forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Фудбалска репрезентација Србије

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Ultras Posted - 17/05/2011 : 20:00:09
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kreŠa Posted - 09/02/2024 : 20:32:10
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.



Sve pogrešno :D
King Warrior Posted - 09/02/2024 : 17:14:04
quote:
Originally posted by delboj

Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.


Protiv Danaca je Srbija igrala tri puta, sa Svajcarcima 2x, protiv Spanije jednom. Svih sest poraza.
Lukeruk Posted - 08/02/2024 : 22:11:56
Od Svajcarske smo vec izgubili sve sto smo igrali, tako da smo tu sad rastereceni i konacno u psiholoskoj prednosti. Samo da Piksi ne krene sa pricama kako ce da ih razvalimo. Onda se situacija okrece u njihovu korist.
delboj Posted - 08/02/2024 : 21:32:02
Da nije Švajcarske ne bi toliko loša bila ova današnja grupa u Ligi nacija.
delboj Posted - 02/12/2023 : 19:17:52
Važno je da Srbija nije otišla u grupu B. Opet Slovenija, kao 2000, sjećam se onih 0:3-3:3 i crvenog kartona pokojnog Mihajlovića. Sve u svemu, nije lako, moglo je i bolje i gore. Protiv Engleske nema nikakve šanse, protiv Danske možda, a sa Slovenijom sigurno može da se igra.
naker Posted - 20/11/2023 : 22:38:58
Posle trista godina smo se kvalifikovali za evropsko, ali radije bih plakao negoli se radovao po kvaliteti prikazane igre.. Majku mu, zar je moguće da još od Vidića nemamo krštenog odbrambenog. Odbrana tragikomična, ako ovako budu igrali na evropskom primićemo više golova negoli one nesrećne '00.
King Warrior Posted - 20/11/2023 : 08:57:53
Sve je nekako pocelo sa katastrofalnim SP. Kao da su izgubili samopouzdanje kao tim, nista ne ide.
I dalje taj tim na papiru ne izgleda lose, potencijal postoji.

Ovoga puta ne bih rekao da ce biti euforija, pogledajte samo komentare po portalima.
Jasko Posted - 19/11/2023 : 21:45:27
(Verovatno) posle EP doći će neko drugi umesto Piksija. Imala je Srbija i bolje (na papiru) selektore, pa se nije plasirala na ep 2016. i 2020.

Igraju loše, igraće loše i nadalje, ali toliki su limiti igrača. Mladi se blamiraju 9:1, nema nijednog krštenog domaćeg igrača.

Čovek je odveo reprezentaciju na SP, EP i uveo u A ligu nacije. Niko mu ne može sporiti rezultat, naročito s ovakvim limitiranim sastavom. Doći će drugi, ne verujem da će više napraviti od Piksija (u bilo kom smislu).
Caleb Posted - 19/11/2023 : 21:22:03
quote:
Originally posted by Red Marquis

Nikad nisam podnosio Acu infromaciju, ali sad vidim da izgleda svi komentatori prsnu kad dobiju da rade reprezentaciju. Sve je bilo jadno i bedno, ovaj u ekstazi ceo meč kao da razbijamo Francuze u finalu, na tribinama retardirane vuvuzele, to samo mi i afrikanci praktikujemo, streljao bi svakog ko to unese na stadion. Pa Piksi koji ima iste konferencije kao i naš vrhovni selektor za sve. Opšti jad.

A na sve to, 3 godine i dalje nemamo ni mrvicu od nade da ćemo sklepati nekakvu odbranu.

Bravo.
Patetika i neki usiljeni nacionalni naboj, bez ikakvog pokrića.
Jadno.
delboj Posted - 19/11/2023 : 21:13:32
quote:
Originally posted by manhunter

I posle loženja ide povratak kući, biće nam kriv sudija, Albanci, Hrvati ili Nemci.


Obično su nam krivi Švajcarci
dovlajoe Posted - 19/11/2023 : 20:47:16
Sutra idem kod notara da overim izjavu da više neću gledati reprezentaciju dok je Piksi selektor. Nemamo mi neke igrače i ne treba se zanositi, ali ubedljivo naslabija karika je Piksi, koji bukvalno poojma nema o poslu kojim se bavi. Po stoti put na bekove stavlja ofanzivne igrače bez neophodne discipline, odgovornosti i znanja za obavljanje odbrambenih zadataka. Tako smo i primili oba gola - dve početničke greške Kostića i Živkovića. I stoprvi put će opet postaviti tu svoju suludu umotvorinu od formacije. U najlakšoj grupi u istoriji kvalifikacija mi jedva prolazimo kroz iglene uši i slavimo bod protiv mučenih Bugara, od kojih smo prema prikazanom trebali da izgubimo u obe utakmice.
Red Marquis Posted - 19/11/2023 : 19:36:56
Nikad nisam podnosio Acu infromaciju, ali sad vidim da izgleda svi komentatori prsnu kad dobiju da rade reprezentaciju. Sve je bilo jadno i bedno, ovaj u ekstazi ceo meč kao da razbijamo Francuze u finalu, na tribinama retardirane vuvuzele, to samo mi i afrikanci praktikujemo, streljao bi svakog ko to unese na stadion. Pa Piksi koji ima iste konferencije kao i naš vrhovni selektor za sve. Opšti jad.

