forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex maxi 22. - Velika utrka

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 16/03/2019 : 15:26:58
U zadnje vrijeme sve manje radi Colt, a sve više šake...



Scenarij: Pasquale Ruju
Crtež:Roberto Diso

19.03. u SnK i na shop.strip-agent.hr
Od 20.03. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Combatrock Posted - 18/03/2020 : 09:11:03
tako, tako...

tex je bio reper za dobar maxi, zagor blizu (uz par kikseva do bola), dylan jezivo ...

a sad je doslo vreme da se u maxi guraju katastrofe
going going Posted - 17/03/2020 : 19:41:38
U Dylanovom maxiju sam procitao mozda 3, 4 jedva solidne epizode (Accatinov Ukradeni zivot mi je odlican, Sclavijev Ubio sam Dzeka Trboseka i Barbatin Egzodus solidne price).

A Zagor je imao par odlicnih maxija (Dugo putovanje, Ratnici, Marinci, Tonkin Gnev, Crni osvetnik) i nekoliko vrlo dobrih manje-vise (Napustena utvrda, Nocna mora na moru, Tajni agenti, Srmtonosna utrka, U zemlji Dakota, Tajantstveni otok). Kao klinac sam bas otkidao i na Zagijeve i Teksove maxije, ali jbg nije to vise to, price su sada daleko losije. Sve sami skart izbaven iz reodvnje serije.
Combatrock Posted - 17/03/2020 : 13:03:22
ima smisla...

mozda 4 nivoa u kojima bi svakako isli ovi koje si nabrojao, dok dolina meni nije legla uopste a vecina bi je gurala visoko na listu

generalno maxi je opako krenuo i jos zesce se strmoglavio

ali i to je ok kakav je recimo dylan ili zagor, tamo je tek tragedija narocito dylan gde su isti crtaci prvih nekoliko brojeva, ubija koliko je monotono
going going Posted - 17/03/2020 : 00:19:10
S;azem se sa Combatrockom s tim sto bih i lovce na fosile, vlak i sina (pa mozda i hondo) stavio u prvi nivo.

Nuesces valley jos nisam citao ali ocekujem dobru pricu.
Combatrock Posted - 16/03/2020 : 11:41:10
Čudan je Maxi...

ima tri nivoa

prvi nivo je zakon - oklahoma, zlato i sz

drugi nivo je prelazni - fosili, dva lica, hondo, sin, vlak, put, kobra, sahara, postrojba, zapad, pokolj, starker i predstraža

treći nivo je sranje - zver, aljaska, most, pravda, valley, utrka

Od pustinja očekujem da zaglave u srednjoj grupi. Srednja grupa ima solidne i manje dobre epizode, ali se znatno razlikuje od poslednje grupe.
going going Posted - 16/03/2020 : 02:40:31
quote:
Originally posted by tosha

Pretpostavljam da je lošiji od Utvrde Sahare to sam zadnje čitao?



Meni je utvrda Sahara bila skroz okej, ali citao sam je pre sto godina kad je tek izasla kad sam bio klinac.
Combatrock Posted - 15/03/2020 : 19:05:39
Tako je
tosha Posted - 15/03/2020 : 14:11:56
Pretpostavljam da je lošiji od Utvrde Sahare to sam zadnje čitao?
anto Posted - 15/03/2020 : 14:09:38
nije
ali nije ni dobar
tosha Posted - 15/03/2020 : 13:49:35
Zar je toliko loš ovaj maxi?
Dwayne_Looney Posted - 05/01/2020 : 23:57:58
Utrka na 1000 milja koja zapravo traje zadnjih 100-injak metara. Predvidljiv i brzo sklepan kraj, zanimljiva sporedna radnja i tajnovitost oko ubojice i njegovoga motiva ali sve u svemu ispodporosječan Maxi, do prekosutra ću sve zaboraviti.
Siroti Diso tu ništa posebno nije kriv.
P: 5, S: 5, C: 5, N: 6 iliti 2.5/5
anto Posted - 12/05/2019 : 20:05:29
Organizuje se velika trka od Tusona u Arizoni do Friska u Kaliforniji.Između ostalih,u njoj će učestvovati mladi Kevin Koldvel na svom West windu (svašta,zašto ime nije prevedeno??).Međutim,njemu će račun promrsiti lokalni badža,Ozi Djuk,koji će namestiti da se Kevin povredi,ali tu uleće Teksiša,koji će ga zameniti u trci.
Dok se trka odvija,uz sve prateće elemente koji prate takvu vrstu događaja (indijanci napadaju učesnike,međusobne spletke..),tajanstveni ubica čini stravične zločine,a sve upućuje da je u pitanju neko od takmičara.

Šta reći - Diso sramotno loš;Ruju sa druge strane piše scenario kojemu se može štošta može zameriti,ali koji je na kraju krajeva,ipak zabavan.
Sve u svemu neloš maksi.
3/5
pcoro Posted - 08/04/2019 : 13:51:32
A o čemu je priča?
Poli Posted - 08/04/2019 : 13:02:21
quote:
Originally posted by tex2

Kad smo već kod konja, Carsonov se zove Morello, a Kit Willerov Diablo.


