, cak i nakon par mjeseci po 500-600 kuna komad
ivanl Posted - 17/03/2019 : 16:09:37
To se nazalost nikada nece dogoditi...ali ima ko bi to i takvo kupovao, bez brige.
CAGLIOSTRO13 Posted - 17/03/2019 : 15:45:32
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Najbolje bi bilo da Libellus izda AF klasik od prvog broja, po cijeni od 149 kuna, sa tim da je prvih mjesec dana 119 kuna, u tristo primjeraka



E to ne bih kupovao




ne bi ni ja ( :
ivanl Posted - 17/03/2019 : 11:07:07
Pa zato svijet i jest zanimljivo mjesto jer nismo svi isti. Dapace razliciti smo totalno. I stoga ono sto tebi nije drago nekome jest. U ovom slucaju mi, ljubitelji Alan Forda zelimo ispratiti sve epizode, kvaliteti unatoc. O kojoj smo, by the way, sve odavno rekli/napisali... Zelimo samo nastavak svih epizoda po kronologiji zemlje izvornika i to smo dobili. Sto nas raduje i sto je u redu, tocka.
anto Posted - 17/03/2019 : 10:38:35
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by velka031
Ja bih eto uzimao, iako je AF davno rekao svoje, nisam vatreni fordovac ali naprosto bi mi bilo žao ne kupovati nastavak klasika u čast starih dobrih priča.



Bravo Velka, to je duh!


pa ne mogu se složiti sa ovim - ne pričam u slučaju ovog stripa,nego inače;često ljudi prate neki serijal,čak iako je otišao do qrca,samo u čast starih dobrih priča - što bi se reklo mamuzanje mrtvog konja,iskorišćavanje zlatne koke kako god... ,a u stvari treba to nazvati šišanjem ovaca.

Ako se neki serijal pokvario i nije ni blizu nekadašnjeg kvaliteta,treba to bataljivati - to je barem moj stav.Daću dva primera - Riđobradi gusar i Mister No - tamo gde su oba ocva stripa otišla u tri lepe stao sam sa praćenjem,i uzmem tek ponekad neku priču za koju čujem da vredi.

Glede Alan Forda,iako ne postujem na AF temi,bio sam svojevremeno istinski fan,imam i popriličnu kolekciju,sa većinom "kartonaca",ali u nekom trenutku mi je serijal postao nezanimljiv,te sam ga batalio.
big joco Posted - 17/03/2019 : 02:09:28
quote:
dragi moj...imam VSE italijanske, beri originalne ALAN FORDE, vse jugoslovanske, slovenske, hrvaške, srbske, kosovske...toliko ot imam jaz Alan fordov v zbirki ti nimaš vseh stripv skupaj. Originally posted by teller

Mogu na slovenski..pirtugalski..latinski..
U sazetku:
Vi niste ni p od pravil ljubitelja Alan Forda.
Mislim naravno na kvazi fordovce koji nebi sad uzeli strip jer ga pre 30 i vise godina izdao Vjestnik?
Halo..vece gluposti vec dugo ne procitah..
Da se uzima samo ono neizdano u bivsoj drzavi...kiosci bi nam bili skoro da bez ijednog stripa...
Ako mogu zagorovci uzeti 3 ili 5 reprint iste price..cak reprint stripa izpred 10 godina..vi nebi jer je to izaslo 89?
Zato je i Zagor kralj bio i ostao...a Ford je tu gdje je..ugasen nedavno a sad kad se pruza mogucnost dobiti vise od njega...corak.
Zakazali najvatreniji forumasi i fordovci..ma kupite cigare i ozujsko radije ali onda ne laprdajte kakva je sudbina naseg Alana..ne kukajte..karamba i karambita vise.

lwood Posted - 16/03/2019 : 10:45:10
quote:
Originally posted by VALTER

Da si pravi fan i poštovatelj, uzimao bi barem tri, kao Ivanlo.

ivanl Posted - 16/03/2019 : 10:26:45
quote:
Originally posted by VALTER

Da si pravi fan i poštovatelj, uzimao bi barem tri, kao Ivanlo.


libeluSS!
VALTER Posted - 16/03/2019 : 08:06:10
Da si pravi fan i poštovatelj, uzimao bi barem tri, kao Ivanlo.
DOMI Posted - 15/03/2019 : 22:43:28
Svakako bi dobro došlo jedno novo, ekskluzivno izdanje AF-a od prvog
broja, npr. kao dvobroji u sjajnoj HC opremi.
Vjerovatno bih uzimao u 2 primjerka...
wesskowaz Posted - 15/03/2019 : 13:21:43
A uporedo da ide i kolor. Cena 200 kuna. :)
velka031 Posted - 15/03/2019 : 13:08:47
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Najbolje bi bilo da Libellus izda AF klasik od prvog broja, po cijeni od 149 kuna, sa tim da je prvih mjesec dana 119 kuna, u tristo primjeraka



E to ne bih kupovao
VALTER Posted - 15/03/2019 : 10:16:55
Prva dva mjeseca.
CAGLIOSTRO13 Posted - 15/03/2019 : 00:41:26
Najbolje bi bilo da Libellus izda AF klasik od prvog broja, po cijeni od 149 kuna, sa tim da je prvih mjesec dana 119 kuna, u tristo primjeraka
ivanl Posted - 14/03/2019 : 23:13:05
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by ivanl
Bas lijepo razumijem slovenski, a dobro ti je rekao... Ja cu uzimati 'novu seriju' sa 'novim epizodama' i to u tri primjerka.



