forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex kolor 4 - Kratke priče

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 29/03/2019 : 15:02:41
Netko ga je naljutio!



Scenarij: Tito Faraci, Pasquale Ruju, Gianfranco Manfredi, Mauro Boselli
Crtež: Gianpiero Casertano, Sandro Scascitelli, Stefano Biglia, Nicola Genzianella

Broj originala 4.

10. 04. u SnK i na shop.strip.agent.hr
Od 11.04. na kioscima!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Ivan Liverpool Posted - 08/01/2024 : 08:38:32
Kompletirali cetvorku!

https://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-sak-4d-sveta-dolina/3153/

Ivan Liverpool Posted - 28/12/2023 : 14:15:52
Snjezna prica iz broja je dobila recenziju.

https://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-sak-4c-posljednji-na-popisu/3146/
Ivan Liverpool Posted - 18/12/2023 : 07:56:22
Evo i broja 2

https://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-sak-4b-zvjerinji-brlog/3140/
Ivan Liverpool Posted - 11/12/2023 : 11:07:35
Stavimo i ovdje najavu kao dodatni poticaj citateljima da ostave komentar.

https://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-sak-4a-pogresni-covjek/3135/
Hercule Poirot Posted - 14/04/2021 : 11:06:34
Neloš broj. Ne pretjerano kvakitetan, ali ipak neloš.
Deki86 Posted - 13/04/2021 : 23:48:01
Danas sam pročitao sve 4 priče i vrlo sam zadovoljan. Prva priča pogrešni čovjek mi je na kraju ispala najslabija i po scenariju i po crtežu. Ostalo je bilo gušt pročitati. Načitao sam se u životu bolesno dugačkih Texovih epizoda pa je ovo zaista došlo kao osvježenje.
teller Posted - 17/05/2019 : 12:52:06
Delta Queen je odlican...
Danas mi ljubazna prodavacica u nm kazala da kolorc i klasik Tex odmah planu..i zanimljivo kupuje mladi narastaj...vole stripove ali u koloru..
Istina nema tiraz ko zagor ali se bar sav proda...
Dwayne_Looney Posted - 17/05/2019 : 09:09:43
Ne može se se u 34 (ili, ono, 32?) stranice napraviti kvalitetna priča. Slažem se s antom da boje nisu "legle". Najbolja mi je ona s hotelijerom-pokajnikom, nemam pojma tko je scenarist, sinoć pročitano i odloženo.
Uglavnom, za razbibrigu može proći ali nemojte više...
velka031 Posted - 06/05/2019 : 18:44:22
Nathan Never giganti, slažem se... Odlični su i Siročad, nije loš Dragonero... Sve ostalo nepotrebno obojano.
teller Posted - 06/05/2019 : 16:36:25
Tex je za boju ko svi drugi stripovi..samo za kakvu boju..to je drugo pitanje..
Dalen Posted - 06/05/2019 : 12:39:11
Točno. Tex jednostavno nije strip za boju i gotovo. Meni jedino Bonellijevo izdanje koje izgleda jebeno dobro u boji, a osmišljeno je i izdano kao c/b su Nathan Never GIGANTI.
velka031 Posted - 05/05/2019 : 17:18:54
Nije to strip za boju i amen.
teller Posted - 05/05/2019 : 13:41:01
Ako ti je ovo drecavo obavezno uzmi libellusovo izdanje...
anto Posted - 05/05/2019 : 13:03:46
Nisam zadovoljan ovim kolorcem - pre svega,boje su mi predrečave,kao da su rađene za neki klinarski strip.
Crtači koji su ovde su inače korektni,ali ovako obojeni mi se ne sviđaju.Ni Kazertano,ni Skaskiateli ni Genzainela.Jedino mi Bigljia (Biglia) valja.
Glede scenarista Faračijeva priča je totalni mnjah,takođe i Rujuova,Bozelijeva nije loša,a Manfredijeva mi se dopala.
Znači jedino Manfredi i Bigljia dobijaju prelaznu ocenu (3.5/5),Faračijeva&Kazertanova i Rujuova&Skaskiatelijeva su tanke (2/5),a Bozelijeva i Genzijeva negde na pola puta.
zeljko Posted - 05/05/2019 : 05:25:23
nisam ovo mogao naci na kioscima u hr
strepite
Deers Posted - 05/05/2019 : 00:20:18
Priče ko priče. Nisu maksimum forme ali mogu proći. redom više manje prate sličan obrazac s neizbježnim završnim obračuno.

Crtež je solidan.
Casertano je stari majstor i mislim da se dobro snašao. Možda mu malo Texovo lice previše varira. na nakim akdrovima vidim da je škiljio starim Texovim majstorima . Boja plošna ali ok. Moglo je i bez nje.