Jednom bismo mogli dobiti i epizodu sa naslovom "Pobjegla Morello i Diablo". Ili "Morellova i Diablova odmazda" (odjezda se cak bolje cuje ).


Lorda Posted - 08/04/2019 : 12:33:53
I ja se slažem da Diso tu više nije na onoj razini na kojoj je bio nekada ali što mogu kada sam slab na maestra. Dok je bio u naponu snage meni je bio je u top 10 crtača u Bonelliu. A i sada se vidi da je majstor...

Što se tiče samo priče onako ok, meni je bila zabavna... Malo drukčija nego obično jer se uvijek provlače par istih tema, uspjeh je smisliti nešto "novo" u serijalu koji traje desetljećima.
teller Posted - 08/04/2019 : 11:27:51
Danas do kraja procitao taj maxi..i po 100 put..sta bi vi htjeli?
Prica sasvim zanimljiva i tecna..crtez Disa sasvim ok..losiji nego na pilotu ali jos uvjek i zalazku zivota vidi se da je Diso veliki crtac bio i ostao...bez puno sjencenja i sa jednostavnim potezima covjek zna stvorit atmosferu...ako vam je ovo lose nezmam kako su vam dobre sve one orkice i fibrice tmurne i depresivne sa ocajnim ili karikaturnim crtezem?

Maxi solidna 3/5...bilo je boljih ali i puno losijih do sada.
tex2 Posted - 08/04/2019 : 10:37:44
Kad smo već kod konja, Carsonov se zove Morello, a Kit Willerov Diablo.
teller Posted - 07/04/2019 : 17:16:43
quote:
Originally posted by MaTex

quote:
Originally posted by teller

na 5 stranici Karson i Tex pričaju o konjima i Karson kaže da kad bi Tex još uvijek imao Dinamita..mladič na rasnom konju gutao bi izza Texaq prašinu..
Volim Texa ali sam zaboravio ili nisam ni zapazio kad je Tex ostao bez Dinamita?
Zakoni prirode ili se Dinamit polomio ili nastradao negdje u okršaju?
Ima neki znalac?


U magazinu iz prošle godine izašla priča o Dinamitu i njegovom kraju(?)... U sklopu je i priča o Lilit. Nekako očekujem da bi ZS to mogao objaviti.


aha, hvala..pročitat čemo to i na našem kadtad..
MaTex Posted - 07/04/2019 : 17:00:42
quote:
Originally posted by teller

na 5 stranici Karson i Tex pričaju o konjima i Karson kaže da kad bi Tex još uvijek imao Dinamita..mladič na rasnom konju gutao bi izza Texaq prašinu..
Volim Texa ali sam zaboravio ili nisam ni zapazio kad je Tex ostao bez Dinamita?
Zakoni prirode ili se Dinamit polomio ili nastradao negdje u okršaju?
Ima neki znalac?


U magazinu iz prošle godine izašla priča o Dinamitu i njegovom kraju(?)... U sklopu je i priča o Lilit. Nekako očekujem da bi ZS to mogao objaviti.
Cromwell Posted - 07/04/2019 : 14:29:05
Dinamit je nestao tamo negdje oko 60 broja ali mislim da se pojavio još poneki put. Zvoni mi da je to bilo u Spaljenom pismu ali nisam siguran. Možda i u Nuences Valley (sad mi nije pri ruci)?
teller Posted - 07/04/2019 : 09:29:23
na 5 stranici Karson i Tex pričaju o konjima i Karson kaže da kad bi Tex još uvijek imao Dinamita..mladič na rasnom konju gutao bi izza Texaq prašinu..
Volim Texa ali sam zaboravio ili nisam ni zapazio kad je Tex ostao bez Dinamita?
Zakoni prirode ili se Dinamit polomio ili nastradao negdje u okršaju?
Ima neki znalac?
Poli Posted - 02/04/2019 : 16:34:24

Da, kod Zagija cujem da ima manjak autora pa...


selanne Posted - 02/04/2019 : 14:29:09
Ja nisam ni rekao da crta radi novca.
Doduše, nije on kriv, krivi su oni koji mu daju da crta Texa. Neka mu dadnu da upropaštava nešto drugo, neki serijal koji ja ne čitam.
teller Posted - 02/04/2019 : 14:24:03
Da..da..da mi je vas vidit..
Kad nesto radis sa veseljem i ljubavju a nitko ti zbog starih zasluga ne zeli reci da si los..mislis da si jos dovoljno dobar...Diso sigurno ne crta zbog novca...kad nesto radis cijeli zivot mislis da ces umret ako prestanes..
Ferri isto nije crtao do kraja jer nije imao za spagete i pivce...
Ribicija i bocanje je za one koji neznaju nista radit i beze od kuce od matore dosadne zene...
tex2 Posted - 02/04/2019 : 14:15:05
Ribičija, boćanje, kakvo crtanje...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000