forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Lavirintanje

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
Lavirinat! Posted - 01/10/2014 : 16:12:33
Poučeni potezima mlađih i agilnijih kolega, trinaesto prase strip izdavaštva - Lavirint pokreće ovaj topik-temu gde će Moja Malenkost naše malobrojne kupce i mnogobrojne slučajne prolaznike s̶m̶a̶r̶a̶t̶i̶ obaveštavati o izdanjima koja se planiraju, rade i ukidaju.

• Draškalice i zaviri se podrazumevaju!
• Redovni apdejti stanja u Skladištu!(trenutno stanje: Svega ima kolko oćeš*).
• Nagradne Igre!**
• Skandali i Ogovaranja!
• Trice i Kučine!

Pozovite Odmah!

S poštovanjem,
MM Msje Žiokovik,
PR Manager Korporacije Lavirint

*Sem Sergej Stripa 15, ZZCP 25, Mister Machka 1 -3, NeOMa svih(na žalost - iako znam da Vam samo to fali da popunite svoju kolekciju - ne mogu Vam pronaći ni jednu kopiju #1, 2 a ni alternativnih naslovnica 2 i 10, žao mi je... ), Karme 1, (Nije da iko traži al) nema ni Lavirint fanzina #0-7...

**Nagradni fond: Srebrni escajg za 6 osoba, Letovanje na Lezbosu za 4 osobe, Soba za Exit za dve osobe, osoba za osobu...
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Deers Posted - 15/05/2019 : 18:16:41
Nemojte tako, ipak je Zabava ta koja je glavna! Izgleda da ce GRRM prije dovrsiti avoje od Djoleta, sto je tuzno
cerichus Posted - 15/05/2019 : 17:33:39
quote:
Originally posted by Manny

Kada će nove epizode Slomljenog svemira, to je najbitnije.

Fakat, kada će Slomljeni svemir?
Red Marquis Posted - 15/05/2019 : 17:15:00
Ž.Karma je još bitnija.
Manny Posted - 15/05/2019 : 14:43:45
Kada će nove epizode Slomljenog svemira, to je najbitnije.
solar Posted - 15/05/2019 : 13:10:53
A što je tek sa Zerocalcareom?
Deers Posted - 15/05/2019 : 13:08:35
I? Ima li života poslje smrti?
Čeka se da Venecija potone?
Što je s ovom pričom u Parabellumom?
Deers Posted - 18/04/2018 : 08:01:15
U sveskama? To je koliko ja znam samo bilo na forumu, nikad objavljeno.
Shuckey Posted - 18/04/2018 : 07:57:30
quote:
Originally posted by Deers

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49519

Ispravite me ako griješim, Parabellum objavljuje nezavršenu (?) Macan/Kerac/Plavšić epizodu ZZCP? Koliko je toga bilo do sada a da sam propustio? i koliko toga ili sličnog ima?

Pa bila je u sveskama neka zajebancija sa zombi kaubojima, masovka, svakakava čudovišta (uključujući Frankenštajovo, Djoletu u inat)... Neka šora ispred Bijele kuće? Ne sjaćam se više.

Zašto misliš da je epizoda nezavršena? Zbog broja stranica?
Deers Posted - 17/04/2018 : 16:47:35
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49519

Ispravite me ako griješim, Parabellum objavljuje nezavršenu (?) Macan/Kerac/Plavšić epizodu ZZCP? Koliko je toga bilo do sada a da sam propustio? i koliko toga ili sličnog ima?
solar Posted - 08/07/2017 : 19:59:06
Kad će više Zerocalcare...
Deers Posted - 11/06/2017 : 17:55:31
Slomljeni Svemir 2 : Kontakt

Bio sam uvjeren da san napisao komentar ovog nastvaka još kad sam pročitao CB izdanje ali ga ne nalazim. Ovaj drugi dio nije samo nastavak. jedan dio (posljednji) se nastavlja sa pričom gdje ej stao prvi album ali dvije trećine stripa ipak se dešava priej, ili usporedno sa prvim albumom. Album je skoro pa intermezzo kojim se na jedan lijep način proširuje i nadograđuje svijet. Prvi dio je bio orijentiran na likove, kako i sama poglavlja sugeriraju a ovaj na svijet, pardon, svemir. S nestrpljenjem se čeka sljedeći nastavak.

Vuja crta i boja toliko dobro da je milina čitati.
Manabo Posted - 08/06/2017 : 14:55:23
quote:

Kad već neće služba oglašavanja i vrbovanja mora gerila:

Premijerno za Mafest. Mister mačak - Postanak!

