forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
RAKOSI4 Posted - 15/01/2020 : 16:04:58
E to je ta divna naslovnica ljudi
Wesskowaz je ajatolah informatike
wesskowaz Posted - 15/01/2020 : 13:48:58
92.

ReemCP Posted - 14/01/2020 : 00:18:41
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Kad gledam na stranicama IF edizioni s mobitelom je ima.
Još jedna odlična naslovnica, Kit u zraku bori se s Indijancima na letećim zmajevima
Kad gledam na kompjuter na poslu onda nema. U čemu je kvaka

Možda je do njih neka greška, baš bi je volio vidjet Dok sam pretraživao, naišao na ovu, zapela mi za oko :)

edit: da su bar ovaj logo "Mali Rendžer" smanjili, koliko bi bilo bolje za naslovnice.

= broj 54

quote:
Originally posted by Spock

I to u warp brzini!

Tako je
Spock Posted - 13/01/2020 : 23:33:56
quote:
Originally posted by ReemCP

Odlično

Taman kad sam mislio malo dati si oduška, Solar kao da "tjera" da se dalje piše i stvaraju novi tekstovi Ali bit će, već se radi na tome

I to u warp brzini!
ReemCP Posted - 13/01/2020 : 23:13:57
Odlično

Taman kad sam mislio malo dati si oduška, Solar kao da "tjera" da se dalje piše i stvaraju novi tekstovi Ali bit će, već se radi na tome
Spock Posted - 13/01/2020 : 22:55:07
Reem neumoljivo udara još jednom!

Nova recenzija našeg Kita!

https://www.stripovi.com/recenzije/kit-teller-kt-lu-22-sumnja/2362/
RAKOSI4 Posted - 13/01/2020 : 20:06:16
Kad gledam na stranicama IF edizioni s mobitelom je ima.
Još jedna odlična naslovnica, Kit u zraku bori se s Indijancima na letećim zmajevima
Kad gledam na kompjuter na poslu onda nema. U čemu je kvaka
Spock Posted - 13/01/2020 : 19:47:23
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bilo bi dobro kad bi neko postavija novu naslovnicu Kit Telera broj 92 po If edizionu čuvenu PISTU SMRTI. Unaprijed hvala

Ja bih je postavio, ali ne mogu je naći. Zadnja koja je objavljena na stranici If edizioni je broj 91:

Stavi link na stranicu gdje si je pronašao, pa ja lako stavim.
ReemCP Posted - 13/01/2020 : 19:46:58
Ja bi rado stavio Rakosi, ali ne znam gdje se to gleda Spock mi je na prethodnoj stranici dao odličan link za Rotundove naslovnice, ali na njemu je čini mi se do broja 85 ili 86, za dalje nema.

Evo kako izgleda naslovnica od striscie za "Zeleni pakao", zadnja Kitova recenzija koja je osvanula na sajtu

RAKOSI4 Posted - 13/01/2020 : 18:34:11
Bilo bi dobro kad bi neko postavija novu naslovnicu Kit Telera broj 92 po If edizionu čuvenu PISTU SMRTI. Unaprijed hvala
ReemCP Posted - 11/01/2020 : 20:48:37
@Curunir

Epizoda "Željezni Čovjek", mislim da je pravilno da se piše oboje velikim slovima. Znači, i ovo "Čovjek" velikim slovom. Daj samo potvrdu da budem siguran
ReemCP Posted - 09/01/2020 : 19:03:04
Na tom se tek počelo raditi, ali bit će s vremenom (nadam se prije nego kako glasi ta epizoda što dolazi nakon njih "Četiri godine kasnije" ).
DODSFERD Posted - 09/01/2020 : 18:21:32
quote:
Originally posted by ReemCP

Još jedna recenzija friško na sajtu

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prije 10-ak godina sam pročitao prva 34 broja od Van Gogha, ali mi je ostala u sjećanju samo ona priča Zeleni pakao jer se radnja odvijala u zatvoru.

