forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 23/12/2014 : 12:52:34
Dragi prijatelji,

Ne sjecam se kad sam osjecao ovoliku cast u zivotu, mozda kad sam postao otac, ali ni onda jos nisam bio svjestan sto to znaci, no ovoga sam odmah svjestan. Nakon 54 godine, Zagor Te-Nej nas omiljeni junak, po prvi put ce biti izdan na engleskom jeziku, u Americi, u zemlji iz koje on zapravo i je. Ovo je Zagorov “homecoming”!

Nekoliko rijeci o izdanju…

-svaka knjiga ce biti jedna kompletna prica, integral, najbolje price Zagora
-knjige ce biti u boji
-naslovnice crta Michele Rubini (olovka i tus) i Well-Bee (boja)
-svaka knjiga ce imati detaljne uvodne i analiticke tekstove
-prva knjiga je Terror from the Sea (poznata kod nas kao Morska strava) od autora Bosselija i Andreuccija, a opsirne tekstove/analize za nju napisali su/pisu nasi forumasi poznati pod nickovima Stinky i Pijani Patak.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
D.J. Posted - 03/06/2019 : 07:28:32
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by D.J.

Pametno!

Kroz 10-tak dana ću za Zg ići, ako i tad ne dođe slučajno, mogu javit da mi dostave poštom ako se ne varam, imaju od 350 kn pa nadalje za tu cifru besplatnu poštarinu što je super

Nikad se ne zna s postom. Zanimljivo je to kad saljem u Italiju stvari dodu cesto za samo 6 ili 7 dana, a za nase krajeve cak i mjesec dana.
D.J. Posted - 03/06/2019 : 07:23:59
quote:
Originally posted by mradje11

quote:

quote:

Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.

To ti direktno Amazon.com salje. No mozes traziti da ti posalju novu knjigu ako je ostecena.
Ako ti ne zele poslati, kad buds narucivao slijedecu knjigu mozes je naruci direktno od mene i ja cu ti poslati besplatni primjerak Alien Sage. Samo mi napomeni kad narucujes da si to ti.

Ja sam i htio direktno naruciti, imam sve dosad izasle Zagore,ali kada odem na Epicenter comics i kliknem buy odvede me na ebay a ne kupujem na ebay.

Ako ne zelis preko eBaya, mozemo sve srediti direktno preko emaila:
info@epicentercomics.com
The choice is yours.
ReemCP Posted - 03/06/2019 : 00:51:52
quote:

Pametno!

Kroz 10-tak dana ću za Zg ići, ako i tad ne dođe slučajno, mogu javit da mi dostave poštom ako se ne varam, imaju od 350 kn pa nadalje za tu cifru besplatnu poštarinu što je super
mradje11 Posted - 01/06/2019 : 12:15:16
quote:

quote:

Izdanje je predobro odlicna knjiga, jedino sta sam imao peh posto mogu jedino preko amazona ovdje u kanadi naruciti sto je strip dosao prljav, sa zalijepljenim stranicama i sav izmazan, a najgore sta nemas pojma tko ti ga je poslao jer sve ide preko amazona.

To ti direktno Amazon.com salje. No mozes traziti da ti posalju novu knjigu ako je ostecena.
Ako ti ne zele poslati, kad buds narucivao slijedecu knjigu mozes je naruci direktno od mene i ja cu ti poslati besplatni primjerak Alien Sage. Samo mi napomeni kad narucujes da si to ti.

Ja sam i htio direktno naruciti, imam sve dosad izasle Zagore,ali kada odem na Epicenter comics i kliknem buy odvede me na ebay a ne kupujem na ebay.
D.J. Posted - 01/06/2019 : 08:07:25
quote:

mradje11 Posted - 01/06/2019 : 04:44:38
D.J. Posted - 31/05/2019 : 19:27:14
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Inace sutra je Free Comic Book Day i Zagor ce po prvi puta biti dio njega i mnogi od tih 40,000 ljudi koji ce dobiti svesku se po prvi puta susrecu sa Zagorom, pa u tu cast:

Kako sad stvari stoje? Javljaju li se ljudi?

Nisam nazalost primjetio nekakvu promjenu.
D.J. Posted - 31/05/2019 : 19:26:12
quote:

quote:

quote:

quote:

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.

Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo

Javim ovdje kad dođe nova tura.

Super, cim javis ja dalje zovem da si odmah potvrdim, nema cekanja

Pametno!
King Warrior Posted - 31/05/2019 : 11:48:19
quote:
Inace sutra je Free Comic Book Day i Zagor ce po prvi puta biti dio njega i mnogi od tih 40,000 ljudi koji ce dobiti svesku se po prvi puta susrecu sa Zagorom, pa u tu cast:

Kako sad stvari stoje? Javljaju li se ljudi?
ReemCP Posted - 31/05/2019 : 10:56:00
quote:

quote:

quote:

Ma doci ce oba dvije verzije u SNK, nemate problema! Knjige su debele pa ih mnogo ne stane u kutiju. Slati cu ih nekoliko puta.

