forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 4 - Crveni strijelac

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 11/04/2019 : 16:21:45
Crveno je uvijek u modi!



Obična ogrebotina!



Scenarij: Guido Nolitta
Crtež: Gallieno Ferri i Franco Donatelli

Brojevi originala 61. i 62.
Brojevi extra 7. i 8.

23.04. u Snk i shop.strip-agent.hr
Od 24.04. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
velka031 Posted - 01/05/2019 : 14:02:35
Naravno, pa to je Ferri, čovjek koji je stvorio Zagora.
MSBlueberry Posted - 01/05/2019 : 11:03:03
Kupija san u knjižari na ˝Voćnom Trgu˝, onako bilo mi dosadno (kad san se navečer vratija sa posla, prije busa i doma), ˝Zagor-Zlatni Klasik˝. To je nešto novo (bar za mene), pa da vidin. Naziv ˝Tajna Služba˝, i sinoć pola i jutros ostalo, i ubilo me od dosade. Odma san primjetija da je sve usporeno, nema nikakve akcije, priča zatupljujuča i bez smisla. Očito kad si mlađi, u 70-ima, sve to je bilo lipo ali sad biš ča. Jedino šta san primjetija da je odlično crtan, predivno, slabo san uvik pratija autore ali ovaj crtač mora da je prvi zagorovac, zar ne?
velka031 Posted - 24/04/2019 : 19:26:39
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by velka031

Na kioscima.


Mat ili sjaj???



Ovaj put vidio samo mat
roby05 Posted - 24/04/2019 : 17:21:57
quote:
Originally posted by velka031

Na kioscima.


Mat ili sjaj???
velka031 Posted - 24/04/2019 : 17:07:19
Na kioscima.
zeljko Posted - 21/04/2019 : 18:09:32
Taj periklo clan kpg?
stripnik Posted - 21/04/2019 : 17:47:55
Ništa ...

Ajmo izbacit crvenu boju koja nas asocira na komunizam

Ajmo izbacit i zelenu boju ... ona pak asocira na muslimane.

Ajmo zapravo izbacit sve boje. Vretimo se CB stripu.

Isto tako treba izbaciti boje i imena boja. Barem iz naslova.

Eto ....
murdo Posted - 13/04/2019 : 19:37:42
quote:
Originally posted by VALTER

To je bilo Periklovo doba za sve južne Slavene.



Tako je, a što Albanci nisu Slaveni to je njihov problem.
VALTER Posted - 13/04/2019 : 19:15:04
Zar si ti opet moderator!?
globinjo Posted - 13/04/2019 : 18:09:05
Okanite se ćorava posla
Sve cu vas poizbacivat
Do Uskrsa
Pravoslavnog
RAKOSI4 Posted - 13/04/2019 : 13:03:37
Idi u miru sinko
VALTER Posted - 13/04/2019 : 12:27:59
Analni stvore, sve da i jesam peder, bolje je biti peder-Valter, nego peder i glupan Rakosi
RAKOSI4 Posted - 13/04/2019 : 10:38:21
Možda bi ga on i izvadija da ga nije duboko nagura pa vadičep ne pomaže ... ako ništa drugo bar mu je bilo lijepo kad ga je gura
stinky Posted - 13/04/2019 : 09:47:46
promašeni su tvoji budalasti stavovi, pusti si iron maiden, izvadi čep iz guzice i pleši kao prava hrvatina i domoljub

So understand
Don't waste your time always searching for those wasted years
Face up, make your stand
And realize you're living in the golden years

https://www.youtube.com/watch?v=Ij99dud8-0A


VALTER Posted - 13/04/2019 : 09:40:13
'Periklovo doba' je sintagma koja se uobičajeno upotrebljava da bi se opisao zenit neke civilizacije ili društva, nakon kojeg slijedi propadanje. A napisao sam da je to bilo takvo doba za sve ovdašnje narode. Prema tome, historicističko detaljiziranje je promašeno, baš kao i naknadni prdež Rakosijev
RAKOSI4 Posted - 13/04/2019 : 09:14:10
quote:
Originally posted by nagor

