forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
acestroke Posted - 13/01/2014 : 00:08:03

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
King Warrior Posted - 22/07/2019 : 17:08:42
Da, da, Srbin pobijedio u Umagu, Kolinda mu dala nagradu, narod mu s poštovanjem aplaudirao.
Izgleda da su novinari razočarani jer nije bilo skandala, pa kroz kapaljku prenose tu vijest. Bravo za sve ljude zdravog razuma.
maelstrom Posted - 21/07/2019 : 22:25:21
Dušan Lajović je osvojio turnir u Umagu pobedom nad iznenađujuće odličnim ove nedelje Mađarom Atilom Balažom od 7:5 7:5.
Konačno prvenac za Ducija, njegova prva ATP titula, iako tek u 29-oj godini, ali nikada nije kasno.Bilo je pomalo neprijatno da igrač njegovih kvaliteta nema do sada nijednu titulu, ali izgleda je ova godina konačno ta prekretnica za njega, izgubio je tokom proleća finale Mastersa u Monte Karlu od Fonjinija, ali eto, titula je ipak došla u Umagu.

Fenomenalna godina za sada za srpski muški tenis, Đoković je osvojio 2 gren-slem titule i naravno prvi je na ATP listi, Lajović je osvojio Umag i igrao finale Monte Karla, Laslo Đere je takođe osvojio svoju prvu ATP titulu na turniru serije 500 u Riu i igrao još 2 polufinala, Filip Krajinović je igrao finale u Budimpešti i imao još par solidnih rezultata, Miomir Kecmanović je igrao finale u Antaliji i četvrtfinale Mastersa u Indijan Velsu, u juniorskoj konkurenciji odlično se probija mladi Hamad Međedović koji je osvojio prvi titulu najjače kategorije, polako se u vrhunski tenis vraćaju i Viktor Troicki i Janko Tipsarević da bar kažu poslednju reč.
Sve u svemu, ne da ne može biti bolje već teško da je iko mogao i da sanja tako nešto, zaista neverovatno za zemlju poput Srbije koja nema čak nijedan čelindžer turnir, a kamoli ATP i gde ne postoji nijedan travnati teren, a jako mali broj onih na betonu.
DODSFERD Posted - 20/07/2019 : 23:44:36
Posljednji Grand Slam turnir sezone US Open imat će najveći nagradni fond u povijesti
Posljednji Grand Slam turnir sezone US Open koji je na rasporedu od 26. kolovoza do 8. rujna imat će najveći nagradni fond u povijesti tenisa.
Ukupni nagradni fond na Flushing Meadowsu povećan je za četiri milijuna dolara i iznosit će 57 milijuna dolara.
US Open je jedini od četiri prestižna turnira čiji nagradni fond premašuje 50 milijuna dolara. Wimbledon je imao fond za nagrade 49.5 milijuna dolara, a zatim slijede Roland Garros s nagradnim fondom od 48.16 milijuna dolara, te Australian Opepn sa 44.64 milijuna dolara.
Ove godine pobjednici u muškoj i ženskoj pojedinačnoj konkurenciji zaradit će po 3.85 milijuna dolara. Ulazak u finale osigurava 1.9 milijuna dolara, a polufinale 960.000 dolara. Samo nastup u prvom kolu donosi 58.000 dolara.
Povećane su i nagrade u konkurenciji parova. Prvo mjesto sada donosi paru 740.000 dolara, što je 40.000 dolara više nego lani.
DODSFERD Posted - 20/07/2019 : 23:40:36
Odbijena Tomićeva žalba, ovaj najavio daljnju "borbu"
Zbog poraza nakon samo 58 minuta u prvom kolu Wimbledona, Bernard Tomić kažnjen je s cjelokupnom nagradom od 45 tisuća funti. Odlučio se žaliti na odluku prema kojoj nije igrao na profesionalnom standardu, međutim žalba je odbijena.
"Pregled tvoga ponašanja samo na Grand Slamovima donosi malo opravdanja za prilagodbu. U tvom slučaju, Bernarde, siguran sam kako ćeš se složiti kako ne postoji dokaz koji bi dao komfort tvojoj teoriji da možeš popraviti svoje ponašanje", kazao je predsjednik Odbora Bill Babcock u pismu koje je objavio New York Times.
Uz to, Babcock je dodao kako će mu biti vraćena jedna četvrtina nagrade ako na sljedećih osam Grand Slamova prođe bez sankcija.
"Priznajem, skeptičan sam da to možeš ostvariti na terenu. Mnogi drugi, bez sumnje, još su više skeptični. Sretno i nadam se da ću biti ugodno iznenađen u budućnosti."
Ipak, australski tenisač kazao je kako će se i dalje žaliti zbog te odluke.
"Ne zanima me jedna četvrtina, zanimaju me ispravne odluke za igrače u budućnosti", kazao je za New York Times.
mogorovic Posted - 17/07/2019 : 00:04:59
quote:
Originally posted by delboj

