forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Americko izdanje Zagora!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 23/12/2014 : 12:52:34
Dragi prijatelji,

Ne sjecam se kad sam osjecao ovoliku cast u zivotu, mozda kad sam postao otac, ali ni onda jos nisam bio svjestan sto to znaci, no ovoga sam odmah svjestan. Nakon 54 godine, Zagor Te-Nej nas omiljeni junak, po prvi put ce biti izdan na engleskom jeziku, u Americi, u zemlji iz koje on zapravo i je. Ovo je Zagorov “homecoming”!

Nekoliko rijeci o izdanju…

-svaka knjiga ce biti jedna kompletna prica, integral, najbolje price Zagora
-knjige ce biti u boji
-naslovnice crta Michele Rubini (olovka i tus) i Well-Bee (boja)
-svaka knjiga ce imati detaljne uvodne i analiticke tekstove
-prva knjiga je Terror from the Sea (poznata kod nas kao Morska strava) od autora Bosselija i Andreuccija, a opsirne tekstove/analize za nju napisali su/pisu nasi forumasi poznati pod nickovima Stinky i Pijani Patak.

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
D.J. Posted - 01/01/2020 : 19:11:38
quote:
Originally posted by emirem

Happy New Year i nasim fanovima preko velike vode,suma Appalachiana,velikih jezera,velikih ravnica,Rockya i sve do osuncane Californije!

Pozdravljam nove projekte iz D.J.-eve radionice..
Iako sam u srednjoj citao "Ilijadu" i "odiseju" i nista mi se kao naslov nije bolje ukorijenilo kao ovaj. Sa "americka" u naslovu sam vec naslucivao dobru zabavu,nekakvo putovanje tipa Robinson ili Lewis&Clarke... Taj sam strip procitao davno negdje 1989-90 posudio mi ih je prijatelj Vedran koji je bio Zagorovac to the bones,sad ga nisam vidio dugo godina i da li je uopce kupovao kasnije ova nova izdanja nemam pojma.
Citao sam Lms i ZS stripove koji su bili bolje ocuvani nego oni sto su se prodavali po Kvatricu i drugim placevima iliti pijacama.
Kupio sam prije nekoliko godina tal.izdanje seria oro,negdje je na ovim topicima,ali budem stavio opet ovdje.
Zasad imam tri verzije ovog stripa😇. Seria oro,ludens extra i gigant ludens.

Ovo je možda najizdavanija priča Zagora ikad u Italiji i kod nas (uz Zagor priča), ali je stvarno čistokrvni Zagor, ima sve elemente koji ga čine junakom i serijalom kojeg volimo. Doslo je i za izdanje na engleskom.
D.J. Posted - 01/01/2020 : 19:07:35
quote:
Originally posted by ReemCP

I tebi D.J. svako dobro u Novoj Odlican izbor, a jel nam ovo po prvi put i Ciko na naslovnici (mislim na dosadasnje knjiige) Bas super

Da, stvarno! Prvi put za debeljka na naslovnici. Dobar timing posto ce ovo biti jubilarna 10. knjiga Zagora na engleskom (ne računajući varijant knjige i 2. izdanje TFTS).
emirem Posted - 01/01/2020 : 11:13:46
Happy New Year i nasim fanovima preko velike vode,suma Appalachiana,velikih jezera,velikih ravnica,Rockya i sve do osuncane Californije!

