forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sto ste danas sanjali?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Rahazlam Posted - 12/02/2016 : 16:55:24
Usnuh danas zanimljiv san.Znaci ja u svom stanu samnom moji roditelji i Chicho,teško je rec ko sam ja bio Zagor ili ja?Rakosi napada prvi put i obranili smo se,tog se loše sjećam ali sjećam se da smo očekivali novi napad!Bio sam uplašen i došli su Tonka,Doc i još 2 moja prijatelja za svaki slučaj da Rakosi nebi došao s Mađarima ili nekim još prijateljima budući da je i sam opasan protivnik.Sljedece čega se sjećam da slijedim Rakosija po Zagrebačkom glavnom kolodvoru i izgubim ga(ali to zapravo nije bio Rakosi nego neka žena,al čudni su ti snovi).Sljedece čega se sjećam ja držim kolac u ruci a Rakosi skače kroz prozor u moj stan znam da me uhvatio jak strah al tu su bili tonka,doc i neki moji pravi prijatelji s puškama u ruci(iste ko iz stripa)i odjednom se nađemo u kući moje bake di sam zabio Rakosiju kolac u srce i dolazi moja teta i kaže nešto u stilu hvala bogu sredili smo ga.E sad ispada da sam ja to sve zapravo čitao,uzimam u ruke 3 ludensovih stripa jedna je naslovnica bila ona iz slobodne dalmacije vampir a druge nepoznate i tako listam ja strip i čitam komentare na recenziji i nije bio dobro ocijenjen,uspio sam zapamtit samo od velke031 da ga nije bas dobro ocijenio,al meni je bas bio dobar.Tad sam se probudio!!
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Risar_69 Posted - 08/04/2019 : 18:35:26
Imam kod kuče sanjsku knjigu i kad se ujutro prisetim što sam sanjao tako iz čiste zaebancie uzmem i prečitam šta koja stvar znači.
Evo mala knjiga i naslovna izgleda ovako-samo je reprint ovog starog originala
https://eod.dlib.si/78850560.pdf
A imaš i na netu sanjsku knjigu (npr. na slovenačkom https://sanjskaknjiga.net/spisek-simbolov/ )
tako i na hrvatskom ili srpskom jeziku.
emirem Posted - 08/04/2019 : 14:39:48
Na desno kad se lezi, sanjas normalne snove, refleksije dana, ceznji, zelja, a na lijevo vec su more i turobne slike, upravo zbog pritiska na srce i otezanog krvotoka.
Provjereno.
tihomirduras Posted - 07/04/2019 : 20:52:32
Zapravo nisam već dugo sanjao neke zanimljive snove pa sam malo i ljubomoran na čarlitine snove 🙂, ali ima jedna zanimljiva štorija dok sam bio dijete jedan stariji barba mi ispriča kako kad spavaš skvrčenih koljena ne možeš trčati i ostalo mi to u podsvijesti i kad god bi tako spava nisam mogao nikad čudovištima pobjeći
Just_Charlie Posted - 07/04/2019 : 03:56:33
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Dobro si prošla mogla si završit u loncu kao delicija



Bila.
U bušu u Australiji.
RAKOSI4 Posted - 07/04/2019 : 03:49:12
Dobro si prošla mogla si završit u loncu kao delicija
Just_Charlie Posted - 07/04/2019 : 01:58:11
Nađem se neku noć u Africi, ne znam točno gdje jer mi san nije opremljen GPS-om, ali u onom dijelu s bogatom vegetacijom, okružena lavovima, možda i pokoji tigar, ali nisu imali posla samnom, samo su tu živjeli uokolo. Uvod u taj "film" započeo je glasom koji je rekao - Nakon smrti oca, odrekao se cijelog imetka i došao ovdje. Tada ugledam pored sebe vodiča, obučenog u safari odijelo, sa šeširom, imao je i mačetu za pojasom. Bilo je lijepo, zeleno, ugodno.. tada čujem neki zvuk u daljini i u tom trenu kažem sebi - O, shit! Ovo je savršena kulisa za san u kome se uskoro pojave helikopteri iz kojih će netko iskakati, ako već neću ja. I dam se u samobuđenje, uspješno.
Just_Charlie Posted - 01/04/2019 : 01:20:27
quote:
Originally posted by supermark

Nije ni domovini stalo do nas, Charlie


U pravu si
zato sam se sjetila Jesenjina.