Scascitelli nije loš crtač ali šrafurama pokriva neke svoje druge nedostatke, ukočenost i plastičnost. Plus kolor je tu lošiji, pokriva crne linije i crtež izgleda još lošiji.

Bigla je po meni najjači crtač ovdje i nepravedno zapostavljen u globalu. Jasan i čist crtež kao stvoren za neku (bolju) boju. A vjerujem da i c/b izgleda dobro.

Genzianella nije top crtač ali je radnik. Opet isti problem s bojom kao i kod drugog crtača. Doduše, krajolici svetih planina izgledaju lijepo ali sve ostalo... Puno su mi bolje njegove c/b table sa Dampyra.
Shaner Posted - 14/04/2019 : 20:27:30
Ok su ove kratke priče, samo se nisu baš usrećili izborom crtača, ali ajde.
velka031 Posted - 12/04/2019 : 19:36:46
Kupljeno, zasad pročitao prva dva, vrlo zadovoljan.
Hercule Poirot Posted - 12/04/2019 : 16:29:41
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

meni je ovaj mat kolor oku puno ugodniji od sjajnog iz libe, druga je stvar koliko ima onih kojima to vrijedi 40 kuna.
mislim da kratke priče svaki drugi broj neće pomoći značajnijem uspjehu edicije na kioscima samo se nadam da je opstanak neugrožen. inače, radi se o ponekad zanimljivim minijaturama, no to ipak dođe kao bonus trake pri reizdanju nekog albuma.
s obzirom na visoku cijenu za kiosk kriterije nadam se da ima dovoljno fanova na ovim prostorima koji mogu izdanje održati iznad vode. uz jači,najavljeni ritam brzo bi se stiglo talijane.
budući da je svakom stripomanu koji drži do sebe izgled na polici daleko bitnija stavka od sadržaja, mala kritika berniju što hrbat nije dovoljno kričav čime je strip pomalo neuočljiv, poput igrača villarreala na nogometnom terenu.


teller Posted - 12/04/2019 : 12:19:20
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

meni je ovaj mat kolor oku puno ugodniji od sjajnog iz libe, druga je stvar koliko ima onih kojima to vrijedi 40 kuna.
mislim da kratke priče svaki drugi broj neće pomoći značajnijem uspjehu edicije na kioscima samo se nadam da je opstanak neugrožen. inače, radi se o ponekad zanimljivim minijaturama, no to ipak dođe kao bonus trake pri reizdanju nekog albuma.
s obzirom na visoku cijenu za kiosk kriterije nadam se da ima dovoljno fanova na ovim prostorima koji mogu izdanje održati iznad vode. uz jači,najavljeni ritam brzo bi se stiglo talijane.
budući da je svakom stripomanu koji drži do sebe izgled na polici daleko bitnija stavka od sadržaja, mala kritika berniju što hrbat nije dovoljno kričav čime je strip pomalo neuočljiv, poput igrača villarreala na nogometnom terenu.


nadam se da to kupuju svi texoljubci a i sire...imam libu ali to izdanje mi je puno draze...
darkwoodaxe Posted - 12/04/2019 : 08:25:29
meni je ovaj mat kolor oku puno ugodniji od sjajnog iz libe, druga je stvar koliko ima onih kojima to vrijedi 40 kuna.
mislim da kratke priče svaki drugi broj neće pomoći značajnijem uspjehu edicije na kioscima samo se nadam da je opstanak neugrožen. inače, radi se o ponekad zanimljivim minijaturama, no to ipak dođe kao bonus trake pri reizdanju nekog albuma.
s obzirom na visoku cijenu za kiosk kriterije nadam se da ima dovoljno fanova na ovim prostorima koji mogu izdanje održati iznad vode. uz jači,najavljeni ritam brzo bi se stiglo talijane.
budući da je svakom stripomanu koji drži do sebe izgled na polici daleko bitnija stavka od sadržaja, mala kritika berniju što hrbat nije dovoljno kričav čime je strip pomalo neuočljiv, poput igrača villarreala na nogometnom terenu.
Shaner Posted - 11/04/2019 : 15:12:49
quote:
Originally posted by delboj

Je li ovo na kioscima?



Kupljeno danas.

tosha Posted - 11/04/2019 : 14:57:16
yup i ja baš gledam nema Satanije u Mostaru još....
zeljko Posted - 11/04/2019 : 14:55:25
kod nas ni treći broj još nije došao
ni 6. klasik

kaska nešto a?
delboj Posted - 11/04/2019 : 14:53:25
Je li ovo na kioscima?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000