forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
SPQRoma Posted - 01/02/2018 : 17:49:28
Na desetu obljetnicu svog postojanja izdavačka kuća Veseli Četvrtak pokrenula je novu Zlatnu seriju, ediciju koja se koncepcijski ali i vizualno nadovezuje na legendarnu originalnu Zlatnu seriju koja je izlazila u bivšoj Jugoslaviji.

Svaki broj ima (barem) dvije naslovnice, jedna je identična originalnom talijanskom izdanju, a druga je "retro" verzija potpisana od strane domaćih autora.
Autor retro naslovnice prvog broja nove Zlatne serije je legendari Bane Kerac!

Veseli Četvrtak - Instagram

Veseli Četvrtak - Facebook

Veseli Četvrtak - Twitter

Veseli Četvrtak - Youtube

Evo, procurila je i prva fotka, valjda bi to trebalo biti to. Pa da ne zatvrpavamo onu temo od VČ.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DOMI Posted - 18/09/2019 : 23:26:18
quote:
Originally posted by ReemCP

I u arkadiji ŠK na Jelacic placu, ima ih cudo A i B korica, jucer vidio. Pa navali narode..

po zadnju turu Nove ZS poslao sam sina - veli da su ovaj puta dostavljene pojačane količine obje varijante

PS/ ne znam da li je tko komentirao - na 14.broju retro verzije proširena je "moćna žuta traka" za par mm... djeluje baš guba
Anto_123 Posted - 15/09/2019 : 12:41:50
Dali je netko od Brođana naletio negdje u S.Brodu na ova izdanja??
ReemCP Posted - 03/09/2019 : 13:43:26
I u arkadiji ŠK na Jelacic placu, ima ih cudo A i B korica, jucer vidio. Pa navali narode..
ivanl Posted - 03/09/2019 : 12:11:38
quote:
Originally posted by goghy

U ŠK u Osijeku, pojavile se obje naslovnice ZS 14, ako koga zanima,...

U Splitu, na Vocnom trgu ih ima takoder...
goghy Posted - 03/09/2019 : 11:35:08
U ŠK u Osijeku, pojavile se obje naslovnice ZS 14, ako koga zanima,...
zlatan bihac Posted - 21/08/2019 : 10:28:59
zbunjujuce je to da kod vc pise da je autor ove trece price nolita dok po nekim drugim izvorima je to nizzi...pa sam zato i pitao koliko ima prica kad se spominje nolitta kao autor jedne od njih...
Vlladimir Posted - 20/08/2019 : 11:02:15
quote:
Originally posted by zlatan bihac

pa koliko je onda prica unutra??

tri.

zlatan bihac Posted - 20/08/2019 : 10:24:41
quote:
Originally posted by Kontrast 2

Pa, nije baš toliko loše.
Uostalom, od kratkih pričica i ne možeš očekivati neki preterano komplikovan zaplet.
Priča o Dinamitu nije loša, ali je meni najdraža Nolitina minijatura.

pa koliko je onda prica unutra??
Combatrock Posted - 19/08/2019 : 23:56:32
Nisam ni rekao da je lose, vec da je sranje.

Drago mi je da ti se svidelo. Minijatura... https://youtu.be/faWI6di-qxU

Kontrast 2 Posted - 19/08/2019 : 23:32:39
Pa, nije baš toliko loše.
Uostalom, od kratkih pričica i ne možeš očekivati neki preterano komplikovan zaplet.
Priča o Dinamitu nije loša, ali je meni najdraža Nolitina minijatura.

DODSFERD Posted - 18/08/2019 : 17:10:47
Barem će lijepo izgledati ova zamjenska naslovnica uz svemoćnu žutu traku.
Combatrock Posted - 18/08/2019 : 15:58:35
Kakva sjajna zs 14. Tri ozbiljne price, svaka snazno recikliranje proslosti i karaktera naseg junaka.

Posle citanja sam dobio blagu drhtavicu, bilo mi je hladno i padoh u iskusenje da zapalim ovo remek delo, ali se uzdrzah.

