forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 E. K. Sigar: POPAJ, nedeljne epizode - U PRETPLATI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
KOMIKO Posted - 24/01/2019 : 08:05:46

Poštovani čitaoci,
od 24. januara 2019. počinje pretplata za novu knjigu sabranih epizoda Sigarovog Popaja. Ovog puta radi se o nedeljnim epizodama, u prelepom retro koloru. Na povećanom broju strana velikog formata, u ediciji "Klasici svetskog stripa", knjiga sadrži nedelje avanture Popaja koje su izlazile tokom 2 i po godine, u periodu od marta 1930. do oktobra 1932.

Sigarov Popaj objavljivan je u Srbiji tokom 1930-ih, u listovima "Mika Miš" i "Politikin Zabavnik", ali ne redom i ne od prvih epizoda. U poslednjih 7 decenija tek je poneka Sigarova epizoda kod nas objavljena, tako da većina ovog materijala izlazi premijerno u ovom delu Evrope, u opremi kakvu ovaj biser stripa, i humora 20. veka uopšte, svakako zaslužuje.

Knjigu možete naručiti u pretplati uplatom od 1600 dinara na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad, br. računa 250-2060000245780-39. Potrebno je i da nam na adresu info@komiko.rs javite Vaše podatke i adresu kako bismo Vam poslali knjigu.

Napomena: Ko želi da uz pretplatu kupi i prvu i/ili drugu knjigu Popaja, može da nam se javi na mejl i poruči ih po povlašćenim cenama.

Srdačni pozdravi,
ID Komiko
7   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DOMI Posted - 12/03/2019 : 21:58:53
Naslovnica će biti uskoro dostupna?
Nadam se i ovom broju POPAJA u knjižari SNK tokom proljeća...
KOMIKO Posted - 12/03/2019 : 16:55:56
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Barker

dali se ovo hronoloski nadovezuje na #2?

Ovo zanima i mene, plus sada već mjesec i pol nakon najave gdje zapelo, je li se itko pretplatio, dobio neki odgovor?

Ovo su nedelje epizode koje su izlazile u isto vreme kada i dnevne objavljene u drugoj knjizi.

Pretplata do kraja meseca, onda i knjiga posle.

Dwayne_Looney Posted - 12/03/2019 : 16:35:10
quote:
Originally posted by Barker

Ovo zanima i mene, plus sada već mjesec i pol nakon najave gdje zapelo, je li se itko pretplatio, dobio neki odgovor?
Barker Posted - 25/01/2019 : 13:11:01
KOMIKO Posted - 24/01/2019 : 11:06:32
quote:
Originally posted by Peyo

Da li ove nedjeljne table osim Popaja uključuju i drugi Segarov strip koji je bio dio tih tabli (Sappo, čini mi se)?

Koji je format knjige?

Ne, samo nedeljne Popajeve table, bez Sappa.

Format - 30x25 cm.
Peyo Posted - 24/01/2019 : 10:18:18
Da li ove nedjeljne table osim Popaja uključuju i drugi Segarov strip koji je bio dio tih tabli (Sappo, čini mi se)?

Koji je format knjige?
Dwayne_Looney Posted - 24/01/2019 : 08:47:51
Odlično. Mislim, ne mogu dohvatiti tu pretplatu, manje važno, ali nisam bio optimist da ćemo tako brzo ugledati broj 3.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000