forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 23/12/2014 : 12:52:34
Dragi prijatelji,

Ne sjecam se kad sam osjecao ovoliku cast u zivotu, mozda kad sam postao otac, ali ni onda jos nisam bio svjestan sto to znaci, no ovoga sam odmah svjestan. Nakon 54 godine, Zagor Te-Nej nas omiljeni junak, po prvi put ce biti izdan na engleskom jeziku, u Americi, u zemlji iz koje on zapravo i je. Ovo je Zagorov “homecoming”!

Nekoliko rijeci o izdanju…

-svaka knjiga ce biti jedna kompletna prica, integral, najbolje price Zagora
-knjige ce biti u boji
-naslovnice crta Michele Rubini (olovka i tus) i Well-Bee (boja)
-svaka knjiga ce imati detaljne uvodne i analiticke tekstove
-prva knjiga je Terror from the Sea (poznata kod nas kao Morska strava) od autora Bosselija i Andreuccija, a opsirne tekstove/analize za nju napisali su/pisu nasi forumasi poznati pod nickovima Stinky i Pijani Patak.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
jaki Posted - 13/02/2020 : 13:39:36
quote:
Originally posted by Curunir

Ja se, naravno, malo šalim.

Također bi bio ismijan da tamo izda na "običnu" papiru za luksuzno izdanje.

Ovo nije istina.
Ima gomilu usa izdanja na nesjajnim papirima.
Curunir Posted - 13/02/2020 : 13:34:23
Ja se, naravno, malo šalim.
Ali imaj na umu da je jedno nostalgija a drugo stvarnost.
Za razliku od bapskih priča, američko je tržište veoma zahtjevno. Zato DJ i ulaže ovolik trud u razne naslovnice.
Nama nostalgičarima dao je ovu prelijepu Ferrijevu, sve drugo bilo bi samoubojstvo, a ionako je blizu toga.
Također bi bio ismijan da tamo izda na "običnu" papiru za luksuzno izdanje.
A nije da ne bi želio da mu se smanje troškovi, bar malo. I masa bi opala, i to bi mu bio plus za uštedu.
DinkoJ Posted - 13/02/2020 : 13:23:15
Ma imam ja megaformat već na zidu

ali ja bih onako elegantno da bude u vitrini kao u muzeju.
Curunir Posted - 13/02/2020 : 13:19:08
Pa vidi, kupiš Ferrijevu i još bilo koju drugu iz koje iskidaš ovih šest predivnih unutrašnjih i sve ih lijepo zalijepiš s unutrašnje strane vitrine! Eto ti svih 6 u megaformatu (možeš dodati i strelice koje pokazuju smjer kojim se treba gledati) i strip s najboljom (u kojoj se Zagi ne iščuđuje stomilijunti put kao na ostalima)
Tu bez naslovnih prodaš Jakiju po duploj cijeni jer ima smanjen udio sjaja. Svi sretni!
DinkoJ Posted - 13/02/2020 : 13:03:43
Zašto se rade još dvije vrste neoriginalnih naslovnica kada sama priča Divovi ima šest svojih originalnih, pretpostavljam da je to radi privlačenja publike u Americi koja je navikla na DC i Marvel naslovnice. Ja osobno nikad ne bih kupio Demone bez originalne naslovnice a da ne naglašavam da se među šest originalnih naslovnica nalaze bar za mene minimalno tri ako ne pet Ferrijeva vrhunska ostvarenja.

Zamislite ovaj lijepi veliki format sa jednom od ovih naslovnica

To bih držao u vitrini ali ne da se vidi s boka nego kao sliku da svaki puta kad prolazim pored mogu gledati.
Descender Posted - 13/02/2020 : 12:19:13
Ni ja.
Konkretno u ovom stripu to još više dolazi do izražaja. Isto kao i u npr. EC MW Vultur - taj sjajni, sterilni, glatki, blještavi papir odnese bar 50% atmosfere i konstantno me nervira tokom čitanja.
EC izdanjima samo to fali do perfekcije.

jaki Posted - 13/02/2020 : 11:54:39
Ma sve je to OK ali ne mogu čitati c/b strip na sjajnom papiru
D.J. Posted - 13/02/2020 : 09:26:02
quote:
Originally posted by jaki

Izgleda ko blještavi trag
Daj D.J. kad ćeš doći sebi i staviti normalni papir?

Imaš nekoliko mojih slika iz unutrašnjosti knjige, na stranici 111 ovog topica i slikao sam ih bez tog blještavila.
Evo stavit ću ih i ovdje:

D.J. Posted - 13/02/2020 : 09:23:48
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Ne mogu naci Shyevu verziju na SNK-u, a niti Ferrijeve..da nije vec..raspr..ne mogu ni napisati..zakasnio sam..sve je izgubljeno...Zagore prijatelju..NEEE!😛
Koliko tona robe je stiglo uopce u SNK? Ima li jos koja doza ludila?