Hmm, da. Periklovo doba je doba u kojem je jedan centar, jedan grad masno profitirao na račun iskorištavanja drugih. Atene su u njegovo vrijeme vodile agresivnu imperijalističku politiku do drugih grčkih gradova. Čak je i toliko obožavani Partenon, simbol atenske kulture, u njegovo vrijeme bio simbol iskorištavanja jer je Periklo tamo držao nakraden novac odnosno porez kojeg je dobivao od drugih grčkih gradova. Tim novcem je financirao zlatno atensko doba. Periklovo doba možemo produžiti i na vrijeme nakon njegove smrti. Smrti, koja je bila posljedica kuge odnosno rata protiv Spartanaca do kojih je došlo zbog Periklove politike. To vrijeme nakon Periklove smrti je pa »Periklovo doba« u kojem su Atenjani ubijali nedužne intelektualce, poput jednog Sokrata, koji je osudio jednoumlje koje je tada vladalo.



hmm hmm .......slijedom ovoga jedini logički zaključak proizlazi da je VALTER imperijalistički agent ubačen među revolucionare
nagor Posted - 13/04/2019 : 08:50:33
Hmm, da. Periklovo doba je doba u kojem je jedan centar, jedan grad masno profitirao na račun iskorištavanja drugih. Atene su u njegovo vrijeme vodile agresivnu imperijalističku politiku do drugih grčkih gradova. Čak je i toliko obožavani Partenon, simbol atenske kulture, u njegovo vrijeme bio simbol iskorištavanja jer je Periklo tamo držao nakraden novac odnosno porez kojeg je dobivao od drugih grčkih gradova. Tim novcem je financirao zlatno atensko doba. Periklovo doba možemo produžiti i na vrijeme nakon njegove smrti. Smrti, koja je bila posljedica kuge odnosno rata protiv Spartanaca do kojih je došlo zbog Periklove politike. To vrijeme nakon Periklove smrti je pa »Periklovo doba« u kojem su Atenjani ubijali nedužne intelektualce, poput jednog Sokrata, koji je osudio jednoumlje koje je tada vladalo.
VALTER Posted - 13/04/2019 : 07:08:00
To je bilo Periklovo doba za sve južne Slavene.
ivanl Posted - 13/04/2019 : 00:48:27
quote:
Originally posted by zeljko

kad se sjetim slavlja kad smo okačili antenu od 2 metra na zgradu da bismo imali čak PET KANALA
MTV
sky one
rtl
pro 7
i još neki

eeeej sreće gledati kanale koje ne razumiješ...i onda skontaš da u kanadi od 1975 imaju kablovsku ako se ne varam hahahaha
ljepota

bilo je super ne ponovilo se nikome daboga svi ljudi živjeli kao u japanu singapuru švicarskoj i južnoj koreji


Ne znam za Svicarsku. Nikad bio. Pretpostavljam da je tamo uredno...
Japan, Singapur, J. Koreja...ajme. Samo da nikome ovdje, ne bude kao onima tamo. Ne znam zasto mislis da je ljudima tamo dobro. Ovdje je bolje 100 puta, moj Zeljko.
ivanl Posted - 13/04/2019 : 00:43:49
quote:
Originally posted by mogorovic

quote:
Originally posted by lwood

Split je bija veći grad 1989. nego danas.



Točno.


???
mogorovic Posted - 12/04/2019 : 23:01:17
quote:
Originally posted by lwood

Split je bija veći grad 1989. nego danas.



Točno.
zeljko Posted - 12/04/2019 : 20:12:35
Kad mi nadjes nekog ko je prosao dvicom u prvom polugodistu prvog razreda i da je poderao knjizicu nek se javi
Hihi
Manjine se ne racunaju haha
morski Posted - 12/04/2019 : 19:47:36
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ako je to istina, onda on ni štafetu nije nosija


ja sam toliko loš bio đak u ranim razredima osnovne da na ekskurziji nisam sudjelovao u intoniranju himne i dizanju zastave

jako teško mi je padalo a te štafete i titovim stazama revolucije možda ako je bitno odzada biti prvi
tek sam kasnije postao odlikaš



ti si neki zjbn disident
lwood Posted - 12/04/2019 : 17:53:04
Split je bija veći grad 1989. nego danas.
mladjo Posted - 12/04/2019 : 16:29:12
Dosta s politikom.
Prvo i posljednje upozorenje.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000