forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 289 - Sjena Faraona

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 30/05/2019 : 22:00:49
Chico je taj koji ima maramu na licu...



Scenarij: Ade Capone, Moreno Burattini
Crtež: Marco Torricelli, Paolo Bisi

Originalni broj 608.

Kraj jedne priče i početak druge.

11.06. u SnK i shop.strip-agent.hr

Od 12.06. na kioscima.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 13/06/2019 : 00:06:33
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Nažalost neće, još će ga biti na svega nekoliko priča . Zašto tako malo za takvog odličnog crtača je veliko pitanje Moram malo istražiti o njemu, ima neka kvaka
Torricelli u ovom broju Da nije greška



quote:
Originally posted by RAKOSI4

Je, to je Torricelli, samo šta je prošlo tridesetak godina od extre , Pećine vjetra


Sviđa mi se njegov crtež, smjestio bi ga odmah iza Ferrija i Donatellija

Evo i najava sljedećeg broja, meni isto dobra naslovnica:

RAKOSI4 Posted - 12/06/2019 : 23:25:41
Je, to je Torricelli, samo šta je prošlo tridesetak godina od extre , Pećine vjetra
RAKOSI4 Posted - 12/06/2019 : 22:59:34
quote:
Originally posted by ReemCP

Potvrđujem Na 39.stranici počinje ova priča. Jel ovaj Torricelli isti lik kao u ovom extra broju što je na kioscima? Pitam, jer vidim da mi je on odličan Nadam se da će ga još dugo bit na Zagoru.



Nažalost neće, još će ga biti na svega nekoliko priča . Zašto tako malo za takvog odličnog crtača je veliko pitanje Moram malo istražiti o njemu, ima neka kvaka
Torricelli u ovom broju Da nije greška

wolf Posted - 12/06/2019 : 22:34:08
Pa zar nisi ti iz tog kraja?
ReemCP Posted - 12/06/2019 : 21:27:15
Potvrđujem Na 39.stranici počinje ova priča. Jel ovaj Torricelli isti lik kao u ovom extra broju što je na kioscima? Pitam, jer vidim da mi je on odličan Nadam se da će ga još dugo bit na Zagoru.
Duke Zill Posted - 12/06/2019 : 16:52:39
Stigao faraon i na kioske
ReemCP Posted - 12/06/2019 : 07:56:59
Uf, to bi morao pitat nekoga tko je iz Gacke doline jel mu se isplati, jer ja ne bih znao. Meni na lokaciji gdje ja živim (Darkwood moj ) mi se isplati, jer u sklopu posla spojim korisno s ugodnim
wolf Posted - 12/06/2019 : 00:32:36
Koliko ti potrošiš na put od Gacke doline do SNK svako malo?
ReemCP Posted - 11/06/2019 : 22:09:28
Evo i njega u SNK
ivanl Posted - 02/06/2019 : 19:43:52
quote:
Originally posted by giant

quote:
Originally posted by ivanl

Naslovnica losa do bola...


Subjektivno. Postujem, nema problema. Ali crta ferri vec u kasnim godinama. Meni naprotiv vuce na to, da dobijem pjesak u oci. Sta točno ne valja na naslovnoj? Ali ja sam ti okoreli nostalgicar, sta ja znam.... Bar da je prica ok, i to je to. Meni ove novije naslovne od MP ne sjednu. Ali nisu lose, to necu komentirati, jer nekim jesu odlicne/dobre, fala bogu.


Da, Ferri u poznim godinama. Tocno.
Subjektivno. Tocno.
Ali, i kad je nosio epitet maestro, dopusti mi sumnju u taj naslov. Precijenjeni naslovnicar, svakako. Iako imam jednu njegovu originalnu copertinu i ne bi se od nje odvojio, ipak osrednji crtac. Prema drugim Bonelli naslovnicarima.
Ovdje konkretno dva glavna lika se ne vide an face, sto je osnov naslovnice. Da ne bi sad filozofirao, (jer u svetinje se ne dira, i za ocekivati je da auditorij skace u oci...), mogu samo reci da nema ni 'zlatnog kadra', ni osobito vjesto nacrtanog motiva price, a recimo konj zauzima 30% prostora za glavnog junaka...
Naravno, mozemo zakljuciti da je ovo subjektivan zakljucak.
giant Posted - 02/06/2019 : 19:12:34
quote:
Originally posted by ivanl

Naslovnica losa do bola...


Subjektivno. Postujem, nema problema. Ali crta ferri vec u kasnim godinama. Meni naprotiv vuce na to, da dobijem pjesak u oci. Sta točno ne valja na naslovnoj? Ali ja sam ti okoreli nostalgicar, sta ja znam.... Bar da je prica ok, i to je to. Meni ove novije naslovne od MP ne sjednu. Ali nisu lose, to necu komentirati, jer nekim jesu odlicne/dobre, fala bogu.
Tonka24 Posted - 01/06/2019 : 22:27:29
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by Tonka24

[quote]
Nadam se ipak da nije toliko, prva priča je bila naiva, ali ima nešto u njoj.



