forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex gigant 32. - Čudesni odmetnik

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 27/03/2019 : 15:49:22
Tex i Dinamit!



Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Stefano Andreucci

Broj originala 32.

Od danas, 27.03. u 16:00 na shop.strip-agent.hr
Od sutra, 28.03. u SnK
Od prekosutra, 29.03. u Babilonu
Uskoro u ostalim knjižarama!
16   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
dzoni Posted - 05/05/2019 : 11:46:29
odlicna prica i crtez pogotovo
anto Posted - 04/05/2019 : 17:03:22
Što je zgodno kad se poklope odličan scenrio i isti takav crtež;Andreučija se sećam da je korektan (u nekoj Zagorovoj epizodi,bogzna kojoj),ali ovde je pokidao.Po meni,jedan od najlepše nacrtanih Teksonea.
Priča iz Teksove mladosti - mlađani Viler je optužen za pljačku koju nije počinio,što njega rasrđuje do neba i on zajedno sa matorim Dastijem i zelenim Vil Kramerom kreće u jednu prilično složenu akciju ne bi li se opravdao pred zakonom - svega ovde ima;razbojnika,indijanaca (pa i sam Kočiz je tu),komančera,meksikanaca,šerifa,lepih devojaka.Priča je onako dobra, kako to samo Bozeli zna kad hoće - konstantno dinamična sa puno dobre akcije,obrata...Ma sve za 5/5.


edit:eh,sad se setih - pa crtao je Andreuči Salt river koji sam nedavno pročitao u LL izdanju - i tamo je bio sjajan!
Hercule Poirot Posted - 04/04/2019 : 18:09:16
Priča odrađena, bez pretjeranih zapleta, tako da ju nije mogao spasiti ni odličan crtež. Otprilike: što očekuješ, to i dobiješ u nekakvoj razini Texa. Doduše, teško da će ovaj gigant nekoga pretjerano razočarati.

Sveukupno: 6,5/10
VALTER Posted - 31/03/2019 : 15:09:43
Crtež je maestralan, ali scenarij, kao i obično, nije na razini. Neke nelogičnosti baš bodu oči, kao što je ona kada Will Kramer, iz pohlepe za zlatom, ostavi Texa bez oružja i konja u pustinji. A onda se, nakon što pomogne Texu uništiti Robber's Nest, Schirmera i Mendozu, nakon što pomogne Texu dokazati nevinost u slučaju zlata iz Pinos Altosa, te srediti Taggarta, Rugglessa, Ripleya Dunna i Jorgea Blancoa, ispostavi da je on bogati nasljednik banke na Istoku (i da mu nikakvo zlato nije zato moglo pomutiti razum). Primijetio sam i nekoliko tipfelera.
VALTER Posted - 28/03/2019 : 16:52:13
quote:
Originally posted by teller

Andreuci je kralj



Koliko primjeraka uzimaš?
Hercule Poirot Posted - 28/03/2019 : 15:39:02
quote:
Originally posted by MaTex

Ovo bi trebalo biti jače od Patagonije, ali neću se ljutiti ako bude mrvicu ispod



solar Posted - 28/03/2019 : 11:22:30
Trailer
teller Posted - 27/03/2019 : 19:09:46
Andreuci je kralj
Poli Posted - 27/03/2019 : 18:43:33

Zna li se mozda sta bi trebalo biti sledece kod Veseljaka sto se Teksona tice? Znam da ide Breca, ali sta posle... Trebao bi nam vronski sada........ not! :D :D


MaTex Posted - 27/03/2019 : 18:28:20
quote:
Originally posted by kasper

andreucija sam pre 20 godina obozvano zbog epizoda teksaski rendzeri i kraken. za ovih 20 godina malo broj njegovih epizoda je ovde objavljen + to nije bilo to. a ovde ocekujem da je najbolji u karijeri


Texone u pravilu izvuče najbolje od svakog crtača, a ovdje se izgleda zalomio i odličan scenarij, na opće narodno veselje.
anto Posted - 27/03/2019 : 18:22:27
quote:
Originally posted by kasper

kad ce bre u beograd?


10.4.
kasper Posted - 27/03/2019 : 17:49:19
andreucija sam pre 20 godina obozvano zbog epizoda teksaski rendzeri i kraken. za ovih 20 godina malo broj njegovih epizoda je ovde objavljen + to nije bilo to. a ovde ocekujem da je najbolji u karijeri
MaTex Posted - 27/03/2019 : 17:34:41
Ovo bi trebalo biti jače od Patagonije, ali neću se ljutiti ako bude mrvicu ispod
velka031 Posted - 27/03/2019 : 17:10:33
Ovo mora da je briljantno nacrtano, kao i onaj Majov... Kuberta sam čitao.
ivanl Posted - 27/03/2019 : 15:55:04
Kad ce, kad ce, evo ga ekipa...
kasper Posted - 27/03/2019 : 15:50:59
kad ce bre u beograd?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000