forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra – koliko još do kraja?

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
ReemCP Posted - 09/01/2018 : 01:08:34
Slično kao u temi sa redovnim brojevima, odlučio sam napraviti isto popis sa naslovnicama da vidimo koliko još treba izaći Extra brojeva, koliko je još potrebno vremena da se Extra serija spoji sa Redovnom serijom (nekako vječito pitanje među Zagor fanovima). Ovdje je dobro što ne moramo pričati o nekakvim zaostacima, hoće li biti veći ili manji zaostatak u budućnosti, već više kao countdown, odbrojavamo iz mjeseca u mjesec i smanjujemo tu razliku do spajanja sa redovnom serijom.

Kad vidim na oglasima (njuškalo) gdje ljudi prodaju "kompletnu kolekciju Zagora", mislim da je to "kompletna" potpuno pogrešan izraz. Tek kad se Extra spoji sa redovnom serijom, mislim da TEK onda možemo pričati o kompletnoj kolekciji Zagora. Tek onda će ta kolekcija ličiti na nešto, imati svoju glavu i rep. Ali da ne duljim više, evo popisa:

276./283. Il demone della follia / Demon ludila (Tiziano Sclavi; Gallieno Ferri)
277./284. Titan risorge! / Buđenje titana! (Tiziano Sclavi; Gallieno Ferri)
278./285. Il ritorno di Hellingen / Povratak Hellingena (Tiziano Sclavi; Gallieno Ferri)
279./286. Ai confini della realta / Na granici stvarnosti (Tiziano Sclavi; Gallieno Ferri)
280./287. La fine del mondo / Kraj svijeta (Tiziano Sclavi; Gallieno Ferri)
281./288. Il tesoro della citta fantasma / Blago iz grada duhova (Marcello Toninelli; Franco Donatelli)
282./289. Jess lo spietato / Nemilosrdni Jess (Marcello Toninelli; Franco Donatelli/Michele Pepe)
283./290. La maledizione di Tonka / Tonkino prokletstvo (Marcello Toninelli; Michele Pepe)

* (scenarij; crtež)

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 08/11/2019 : 10:20:11
Ne znam hoće li biti torte (nisam baš ljubitelj slatkog), ali mogao bi se složiti jedan pravi vatromet
jaki Posted - 07/11/2019 : 19:53:08
Oce bit slavlja na 0?🎂
ReemCP Posted - 07/11/2019 : 18:57:27
Countdown: još 14 brojeva do spajanja sa redovnom serijom.
ReemCP Posted - 10/10/2019 : 17:47:59
Countdown: još 15 brojeva do spajanja sa redovnom serijom.
ReemCP Posted - 24/09/2019 : 22:11:25
(Kad su ga već pustili do brojke 600, mogli su ga pustit još 66 pa da ima orginal brojku Mogorovic, ako nas čitaš, pozdrav i vrati se brzo )

Da, Zagor se drži, a ove godine u Ludensu su pogotovo stisli gas. Ako sam dobro brojao do sad, čak imamo 11 extri dosad izašlih ove godine ideššš, Bernie se stvarno požurio i ritam ko bog.

A kad dođe spajanje extre sa redovnom, onda idu ove priče moji su ovi ok primjerci, ali valjda ću uzimati i dalje extru ako bude išla preko te redovne (iako su svi uvjereni da će ići).

grofica Varga Posted - 22/09/2019 : 17:04:52
Upravo to, impresivna brojka od +600! (Pozdrav mogoroviću ako ovo čita. Drži se!)

Sreća što mi je najdraži junak dovoljno popularan da preživi na kiosku toliko godina i to s normalnim ritmom izlaženja. Masu toga je u jednom periodu krenulo, pa zapelo, usporilo, ugasilo se...
ReemCP Posted - 21/09/2019 : 21:19:34
quote:
Originally posted by grofica Varga

@Reem - jest to šlampasto i kada se krene čitati kronološki treba zaviriti u popise.
Uskoro će nam se extra spojiti s regularnim i to je velika stvar. Nikakvo super izdanje, koje bi krenulo od broja 1, poštivalo redosljed, format, papir, cijenu, ovo ono, se ne može nositi s ovim što je Ludens napravio. Oni imaju vrijeme na svojoj strani.

Dobro kažeš sve i pogotovo ovo za vrijeme, svima nam sat polako otkucava i s ovim izdanjem smo najbliži Talijanima po epizodama. A ta kiosk kolekcija (još uskoro kad se spoji extra serija), će bit jedan sjajan niz od 600+ brojeva
mesar Posted - 21/09/2019 : 16:32:27
Ajd još malo..ma ko bi se tome nadao0...
mesar Posted - 21/09/2019 : 16:28:14
Ž
grofica Varga Posted - 21/09/2019 : 16:03:55
quote:
Originally posted by King Warrior

To su knjige sto se prodaju u biblioteci.