Zaista je bilo humano što su organizatori odlučili da se od ove godine igraj taj-brejk na 12:12, jer pitanje je kad bi se inače završio meč. Mogli su da igraju još bar sat vremena onako.

velka031 Posted - 16/07/2019 : 23:17:02
http://hr.n1info.com/Kolumne/Boris-Dezulovic/a419494/Balada-o-Bobu-Falkenburgu.html

Lijep tekst, a engleski seljoberi bi trebali znati da je tenis ipak malo drugačiji od nogometa, navijaj za "svoga", a ne protiv onog drugoga.
Inače, sjajan meč, floskula je ovo, ali obojica su pobjednici.
Tutta Posted - 16/07/2019 : 21:54:49

DODSFERD Posted - 15/07/2019 : 15:37:35
Meni je onaj sistem na gem razliku imao veću natjecateljsku draž. Ionako je rijetkost da 5. set traje više od 30 gemova ukupno, a Isner - Mahut slučaj se ne bi ponovio ni za sljedećih 100 godina.
delboj Posted - 15/07/2019 : 14:58:45
Zaista je bilo humano što su organizatori odlučili da se od ove godine igraj taj-brejk na 12:12, jer pitanje je kad bi se inače završio meč. Mogli su da igraju još bar sat vremena onako.
King Warrior Posted - 15/07/2019 : 10:19:45
quote:
Originally posted by maelstrom

Inače, ovom titulom Novak je zacementirao prvo mesto i kako stvari stoje, a znajući kakav je Nadal inače u završnom delu sezone, Rodžerov rekord od 310 nedelja na prvom mestu ATP liste je pred obaranjem.Ostalo je do toga još manje od godinu dana, dakle sledeći Vimbldon već ne ulazi u to i teško će neko oboriti do tada Novaka sa prvog mesta.
Dakle, polako je počelo, a biće toga još.

Moguće da su porazi između GS bili kalkuliranje s njegove strane. To bodovanje u tenisu je zeznuta stvar, ako osvojiš turnire, moraš ih odbraniti sljedeće godine inače dosta gubiš. Ovako, sljedeće godine će uvijek biti u plusu ukoliko tu i tamo neki manje važan turnir dobije. Tenis je postao kao šah.
maelstrom Posted - 15/07/2019 : 09:58:25
Inače, ovom titulom Novak je zacementirao prvo mesto i kako stvari stoje, a znajući kakav je Nadal inače u završnom delu sezone, Rodžerov rekord od 310 nedelja na prvom mestu ATP liste je pred obaranjem.Ostalo je do toga još manje od godinu dana, dakle sledeći Vimbldon već ne ulazi u to i teško će neko oboriti do tada Novaka sa prvog mesta.
Dakle, polako je počelo, a biće toga još.

maelstrom Posted - 15/07/2019 : 09:54:09
quote:
Originally posted by supermark

Gluposti, maelstrom
Pa normalno da više plješćeš onome za koga navijaš
Pa i ja sam gledao finale LP Liverpool- Tottenham pa nisam pljeskao luzerpulovcima svaki put kad su zabili gol

Ova teorija "svi su protiv nas" je nepotrebna, zna se da je Roger wimbledonski miljenik

Porediti tenis i fudbal je izvini, ne mislim ništa loše prema tebi ali što se u narodu grublje kaže, kao porediti pičke i krompirače.

