forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA predstavlja NA IZGUBLJENOJ PLANETI

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Melusine Posted - 23/10/2017 : 11:05:15
Druga knjiga iz edicije RIZNICA BONELI



Nekada davno, svemirski brod pun iseljenika sa Zemlje srušio se na površinu planete na samom rubu galaksije... Potomci tih iseljenika danas žive na jednom ostrvcetu, po pravilima zatvorene seoske zajednice, i jednog lepog dana dolazak neznanca ko zna otkuda budi ih iz dotad spokojnog bivstvovanja. Dvoje mladih, Džim i Rouz, ponajviše od svih spremni su da pođu u otkrivanje pravog porekla tog zaboravljenog sveta.
Autor: Sera, Antonio / Format: 15x21 / Br. str: 288 / Cena: 1.299,00 RSD
9   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alexts Posted - 01/04/2019 : 22:49:06
Ipak je Boneli, uzima se.
petarStripovi10 Posted - 01/04/2019 : 19:17:11
quote:
Originally posted by Combatrock

Sranje.


Nisam čitao strip, ali svaka čast na komentaru. Malo za promjenu od hvalospjeva i masovnog svršavanja na svaki novi strip. Pogotovo kad se čitaju komentari istih pojedinaca koji navodno odmah kupuju sve čim izađe.
Combatrock Posted - 01/04/2019 : 18:24:54
Sranje.
anto Posted - 31/03/2019 : 23:13:25

Kad sam prvi put prelistao strip,te pročitao kratak sažetak na zadnjoj korici,bio sam veoma zainteresovan za njega - em me malo podsetio na omiljeni Aldebaran,em mi je Bačilijerijev crtež (koga sam tada prvi put imao prilike videti) bio sjajan.
Malo potom sam čuo od nekih drugara da je u pitanju još jedan boneloid,a sada sam se i sam mogao uveriti u to.
Šteta.Ima strip lepu ideju i odličan početni zamah,kao i neobičan crtež koji sjajno čuči celoj toj atmosferi.

Džim i Rouz su klinci koji žive u seoskoj zajednici sa krutim pravilima, na izolovanom ostrvu daleke planete na koju se nekad davno srušio kolonizatorski brod - i jednog dana spašavaju brodolomnika koji je došao preko vodenog zida za koji se smatra da je neprelazan.Taj isti brodolomnik će nagovestiti da nisu usamljeni na planeti.

Kako rekoh,dobar početak,vuče na Leov Aldebaran, živopisna fauna i tako to,ali vrlo brzo će se pokazati da je Sera napisao jednu ultra light pričicu.
I opet - šteta.

2/5
risbozg Posted - 23/10/2017 : 22:49:22
super
johnhartson Posted - 23/10/2017 : 22:14:25
Super je edicija. Bilo bi lepo ponoviti i ova vec izasla izdanja u ovom sjajnom formatu (naravno, nakon sto sva neobjavljena prodju). Je li tako nesto u planu, zna li se?
feniks Posted - 23/10/2017 : 13:37:35
Pa Čejeni
Korg Posted - 23/10/2017 : 13:06:43
Pohvala za izdanja!
Nadam se da je sljedeći Darwin!
ivanl Posted - 23/10/2017 : 13:01:09
Opa, numero due, skroz brzo nakon numera una... e sad, da li ce se pratiti kronologija u Italiji, ili ce se izbjegavati Libellus , veseli cetvrtak i Phoenix press? Koji su izbacili 7 naslova.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000