forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ubc vs. stripovi.com

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
morski Posted - 30/03/2019 : 16:37:47
Tj. da li vam nešto znače njihove ocene, čije su merodavnije, da li pre čitanja konsultujete neki od ovih sajtova, da li se za ostajanje stripa u kolekciji odlučujete tek nakon čitanja ocena sa nekog od ovih sajtova?
Da li su top ten baš najbolje priče ili ima nekih koje su nezasluženo tu, tj. neke su nepravedno izostavljene?
Činjenica je da se nekako baš one najviše čekaju, najbrže razgrabe, kasnije postižu najveće cene. Slučajnost ili su zapravo one - te?
Na kraju, da li verujete ocenama ili se oslanjate na svoj ukus, osećaj ili šta već? U kojem procentu se ocene poklope sa vašim ukusom?
14   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Stark Posted - 14/08/2019 : 15:36:38
Dzoni bacio bombu i sad se ne javlja
ziro Posted - 13/08/2019 : 17:33:58
I mene to zanima
Stark Posted - 13/08/2019 : 17:20:35
quote:
Originally posted by dzoni

te ocene su ocene par likova nikako neki veliki uzorak pa nista ne znaci..zanimljivo mi da vidim ali nista vise od toga...ima sad mnogo boljih italijanskih sajtova sa ocenama i vecim uzorkom....ali bitna je moja licna ocena kad procitam



Koji imaju talijanski sajtovi sa najvecim uzorkom ocjena?
ziro Posted - 13/08/2019 : 14:51:30
Ali naravno, sve se to razlikuje od čoveka do čoveka.
ziro Posted - 13/08/2019 : 14:50:49
Pa realnije su ocene sa stripovi.com, ali ne recenzenta, već prevashodno komentara.
DuskeArrow Posted - 30/03/2019 : 21:24:33
Recenzije i ocene citam iskljucivo nakon citanja stripa... Em u mnogima zna da bude spojlova em ne volim da tudje misljenje utice na moj pristup stripu... :)
morski Posted - 30/03/2019 : 19:39:24
mozda nisam dovoljno jasno postavio naziv teme kada sam napisao ubc vs. stripovi, zapravo sam mislio na stripovi.com, tj onaj deo koji se odnosi na ocene
Anto_123 Posted - 30/03/2019 : 19:07:12
Ja se uglavnom oslanjam na vlastitu procjenu a ako se i zeznem uvijek se stignem riješiti stripa ili kolekcije. Jednostavno nakon čitanja sam odlučim dali ću se tom stripu ikada više vratiti
solar Posted - 30/03/2019 : 19:02:55
quote:
Originally posted by dzoni

te ocene su ocene par likova nikako neki veliki uzorak pa nista ne znaci..zanimljivo mi da vidim ali nista vise od toga...ima sad mnogo boljih italijanskih sajtova sa ocenama i vecim uzorkom....ali bitna je moja licna ocena kad procitam


Slažem se.
dzoni Posted - 30/03/2019 : 18:24:53
te ocene su ocene par likova nikako neki veliki uzorak pa nista ne znaci..zanimljivo mi da vidim ali nista vise od toga...ima sad mnogo boljih italijanskih sajtova sa ocenama i vecim uzorkom....ali bitna je moja licna ocena kad procitam
supermark Posted - 30/03/2019 : 18:06:24
Ne pratim ocijene niti pitam druge za misljenje prije kupovine
Kupujem šakom i kapom sve što mi se čini zanimljivo pa sam oblikujem svoje dojmove
ROJ RENK Posted - 30/03/2019 : 17:54:52
Ocene mi nista ne znace. Kad kupujem strip vise obratim paznju na autore jer sam o njima formirao misljenje i znam sta mogu da ocekujem. U tome retko gresim pa se i retko razocaram.
solar Posted - 30/03/2019 : 17:05:49
ubc je bio aktualan prije 15 godina, mislim da im je glavni sajt već duže vremena neaktivan.
SSM Posted - 30/03/2019 : 16:43:35
Ocjene mi ništa ne znače. Po pravilu, visoka ocjena nekog stripa ili filma formira previsoka očekivanja i neizostavan rezultat je razočarenje. Zato ne čitam recenzije prije čitanja/gledanja, eventualno ostavim dojam poslije.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000