A na sve to, 3 godine i dalje nemamo ni mrvicu od nade da ćemo sklepati nekakvu odbranu.
manhunter Posted - 19/11/2023 : 19:27:25
Nisam gledao. Ali vidim da slavimo prolaz i užasnu igru protiv raspale Bugarske... Tipično. Sad ide izvlačenje grupa, loženje da možemo da pobedimo jednu, jednu da odigramo nerešeno, a protiv favorita u grupi ćemo da se muški pobijemo. I posle loženja ide povratak kući, biće na kriv sudija, Albanci, Hrvati ili Nemci.
dovlajoe Posted - 19/11/2023 : 18:49:18
A da mi, s obzirom kakvi smo, kao u filmu Montevideo ipak pustimo Bugare na evropsko...
Combatrock Posted - 19/11/2023 : 18:38:43
quote:
Originally posted by delboj

Bruka i sramota. Živković kriminalan, a Piksi još gori što ga je držao onoliko na terenu. Reakcija kod prvog gola Bugarske zaista smiješna, ni Kostić ni Veljković nisu pokušali da blokiraju šut, stoje i čekaju. Piksi je zaista čudan tip, živi u zabludama, potpuno je nestručan, smiješan...



So true. +2
DzekDenijels Posted - 19/11/2023 : 18:00:19
quote:
Originally posted by delboj

Bruka i sramota. Živković kriminalan, a Piksi još gori što ga je držao onoliko na terenu. Reakcija kod prvog gola Bugarske zaista smiješna, ni Kostić ni Veljković nisu pokušali da blokiraju šut, stoje i čekaju. Piksi je zaista čudan tip, živi u zabludama, potpuno je nestručan, smiješan...


+1
Kakva država, takav i fudbalski savez, selektor, reprezentacija...
delboj Posted - 19/11/2023 : 17:05:32
Bruka i sramota. Živković kriminalan, a Piksi još gori što ga je držao onoliko na terenu. Reakcija kod prvog gola Bugarske zaista smiješna, ni Kostić ni Veljković nisu pokušali da blokiraju šut, stoje i čekaju. Piksi je zaista čudan tip, živi u zabludama, potpuno je nestručan, smiješan...
Combatrock Posted - 19/11/2023 : 16:50:36
King Warrior Posted - 15/11/2023 : 20:52:49
Nadam se da ce se VAR ukljuciti. Belgijanci su postigli gol dok su se himne intonirale.
sawitch Posted - 18/10/2023 : 20:25:05
Tamo su otisli ljudi koji su se ostvarili u fudbalu i u godinama. A on je otisao iz Lacija.
Red Marquis Posted - 18/10/2023 : 13:52:14
quote:
Originally posted by sawitch

SMS je u rsngu Ronalda, Mareza, Benzeme i Nejmara po kvalitetu? 😂


Naravno da nisam to rekao. Bolji je

Hteo sam da kažem da koliko god svi mi mrzeli/potcenjivali tu ligu, i realno, nikad neću ni minut provesti prateći je, sigurno je da više ne može da se tretira odlazak tamo kao da je to nekakav dokaz fudbalskih nekvaliteta.
sawitch Posted - 18/10/2023 : 13:37:24
SMS je u rsngu Ronalda, Mareza, Benzeme i Nejmara po kvalitetu? 😂
Red Marquis Posted - 18/10/2023 : 12:48:56
quote:
Originally posted by sawitch

Sta ti je lokal patriotizam :) SMS je sasvim prosecan igrac za italijanske uslove. Da je valjao odavno bi bio u PL a ne u Arabiji.


25 miliona po sezoni, kud ja nisam tako prosečan...Mora da su Benzema, Ronaldo, Neves, Mane, Mahrez, Neymar i ostali, igrači samo za Arabiju.

Sergeju samo treba da ga ne guraju u centar veznog reda, i svi kvaliteti mu dođu do izražaja.
delboj Posted - 18/10/2023 : 09:17:42
Loše je ono izgledalo sinoć. I da je bilo 4:1 opet bih rekao da je loše. Rezultat je dobar samo zato što je Crna Gora (još uvijek) gora od Srbije. Isti je to mentalitet.
sawitch Posted - 18/10/2023 : 05:05:20
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Ma jebem ti ja fudbal i mene što ga gledam. Živeo bih 20 godina duže da ne gledam ove naše.



Odavno sam se izlecio od te patnje. Prosli put gledao Partizan protiv Cibone a sada sam van zemlje pa sam citao Betmena. :) Gadi mi se sve oko fudbala u Srbiji. Da nisam oboleo od Partizana ne bih nijednu utakmicu pogledao.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.07 seconds. Snitz Forums 2000