forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibra na CRŠu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 09/05/2019 : 22:27:17
Sutra u Zagrebu počinje Crtani Romani Šou, i ove nas godine očekuje bogat i zanimljiv program, svakako navratite. Fibra će, kao i obično, imati svoj štand, s jednako uobičajenim popustom od 20%. Iz tiskare očekujemo još sedam izdanja: Plašt i očnjaci 1 i 2, Top 10 1 i 2, Maršal Bass 2 i, konačno, reprint Metabaruna 1 i 2. Nažalost, zbog tehničkih problema u tiskari i kvara na liniji za tvrdi uvez, nije sigurno hoće li izdanja doći na vrijeme, mi se svakako nadamo da hoće. Vidimo se!
22   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
kifi Posted - 18/05/2019 : 17:50:46
Ja sam uzeo zadnjeg Granta u Luminiju u VŽ. Vrijedi svaku lipu.
ivke80 Posted - 18/05/2019 : 13:05:53
Po jedan primjerak Djece kapetana Granta i Starih prdonja ima u Znanju u Puli. Kaze prodavacica da je dovoljno otici u knjizaru Znanja u svom gradu i trazit da povuku iz Pule i dostave tamo, da rade to bez problema.
zagor2805 Posted - 16/05/2019 : 18:24:52
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.





U Varaždinu Djeca kapetana Granta rasprodana .Ima li možda na zalihi još "Starih prdonja"? ( knjižara Znanje, Varaždin ).

djdjuro Posted - 16/05/2019 : 18:22:20
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.




OK, hvala. U sva 3 navedena grada nažalost nemam nikoga bliskoga koga bih zamolio da mi kupi. Nadao sam se da će se možda netko iz ZG javiti, ako negdje po ZG još ima.
Shaner Posted - 16/05/2019 : 10:28:55
quote:
Originally posted by djdjuro

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?



Imaš u knjižarama Znanja u Rijeci, Puli i Varaždinu.
djdjuro Posted - 16/05/2019 : 10:06:00
quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



Evo ja bih ga htio kupiti. Zna li možda netko pouzdano u kojoj knjižari u ZG/Hrvatskoj još uvijek ima kupiti "Djeca kapetana Granta"?
www2 Posted - 13/05/2019 : 12:25:11
quote:
Originally posted by Markos

I meni je žao što nova tura nije stigla, ali moralo se i to jednom desiti:( Viša sila.
Što se malene tiče (ima divno ime, bravo!) baš mi je drago ako sam je toliko razveselio!



Je je, obožava CRŠ od kad je imala 2 godine, i zna da se svaki put vraća doma sa vrećicom stripova....ima već i svoju policu sa stripovima tako da se za svoju kolekciju ne brinem :).

Kaže ona "Tata jel i taj striček ima toliko puno stripova kao ti"
Ja reko "Ma ima on i mrvicu više :) "

....u svakom slučaju hvala još jednom
DiSkAcH Posted - 13/05/2019 : 08:33:57
I meni baš žao, ''savršeno'' me pogodilo baš u stripove koje sam mislio uzet, niš, sad čekat onaj popust u 7-om mjesecu ;)
Markos Posted - 12/05/2019 : 00:14:39
I meni je žao što nova tura nije stigla, ali moralo se i to jednom desiti:( Viša sila.
Što se malene tiče (ima divno ime, bravo!) baš mi je drago ako sam je toliko razveselio!
www2 Posted - 11/05/2019 : 19:28:04
Kao i uvijek ostavio hiljadarku na štandu...... Sve u savrsenom redu.... Jako mi je žao sta nije stigla nova tura, ali ionako cu uzeti sve sta zelim kasnije.

Marko o tvom potezu i daru za moju kćer necu puno, vec cu samo rec, kapa do poda..... Hvala do neba, ne zbog materijanog dijela nego zbog produbljivanja ljubavi prema stripu koju ionako ima vec usađenu....... Dakle strip smo morali u kafiću uz sladoled citati..... Zakasnili na rucak, zena poludila, ali kaze kcer da je vrijedilo.......
kasper Posted - 10/05/2019 : 14:37:15
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by kasper

a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije


Zato i pozivaš na smirenost, licimuru




ma, ono, sta znam, iskreno verujem da su sanse da mi se strip svidi 50% 50%, ko i sangri la. zato i sve oduzavam sa istima. kako bude bude...
Red Marquis Posted - 10/05/2019 : 14:31:37
quote:
Originally posted by kasper

a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije


Zato i pozivaš na smirenost, licimuru
kasper Posted - 10/05/2019 : 13:42:53
a sem toga, biti ce reprinta (gotovo) sigurno pa je situacija bez sikiracije
kasper Posted - 10/05/2019 : 13:40:01
quote:
Originally posted by Red Marquis
Šta si čekao...već po komentarima po forumu meni je odmah delovalo da će brzo otići.



opusti se, vidis da ne trazim reprint. snosim svoju kaznu i ne kukam
Red Marquis Posted - 10/05/2019 : 13:37:18
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



ne u beogradskim


Šta si čekao...već po komentarima po forumu meni je odmah delovalo da će brzo otići.
kasper Posted - 10/05/2019 : 10:46:35
quote:
Originally posted by Markos

Granta ima još u knjižarama u gradu.



ne u beogradskim
Markos Posted - 10/05/2019 : 10:20:20
Granta ima još u knjižarama u gradu.
Poli Posted - 10/05/2019 : 10:17:46

Mozda ima jos koji primjerak u nekoj striparnici, knjizari...


Ali eto, iako su postojale mozda sumnje u prodaju E2 (u (ne)kvalitet stripa se nije sumnjalo previse), ipak se dosta brzo rasprodao. Narod ga je htio, narod ga je i dobio. :)
I sam sam ga uzeo, no priznajem da jos nisam krenuo sa citanjem. Mozda ipak prvo obnovim prvog u ovom odlicnom novom ruhu pa se onda spustim na ovaj nepoznat put...


fasnik Posted - 10/05/2019 : 10:11:32
Eh, taman se ponadao kako će se naći još pokoji Grant. Ništa, ufanje u reprint. :)
Markos Posted - 10/05/2019 : 09:22:01
quote:
Originally posted by Poli


Ako ne izađe na vrijeme, nekoliko primjeraka skloniti u magacin do Interlibera. Da se ne rasproda do tada. :)
Ali mislim da bi svaki izdavac bio extatic da je tako (u 6 mjeseci rasprodati tiraz, a da nisi Libellus). ;D


Marko, koji se strip u posljednje vrijeme rasprodao u istoj godini?





Nijedan, mislim. Eternaut 2 ili Djeca kapetana Granta ili Prdonje su se rasprodale u manje od godinu dana, ali ne u istoj godini...
Poli Posted - 10/05/2019 : 08:52:59

Ako ne izađe na vrijeme, nekoliko primjeraka skloniti u magacin do Interlibera. Da se ne rasproda do tada. :)
Ali mislim da bi svaki izdavac bio extatic da je tako (u 6 mjeseci rasprodati tiraz, a da nisi Libellus). ;D


Marko, koji se strip u posljednje vrijeme rasprodao u istoj godini?


DiSkAcH Posted - 10/05/2019 : 05:50:31
Prvo sreća kad sam vidio Metabarune, onda vidim opet problemi sa tiskarom...:(
Ajde držim fige da sve bude spremno, a kada ti dođu neki od ovih stripova molim te napiši ovdje.


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000