forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Ultras Posted - 15/06/2010 : 00:00:05

Prvih 59 godina !

15. jun 1961 - 15. jun 2020

Zagor - tekst o junaku

Zagor - recenzije

Zagor - facebook

Zagor - Sergio Bonelli Editore

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 29/09/2020 : 11:19:41
Ko da je bitno da ima vremenski veze kad cijeli Tex i Zagor vremenski netočan
Lijepo izgleda olovka Picija,šteta što će to tušem upropastiti.
A i Tex mu je isti Zagor
stinky Posted - 29/09/2020 : 11:05:47
quote:
Originally posted by Solid Snake

Za ovo sam vec napisao da je teska glupost. 2/10

2/10 je ocjena za teški šit. nijedan hellingen do sada nije bio tako loš. ja čak ne znam ni tko piše tog novog hellingena (vjerojatno burattini?), ali svejedno ne vjerujem da je takav podbačaj. stvar sa hellingenom je već toliko podignuta, da čak i tamo gdje se događaju slomovi, ostaje barem grandioznost pokušaja. tako da, za sad ti ne vjerujem;)
stinky Posted - 29/09/2020 : 10:59:36
quote:
Originally posted by D.J.
Pricu piše Boselli, a crta Piccinelli.

to obećava
Boselli će isporučiti najmanje solidnu priču
Spock Posted - 29/09/2020 : 10:50:51
quote:
Originally posted by mladjo

Ček malo nije mi jasno - Texove epizode se dešavaju tamo negdje oko kasnih 1870-ih (znači desetak - petnaestak godina nakon građanskog rata), a Zagorove 1830-ih - 1840-ih. i Zagor i tex imaju oko 40 godina s tim da je Zagor možda i malo mlađi. Znači mogu se naći tamo negdje oko 1860., taman pred rat, gdje Zagor ima 60 godina, a Tex oko 25.

A ne znam baš...

Plus što time sigurno dobivamo smjernice o tome kakva je Zagorova budućnost, a to se sigurno mnogima neće svidjeti...

Upravo sada u Sa Klasik izdanju izlaze priče u kojima Tex indirektno sudjeluje u Građanskom ratu, sin mu Kit ima već osamnaestak godina, a Carson je već sjed, tako da nije baš da je imao 25 godina.
mladjo Posted - 29/09/2020 : 01:21:58
Ček malo nije mi jasno - Texove epizode se dešavaju tamo negdje oko kasnih 1870-ih (znači desetak - petnaestak godina nakon građanskog rata), a Zagorove 1830-ih - 1840-ih. i Zagor i tex imaju oko 40 godina s tim da je Zagor možda i malo mlađi. Znači mogu se naći tamo negdje oko 1860., taman pred rat, gdje Zagor ima 60 godina, a Tex oko 25.

A ne znam baš...

Plus što time sigurno dobivamo smjernice o tome kakva je Zagorova budućnost, a to se sigurno mnogima neće svidjeti...
sumohrvat Posted - 28/09/2020 : 23:48:00
quote:
Originally posted by going going

Ah eto barem na neki nacin da Piccineli ponovo crta ,,Zagora" a da to ne budu samo naslovne strane, vec unutar korica.

Nadam se da ce Veseljaci ovo objaviti preko reda i sto pre, po izlasku u Italiji.

Ako će netko ovo objaviti onda će sigurno ovi iz Libellusa. Oni piče tog mladog Texa...
going going Posted - 28/09/2020 : 23:28:39
Ah eto barem na neki nacin da Piccineli ponovo crta ,,Zagora" a da to ne budu samo naslovne strane, vec unutar korica.

Nadam se da ce Veseljaci ovo objaviti preko reda i sto pre, po izlasku u Italiji.
D.J. Posted - 28/09/2020 : 23:26:46
Evo i prve javno objavljene table iz budućeg susreta mladog Texa i starog Zagora koji će izaći slijedece godine kao specijalno izdanje Texa Willera. Pricu piše Boselli, a crta Piccinelli. Ovo je Piccineli sa svojom tablom.

Solid Snake Posted - 28/09/2020 : 14:30:12

Kratka jednodelna prica. 6/10

Solidna prica. 7/10

I ovo dobije prolaznu. 6/10

Za ovo sam vec napisao da je teska glupost. 2/10
Spock Posted - 27/09/2020 : 23:31:13
Evo i nove Igorove recenzije jedne novije Zagorove epizode koju upravo izdaje Ludens:

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-vec-158-159-pipci/2499/

lwood Posted - 26/09/2020 : 16:19:02
Koja eksploatacija. Samo još fali da Čiko u šetnji kroz vrijeme naleti na Ron Jeremyja.
Curunir Posted - 26/09/2020 : 11:46:07
quote:
Originally posted by solar

Boselli je potvrdio - susret između Zagora i mladog Texa je zakazan za 12. mjesec 2021. godine!