Ovim albumom je konačno kompletirana priča započeta prvim Mister Mačak Magazinom.
Meni su osobno 4 "nova" poglavlja malo drukčija od početnih. To pripisujem tome što sam one prve epizode nebrojeno puta pročitao i gotovo ih znam napamet.
Ovim se priča zaokružuje ali nikako nije predvidljiva. Mister Mačak je heroj koji nikad neće trebati dekonstrukciju zato jer on počiva na konstrukciji. Postanak mu daje apsolutno pravo da bude THE heroj. Ništa manje i ništa više.

Jučer sam završio s čitanjem "Postanka". Meni je album super. Bob i Fran su napravili odličan posao na crtežima, dobre su priče, što ćeš više.
cerichus Posted - 08/06/2017 : 09:15:41
quote:

Da. Mekokoričeno izdanje u boji. Crno-bijelo sa tvrdim koricama je još ranije izašlo

Znam da je c-b izašlo poodavno. Čekao sam ovo izdanje u koloru, ali sam računao da će i ono ići u HC. 7
Deers Posted - 08/06/2017 : 08:55:46
Da. Mekokoričeno izdanje u boji. Crno-bijelo sa tvrdim koricama je još ranije izašlo
cerichus Posted - 08/06/2017 : 08:35:35
Izađe li Slomljeni svemir 2?
Barker Posted - 08/06/2017 : 07:41:47
Sjajno! 😎
Deers Posted - 07/06/2017 : 19:21:46
Kad već neće služba oglašavanja i vrbovanja mora gerila:

Premijerno za Mafest. Mister mačak - Postanak!

Ovim albumom je konačno kompletirana priča započeta prvim Mister Mačak Magazinom.
Meni su osobno 4 "nova" poglavlja malo drukčija od početnih. To pripisujem tome što sam one prve epizode nebrojeno puta pročitao i gotovo ih znam napamet.
Ovim se priča zaokružuje ali nikako nije predvidljiva. Mister Mačak je heroj koji nikad neće trebati dekonstrukciju zato jer on počiva na konstrukciji. Postanak mu daje apsolutno pravo da bude THE heroj. Ništa manje i ništa više.
solar Posted - 03/04/2017 : 01:46:27
Opet sam po ko zna koji put pročitao Armadilovo proročanstvo i mogu reći da ovo odgađanje objavljivanja nove knjge ulazi u kategoriju zločina protiv čovječnosti, ulažem službeni protest!

Onaj prikaz razgovora za posao je genijalan a ovaj citat pogađa u bit:
- "Samo sam hteo redovnu platu..."

Ovo mi je jedan od najboljih:
- "Umetnost ne treba da zabavlja masu, već da zbunjuje i smara!"
Tex Willer Posted - 27/03/2017 : 23:55:14
quote:
Originally posted by anto

Beli je Dekara,a Prilepak Đole.

SAMO JAKO
anto Posted - 27/03/2017 : 09:59:12
Beli je Dekara,a Prilepak Đole.
Tex Willer Posted - 27/03/2017 : 09:56:10
Mada mozda izdanja kasne ovoliko zato sto je Beli ustvari Djole
Tex Willer Posted - 27/03/2017 : 09:48:21
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Tex, nisi ti tolko mlad da persiraš Dekari.

Ma ko njemu persira, mislio sam na sve koji ucestvuju u izradi pojedinih izdanja U prvom redu na Djoleta, ali i sve ostale scenariste i crtace s nasih prostora Ja ih dozivljavam kao jednu ekipu a Dekaru kao Belog Preletacevica koji treba da animira masu a ustvari ne radi nista
KuntaKinte Posted - 25/03/2017 : 17:49:49
Tex, nisi ti tolko mlad da persiraš Dekari.
Tex Willer Posted - 25/03/2017 : 13:00:25
quote:
Originally posted by Lavirinat!

quote:
Originally posted by solar
Kakvi to točno zaostaci

Mentalni!)
copyright ©2017, Labud Roganović

Ova ranije nabrojana izdanja.. i još par nešto drugih - biće obznanjeno ovde čim se privedu svršetku.

Jedini izdavac kome mogu da zazmurim na jedno oko (pa i dva, ako treba) kod kasnjenja (prekomernog), zbog jedinstvenog sarma i nenadjebivih izdanja
I dalje moj najomiljeniji izdavac. Drago mi je da ste jos uvek zivi
Lavirinat! Posted - 25/03/2017 : 12:08:44
quote:
Originally posted by solar
Kakvi to točno zaostaci

Mentalni!)
copyright ©2017, Labud Roganović

Ova ranije nabrojana izdanja.. i još par nešto drugih - biće obznanjeno ovde čim se privedu svršetku.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000