Nisam znala, dobila sam je za rođendan. Lani.
King Warrior Posted - 21/09/2019 : 16:01:40
To su knjige sto se prodaju u biblioteci.
grofica Varga Posted - 21/09/2019 : 15:05:06
quote:

https://edicola.shop/zagor-classic-zagor-contro-zagor-n-7-mensile-settembre-2019.html

Što je onda ovo? Imaju oni ovakvih i onakvih verzija... A ja mislila da se u nas pretjeruje

grofica Varga Posted - 21/09/2019 : 14:38:25
@Reem - jest to šlampasto i kada se krene čitati kronološki treba zaviriti u popise.
Uskoro će nam se extra spojiti s regularnim i to je velika stvar. Nikakvo super izdanje, koje bi krenulo od broja 1, poštivalo redosljed, format, papir, cijenu, ovo ono, se ne može nositi s ovim što je Ludens napravio. Oni imaju vrijeme na svojoj strani.
King Warrior Posted - 21/09/2019 : 14:33:39
https://edicola.shop/zagor-classic-zagor-contro-zagor-n-7-mensile-settembre-2019.html
zlatan bihac Posted - 21/09/2019 : 14:20:00
quote:

quote:
Originally posted by jaki

To će mo dobit u zagor klasik u boji:)

Ukoliko Italijani uopšte dodju do tih brojeva.

pa vec su talijani na tim brojevima..govorimo o prva 23 broja..
ReemCP Posted - 21/09/2019 : 10:29:36
quote:
Originally posted by DODSFERD

Da nisi popustio pod pritiskom i prodao onu Zagor bojanku za 10 godina bi imao kronološki savršenu kolekciju.

Kronoloski da i sa svim stranicama, te sa onim dodacima, ali super zadovoljan sam sa kiosk izdanjem u kojem uzivam :) nekako sa tim HC izdanjima uvijek extra pazis da se sto ne bi ostetilo (bar ja), pa na neki nacin i nisam toliko opusten kao kad se citaju kiosk izdanja. Mozda blesavo to zvuci, ali tako je kod mene.

Najvaznije je kad imas sve price od nekog junaka kojeg volis, a sad kako god da ih poredas (po numeraciji, kronoloski) je od osobe do osobe i njezinog gusta :)
King Warrior Posted - 21/09/2019 : 09:59:28
quote:
Originally posted by jaki

Ukoliko Italijani uopšte dodju do tih brojeva.
DODSFERD Posted - 21/09/2019 : 09:40:27
quote:
Originally posted by ReemCP

Meni uopće ne smeta, ne opterećujem se toliko numeracijom Volim kad priče idu kronološkim redom. I ovako i onako sam svjestan da niti jedna Zagor kolekcija nije savršena i možda nikad neće biti, uvijek u svakoj nađemo neku manu.

Da nisi popustio pod pritiskom i prodao onu Zagor bojanku za 10 godina bi imao kronološki savršenu kolekciju.
ReemCP Posted - 21/09/2019 : 09:30:27
Meni uopće ne smeta, ne opterećujem se toliko numeracijom Volim kad priče idu kronološkim redom. I ovako i onako sam svjestan da niti jedna Zagor kolekcija nije savršena i možda nikad neće biti, uvijek u svakoj nađemo neku manu.

A ove stranice bi se trebale dobit u ovom Zagor Klasik u boji što Jaki kaže, ako krene
jaki Posted - 21/09/2019 : 00:19:52
zlatan bihac Posted - 21/09/2019 : 00:07:02
ne znam za vas, ali meni bi ipak vise smetao taj redoslijed na policama 31-92,1-30, 93-107, jjmi guitara specijal, 108 i dalje, nego cinjenica da SD i ludens nisu slijedili originalnu seriju...jedino mi smeta sto je izbaceno ukupno 40-ak stranica u periodu sd extra 31-62..
ReemCP Posted - 20/09/2019 : 21:43:38
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by zeljko

Uredske kosuljice
Pa bolje je da si za kuhinju kesice kupio

Da, imaju one role 300kom oko desetak kuna.

Aha, nisam vidio te. Zadovoljan sam ovima, a i nije neka cijena. Imam cijela 2 takva još doma po 100 kom., a i kad pogledaš, treba proći vremena da toliko kiosk stripova izađe i da se to popuni

@Solar - e da, na to sam mislio između ubacio te specijalce (jubilarni brojevi). Pa ne moram provjeravat nikakve popise i gledat, samo se vadi sa police.
solar Posted - 20/09/2019 : 21:39:17
quote:
mislim da je i Solar bio komentirao da je tako napravio.

Pa da, extra ide od 31. broja pa onda između 92. i 93. broja idu onih 30 "prvih" komada.
shalilo6 Posted - 20/09/2019 : 21:38:25
quote:
Originally posted by zeljko

Uredske kosuljice

Da, imaju one role 300kom oko desetak kuna.
zeljko Posted - 20/09/2019 : 21:35:22
Uredske kosuljice

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000