Tenis je drugačiji sport, dok traje poen mora da vlada tišina, postoje drugačiji maniri i nepisana pravila, a za očekivati je da se tapše na odličnim poenima ma ko ih napravio.Ako se tapše jednom običnom dripcu Kirgiosu koji ništa nije napravio u karijeri i još je bezobrazan, valjda mogu i velikom Noletu jer se požrtvovano bacio na travu?

Nije nikakva teorija zavere, u suštini mene to uopšte ne dotiče jer vidim da Novaka dodatno motiviše, a i zabrinuo bih se kada bi Englezi navijali za Novaka, onda tu nešto ne bi bilo u redu.
Ovako, sve je na svom mestu, a Novak samo neka gomila trofeje dok uskoro ne obori maltene sve rekorde.
King Warrior Posted - 15/07/2019 : 09:50:53
Često čujem neke gluposti tipa "ne vole ga jer je Srbin".
Glupost na kvadrat! Hebe se Engelzima ko je i odakle je on, problem je više u njegovoj ličnosti.
Nole je izuzetno zabavan tip, spreman je često na šalu i zna dobro da provali, za razliku od Rafe, Federrera i Murraya koji su poprilično dosadni tipovi.
S druge strane, kada mu ne ide najbolje, ponaša se bahato i zna da se kurči. To mnogima smeta, pa brzo zaborave njegove pozitivne osobine.
Nije on džukac poput Kirjosa, ali ta negativna strana zna kod njega tu i tamo da prevagne.
Juče se u finalu gospodski ponašao, bez mnogo izliva emocija. Takve tenisere publika većinom voli. Međutim i u toku ovog turnira se kačio sa publikom kada im je pokazivao da šute, mahao im rukama i slično.
drogsy Posted - 15/07/2019 : 09:35:03
quote:
Originally posted by adriano

Nek navijaju za miljenika, Ali nije korektno da zvizde drugom, npr. Kad trazi provjeru

Da, do tog trenutka je publika bila iznenađujuće suzdržana, čak su u prvome setu kod 5:5 Noletovi navijači bili glasniji, ali nakon što su mu počeli zvždati kod 11:11 na prednost, i kad je Nole popizdio, odmah sam znao da je gotovo za Feda. Bilo mi je urnebesno kad se Nole nakon zadnjeg poena umjesto slavlja okretao po terenu gledajući publiku s onim kiselim smiješkom
adriano Posted - 15/07/2019 : 09:27:05
Nek navijaju za miljenika, Ali nije korektno da zvizde drugom, npr. Kad trazi provjeru
supermark Posted - 15/07/2019 : 08:29:45
Gluposti, maelstrom
Pa normalno da više plješćeš onome za koga navijaš
Pa i ja sam gledao finale LP Liverpool- Tottenham pa nisam pljeskao luzerpulovcima svaki put kad su zabili gol

Ova teorija "svi su protiv nas" je nepotrebna, zna se da je Roger wimbledonski miljenik
maelstrom Posted - 15/07/2019 : 00:56:59
quote:
Originally posted by adriano

Drago mi najvise zbog publike da je njihov roger izgubio i one iritantne seljakuse mirke

Publika je posebna priča.Ajde što su navijali za Rodžera i to zdušno, to se očekivalo, ali veseliti se kao blesav na Đokovićeve duple greške i promašene prve servise i ne tapšati mu ni mlako za pojedine lepe poene kao onaj gde je uhvatio volej padajući na zemlju u petom setu, e to je stvarno onako baš jadno.