Pozdravljam nove projekte iz D.J.-eve radionice..
Iako sam u srednjoj citao "Ilijadu" i "odiseju" i nista mi se kao naslov nije bolje ukorijenilo kao ovaj. Sa "americka" u naslovu sam vec naslucivao dobru zabavu,nekakvo putovanje tipa Robinson ili Lewis&Clarke... Taj sam strip procitao davno negdje 1989-90 posudio mi ih je prijatelj Vedran koji je bio Zagorovac to the bones,sad ga nisam vidio dugo godina i da li je uopce kupovao kasnije ova nova izdanja nemam pojma.
Citao sam Lms i ZS stripove koji su bili bolje ocuvani nego oni sto su se prodavali po Kvatricu i drugim placevima iliti pijacama.
Kupio sam prije nekoliko godina tal.izdanje seria oro,negdje je na ovim topicima,ali budem stavio opet ovdje.
Zasad imam tri verzije ovog stripa😇. Seria oro,ludens extra i gigant ludens.
ReemCP Posted - 01/01/2020 : 09:42:15
I tebi D.J. svako dobro u Novoj Odlican izbor, a jel nam ovo po prvi put i Ciko na naslovnici (mislim na dosadasnje knjiige) Bas super
wesskowaz Posted - 01/01/2020 : 09:35:44
Do jaja. :)
D.J. Posted - 01/01/2020 : 09:21:48
Sretna Nova Godina!
Ovo je slijedeća Zagorova knjiga koju ćemo izdati na proljeće. Ovaj put ćemo biti nježni na novčanik i vas i moj, posto je ovo jedna od najkraćih knjiga dosad, veliki klasik, American Odyssey, Američka odiseja!

Za ovu naslovnicu nismo trebali izmišljati toplu vodu, nego pitati za dozvolu da koristimo naslovnicu (noćnu verziju) koju su Rubini i Well-Bee napravili za Zagor stolnu igru na engleskom koja bi također trebala izaći 2020. Izdavač Zagor igre je dosad bio dosta spor, no valjda će izbaciti igru kad i mi knjigu

Lukeruk Posted - 31/12/2019 : 00:06:46
Ne znam za izdanje, ali naslovnice su svakako najbolje.
Tata i sin Posted - 30/12/2019 : 19:43:59
quote:
Originally posted by D.J.

Odlična priča, odličan crtež i vrhunski dizajn!
Ne bi bilo preterivanje reći čak i da je ovo najbolje izdanje stripa o Zagoru svih vremena.
D.J. Posted - 25/12/2019 : 20:16:33
quote:
Originally posted by legaz

Pa lepo smo to na kraju sklepali.Bogami se radilo žestoko.

Bome jesmo! No sad vi radite na novim stvarima, a ja se natezem sa paketima ovih mrcina.
D.J. Posted - 25/12/2019 : 20:14:01
quote:
Originally posted by morski

koliko vidim i rikne se razlikuju
a sta se nalazi na poledjini svake?

ako sam dobro video, na poledjini rubinijeve je ferri
a ostale dve?

Na stražnjoj korici Rubinijeve je Ferri, na Rubinijevoj Ferri, a na Shyjevoj je Shy.😁
legaz Posted - 24/12/2019 : 22:51:18
Pa lepo smo to na kraju sklepali.Bogami se radilo žestoko.
morski Posted - 24/12/2019 : 22:13:30
boze, kakva perverzija su ove knjige
kako ih imati sve tri, a opet kako ih nemati
koliko vidim i rikne se razlikuju
a sta se nalazi na poledjini svake?

ako sam dobro video, na poledjini rubinijeve je ferri
a ostale dve?

inace, shyer ubija, ova plava je ludilo
ferri je timeless classic
a rubini mi je nesto podbacio sa ovim motivom
barem u poredjenju sa ove dve, imho
Curunir Posted - 24/12/2019 : 21:12:28
Razmislja nas Igor o svemu sto se na ovim prostorima objavljuje po gulikoznoj cijeni a dobar je strip, ne brini se.
E sad, razmisljanje je jedno, a mogucnosti kad dopuste.
Poli Posted - 24/12/2019 : 20:17:21

Mozda malo off pitanje za ovaj topic, ali Igore, da li si mozda razmisljao o Deadwood Dicku za americko trziste? Po meni bi to bilo bomba. Naravno, prvo ga procitaj, ali stvarno mislim da bi pasao. Mozda je malcice blize +18 etiketi, ali nema veze.

