forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Chico kolor 12. - Chico na otoku sa blagom

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 18/05/2019 : 21:12:45
Nije se Chico prepao, to ga nosi vjetar!



Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Francesco Gamba

22.05. u SnK i shop.strip-agent.hr

Od 23.05. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 24/05/2019 : 14:29:49
quote:
Originally posted by mogorovic

.. a i onima na velebitskim i ličkim vrletima..





Hvala što si javio

Ja imam sve te brojeve kombinirano c/b sa kolorcima, kao što sam pisao/stavio sliku na prošloj stranici Tako da mi je to dovoljno i ne duplam ovu ediciju.

quote:
Originally posted by lwood

Zamisli čitanje Čika u velebitskim vrletima. jebeno


Ja ga mogu zamislit možda i dođe u sklopu EU sage, tko zna i svrati na janjetinu
teller Posted - 24/05/2019 : 13:30:55
sprdate se iz jedinog još preostalog humora na kioscima...
Curunir Posted - 24/05/2019 : 13:09:43
Bijeli ionako ne mogu ostati, crna ili boje idu na prazan papir
Znaci, samo crno il' sareno
DODSFERD Posted - 24/05/2019 : 13:05:15
Najvažnije da nema previše bijelih tragova jer oni mogu odvesti samo u jednom smjeru.
Curunir Posted - 24/05/2019 : 11:37:08
pa dobar je jedino kad te u planini natjera nuzda.
doduse, ovaj je u boji, ostavio bi sumnjive tragove
lwood Posted - 24/05/2019 : 09:20:49
Zamisli čitanje Čika u velebitskim vrletima. jebeno
mogorovic Posted - 23/05/2019 : 23:49:39
Obavijest svoj omladini željnoj trivijalne zabave, a i onima na velebitskim i ličkim vrletima, ovaj Chico je od danas na svim kioscima.
ivanl Posted - 22/05/2019 : 15:35:30
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by ivanl

Pa ako si pratio onu raspravu na pedesetak stranica topica, onomad, tada kužiš sve, ako pak, nisi ušao u bit i razloge našeg neslaganja s spomenutim predmetnim izdanjem A.F-a, tada ni nećeš, jel...



Kuzim ja sve..ali ne se busit po prsima kakvi fordovci velike ste ako vam smeta sve zivo...jos su ga vam na hrvatskom pustili a vi blblabla 50 stranica...reprint..exyu izdanje...papir....zagorovci kupuju 8 reprint tako da se ni u ludilu nemozete ili nemozemo usporedivat sa Fordovcima...


I to je tocno receno. Priznajem. Cini mi se cak i pravi izvor problematike, usporedivanje fanatizma kupnje reprinta kod pasioniranih stovatelja. Na ustrb, dugovjecnog junaka u crvenoj majici, naravno.
teller Posted - 22/05/2019 : 13:35:24
quote:
Originally posted by ivanl

Pa ako si pratio onu raspravu na pedesetak stranica topica, onomad, tada kužiš sve, ako pak, nisi ušao u bit i razloge našeg neslaganja s spomenutim predmetnim izdanjem A.F-a, tada ni nećeš, jel...



Kuzim ja sve..ali ne se busit po prsima kakvi fordovci velike ste ako vam smeta sve zivo...jos su ga vam na hrvatskom pustili a vi blblabla 50 stranica...reprint..exyu izdanje...papir....zagorovci kupuju 8 reprint tako da se ni u ludilu nemozete ili nemozemo usporedivat sa Fordovcima...
lwood Posted - 22/05/2019 : 10:52:31
quote:
Originally posted by velka031

Slažem se da su i ove Buretove priglupe pošalice bolje od sadašnjeg Alana Forda, kojega uopće ne čitam, iz poštovanja prema legendi. Pročitao sam Supersirko i nešto sa tom Minuette... Majko mila. Bunker je poludio potpuno.

u svakom slučaju je Čiko bolji od novog AFa. Takvo đubre je nemoguće dostić.
ivanl Posted - 22/05/2019 : 08:31:53
Pa ako si pratio onu raspravu na pedesetak stranica topica, onomad, tada kužiš sve, ako pak, nisi ušao u bit i razloge našeg neslaganja s spomenutim predmetnim izdanjem A.F-a, tada ni nećeš, jel...
teller Posted - 22/05/2019 : 07:23:46
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by velka031

Slažem se da su i ove Buretove priglupe pošalice bolje od sadašnjeg Alana Forda, kojega uopće ne čitam, iz poštovanja prema legendi. Pročitao sam Supersirko i nešto sa tom Minuette... Majko mila. Bunker je poludio potpuno.