Bas sam bio nekidan u Zg-u, mislio usput uzet bar jednu knjigu u SNK dok dodje druga, ali kazu da nemaju, izgleda sve proslo

Super, cim javis ja dalje zovem da si odmah potvrdim, nema cekanja
D.J. Posted - 30/05/2019 : 19:44:45
quote:

quote:

D.J. Posted - 30/05/2019 : 19:43:55
quote:
Originally posted by Gru

Ja čekam "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnicom pošto su mi svi prijašnji primjerci, uključujući "Lost World", sa Rubinijevm naslovnicama.

Poslao sam prošli tjedan oba dvije verzije Alien Sage, Rubinijevu i Ferrijevu.
ReemCP Posted - 30/05/2019 : 09:57:44
quote:

Gru Posted - 28/05/2019 : 22:34:16
Ja čekam "Alien Saga" sa Rubinijevom naslovnicom pošto su mi svi prijašnji primjerci, uključujući "Lost World", sa Rubinijevm naslovnicama.
emirem Posted - 23/05/2019 : 14:57:59
quote:
Originally posted by Curunir

Kratak i malen, ma divota.
Barem za mene.
Mislim na Emirov tekst

Ono, skromno, imao sam muzu za pisanje, te epizode su bile koje sam prve u kompletu procitao, a ostalo je povijest. Moj zadnji hommage Zagoru, jer sve sto sam ikada htio vise reci o Zagoru i o sj.am. domorocima nalazi se tu.
Hvala DJ-u na vremenu i prostoru koji mi je dodijelio u svom projektu.
emirem Posted - 23/05/2019 : 14:50:26
quote:

quote:
Originally posted by emirem

Sad te sto dolaze u knjizare u Zgb su sa Rubinijevom naslovnicom?
Ako jeste moram rezervirati.

Emirem, ti dobijas svoj primjerak na poklon posto je tvoj tekst unutar knjige, zato ne brini.

Ijuuu, sretan kao Chico za svedskim stolom!
ReemCP Posted - 22/05/2019 : 21:30:35
Imamo "šokove" kod nekih drugih izdavaca gdje se "boj" hoces ostat bez svog primjerka, pa tako i ovdje
Curunir Posted - 22/05/2019 : 21:25:40
Kratak i malen, ma divota.
Barem za mene.
Mislim na Emirov tekst
D.J. Posted - 22/05/2019 : 19:34:49
quote:
Originally posted by emirem

Emirem, ti dobijas svoj primjerak na poklon posto je tvoj tekst unutar knjige, zato ne brini.
ReemCP Posted - 21/05/2019 : 20:11:06
Tako je, "The Ferri cover has landed in SNK" nisam nikad ucio eng. pa sorry ako je krivo napisano, ali kuzis me ali skoro sve razumijem eng., te isto tako kad citam. Tu i tamo koja "strucna" rijec kad je, onda malo zapne.
emirem Posted - 21/05/2019 : 18:24:19
ReemCP Posted - 21/05/2019 : 15:21:40
Hvala ti uzeo bih odjednom oba, a i onaj Bouncer sto je CRS izbacio, pa sve skupa. Jedva cekam vidjet knjigu, najvise stranica do sada, debeljuca
D.J. Posted - 21/05/2019 : 02:32:10
quote:

@D.J. - nisam se jos javljao u SNK da si rezerviram knjigu, a valjda se nece rasprodat? Ili ako se rasproda, ti ces opet poslat jos koji primjerak, jel da pa sam razmisljao kad dodje i ova druga u SNK, pa bi se onda javio da mi ostave obje, pa pokupit kroz 6.mjesec.

Nema problema, Reem. Javit ću im da ti sačuvaju primjerke u slijedećoj turi Alien Sage koju saljem ovaj tjedan. Hvala.
ReemCP Posted - 18/05/2019 : 14:36:21
@D.J. - nisam se jos javljao u SNK da si rezerviram knjigu, a valjda se nece rasprodat? Ili ako se rasproda, ti ces opet poslat jos koji primjerak, jel da pa sam razmisljao kad dodje i ova druga u SNK, pa bi se onda javio da mi ostave obje, pa pokupit kroz 6.mjesec.
D.J. Posted - 13/05/2019 : 07:19:55
quote:
Originally posted by Vlaadisha

FCBD sveska

pita moj sestogodisnjak sta je dalje bilo... and so it begins

Odlicno! Tako su meni i moj sin (desotogodisnjak) i njegov bratic (dvanaestogodisnjak) rekli da jedva cekaju vidjeti sto ce se dogoditi u prici kad su prvi put procitali FCBD svesku.
Bilo mi je to drago za cuti, jer iako bi prica nekim klincima mogla biti staromodna dobro je napisana i ima svevremenski sarm, a izgleda da sam dobro izabrao stranice koje smo stavili u svesku. Na mladima svijet ostaje!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000