Curunir Posted - 24/12/2019 : 20:09:05
quote:

quote:
Originally posted by DODSFERD

Skromni početak je stvar prošlosti, sada je red da se stečeno bogatstvo utroši u biznis po svom guštu.

Hehe, da barem ima bogatstva. Polako se dolazi do limita duga, no barem je ovaj kapitalac izbačen.

Jesi li razmišljao o životnom osiguranju i vješto izrežiranoj nesreći s fatalnim posljedicama?
Doduše, uz sav taj minus, neće ni biti potrebno glumiti. Lina će to rado.
D.J. Posted - 24/12/2019 : 19:56:00
quote:
Originally posted by Curunir

Pa to jedino može prenijeti ovaj, ostali nema šanse da uzlete:

https://en.wikipedia.org/wiki/Antonov_An-225_Mriya

Jedan jedini na svijetu, baš kao i naš DJ!

D.J. Posted - 24/12/2019 : 19:55:23
quote:
Originally posted by DODSFERD

Skromni početak je stvar prošlosti, sada je red da se stečeno bogatstvo utroši u biznis po svom guštu.

Hehe, da barem ima bogatstva. Polako se dolazi do limita duga, no barem je ovaj kapitalac izbačen.
D.J. Posted - 24/12/2019 : 19:52:29
quote:
Originally posted by Attila77

Svaka cast majstore!!! Daleko si ti stigao od onog naseg skromnog pocetka sa Demonima ludila Beyond my wildest dreams.

Da ovom Zagorovom pričom sve je počelo. A da nije bilo tog našeg fan projekta ne bi bilo ni ovog izdanja. Svi smo se istrenirali na tome.
Curunir Posted - 24/12/2019 : 19:51:21
Pa to jedino može prenijeti ovaj, ostali nema šanse da uzlete:

https://en.wikipedia.org/wiki/Antonov_An-225_Mriya

Jedan jedini na svijetu, baš kao i naš DJ!
DODSFERD Posted - 24/12/2019 : 19:30:14
quote:

quote:

Samo da brod tijekom transporta od tezine ovih kapitalaca ne potone kao "Destroyer".☺
Super izgleda, onda, kad stize na stari kontinent,mozemo vec rezervirati?

Tj. da avion ne padne! Do mene su išle brodom, do vas će ići avionom.
Kad smo kod putovanja, knjige će biti pakovane u stiropor pa bi trebale sve uredno stići.

Zamisli naslov u novinama ''Pao avion, jedina preživjela pošiljka stripova''.
DODSFERD Posted - 24/12/2019 : 19:26:25
Attila77 Posted - 24/12/2019 : 19:08:33

Svaka cast majstore!!! Daleko si ti stigao od onog naseg skromnog pocetka sa Demonima ludila Beyond my wildest dreams.

D.J. Posted - 24/12/2019 : 19:02:15
quote:

Samo da brod tijekom transporta od tezine ovih kapitalaca ne potone kao "Destroyer".☺
Super izgleda, onda, kad stize na stari kontinent,mozemo vec rezervirati?

Tj. da avion ne padne! Do mene su išle brodom, do vas će ići avionom.
Kad smo kod putovanja, knjige će biti pakovane u stiropor pa bi trebale sve uredno stići.
Šaljem tek početkom slijedećeg tjedna.
D.J. Posted - 24/12/2019 : 18:59:51
quote:
Originally posted by ReemCP

Uh, kako dobro izgleda Jesu li to dva "Losta" kao jedan "Jaws"? Ili je "Jaws" jos deblji Gledam preko moba, kasnije cu bolje vidit kad budem gledao preko laptopa.

Da, skoro! Dva Lost Worlda kao jedan ITJOM.
Curunir Posted - 24/12/2019 : 18:36:32
Biblija stripa. Ili Knjiga mrtvih. Ili Kama-prekosutra, što god kome paše.
Nikad više nešto ovakvo, nikad.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000