forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Curunir Posted - 17/10/2019 : 18:44:11
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Vrhunska epizoda, naslovnica definitivno bolja od originalne u kojoj neproporcionalnost upada u oči, ali da ne bude zabune i one su mi drage.
Ali kad će ova divota na kioske

Maska mržnje. Kako dobar strip!!
Canzio i Gamba užasni kao tandem u Zagoru, a ovdje izvrsni.
ReemCP Posted - 17/10/2019 : 13:55:34
Sad sam malo prokomentirao ovu frišku recenziju Kita

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-150-duzno-obecanje/2290/

Pozvao bi i Rakosija da komentira, ajde Rakosi, napiši tamo barem koju riječ Sigurno se i tebi ta priča dopala, a znamo da si fan Kit Tellera. Pozvao bi i ostale da komentiraju, da na neki način odamo počast našem junaku, ali i Spocku koji se potrudio napisat ovakvu lijepu recenziju
ReemCP Posted - 16/10/2019 : 23:58:58
quote:
Originally posted by zlatan bihac

Reem: jeste ta epizoda...ona nije isla u zs ili lms, pa su "tvorci" ovog piratskog izdanja kom. marka se dobro sjetili i ubacili je tu kao dodatak, jer je i u italiji isla kao dodatak marku, ali ne toj epizodi...
inace, vidim najavu broja 90 if edizioni, brojevi 179 i 180.
po tome bi originalni brojevi 253 i 254 isli u if 127, specijali bi bili 128 i 129, dok bi zadnji 255. broj isao u knjigu 130 sa jos teksta ili nekih popratnih stripova, i to je to...
ustvari, moguce da bi onaj specijal povratak rendzera mozda mogao biti zadnji jer je radnja nakon zadnjeg redovnog broja...ko zna...vidjecemo za 3-3,5 godine...

Nisam još čitao tu kratku priču od 32 str., zasad je preskočio
Morao bi onda ići ovaj specijal, ovo kako si napisao za 3-3,5 godina, prvo pomislio da kod nas, ali se sjetio da će kod nas trebat ohoho vremena dok dođemo do toga ti si mislio na ritam kod Talijana, znači kroz to vrijeme će kod njih bit objavljeno sve, pa bi u biti trebali točno znati

@Rakosi - zovi hitno Bradu i reci mu da hoćemo M.Rendžera jednom mjesečno

Ovo što je Wesskowaz stavio, izgleda da je to neka snježna epizoda
RAKOSI4 Posted - 16/10/2019 : 13:37:51
Vrhunska epizoda, naslovnica definitivno bolja od originalne u kojoj neproporcionalnost upada u oči, ali da ne bude zabune i one su mi drage.
Ali kad će ova divota na kioske
wesskowaz Posted - 16/10/2019 : 13:08:34
89.

zlatan bihac Posted - 16/10/2019 : 10:35:15
Reem: jeste ta epizoda...ona nije isla u zs ili lms, pa su "tvorci" ovog piratskog izdanja kom. marka se dobro sjetili i ubacili je tu kao dodatak, jer je i u italiji isla kao dodatak marku, ali ne toj epizodi...
inace, vidim najavu broja 90 if edizioni, brojevi 179 i 180.
po tome bi originalni brojevi 253 i 254 isli u if 127, specijali bi bili 128 i 129, dok bi zadnji 255. broj isao u knjigu 130 sa jos teksta ili nekih popratnih stripova, i to je to...
ustvari, moguce da bi onaj specijal povratak rendzera mozda mogao biti zadnji jer je radnja nakon zadnjeg redovnog broja...ko zna...vidjecemo za 3-3,5 godine...
ReemCP Posted - 16/10/2019 : 06:14:06
Ta epizoda mi je ostala bas u lijepom sjecanju bit ce gust ponovit citanje nije ni cudo da si nju izabrao za prvu recenziju Svaka epizoda u kojoj je Annie, uvijek bude neki urnebes, nekad ti dodje i zao sto je nema cesce.
Spock Posted - 16/10/2019 : 00:25:27
@Reem: Nema na čemu. Ti si me praktički i natjerao da se okušam u recenzijama, a Sarghan mi je pomogao da tu volju stvarno i realiziram.

