forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Aukcije - usluga, netko?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Tonka24 Posted - 29/04/2019 : 20:15:59
Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.
4   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 29/04/2019 : 21:17:04
Može ključ @djdjuro me zvao i riješili smo ako je uopće išta razumio od mojeg zamuckivanja.
Tonka24 Posted - 29/04/2019 : 20:40:58
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Tonka24

Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.



Evo ja cu, nema problema. Posalji mi samo u PM svoju e-mail adresu i broj mobitela.


Hvala ti, šaljem. Pošalji mi broj svog računa.
Anto_123 Posted - 29/04/2019 : 20:38:50
Imaju čudno poslovanje.Ja sam htio naručiti jedan album kolorka i vidi čuda ne primaju uplate na tekući račun mogu samo kartice i ostala moderna s...a.Mi koji nemamo atrip knjižare aaaa Brod ih nema moramo čekati Interliber ili one Fibrine aukcije pa kad naleti.Šteta jer mislim da gube na tome i oni i mi.
djdjuro Posted - 29/04/2019 : 20:33:33
quote:
Originally posted by Tonka24

Da li netko ima da mi može riješiti uplatu Fibri?
Vratio bi natrag do 4.5. Radi se o 85 kn a traže me za transakciju 10 e iz inozemstva. Kakav kapitalizam i gluposti, da se čovjek smrzne, znao sam i prije ali ne mogu se načuditi i dalje. Trebalo bi mi sutra to riješiti.



Evo ja cu, nema problema. Posalji mi samo u PM svoju e-mail adresu i broj mobitela.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000