forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Curunir Posted - 05/12/2019 : 22:02:14
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Curunir

Curunir je dao pravorijek, a Solar ga prenio.

"Prema stavu Visokog trgovačkog suda iz odluke broj Pž-1133/03 za pravovaljanost isprave, pa tako i ugovora, upotreba pečata nije obvezatna, a niti se zbog nedostatka otiskivanja pečata može smatrati da isprava nije pravovaljana."
Kruger Posted - 05/12/2019 : 22:01:29
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Kruger

Trebat ću se natjerati, evo Spock me potakao da komentiram recenziju. Ništa ne obećavam ali pratit ću što se događa.

Može Kad nađeš vremena i vidiš da ti je neka epizoda otprije poznata, odeš i komentiraš Ne moraju to biti dugački komentari, dovoljno je i neka kratka rečenica. Netko ostavi samo ocjene. Mene su tako Spock i Dodsferd sa tim ostavljanjem komentara "zarazili", pa mi je to prešlo u naviku. Kad nema recenzije, ostavimo komentar ispod naslovnice i kad dotična recenzija ugleda svoje svjetlo na sajtu, samo se komentar kopira i zaljepi

ReemCP Posted - 05/12/2019 : 21:50:29
@Curunir - samo da ti javim da smo isto tako usvojili tvoj savjet oko pravlinog pisanja imena Frankie, pa ako slučajno na ovim novo objavljenim recenzijama vidiš ono neispravno "Frankija" ili "Frankiea", znaj da je to poslano prije nego što smo se uspjeli s tobom posavjetovati, a nismo htjeli Solara dodatno zezati sa tim "sitnicama" da ide naknadno mijenjati (budući da i ovako ima dosta posla oko svega toga). Uglavnom, pazimo na svaku riječ, na svako slovo

quote:

Trebat ću se natjerati, evo Spock me potakao da komentiram recenziju. Ništa ne obećavam ali pratit ću što se događa.

Može Kad nađeš vremena i vidiš da ti je neka epizoda otprije poznata, odeš i komentiraš Ne moraju to biti dugački komentari, dovoljno je i neka kratka rečenica. Netko ostavi samo ocjene. Mene su tako Spock i Dodsferd sa tim ostavljanjem komentara "zarazili", pa mi je to prešlo u naviku. Kad nema recenzije, ostavimo komentar ispod naslovnice i kad dotična recenzija ugleda svoje svjetlo na sajtu, samo se komentar kopira i zaljepi
Kruger Posted - 05/12/2019 : 21:13:06
quote:

To je to Spock, potrebno je da se zakotrlja gruda snijega da bi se to polako pretvorilo u lavinu

@Kruger - nisam ni ja bio fan ocjenjivanja, ali s vremenom ti to postane praksa i ocjenjujes svoj dojam kako je na tebe djelovala ta i ta epizoda, te kako te se dojmio crtez i naslovnice Nisam volio ocjenjivanje, a sad mi to cak postalo zabavno.

Dexters Posted - 05/12/2019 : 20:45:24
quote:
Originally posted by Curunir

Curunir Posted - 05/12/2019 : 20:32:19
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by solar

Momci, kad pišete recenzije obje riječi u Mali Rendžer pišu se velikim slovom.

Ne znam, i mene je to kopkalo, ali većinom je "rendžer" napisan malim.
Mislim, rendžer mu je zanimanje, ne nadimak, iako "Mali" se ne upotrebljava bez "rendžer".

Bilo bi najbolje da Curunir da pravorijek!

Curunire!?

Ovdje mu je dio imena tj. nadimka.
Ako je samo zanimanje, onda je mali rendžer, opći pojam.
Dakle, kombinacija "Mali rendžer" ne može nipošto.
Spock Posted - 05/12/2019 : 20:30:43
quote:

Već je potvrdio.

OK onda. Primljeno na znanje.

Hvala obojici!
Curunir Posted - 05/12/2019 : 20:30:14
solar Posted - 05/12/2019 : 20:29:25
Već je potvrdio.
Spock Posted - 05/12/2019 : 20:27:35
quote:

Ne znam, i mene je to kopkalo, ali većinom je "rendžer" napisan malim.
Mislim, rendžer mu je zanimanje, ne nadimak, iako "Mali" se ne upotrebljava bez "rendžer".

Bilo bi najbolje da Curunir da pravorijek!

Curunire!?
solar Posted - 05/12/2019 : 19:19:53
ReemCP Posted - 05/12/2019 : 19:09:31
To je to Spock, potrebno je da se zakotrlja gruda snijega da bi se to polako pretvorilo u lavinu

@Kruger - nisam ni ja bio fan ocjenjivanja, ali s vremenom ti to postane praksa i ocjenjujes svoj dojam kako je na tebe djelovala ta i ta epizoda, te kako te se dojmio crtez i naslovnice Nisam volio ocjenjivanje, a sad mi to cak postalo zabavno.
Kruger Posted - 05/12/2019 : 17:28:11
Mene su ta komentiranja recenzija najviše odbijala zbog ocjenjivanja. Po meni to je teško, svatko ima svoje viđenje.
Spock Posted - 05/12/2019 : 17:21:23
Bravo ljudi! That`s the spirit!

Inače, ovo je Krugeru prvi komentar na recenzijama uopće, a Rakosiju drugi!

Svaka čast što ste se odlučili na komentar.
Vidite da nije neki problem, a budućim čitateljima može koristiti.
Još što je najvažnije, pokazujete da ima više ljubitelja ovog nepravedno zapostavljenog serijala, a i dajete vjetar u leđa svima koji se odluče recenzirati neku epizodu.