Što, oba će biti kao većina u Živim mrtvacima?
Zapravo ni to, samo pokoja koska
PijaniPatak Posted - 25/09/2020 : 18:19:24
Nije izlazila istovremeno, ali nije ni strasan razmak da sad sitnicarimo. Crna dusa je objavljena u aprilu 1996.godine, a Senke nad Darkwoodom je izasao u novembru 1997. godine. Fusnota je originalno definitivno referencirala Bosellijevog Hellingena, kao najavu za nesto epsko krajem godine.
IGMAN2 Posted - 24/09/2020 : 21:57:35
Shee... regularni Zagor. A ja mislio, kako su napisali, neka mini serija. Pa tu u 'Sjenkama' nema nikakve priče o Wendingu. Samo se
pojavi na Hellingenovom monitoru i nešto plače i prijeti. Bezvezarija
going going Posted - 24/09/2020 : 21:24:51
Mislim, odnosno skoro 99% sam siguran, da se radi o Bosselijevom Hellingenu ,,Senke nad Darkvudom".
IGMAN2 Posted - 24/09/2020 : 21:20:04
Da pitam nešto Zagorznalce.
Na kraju stripa Crna duša, Kiki priča Zagoru da će opet
sresti Wendinga, a u fusnoti piše kako je u Italiji
priča o Wendingu izlazila u nastavcima u isto vrijeme kad i taj specijal.
Kakva je to priča o Wendingu izlazila u Italiji, na Bonelli stranicama ne nalazim ništa o tome
IGMAN2 Posted - 24/09/2020 : 21:09:42
quote:

Boselli je potvrdio - susret između Zagora i mladog Texa je zakazan za 12. mjesec 2021. godine!

I, vjerojatno, kako je Zagor prodao Texu foru s orlovim znakom
velka031 Posted - 21/09/2020 : 09:49:30
Obećavajuće!
MaTex Posted - 20/09/2020 : 23:38:58
quote:

quote:

quote:

Aj bas da vidimo i to.
Mozda Andreucci bude umesan u to na neki nacin, jer je on zeleo da crta onog ostarelog Zagora.

Bilo tko da bude crtez ce biti odlican posto ce crtac najvjerovatnije biti iz Texovog staffa.

Piccinelli🏇
Solid Snake Posted - 20/09/2020 : 22:09:55

Prosecna ljubavna prica. 4 /10

Ocekivao sam puno vise. Prebrz kraj i mogli su komotno staviti pricu u jedan broj. 3/10

emirem Posted - 20/09/2020 : 12:00:28
quote:

quote:

quote:

Aj bas da vidimo i to.
Mozda Andreucci bude umesan u to na neki nacin, jer je on zeleo da crta onog ostarelog Zagora.

Bilo tko da bude crtez ce biti odlican posto ce crtac najvjerovatnije biti iz Texovog staffa. Samo steta sto ce tek izaci u Italiji u zadnjem mjesecu 2021., koja obiljezava 60. godisnjicu Zagora.

Mozda i u tom grmu lezi zec.
Upravo zbog te 60-te godisnjice Zagora nekome se upali zarulja u glavi i kreiraju pricu gdje stariji-sadasnji Tex posjecuje starijeg Zagora i evociraju uspomene uz rostilj u Darkwoodskoj isusenoj mocvari.
D.J. Posted - 20/09/2020 : 09:34:23
quote:

quote:

Aj bas da vidimo i to.

Bilo tko da bude crtez ce biti odlican posto ce crtac najvjerovatnije biti iz Texovog staffa. Samo steta sto ce tek izaci u Italiji u zadnjem mjesecu 2021., koja obiljezava 60. godisnjicu Zagora.
going going Posted - 20/09/2020 : 01:29:04
quote:

Aj bas da vidimo i to.
Solid Snake Posted - 19/09/2020 : 23:16:29
quote:

Taman ce do tada mladi Tex steci vise iskustva.
emirem Posted - 19/09/2020 : 15:32:52
Ziher nesto izmedju dogadjaja sa Sivim Vukom i rendzera. Zar nije onaj vrac Masewi pricao neke price oko vatre o junaku sa sjevera?
Nisam davno citao te epizode,moram se podsjetiti.
Willer-Wilding akcija, vec vidim… Mefisto-Hellingen, prvi opcini iluzijom junake da vide Profu trostruko,a ono u stvari klonovi koji vise ne znaju ni tko pije ni tko placa.
Kako ce se tu lomiti koplja izmedju Maura i Morena ostaje za vidjeti. Samo Bure sto dalje da ne bude u sirinu i doslovce kao "zlocin i kazna".

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000