Čuj, mi koji poštujemo legendu Alan Forda koja traje i dan danas, zato ga još i kupujemo, iako bi se naravno o kvaliteti svašta moglo napisati. Nešto vrlo slično kao i kod Zagora kojeg ti još uvijek kupuješ... tako da nije samo Luciano Secchi poludio, ima više takvih autora.



Sa tim da smo naki kupovali AF i nedugo nazad kad vam je smetao novi izdavac CPG ili logo ex-yu ili novinski papir...koliko znam bojkotirali ste izdanje koje reprintira izdano od strane SA...to mi je samo dokaz da Zagor ima vjernije citatelje...
ivanl Posted - 22/05/2019 : 03:09:17
quote:
Originally posted by velka031

Slažem se da su i ove Buretove priglupe pošalice bolje od sadašnjeg Alana Forda, kojega uopće ne čitam, iz poštovanja prema legendi. Pročitao sam Supersirko i nešto sa tom Minuette... Majko mila. Bunker je poludio potpuno.


Čuj, mi koji poštujemo legendu Alan Forda koja traje i dan danas, zato ga još i kupujemo, iako bi se naravno o kvaliteti svašta moglo napisati. Nešto vrlo slično kao i kod Zagora kojeg ti još uvijek kupuješ... tako da nije samo Luciano Secchi poludio, ima više takvih autora.
velka031 Posted - 21/05/2019 : 00:12:58
Slažem se da su i ove Buretove priglupe pošalice bolje od sadašnjeg Alana Forda, kojega uopće ne čitam, iz poštovanja prema legendi. Pročitao sam Supersirko i nešto sa tom Minuette... Majko mila. Bunker je poludio potpuno.
teller Posted - 20/05/2019 : 05:27:59
Uglavnom su dobri..ima nekoliko odlicnih a ovaj Kopac spada u ove zadnje...kolor popravi Gambu...mislim da je jos prvi Ciko "Detektiv Ciko" najprodavaniji Ludensov strip ikad...bio je prvi,pa na ljeto,pa one pocetne 2000 kad je strip dozivio renesansu..kazu da je tada na kioscima otiso u 5000 primjeraka...a i ovaj kolor se razproda..em je duze na kioscima,em je ga Veseli ugasio,em je i najgori Ciko bolji od sadasnjih Fordova i ostalog humora na kioscima..ako takvog uopste i ima..recimo novi Asterixi i Talicni su dosta jadni...
Dvi-tri fore u Ciku da se covjek nasmije i oraspolozi i Ciko vredi tih nekoliko kuna ili eura.


ReemCP Posted - 19/05/2019 : 22:56:24
Ja sam samo čitao ovaj "Fantast Čiko", i to odmah nakon "Svemirske braće", pošto se idealno nastavlja na tu priču A i dodatna zanimljivost da su u obje te priče bili to zadnji radovi Nolitte.
lwood Posted - 19/05/2019 : 22:53:49
Ima nekoliko dobrih,al uglavnom su katastrofa.
ReemCP Posted - 19/05/2019 : 22:52:08
Ja sam sebi iskombinirao crno/bijele i ove sa kolorom, bilo mi je važno samo da skupim svih 27 priča, dalje ih ne uzimam

Jedna slika iz arhive, svih 27 priča kako su izašle:

velka031 Posted - 19/05/2019 : 21:30:57
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by velka031

Obećavam da ću i ovo kupovati ako uskoro krene Zagor klasik :) Zna se koji.



Ja znam da ce izlazit zagor klasik pa vec od pocetka uzimam cika u svim verzijama..



Uzimam onoga što putuje kroz vrijeme, a ove kolorce ne pratim, one redovne, crno bijele, jesam.
teller Posted - 19/05/2019 : 18:58:16
quote:
Originally posted by velka031

Obećavam da ću i ovo kupovati ako uskoro krene Zagor klasik :) Zna se koji.



Ja znam da ce izlazit zagor klasik pa vec od pocetka uzimam cika u svim verzijama..
velka031 Posted - 19/05/2019 : 14:33:24
Obećavam da ću i ovo kupovati ako uskoro krene Zagor klasik :) Zna se koji.
Duke Zill Posted - 19/05/2019 : 09:26:57
Ja sam, iskreno, već i zaboravio da ova edicija izlazi

Putnik bi mogao preko ljeta izaći, svaki broj jedan mjesec i do jeseni je edicija kompletna
DOMI Posted - 19/05/2019 : 09:26:38
otkuda se ovo sada stvorilo ?!
delboj Posted - 19/05/2019 : 08:56:34
Ovo sam prvi put čitao u Horusovom izdanju, dosta prije Ludensa.
DODSFERD Posted - 18/05/2019 : 23:54:03
Ova priča mi je ostala u sjećanju kao dobra, čak i bolja od nekih među prvih 5 brojeva.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000