Planulo je ovo već prvi tjedan u SNK-u! Najviše sam poslao Shya, tako da su Ferri i Rubini otišli već prvi dan. Dopuna je na putu! Tokom 3.mjeseca stići će u SNK.

Znaci Emirem i Gru ne brinite. Stiže ih još!
D.J. Posted - 13/02/2020 : 09:19:53
quote:

Ne mogu naci Shyevu verziju na SNK-u, a niti Ferrijeve..da nije vec..raspr..ne mogu ni napisati..zakasnio sam..sve je izgubljeno...Zagore prijatelju..NEEE!😛

Planulo je ovo već prvi tjedan u SNK-u! Najviše sam poslao Shya, tako da su Ferri i Rubini otišli već prvi dan. Dopuna je na putu! Tokom 3.mjeseca stići će u SNK.
Curunir Posted - 13/02/2020 : 00:20:48
Te balkanske psihoze da sjajni božanstveni papir ne odgovara c/b crtežu ne prolaze u SAD-u
jaki Posted - 12/02/2020 : 23:13:43
Izgleda ko blještavi trag
Daj D.J. kad ćeš doći sebi i staviti normalni papir?
Gru Posted - 12/02/2020 : 21:31:09
I meni pobjeglo iz SNK!!! Dal da kidam žile il' će uskoro nova tura u SNK?
emirem Posted - 12/02/2020 : 20:04:17
ReemCP Posted - 12/02/2020 : 19:33:57
Odmah poslije slikanja, išlo je odmotavanje, naravno Bio sam uslikao 5-6 slika, ali su mutne pa evo ove 3, zaista je urađeno perfektno, na sve se mislilo kao i uvijek Ferri je ovdje dosta radio vinjeta koje su velike, a ovdje čak dolaze još više do izražaja, najimpresivnije su scene sa Titanom. Samo, teško je to sad doživjeti ovako preko slika, zaista moraš imati ovo u rukama da osjetiš to..

Altairfan Posted - 12/02/2020 : 16:47:21
quote:
Originally posted by ReemCP

Preuzeo jučer svoju knjigu, D.J. - ovo je impresivno Ostao sam bez teksta, ne znam kako ovo opisati. Ono, kad misliš da si vidio sve i onda se pojavi ova knjiga Uzeo sam samo Ferrijevu naslovnicu, bilo bi mi previše ovaj put da duplam, ili triplam

Poslikao sa kiosk izdanjem, čisto da oni koji možda nisu još uzeli, da dobiju taj neki dojam za usporedbu koliko je ogromno ovo izdanje, prava "Zagor Biblija":

A jesi li je odmotao i vidio kako izgleda unutra ili si je ovako ostavio samo da čeka .
Ako jesi onda daj slikni i 1 stranicu da vidimo kako to izgleda unutra .
ReemCP Posted - 12/02/2020 : 12:23:36
Preuzeo jučer svoju knjigu, D.J. - ovo je impresivno Ostao sam bez teksta, ne znam kako ovo opisati. Ono, kad misliš da si vidio sve i onda se pojavi ova knjiga Uzeo sam samo Ferrijevu naslovnicu, bilo bi mi previše ovaj put da duplam, ili triplam

Poslikao sa kiosk izdanjem, čisto da oni koji možda nisu još uzeli, da dobiju taj neki dojam za usporedbu koliko je ogromno ovo izdanje, prava "Zagor Biblija":

Curunir Posted - 05/02/2020 : 22:57:00
Nista te gluposti. Samo je jedna moć...
emirem Posted - 05/02/2020 : 17:49:32
quote:
Originally posted by Curunir

quote:

Bas me zanima koliko tezi?
Izgleda moram nekog snaznog poslati po ovu grdosiju.

Vjezbaj veceras desnom.

😁
Bio danas na fitnesu,pa muskulfiber...
Curunir Posted - 05/02/2020 : 17:04:20
quote:

Vjezbaj veceras desnom.
ReemCP Posted - 05/02/2020 : 08:50:09
Mislim da je pisao oko 3 kg Ali nisam sad siguran..
emirem Posted - 05/02/2020 : 08:48:42
ReemCP Posted - 05/02/2020 : 08:34:32
Ja sam si isto rezervirao, možda idući tjedan već bude kod mene
solar Posted - 03/02/2020 : 23:16:48
Odlično, odmah ide narudžba!
D.J. Posted - 03/02/2020 : 23:10:49
Od jutros (ponedjeljak) u SNK-u In the Jaws of Madness knjige na prodaji.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000