Davno vece sranje ne procitah. Avaj!
zlatan bihac Posted - 16/08/2019 : 10:03:40
evo sad bas gledam, covjek umro 1519, tako da je to i razlog zbog cega toliko stripova o njemu bas ove godine...
chris.tower Posted - 16/08/2019 : 02:09:51
quote:

quote:
Originally posted by chris.tower

quote:

vidim da je u oktobru prosle godine u sbe izasao broj 21 pibd...jednom godisnje ide...sad ne znam da li nastavlja i dalje ili je gotovo sa tim u italiji s obzirom o konstantnim pricama o slaboj prodaji i mogucem zavrsetku martija... mada je ove godine izasao novi specijal..

Ide dalje, izlazi u 9mj. ide prica nekakva tajna o Leonardo Da Vinciju, radnja 1919god.
Mislim da je bez obzira na Martija, PIBD jedan od bolje prodavanijih serijala tako da ga nece ugasiti barem ne uskoro.

zanimljivo da u kratko vrijeme izadju dva stripa o leonardu jer je i ovo najavljeno, samo ne znam u koju ce ediciju ici:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=46865&REPLY_ID=2250726

Nisam znao za ovo, a onda ce ici tri jer je i ovo najavljeno:

ivanl Posted - 16/08/2019 : 01:11:32
quote:

vidim da je u oktobru prosle godine u sbe izasao broj 21 pibd...jednom godisnje ide...sad ne znam da li nastavlja i dalje ili je gotovo sa tim u italiji s obzirom o konstantnim pricama o slaboj prodaji i mogucem zavrsetku martija... mada je ove godine izasao novi specijal..

Sto se u Italiji,(SBE), prica o zavrsetku MM-a?
ivanl Posted - 16/08/2019 : 01:10:14
quote:
Originally posted by ziro

Pa i Zagor je zadnjih godina kriminalan, posle Buratinija neće ostati kamen na kamenu.

I Zagor i Tex recikliraju sami sebe vec poodavno. Dugovjecni serijali koji su sami sebe pojeli. To su nazalost cinjenice.
zlatan bihac Posted - 15/08/2019 : 22:59:46
quote:

quote:

Ide dalje, izlazi u 9mj. ide prica nekakva tajna o Leonardo Da Vinciju, radnja 1919god.
Mislim da je bez obzira na Martija, PIBD jedan od bolje prodavanijih serijala tako da ga nece ugasiti barem ne uskoro.

zanimljivo da u kratko vrijeme izadju dva stripa o leonardu jer je i ovo najavljeno, samo ne znam u koju ce ediciju ici:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=46865&REPLY_ID=2250726

nebkv Posted - 15/08/2019 : 22:24:11
quote:
Originally posted by anto

sjajna retro naslovnica (bravo Darko majstore),sjajan odabir fonta - e ovo je baš stopostotno u fazonu stare dobre Zlatne serije,što nijedan raniji broj nije bio pre.

Zaista.Po prvi put da me nova ZS za momenat zbuni kad ugledam naslovnicu
Prvi put kada sam je ugledao na sajtu "trafike" prvo sto sam pomislio "vidi,poceli da prodaju i polovnjake"
chris.tower Posted - 15/08/2019 : 16:07:28
quote:

quote:

quote:

Vrede li PiBD išta?
Ozbiljno razmišljam da taj broj preskočim.

Valja ima odlicnih prica pogotovo: 1, 2, 4, 6 i 7 od prvih 10, dalje nisam citao jos.

A jel taj serijal nešto na fazon Martija Misterije ili...?

Ustvari je dosta drugaciji od MM-a, radnja u proslosti, na temu fantazije, ima dosta akcije uvijek drugaciji likovi iako se neki pojavljuju u par brojeva tipa Sherlock Holmes, Amanda,itd... Moze se citati totalno odvojeno od Martija.
chris.tower Posted - 15/08/2019 : 16:02:52
quote:

ziro Posted - 15/08/2019 : 13:36:41
Pa i Zagor je zadnjih godina kriminalan, posle Buratinija neće ostati kamen na kamenu.
Curunir Posted - 15/08/2019 : 13:35:46
Naravno. Ali kao Zagor nije?
Mrcvarenje kod obojice.
ziro Posted - 15/08/2019 : 11:00:26
Marti je odavno trebao da ode u zasluženu penziju.
ivanl Posted - 15/08/2019 : 10:39:41
quote:

To bi SBE-u bio pravi potez, staviti veliku tocku na I,serijalu o Martiju.
zlatan bihac Posted - 15/08/2019 : 00:26:20

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000