forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
srdjandj Posted - 28/02/2012 : 19:37:05
Ljuba Tadic o Zvezdi

Dragi prijatelji,
Počela je nova fudbalska sezona.
Svima koje fudbal zanima čestitam i želim mnogo lepih trenutaka.

Ljuba Tadić povodom pokretanja novog sajta FK Crvena Zvezda (2005.):

Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine.

Svi smo mi Zvezdaši isti, a neki neće da kažu da smo svi isti. E, ja nisam za te koji se samo raduju. Siguran sam da su pravi zvezdaši i danas slični nama iz prvih Zvezdinih godina.

Izgubimo mi tako po neku utakmicu, pa onako ošamućeni da ne znamo gde nam je kuća, krenemo peške ka Terazijama, ka “Maderi” u stvari. U njoj su se tada okupljali zvezdaši. Do “Mostara” – muk. Posle počnemo da pričamo o našim šansama, a 7-1 za protivnika. Te Rajko imao šansu, te Tomaš promašio dva zicera, i tako šansa za šansom, i kada stignemo do “Madere” – Zvezda izjednačila. Novine ne čitamo nekoliko dana i gotovo…

E, kad pobedimo mi umemo da budemo malo i namćorasti. Te mogao je da padne još neki gol, a u stvari rastemo od sreće. Ovo je bilo kad smo osvojili prvi Kup, pa posle tri uzastopno. Imali smo u društvu najvećeg ljutka, najvećeg zvezdaša i prijatelja kakvi su odista retki. Bane je to bio, Bane Vukosavljević. Dođe on za sto posle tog našeg prvog Kupa, pa još nije seo, a poče: dao dva gola i neće više da igra za Zvezdu. Te namerno mu nisu dodavali lopte, te i onaj sudija Lemešić se okomio na njega, kad, dolazi Boba Mihajlović, on i doktor Aca su bili iz iste ratne vojske i voleo je da sedi sa nama. Čestita Boba svima, čestita Banetu, kad u njemu zatreperi Zvezdina žila: Dobro ste prošli sa tri komada, znaš kad ćete da vidite Kup – nikad!

Šta ti je Zvezda? Mrtva pozorišna, mrtva fudbalska sezona i ja sam se preko leta muvao na Tari. Igraju se neka deca lopte, a jedan čovek viče na njih da se sve razlama. Priđem bliže – Miljan. Zaustavi on viku. Ovo je Kule, ovo je Karasi, ono su Cole i Trifke. Čekamo jednog dečka sa Uba. Džaju čekaju. A oni žgoljavi, sitni, nikakvi…Oni će biti šampioni? Nemoj Miljane da me zamajavaš tako ti Boga, rekoh mu. Ali, šta znaš, rekoh sebi. Zvezda je to.

Sada se malo ljutim kad neko kaže: bili smo evropski šampioni. Nismo mi bili evropski šampioni, nego smo mi evropski šampioni - zauvek! Mi, Real, Bajern, Milan…To je naše društvo, a ovo što igramo ovde, to nam je za pripreme. Nekada su te pripreme duže, nekada kraće, Bože moj… E sad, zašto se voli Crvena zvezda. Od onog dana kada ju je osnovala antifašistička i studentska omladina, i kad nam je pristupio ogroman deo naroda tada nazivanog “reakcijom”. Voliš ženu. Lepo, ali šta još? Voliš devojku. Dobro, ali šta još? Fudbal je čudesna stvar, izlaz u svet, a igra ga Zvezda. E, onda ima da voliš i Zvezdu. Posle, kada to krene sa kolena na koleno… Baš su lepo današnji momci smislili, mene su pogodili u žicu: Zvezda je život, ostalo su sitnice.

Ovaj sajt će biti, rekoše mi, opisivač velikog Zvezdinog dela i udela njenog u našim životima, opisivač velikih događaja i ljudi, velikih pobednika. Neka bude i po neki poraz u njoj, ništa to neće smetati Zvezdinom čovečanstvu.

Vaš LJUBA TADIĆ
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Dr. Zistis Posted - 03/08/2020 : 17:51:34
Jos je rano da se donose neki sud ali meni se svidelo kuda ide ovo kad je u pitanju Sanogo.
Nije jos dostigao pravu formu, nadam se da hoce kad bude najpotrebnije, ali njegovi pasovi obecavaju...brzi i tacni bas onako kako treba. Spidi je za mene pravo otkrice,imponuje njegova brzina, igra decko u oba smera... konacno jedan igrac da dodje ful spreman. Katai magico, bio i ostao
sawitch Posted - 31/07/2020 : 11:35:38
Facepalm
delboj Posted - 31/07/2020 : 09:51:24
quote:
Originally posted by sawitch

De objasni to, zivo me zanima.