Prije ove sam bio napisao jednu Alan Ford recenziju, ali to je bila tek probna, da vidim kako to ide. Htio sam da ova bude prva objavljena, ali vidiš kako je na kraju ispalo.
ReemCP Posted - 16/10/2019 : 00:05:06
@Zlatan - super ako ce tako biti mozda to objave na samom kraju serijala. Ovaj dodatak, jesi mislio na ovo:

LU 22 (197-228) > "Tajni dokument"; posebni dodatak (kompletna priča)

Vidio sam nedavno kad mi stigao od Marka strip "Cena casti", da je tamo isto taj dodatak.

@Spock - bome si se nacekao vidio sam da si me spomenuo u zanimljivostima, hvala ti a i po tome sam znao da je to prva recenzija
Spock Posted - 15/10/2019 : 23:36:56
Moja prva prava recenzija konačno objavljena!

Hvala solaru na tome!

Prošlo je točno godinu i mjesec dana od kada sam je napisao i poslao.

zlatan bihac Posted - 15/10/2019 : 23:34:17
quote:
Originally posted by ReemCP

Onda ne bi bilo lose i taj specijal nabavit pogledat cu ako bude u ponudi, kao pojedinacan broj. Nekako sumnjam da ce ga Ludens objaviti

ako if edizioni objavi, onda ce i ludens...if je objavio onu pricu na 32 strane sta je isla kao dodatak marku, pa vjerujem da ce i oba specijala..
bas kao sto su objavili svih 11 markovih specijala nakon redovne serije..
ReemCP Posted - 15/10/2019 : 23:02:15
Evo friške objavljene recenzije Spocka

Ovu priču sam čitao, ali jedna od rijetkih koju nisam komentirao. Ovo je svakako sljedeća priča koju moram ponovit čitanje

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-150-duzno-obecanje/2290/

Spock Posted - 12/10/2019 : 12:44:15
@Reem: Tako je, a nada u nova izdanja umire zadnja.
ReemCP Posted - 12/10/2019 : 08:32:47
Znaci, i taj je jedan od onih kriticnih a nista, onda cemo se morati zadovoljit citanjem te price onim "nepopularnim" nacinom :) bilo bi pravo iznenadjenje da ga Ludens izda. Zapravo, tu ediciju 2-u-1 sto prate, mozda ga Talijani negdje strpaju pa i mi dobijemo tu pricu. Jer prema tvom popisu Spock, vidim da orginalno imamo 2 specijala, od kojih prvi nije objavljen kod nas.
Spock Posted - 12/10/2019 : 07:16:34
quote:

Onda ne bi bilo lose i taj specijal nabavit pogledat cu ako bude u ponudi, kao pojedinacan broj. Nekako sumnjam da ce ga Ludens objaviti

Nemam ga ni ja. Isto ga se ne može naći! U biti, nabavi i meni jedan, ako ga nađeš!
ReemCP Posted - 12/10/2019 : 00:27:19
ZoranC Posted - 11/10/2019 : 17:45:50
quote:

Ljudi, jel ovo stvarno ovoliko vrijedi
Klik na: https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-van-gogh/16380985/

A i ne znam koliko je stripova tu navedeno, kad prodavac prakticki nista nije naveo u opisu.