Često sam odlazio. I okretao se i kažu tada poželiš da se nekad vratiš. I vraćao sam se. I ništa nije bilo isto, ni pejzaži, ni ljudi, ni ja.
Shvatio sam ne treba se vraćati, ono što je bilo lijepo neka zauvijek ostane u snovima. Vječno će trajati…
Sneaksie Thiefsie Posted - 31/03/2019 : 11:47:12
danas nemam pojma
juce me jurili zombiji
prekjuce mrkacio bivsu
supermark Posted - 31/03/2019 : 01:17:07
Nije ni domovini stalo do nas, Charlie
Just_Charlie Posted - 31/03/2019 : 00:03:49
quote:
Originally posted by emirem

Ovdje neko brka zamjenice. Ovo je za Freuda.



U pravu si.
Pa idemo onda malo zabaviti Frojda, da ne umre od dosade

Dogodilo se nesvakidasnje.
Upoznala sam muskarca. Iskrilo je ko kad Cigo brusilicom pili sahtu da ju proda u zeljezo. Munje i gromovi da su bili nad morem, oluja bi potopila ne samo Ceha na lufticu, vec i fregatu, a podmornica bi zagnjurila nos i pojurila se spasiti u Marianinu brazdu - za nju kazu da je najdublja, ne bih znala, mozda je netko spavao s njom pa ce bolje znati. Jedino brod Galeb u rijeckoj luci - on je siguran, ne bi potonuo, ne da se taj lako, no to je driga prica.
No, nismo nis potopili ali smo se sanjali. Dao mi je do znanja i tada sam shvatila, eto meni sranja. Pa sam svoj dio presutjela. Bilo je obostrano prosto. Jako. Onda sam se, zlu ne trebalo, u faradayev kavez smjestila jer mi je zao svih onih brodova, steta da potonu, ionako nam je flota zastarjela i mala, a treba mislit i na povezanost kopna s otocima. Mogla bih ovaj cin nazvati skoro pa domoljubnim. Kad se javi srce mi hoce iskocit iz kaveza. Onda mu ja kazem - miruj! Prva je domovina. Onda ono meni uzvrati - U boj! U boj! Za narod svoj. Lako je biti general nakon bitke. Ovom nitko ravan nije, dok se u faradayevom kavezu krije.

(Na drugoj temi sam napisala da imam temperaturu:) )
emirem Posted - 23/03/2019 : 18:35:03
Ovdje neko brka zamjenice. Ovo je za Freuda.
RAKOSI4 Posted - 23/03/2019 : 18:00:51
Potražija sam imali ovi topic o snovima. Večeras ispričam šta sam sanja
Dukidule Posted - 16/01/2017 : 23:48:00
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma nema šanse da on makne ove napušene bombone, pa oni mu pomažu da može sanjati čudne snove.


Oni su mu životna motivacija, izvor šarene mašte.
DODSFERD Posted - 16/01/2017 : 23:33:36
Ma nema šanse da on makne ove napušene bombone, pa oni mu pomažu da može sanjati čudne snove.
lwood Posted - 16/01/2017 : 22:54:30
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by lwood

jel ti reka šta pametno?



Ne sjecam se,zajeban san.



samo ga ne stavljaj na avatar jerbo ćeš spušit ban.
Poli Posted - 16/01/2017 : 16:26:47

Pa tko ce vise znati.


Dukidule Posted - 16/01/2017 : 15:18:45
quote:
Originally posted by Poli


Ej, pa nemamo tako malen krevetic da bi odma' neko pao ako smo trojica gore ... pa se guramo!





Čekaj sad Poli.
"Trojica"???
Hajde priznaj, šta si ti to stvarno sanjao? Zar ne reče da se u snu pojavila Mary Jane?
Poli Posted - 16/01/2017 : 15:14:26

Ej, pa nemamo tako malen krevetic da bi odma' neko pao ako smo trojica gore ... pa se guramo!


Dukidule Posted - 16/01/2017 : 15:07:57
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Dukidule

I ko je tada ležao još kraj tebe?
Mislim, ako si je gurnuo od sebe a ona ležala između vas.


Ne kuzim pitanja? Ako sam ja na desnoj strani, moja draga na ljevoj, a ova travarica između nas ... tko bi jos trebao lezati kraj mene?



Drukcije klinac (7g) ima naviku da usred noci doleti iz svoje sobe (ko da mu gori pod nogama ... ne znam sta sanja) i skoci na krevet između nas, pa je mozda previse koljenima sutirao u mene i prestavio sam ga vise prema sredini; sto se i uistinu desilo nocas; pa su mozda i zbog toga snovi krenuli svojim putem.





Haj'mo ponovo.

- Ti desno,
- ona u sredini,
- žena lijevo?

Ti je odgurneš (valjda na lijevo? ) - ona tako gurne ženu preko ruba kreveta - odmah se probudiš: i ko leži kraj tebe?
Poli Posted - 16/01/2017 : 13:58:38
quote:
Originally posted by Dukidule

I ko je tada ležao još kraj tebe?
Mislim, ako si je gurnuo od sebe a ona ležala između vas.