Zašto samo tri?


Libelus,Libellus,Libelllus...
Spock Posted - 14/03/2019 : 23:06:48
quote:
Originally posted by velka031
Ja bih eto uzimao, iako je AF davno rekao svoje, nisam vatreni fordovac ali naprosto bi mi bilo žao ne kupovati nastavak klasika u čast starih dobrih priča.



Bravo Velka, to je duh!
velka031 Posted - 14/03/2019 : 21:56:17
quote:
Originally posted by teller

Mogu na slovenski..pirtugalski..latinski..
U sazetku:
Vi niste ni p od pravil ljubitelja Alan Forda.
Mislim naravno na kvazi fordovce koji nebi sad uzeli strip jer ga pre 30 i vise godina izdao Vjestnik?
Halo..vece gluposti vec dugo ne procitah..
Da se uzima samo ono neizdano u bivsoj drzavi...kiosci bi nam bili skoro da bez ijednog stripa...
Ako mogu zagorovci uzeti 3 ili 5 reprint iste price..cak reprint stripa izpred 10 godina..vi nebi jer je to izaslo 89?
Zato je i Zagor kralj bio i ostao...a Ford je tu gdje je..ugasen nedavno a sad kad se pruza mogucnost dobiti vise od njega...corak.
Zakazali najvatreniji forumasi i fordovci..ma kupite cigare i ozujsko radije ali onda ne laprdajte kakva je sudbina naseg Alana..ne kukajte..karamba i karambita vise.



Ja bih eto uzimao, iako je AF davno rekao svoje, nisam vatreni fordovac ali naprosto bi mi bilo žao ne kupovati nastavak klasika u čast starih dobrih priča.
VALTER Posted - 14/03/2019 : 20:05:53
quote:
Originally posted by ivanl
Bas lijepo razumijem slovenski, a dobro ti je rekao... Ja cu uzimati 'novu seriju' sa 'novim epizodama' i to u tri primjerka.



Zašto samo tri?
djukak Posted - 13/03/2019 : 11:28:30
naravno da bih kupovao
ivanl Posted - 13/03/2019 : 10:05:07
Dragi Telleru, pa moglo bi se nadograditi stosta i na ovo tvoje vatreno izlaganje. Ali necu i nema smisla jer si mi simpatican entuzijast kiosk stripa. Bio i ostao. Na cemu ti svaka cast. Ne bi o Zagoru... To usporedivati sa Alan Fordom, su teske kruske i jabuke. Ja naprosto ne vidim razloga uzimati reprinte, a kamoli reprinte-reprinta, ne i izdavati ih. To moze uzesti, kako sam vec rekao, tko god zeli. Mladi narastaji, novajlije u A.F. serijalu, oni kojima nedostaju neki brojevi i mnogi drugi...ja s tim nemam problema. Ali naprosto meni ne trebaju. By the way, ne pusim, cigarete su mi odvratne, ozujsku ne pijem, osim u krajnjoj nuzdi, ponekad...
wesskowaz Posted - 13/03/2019 : 10:03:39
Nije forum nikakav pokazatelj da li se neko izdanje prodaje ili ne. Da je po forumu, svako izdanje bi opstalo jer ga forumasi kupuju u 2-3 primerka. Shatro. :) Ne mislim na tebe, Telleru, nego u globalu. Najbolji primer ti je Julija ili Price. Svi kukamo kako nema novih epizoda, a tiraz je presmesan s obzirom da je to jedino izdanje na prostoru bivse Jugoslavije.

teller Posted - 13/03/2019 : 07:08:03
Mogu na slovenski..pirtugalski..latinski..
U sazetku:
Vi niste ni p od pravil ljubitelja Alan Forda.
Mislim naravno na kvazi fordovce koji nebi sad uzeli strip jer ga pre 30 i vise godina izdao Vjestnik?
Halo..vece gluposti vec dugo ne procitah..
Da se uzima samo ono neizdano u bivsoj drzavi...kiosci bi nam bili skoro da bez ijednog stripa...
Ako mogu zagorovci uzeti 3 ili 5 reprint iste price..cak reprint stripa izpred 10 godina..vi nebi jer je to izaslo 89?
Zato je i Zagor kralj bio i ostao...a Ford je tu gdje je..ugasen nedavno a sad kad se pruza mogucnost dobiti vise od njega...corak.
Zakazali najvatreniji forumasi i fordovci..ma kupite cigare i ozujsko radije ali onda ne laprdajte kakva je sudbina naseg Alana..ne kukajte..karamba i karambita vise.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000