U tom poenu se na usporenom snimku dok je Nole padao jasno moglo videti ponašanje publike u pozadini.Delovalo je da će Rodžer osvojiti poen i par ljudi iza (uglavnom ženske osobe) je već raširilo ruke da krene u aplauz i kada je ipak Nole osvojio poen uopšte nisu htele da aplaudiraju, eventualno je to uradila tek poneka uz kiseo osmeh i to na uzorku od lupam tridesetak osoba koliko se videlo u kadru.
Gde je tu poštovanje nekih osnovnih ako već ne sportskih, odna ljudskih principa?
mogorovic Posted - 15/07/2019 : 00:38:37
quote:
Originally posted by culfis

quote:
Originally posted by DODSFERD

Što reći nakon ovakvog meča; bolji igrač na terenu je izgubio a mentalno jači u glavi je pobijedio.
Đoković je mentalno najjači igrač ikada, onakva hladnokrvnost u najkritičnijim trenucima se ne može uvježbati već s time moraš biti rođen, nešto nevjerojatno i neviđeno do sada.

PS zaboravik kako se koristi ovi forum ...

don_draper Posted - 14/07/2019 : 23:53:34
Imao sam na momente osjecaj da se Novak trebao dovoditi do stvarno rubnih situacija da probudi taj svoj nevjetojatan karakter
Inace cestitke obojici, tko god da je osvojio pehar zasluzio bi ga itekako. Novak pokazao mrvicu vise strpljenja, nijanse reklo bi se
drogsy Posted - 14/07/2019 : 22:34:19
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by drogsy

quote:

Inače, žensko finale trajalo 50 minuta, a muško 5 sati.

I onda će se opet nakon ovakvog meča naći neki feminist i pitat zašto su žene manje plaćene

Trajanje mečeva je apsolutno nevažno kad je plaćanje u pitanju

Zapravo jest (dulji mečevi=više reklama), ali nisam na to mislio.
supermark Posted - 14/07/2019 : 22:15:40
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by MD72

U ovom mecu nema gubitnika.
Kao sto rece koega @ maelstrom,ne bas na vrhunkom nivou,ali koja borba...
Federer kondiciono nevjerojatan sa svojih 38,Novak nesalomljiv.

Ja stvarno dugo nisam pogledao neki teniski meč, ali eto ovo finale sam odgledao treći, četvrti i peti set i uživao sam u predstavi oba finalista i to oba meni draga tenisača, ali kako su ova dvojica odigrali peti set?
Nakon pet sati igranja obojica su bila u punoj snazi i punoj brzini, a Federeru je već 38 godina!
Pa jel ima ATP neke doping kontrole?
Pa normalan čovjek u najboljim godinama i iznadprosječnoj kondiciji bi pokazao neke znakove umora i iscrpljenosti, ali ova dvojica ništa???

u ovakvim slučajevima je doping kontrola pucanje u vlastito stopalo
nitko neće najvećim svjetskim ambasadorima tenisa tražiti takve sitnice kao što je doping analiza
adriano Posted - 14/07/2019 : 22:15:01
Drago mi najvise zbog publike da je njihov roger izgubio i one iritantne seljakuse mirke
supermark Posted - 14/07/2019 : 22:13:20
quote:
Originally posted by drogsy

quote:

I onda će se opet nakon ovakvog meča naći neki feminist i pitat zašto su žene manje plaćene

Trajanje mečeva je apsolutno nevažno kad je plaćanje u pitanju
Oki Posted - 14/07/2019 : 22:04:46
quote:
Originally posted by MD72

U ovom mecu nema gubitnika.
Kao sto rece koega @ maelstrom,ne bas na vrhunkom nivou,ali koja borba...
Federer kondiciono nevjerojatan sa svojih 38,Novak nesalomljiv.

Ja stvarno dugo nisam pogledao neki teniski meč, ali eto ovo finale sam odgledao treći, četvrti i peti set i uživao sam u predstavi oba finalista i to oba meni draga tenisača, ali kako su ova dvojica odigrali peti set?
Nakon pet sati igranja obojica su bila u punoj snazi i punoj brzini, a Federeru je već 38 godina!
Pa jel ima ATP neke doping kontrole?
Pa normalan čovjek u najboljim godinama i iznadprosječnoj kondiciji bi pokazao neke znakove umora i iscrpljenosti, ali ova dvojica ništa???
drogsy Posted - 14/07/2019 : 21:25:00
quote:

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000