Ne kuzim pitanja? Ako sam ja na desnoj strani, moja draga na ljevoj, a ova travarica između nas ... tko bi jos trebao lezati kraj mene?



Drukcije klinac (7g) ima naviku da usred noci doleti iz svoje sobe (ko da mu gori pod nogama ... ne znam sta sanja) i skoci na krevet između nas, pa je mozda previse koljenima sutirao u mene i prestavio sam ga vise prema sredini; sto se i uistinu desilo nocas; pa su mozda i zbog toga snovi krenuli svojim putem.


Dukidule Posted - 16/01/2017 : 13:28:24
quote:
Originally posted by Poli


Aha, kad vec imamo ovaj topic ...


Imao jucer cudne snove ... ova mlada pravnica iz filma Ted 2 (koja voli da pusi ... Mary Jane) bila u snovima, spavala na nasem krevetu između bolje polovine i mene, te pocela nesto da sili u mene kad ju odgurnem od sebe i probudim se ...








I ko je tada ležao još kraj tebe?
Mislim, ako si je gurnuo od sebe a ona ležala između vas.
DODSFERD Posted - 16/01/2017 : 13:12:32
Pa ti ni u snovima ne znaš iskoristiti priliku.
Poli Posted - 16/01/2017 : 12:17:25

Aha, kad vec imamo ovaj topic ...


Imao jucer cudne snove ... ova mlada pravnica iz filma Ted 2 (koja voli da pusi ... Mary Jane) bila u snovima, spavala na nasem krevetu između bolje polovine i mene, te pocela nesto da sili u mene kad ju odgurnem od sebe i probudim se ...





Dukidule Posted - 16/01/2017 : 08:52:27
quote:
Originally posted by Rahazlam

Danas sam sanjao pazite ovo,dva moja prijatelja i ja sjedimo na klupi u parku a sa nama sjedi ni manje ni vise nego Slobodan Milosevic.Da,vodimo mi onako razgovor,prijateljski ko bi rekao...Pitam ja njega sta je po struci a on meni kaze pravnik(iako nemam pojma sta je bio po struci,budem pogledao).
Onda sam ga ja pitao nesto kao koja je razlika izmedu ovog i onog pravnika,nesto bezveze ni ne sjećam se vise...Zaboravio sam dosta toga,znam da je san zavrsio tako da se ovaj poceo derati onako u placu "Pa sta vi mene za sve krivite" i onda sam se probudio,steta jer se ne sjecam svih detalja,u svakom slucaju dosta zanimljiv san.

Kažu, bio političar.


quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da su šanse 1:100000000000000000000000000000000000000000000000000000 da ti nešto takvo dođe u san, jedino ako baš to priželjkuješ.


Al' zato su 100000000000000000000000000000000000000000000000000000:1 da bude prvi na forumu kojem će se uskoro ispuniti svakodnevna molitva: "Moderatoru naš, moj ban od godinu dana daj mi danas...."
DODSFERD Posted - 16/01/2017 : 00:33:45
quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Rahazlam

quote:
Originally posted by DODSFERD

Mislim da su šanse 1:100000000000000000000000000000000000000000000000000000 da ti nešto takvo dođe u san, jedino ako baš to priželjkuješ.



A zasto bi takvo nesto prizeljkivao?Mislim snovi su cudni,mozes sanjat da igras nogomet sa Messijem,kosarku sa Jordanom,da glumis sa Leonardom Dicapriem...Zasto nebi mogao sanjat da pricas sa Milosevicem na klupi u parku?
Ne biram ja sta cu sanjat.


Sve ti je to u podsvijesti, ako o određenim stvarima nikad ne razmišljaš nema šanse da ih sanjaš.
Naravno da ćeš sanjati Messija ako pratiš nogomet i još ti je uz to omiljeni igrač. Koliko puta sam ja sanjao da rukometna reprezentacija osvaja zlato na nekom prvenstvu, nije teško pogoditi zbog čega baš takav san.



Znaci ovom prijatelju je u podsvijesti da mu prijatelj sevi mamu?Nije uvijek tako,mozes nekad i sanjat nesto totalno bezveze,o cemu uopce ne razmisljas.


Ne moraš uopće razmišljati o samoj radnji, dovoljno je da razmišljaš o tim osobama i onda one mogu doći u san u nekoj potpuno neočekivanoj situaciji.
Ja nikada nisam sanjao niti jednog političara, bilo domaćeg, bilo stranog, jer me politika kao takva ne zanima i uopće ne razmišljam o osobama iz tog svijeta.
Nasuprot tome, znao sam sanjati da mi umire netko iz najužeg kruga obitelji, to su nekakvi strahovi iz stvarnog života koji ponekad pronađu put da uđu u snove.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000