Specijal ti se vidi na slici, zadnji u nizu. Zove se Carobnjak Zoltan i jedna je kompletna epizoda, nema spajanja.
Provjerio sam nakladu zadnje ture s Ku Klux Klanom, 120 primjeraka.
ReemCP Posted - 11/10/2019 : 17:18:48
@Jaki - hvala ti na ovim informacijama i vidiš, nisam imao pojma da i kod Kita postoji specijal izdanje jedan je izdan valjda 92', a drugi 2006. Jel to VG spojio ta 2 talijanska u 1 naš specijal?

quote:
Originally posted by DODSFERD

Ne znam koliko brojeva ima tiraž od 200, ali sigurno nisu svi iz kompleta. Ja ima prva 34 broja, 9 ih je izašlo u 200 a ostatak u 500 primjeraka, prodavač namjerno ili slučajno barata nepotpunim informacijama.

Možda je bolje tako u opisu napisat, odmah zaintrigiraš kupca više, s naglaskom da je nešto "rijetko"
jaki Posted - 11/10/2019 : 15:23:32
quote:

Šteta Zoki da je tako :( sad je naklada vjerojatno onda 100 primjeraka po broju.

ovo je još iz 2016 godine:

Originally posted by hello

U budućnosti će situacija biti ovakva:
redovne epizode izlazit će normalno kao i do sada s tim da će naklada biti samo 100 komada, ali cijena će ostati ista kao i do sada. To bi trebalo dosta ubrzati ritam izdavanja jer će naklada biti rasprodana u roku par mjeseci.
Od novih epizoda, sve koje su dovoljno dobre bit će odmah tiskane i u best of biblioteci koja će izlaziti u nakladi od 110 komada. Također će u best off biblioteci biti objavljeno još dosta već objavljenih epizoda a koje svojom kvalitetom zaslužuju biti u navedenoj biblioteci.
DODSFERD Posted - 11/10/2019 : 14:32:49
Ne znam koliko brojeva ima tiraž od 200, ali sigurno nisu svi iz kompleta. Ja ima prva 34 broja, 9 ih je izašlo u 200 a ostatak u 500 primjeraka, prodavač namjerno ili slučajno barata nepotpunim informacijama.
jaki Posted - 11/10/2019 : 14:24:06
quote:

..što mu znači ovo na kraju, + specijal? Što ima Kit specijala, odnosno priča van redovne serije?

Da.
jaki Posted - 11/10/2019 : 14:23:18
Evo ima i puno jeftinije:
https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-van-gogh-1-87-111-115-specijal/16395177/
ReemCP Posted - 11/10/2019 : 14:10:39
Šteta Zoki da je tako :( sad je naklada vjerojatno onda 100 primjeraka po broju.

Kod ovog što si dao link:

quote:
Kolekcionarsko izdanje u nakladi od 200 primjeraka. Stripovi su nepročitani. Glanc. Brojevi 1-79,86,87,111,112 + specijal

..što mu znači ovo na kraju, + specijal? Što ima Kit specijala, odnosno priča van redovne serije?
ZoranC Posted - 11/10/2019 : 14:07:14
quote:

Ljudi, jel ovo stvarno ovoliko vrijedi
Klik na: https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-van-gogh/16380985/

A i ne znam koliko je stripova tu navedeno, kad prodavac prakticki nista nije naveo u opisu.

Bude i jeftinije:
https://www.stripovi.com/aukcije/mali-rendzer-komplet-vangogh/16354452/
Ili cak za 900 i kusur kuna kao nedavno ovdje na aukcijama.
Sudbina ovakvih lotova je zapecacena, s obzirom da se tu stalo sa nabavkom bas u trenutku kad su izlazece ture, koje ovdje fale, tiskane u drasticno smanjenoj nakladi.
Znaci, za kolekcionare koji ovo kupe i zele sve brojeve da imaju i dalje kupuju, sanse su minimalne.
ReemCP Posted - 11/10/2019 : 14:05:20
Aha, jasno mi je, hvala vam obojici :) nevjerojatno da u svakoj ediciji nekog junaka ima tih kritičnih brojeva znači, čak i ovdje gdje se očito prodaje komplet, fale ti brojevi.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000