Vjeruj mi da mi je originalna stara priča bolja i zanimljivija. Pre ove one pročitao sam staru da bih se podsjetio.


Kada pročitam javim dojmove. Nadam se da nije toliko loše.
djukak Posted - 01/06/2019 : 21:32:22
quote:
Originally posted by Tonka24

[quote]
Nadam se ipak da nije toliko, prva priča je bila naiva, ali ima nešto u njoj.



Vjeruj mi da mi je originalna stara priča bolja i zanimljivija. Pre ove one pročitao sam staru da bih se podsjetio.
Access Virus Posted - 01/06/2019 : 11:50:55
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Zagor (općenito ali u ovom smislu kao edicija Ludensa) vjerojatno tone sve dublje i dublje, već prije par godina je bilo u onim podacima da Zg Extra kupuje, ako se ne varam, 300-injak ljudi više, sad je situacija vjerojatno još gora. Burattini je bezidejan, vadi kosture iz ormara, na svakog starog Nolittinog lika hoće dodati nastavak, lik ne jebe živu silu, treba to kazniti. Ja mislim da ću prvo prekrižiti Maxije.


Osobno sam već odlučio da stajem sa serijom pogotovo kad više nema Ferrija. Burattini tone sve dublje baš kako si rekao, ne živi svoj potencijal. Crtači, u odnosu na texa, su bar jedan level niže.
Jedan dan sam razmislio i rekao ne treba ovo meni, em nemam vremena za čitati, em nemam mjesta, realno gomilam stvari koje više ni ne volim, odnosno stvari koje ne vrijede(kao prije).
Zašto bih sebi lagao, prije sam sam imao osječaj kao da dugujem nekome ako ne kupujem mjesečno strip. Sačuvao zlatno doba koje iznova tu i tamo čitam a ovo ostalo - zdravo. I nije mi žao, štoviše, već se bolje osjećam.
Ako izađe neka dobra epizoda već ću nekako čuti za nju
lwood Posted - 01/06/2019 : 09:06:08
Ovo čitan jedino jerbo brat kupuje...
Duke Zill Posted - 01/06/2019 : 08:36:51
Jel barem ima dobre akcije, kad sama priča nije za pamćenje, ili je je Bure zapeo sa prepričavanjima i objašnjavanjima?
dzoni Posted - 31/05/2019 : 23:35:47
ovo je jedna od najgorih zagorovoh prica koje sam ikada procitao...drazi su mi i one naivne sa pocetka...bar imaju smisla nekog a ne ovo....
Tonka24 Posted - 31/05/2019 : 22:04:40
quote:
Originally posted by djukak

quote:
Originally posted by Tonka24

Dosta sam ovo čekao, iako ekipa kaže da je loše, dobara mi je bila prva prastara priča isto očekujem i od ove.



Loše, loše do bola.


Nadam se ipak da nije toliko, prva priča je bila naiva, ali ima nešto u njoj.
Dwayne_Looney Posted - 31/05/2019 : 19:03:39
Zagor (općenito ali u ovom smislu kao edicija Ludensa) vjerojatno tone sve dublje i dublje, već prije par godina je bilo u onim podacima da Zg Extra kupuje, ako se ne varam, 300-injak ljudi više, sad je situacija vjerojatno još gora. Burattini je bezidejan, vadi kosture iz ormara, na svakog starog Nolittinog lika hoće dodati nastavak, lik ne jebe živu silu, treba to kazniti. Ja mislim da ću prvo prekrižiti Maxije.
PijaniPatak Posted - 31/05/2019 : 18:23:42
Boli meeee
Boli meeeeeeeee
Uspomenaaaaaaaa
RAKOSI4 Posted - 31/05/2019 : 16:33:08
Loše, mislim da ovo više nije za mene, vraćam se starim dobrim pričama, kupit ću još ovaj za nastavak.
djukak Posted - 31/05/2019 : 14:51:41
quote:
Originally posted by Tonka24

Dosta sam ovo čekao, iako ekipa kaže da je loše, dobara mi je bila prva prastara priča isto očekujem i od ove.



Loše, loše do bola.
ReemCP Posted - 31/05/2019 : 11:18:01
Volim ovakve "vjetrovite" naslovnice Ovo su sigurno zadnji radovi Ferrija, jos nekoliko naslovnica u redovnoj i dalje ide sve Piccinelli.
ivanl Posted - 30/05/2019 : 22:31:00
Naslovnica losa do bola...
DODSFERD Posted - 30/05/2019 : 22:25:43
Uh, ne volim priče s ovakvom tematikom, ne očekujem ništa pa se valjda neću ni razočarati.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000