Tu su tek direktne koristi, a o indirektnim kao povećanju kruga čitatelja, pa s tim i naklade (čitaj: poticaj Van Goghu da izgura serijal do kraja) je malo teže govoriti, ali kamen po kamen palača, a propaganda čuda čini.
Pogledajte samo Zagora. Ne možeš ga izbjeći sve i da hoćeš!
ReemCP Posted - 05/12/2019 : 17:08:42
quote:

Bravo Reem!! Tako je!

@Rakosi: Učini to i za moju ljubav!

18 recenzija je objavljeno, a gledam da ih 6 čeka na objavu još (koje su gotove) Tu ne računam ovu priču o "Crnoj Munji" koju sam rezervirao, a mogu samo reći da je i ona u samoj, završnoj fazi i da će ih biti onda zasad sveukupno 7 za objaviti

-
-

@Rakosi i Kruger - svaka čast ljudi Neka vide da nas ima - Kit Teller fanova ili Kitoljubaca

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prije 10-ak godina sam pročitao prva 34 broja od Van Gogha, ali mi je ostala u sjećanju samo ona priča Zeleni pakao jer se radnja odvijala u zatvoru.
Sada čekam da se Ludens izdanje spoji s HC Van Gogh bibliotekom kako bih ponovo krenuo ispočetka na malo duže staze, a to bi moglo biti za nekih godinu dana.

Znam tu priču, e sad, jedino nisam sad siguran da li su na kraju neki krokodili bili u sceni sa Frankiejem, znam da je bio neki smijeh s njim

Neka od scena u zatvoru iz te epizode:

A nešto kasnije, dosta kasnije, ići će jedan LU integral sa sličnom tematikom, barem sudeći prema naslovnici:

Kruger Posted - 05/12/2019 : 16:54:35
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Istina u ovoj priči Vangoghova odudara , inače dosta LMS iz tog vemena su bile blijede .

LMSove su bile dosta blijede, barem što se tiče Kita.
DODSFERD Posted - 05/12/2019 : 16:34:42
quote:
Dodsferd, kakvo je kod tebe stanje što se tiče čitanja Kit Tellera? Ne sjećam se jesam li te pitao to. Jesi li od onih koji čeka možda na "bolje" epizode? Pitam jer ne mogu naći nigdje tvojih komentara, a čitanje tvojih osvrta mi predstavlja posebni gušt

Prije 10-ak godina sam pročitao prva 34 broja od Van Gogha, ali mi je ostala u sjećanju samo ona priča Zeleni pakao jer se radnja odvijala u zatvoru.
Sada čekam da se Ludens izdanje spoji s HC Van Gogh bibliotekom kako bih ponovo krenuo ispočetka na malo duže staze, a to bi moglo biti za nekih godinu dana.
RAKOSI4 Posted - 05/12/2019 : 16:10:44
quote:

quote:

Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu

Vangogova nekako najviše odudara, a Ludensova je efektna, meni je dobra, iako malo mračna. LMSova nekako blijeda.

Istina u ovoj priči Vangoghova odudara , inače dosta LMS iz tog vemena su bile blijede .
Kruger Posted - 05/12/2019 : 15:24:13
Evo i ja sam ostavio komentar.
Kruger Posted - 05/12/2019 : 15:19:25
quote:

Priča je odlično , dobro je odrađena tema života i smrti odnosno vječnog života i mladosti .
Naslovnica LMS je još i najbolja , jer vjernije i ljepše ocrtava sadržaj stripa .
Onaj zakukuljeni na Ludensovoj naslovnici mi liči na spomenik Grgura Ninskoga u Splitu

Vangogova nekako najviše odudara, a Ludensova je efektna, meni je dobra, iako malo mračna. LMSova nekako blijeda.
RAKOSI4 Posted - 05/12/2019 : 14:45:05
Komentar napisan
RAKOSI4 Posted - 05/12/2019 : 14:12:17
Potrudit ću se , ma u stisci sam s vremenom , nastojim pročitat komentare i novosti .

Izuzetno mi je drago da ste aktivni , volim pogledat Vaše tekstove
Spock Posted - 05/12/2019 : 12:43:53
Bravo Reem!! Tako je!

@Rakosi: Učini to i za moju ljubav!
ReemCP Posted - 05/12/2019 : 12:30:57
quote:
Originally posted by DODSFERD

Konačno je nadošao, samo se nadam da više nitko neće slati recenzije Dee Cayu, toliko je spor da bi bio idealan jedino za slanje smrti.

Morali bi živjeti dugo kao one kornjače

Dodsferd, kakvo je kod tebe stanje što se tiče čitanja Kit Tellera? Ne sjećam se jesam li te pitao to. Jesi li od onih koji čeka možda na "bolje" epizode? Pitam jer ne mogu naći nigdje tvojih komentara, a čitanje tvojih osvrta mi predstavlja posebni gušt

quote:

Odlično! Hvala na komplimentu u svom komentaru Reem!

Fora Spock što sad imamo čak 4 recenzije povezane u nizu Treba dalje "popunjavati" rupe.

-
-

A i lagano nam se formira top 25 epizoda izborom forumaša Sad imamo top 18: https://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-custom-stat&Hero=KT&Sort=2&SortOrder=DESC&Num=0&submit=Tra%9Ei

quote:

I sad dragi moj Rakosi, brzo tamo na recenziju: https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-178-skrivena-dolina/2328/ ..samo se prijaviš kao ovdje na forumu, kopiraš taj komentar i zaljepiš ispod Nije ni minuta posla, a na neki način nagradimo našeg recenzenta koji si je odvojio vremena i truda da napiše nešto o toj epizodi Kako bi rekao naš forumaš Teller, učini to za moju ljubav
RAKOSI4 Posted - 05/12/2019 : 11:47:14

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000