forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ReemCP Posted - 17/07/2019 : 12:10:09
quote:
Originally posted by Spock

Čini mi se da je to prije žohar u paukovoj mreži!

I meni više liči na žohara, iako je žohar kukac, a svi kukci imaju 6 nogu. Ovaj ima 9 (ako sam dobro izbrojao) + 2 ticala naprijed. Možda neki mutant
lwood Posted - 17/07/2019 : 09:08:27
Šta je a Van goghom? Oče bit išta ove godine?
Spock Posted - 17/07/2019 : 05:04:01
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Još jedna odlična naslovnica i bolja od originalne

Zašto se Mali rendžer okomija na malog pauka

Čini mi se da je to prije žohar u paukovoj mreži!
RAKOSI4 Posted - 16/07/2019 : 23:46:23
Još jedna odlična naslovnica i bolja od originalne

Zašto se Mali rendžer okomija na malog pauka
wesskowaz Posted - 16/07/2019 : 23:34:42
86.

ReemCP Posted - 19/06/2019 : 07:59:38
Puno je to sad bolje otkad je i Solar preuzeo dio toga i poceo objavljivat nekako mislim da ljudi odmah dobiju vise volju za pisanjem kad znaju da ce to sa objavama brze ici
Spock Posted - 19/06/2019 : 07:53:33
quote:
Originally posted by ReemCP

Kako samo idu ove recenzije, kao na traci a ti i Igor rasturate odlicno da nam uskoro stize i u Ludensu, inace meni se sad nekoliko brojeva nakupilo vec, za citanje, ali bit ce vremena za citanje i komentiranje

Hvala, još tri Tellerove recenzije čekaju na objavu više od pola godine. Najviše mi je žao što će epizoda koja je sada na kiosku (Skrivena dolina), ovim tempom biti objavljena tek za koji mjesec.

Veselim se tvojim komentarima nakon što uhvatiš vremena za čitanje.
ReemCP Posted - 19/06/2019 : 07:47:36
Kako samo idu ove recenzije, kao na traci a ti i Igor rasturate odlicno da nam uskoro stize i u Ludensu, inace meni se sad nekoliko brojeva nakupilo vec, za citanje, ali bit ce vremena za citanje i komentiranje
Spock Posted - 19/06/2019 : 07:42:52
Nova recenzija Kit Tellera:

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lms-186-187-obracun-u-crnoj-dolini/2229/

Ovu epizodu će uskoro izdati i Ludens, a oni koji ju imaju u LMS ili Van Gogh izdanju mogli su i napisati koji komentar!
ReemCP Posted - 13/06/2019 : 00:19:24
Podsjetili ste me da smo već u Ludensu imali sličnu temu naših junaka (Kita i Frankiea):

LU 08 (161-243) > br. 16: Zeleni pakao

mogorovic Posted - 11/06/2019 : 23:34:32
Bože dragi, kada sam ovo čitao! Izašlo je u 3 sveska u LMS. Kit je, tobože, kao maskirani razbojnik opljačkao vlak, pa završio na teškoj robiji. Družio se sa, naravno nevinim, mršavim starčićem Smajlijem, koji je poginuo na miniranju, a šef zatvora je bio kriminalac, kojega je trebalo, ustvari, raskrinkati i uhititi...
RAKOSI4 Posted - 11/06/2019 : 22:45:13
Apsolutno, zaboravija sam reć da je priča odlična
lwood Posted - 11/06/2019 : 22:34:08
quote:
Originally posted by RAKOSI4

LMS Pod užarenim suncem
LMS Poslednje zlodelo

je,odlična epizoda. sičan se da je Kit prikla drugog zatvorenika nožem skrivenim u čizmi.
Oz desetlječima prije.
RAKOSI4 Posted - 11/06/2019 : 22:29:56
LMS Pod užarenim suncem
LMS Poslednje zlodelo

Kit Teler završija je na robiju u kamenelomu, poslije suđenja. Koliko se sjećam tamo je ubačen da bi raskrinka nekog kriminalca ali nisam 100% siguran
ReemCP Posted - 11/06/2019 : 22:05:47

Sad tek skužio u ovom odrazu vode Kita u zatvoreničkoj košulji
RAKOSI4 Posted - 11/06/2019 : 21:56:31
quote:
Originally posted by ReemCP

A di mu je šešir

Zli čarobnjak Curunir mu je od šešira napravija takujin
ReemCP Posted - 11/06/2019 : 21:41:06
A di mu je šešir
RAKOSI4 Posted - 11/06/2019 : 20:35:50
Teller završija na robiju, zato ga nema na forumu
wesskowaz Posted - 11/06/2019 : 12:24:20
85.

lwood Posted - 09/06/2019 : 21:54:23
quote:

quote:
Originally posted by lwood

Uvjerljivo jedna od najboljih epizoda KT. I danas je rado pročitan.

Onda si dobar za komentar!

Nego, sjećaš se kad sam od tebe, prije nekih 11/12/13 godina kupio hrpicu LMS Tellera? Bio sam kod tebe doma po njih!

Da,kako vrime leti.
ReemCP Posted - 09/06/2019 : 19:22:41
quote:

Nadam se da će ljubitelji Malog rendžera ostaviti koji komentar.

Ja bih rado dao komentar i ocjenu, ali nazalost jos nisam citao :)
Spock Posted - 09/06/2019 : 17:10:24
quote:
Originally posted by lwood

Onda si dobar za komentar!

Nego, sjećaš se kad sam od tebe, prije nekih 11/12/13 godina kupio hrpicu LMS Tellera? Bio sam kod tebe doma po njih!
lwood Posted - 09/06/2019 : 16:55:09
Spock Posted - 09/06/2019 : 16:50:13
Hvala na potpori!

Imam ovu epizodu u LMS izdanju.
Ulomak iz recenzije najbolje opisuje moju impresiju ovom pričom:

"Ova epizoda je direktno odgovorna za moju veliku ljubav prema ovom strip junaku. Od svih priča Malog rendžera, koje sam pročitao kao dijete, ova mi je bila najbolja: drugačija, zastrašujuća i uzbudljiva! Moj prvi susret s vudu magijom i zombijima. Stoga joj ovom recenzijom odajem počast. Pokušat ću biti što objektivniji, koliko god to okrutno bilo prema jednoj od epizoda koje su me uvukle u svijet stripa!"

Nadam se da će ljubitelji Malog rendžera ostaviti koji komentar.
ReemCP Posted - 09/06/2019 : 15:10:29
U pravu si, ovako ugrubo, kroz 14 godina ova prica u Ludensu vjerojatno je Spock to citao u LMS-u (ili mozda kod Dekija ako je on to radio). Mozda izadje prica i prije kod nas u onom kolekcionarskom izdanju Van Gogha.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000