Nema tu šta da se objašnjava, to je svima poznato da je tokom ranih devedesetih kad je poslije Barija u Zvezdi bilo para država otela velike pare.
sawitch Posted - 30/07/2020 : 22:28:39
De objasni to, zivo me zanima.
delboj Posted - 30/07/2020 : 17:36:37
Država je početkom devedesetih izvukla velike pare iz Zvezde, sad to treba da se vraća s kamatama.
Combatrock Posted - 30/07/2020 : 17:09:21
Ne zna se ko je veci lopov.
sawitch Posted - 29/07/2020 : 21:45:37
Pa 30 miliona otislo proslo leto na igracki kadar po Terzicu. Ja razumem da je Agrobanka smuljana za 17 miliona ali odakle se opet ulaze toliko u plate.. Mi prodamo igraca za 10+3 i ne dajemo ni blizu toliko..
paranoid Posted - 29/07/2020 : 10:17:26
quote:
Originally posted by sawitch

Ako udjete u LS 1.3m godisnja plata. Sunce ti j.. Srbija, korona doba.. I uz muljacinu zvanu Agrobanka i Gasprom i Vucica, opet je mnogo.

Samo si ostrascen pa ne razmisljas razumno Mora nesto da se ulozi da bi se zaradilo, a Zvezda ulaskom u LS dobija vise od 20 miliona evra, tako da ovo moze biti dobar potez. Samo se nadam da je Kanga jos u dobroj formi i da ce Stankovic uspeti da obuzda njegov temperament
sawitch Posted - 29/07/2020 : 07:17:23
Ako udjete u LS 1.3m godisnja plata. Sunce ti j.. Srbija, korona doba.. I uz muljacinu zvanu Agrobanka i Gasprom i Vucica, opet je mnogo.
Combatrock Posted - 28/07/2020 : 21:15:33
Onaj Lukic i DanTana su amateri sa Tvorzica.
delboj Posted - 28/07/2020 : 17:13:09
Kanga je stvarno veliko pojačanje.
Dr. Zistis Posted - 28/07/2020 : 16:19:30
Ajmo KANGA... pa da bude opet kao nekad pre...zbog cega se zivi zbog cega se umire 💪👈⚽
Dr. Zistis Posted - 09/07/2020 : 22:17:26
DOGOVORENO: Katai u Zvezdi dve godine, sutra potpis
http://mozzartsport.com/fudbal/vesti/dogovoreno-katai-u-zvezdi-dve-godine-sutra-potpis/361279

Dr. Zistis Posted - 02/07/2020 : 16:58:54
Mislim da smo potpisali odlicnog trenera sa "vizijom" i kosarkaskim znanjem...samim tim imamo cemu da se nadamo
paranoid Posted - 02/07/2020 : 10:56:32
Odlicna pojacanja za sada.
Dr. Zistis Posted - 01/07/2020 : 19:46:19
Lendri i Dzordan...idemo dalje
Dr. Zistis Posted - 20/06/2020 : 09:20:04
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by jaki

Sto mislite o Milojku?

Izlapio stari. Kao da je zaspao 1991. pa se tek sad probudio.
Njegovo je pravo da bude protiv uprave, ali ne da se odrekne i kluba. Fudbal je oduvijek bio u poltici (kod vas takodje) i mijenja se sa promjenom sistema/politicke vlasti. Zvezde se nikad necu odreci, bez obzira ko je u upravi ili pod kojom je vladom.

Caleb Posted - 12/06/2020 : 17:44:26
quote:

Sto mislite o Milojku?

Svaka ka u Njegosa.
King Warrior Posted - 12/06/2020 : 06:36:41
quote:

Sto mislite o Milojku?

Izlapio stari. Kao da je zaspao 1991. pa se tek sad probudio.
Njegovo je pravo da bude protiv uprave, ali ne da se odrekne i kluba. Fudbal je oduvijek bio u poltici (kod vas takodje) i mijenja se sa promjenom sistema/politicke vlasti. Zvezde se nikad necu odreci, bez obzira ko je u upravi ili pod kojom je vladom.
Combatrock Posted - 11/06/2020 : 10:10:53
Dr. Zistis Posted - 11/06/2020 : 09:18:21
Ovaj fudbal kako ga mi igramo je propast
sawitch Posted - 10/06/2020 : 14:04:26
Samo Milojka ne trebate uzimati za ozbiljno. Jer taj covek menja stavove kako vetar duva. Poslednjih godina je in ta ekstremna levica, ako mogu tako da se izrazim pa je on tu. Sada mu Arkan smeta a nije mu smetao pre 30 godina iza klupe zvezde. Muljator i los covek. Ali u ovom klipu koji sada ide svakako je u pravu, kao sto rekoh gore.
Dr. Zistis Posted - 10/06/2020 : 12:42:16
Apsolutno se slazem sa Sawitcem...
manhunter Posted - 10/06/2020 : 11:21:36
Svaka mu čast na potezu.
sawitch Posted - 10/06/2020 : 11:16:07
Milojko je kretencina ali u vezi Dzajica i Terzica, ne gresi sad.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000