@Dodsferd - ako me čitaš, za ovo si ti "kriv" što sam odabrao ovu priču, eto je već na sajtu

Tako i treba, sada nestrpljivo čekam da osvanu recenzije za željeznog čovjeka i željeznicu, samo da bude prije nego četiri godine kasnije.
ReemCP Posted - 09/01/2020 : 18:03:05
Još jedna recenzija friško na sajtu

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prije 10-ak godina sam pročitao prva 34 broja od Van Gogha, ali mi je ostala u sjećanju samo ona priča Zeleni pakao jer se radnja odvijala u zatvoru.

@Dodsferd - ako me čitaš, za ovo si ti "kriv" što sam odabrao ovu priču, eto je već na sajtu

quote:
Originally posted by solar

Reem i Kit u Zelenom paklu...

https://www.stripovi.com/recenzije/kt-kt-vg-16-zeleni-pakao/2359/

ReemCP Posted - 04/01/2020 : 10:13:12
Aha, odmah negdje na početku priče "Znak Manitua / Izgubljeni u pustinji" Meni je ovaj humor super.
Spock Posted - 04/01/2020 : 09:21:07

Sjećam se ove scene. To je s početka serijala.
ReemCP Posted - 04/01/2020 : 08:45:56
ReemCP Posted - 02/01/2020 : 17:25:53
Solar se bome ne šali Baš upravo radim na još nekim početnim pričama i očekujem da će te recenzije biti još bolje Priča koja kronološki ide poslije ove ("Znak Manitua / Izgubljeni u pustinji ") je puuuno zanimljivija i ima dosta događanja, nimalo nije dosadno. Odmah čovjek dobije inspiraciju da i nešto više i konkretnije napiše.
Spock Posted - 02/01/2020 : 16:36:04
Kit Teller juri dalje na Reemov pogon!

22. Tellerova recenzija na sajtu!

https://www.stripovi.com/recenzije/kt-kt-zs-41-sjena/2352/
DODSFERD Posted - 31/12/2019 : 23:01:52
quote:

To telleru! Ako ništa, drago mi je da te moj post natjerao da pišeš nakon dugotrajnog posta!

Neću ništa više napisati protiv Rotunda ako se vratiš!

Dobro, možda sam malo prenaglio, ali od šoka kad sam vidio ove naslovnice, morao sam nešto negativno napisati.
Sad sam se malo smirio i vidim da nisu baš toliko loše.

Koliko je dojam drugačiji kada skineš naočale optike Van Gogh.
DODSFERD Posted - 31/12/2019 : 22:57:56
quote:
Originally posted by teller

quote:

Da, od Dunhavonovih nasljednika, a sad, slažem se da su strava, ali u negativnom smislu!

Loše nacrtane - anemične, s (za razliku od Donatellijevih) potpuno promašenom temom i poantom.

Ja tu vidim nekakvog Marvelovog superjunaka u blještavoj uniformi, koji slobodno vrijeme provodi u teretani, ne uplašenog dječaka u stranoj zemlji opterećenog problemima većim od njega samoga (što je prava radnja stripa).
Rotundo je samo u ove dvije naslovnice uspio srušiti cijelu bit priče i srozati ukupan dojam.
Strahota!

Ovo je idealan primjer koliko su naslovnice bitan dio neke epizode!

naslovnice su odlične.. Bolje su Donatellijeve ali i ove su odlične.. Dobro smo prosli sa Rotundom..samo je falilo da smo dobili Mastertuonove...

To bi stvarno bilo previše, jedva smo se riješili tog žvrljatora na Bleku i Mikiju.
ReemCP Posted - 31/12/2019 : 22:39:30
Za slike je stvarno lako, možeš s njima raditi što ti srce hoće. Evo, išao sad napraviti jedan primjer kako se može spojiti čak i dvije vinjete (ili više njih), jedna je na prvoj stranici priče, a druga skroz na kraju te iste priče, zaista možeš svašta raditi (slika ispod)

I ovo što Spock kaže, može ti se poslati (najbolje na tvoj mail) word file kako izgleda koncept (predložak), ali i primjer gotove recenzije u wordu koja je već objavljena na sajtu (radi usporedbe) Što se tiče zanimljivosti, ja dosta koristim onaj popis što smo radili (tamo ima i tih zanimljivosti), a na nekim recenzijama sam "posudio" Spockove zanimljivosti iz njegovih komentara, samo je na kraju te i te rečenice napisano ono by Spock

Spock Posted - 31/12/2019 : 21:11:28
Drago mi je ovo pročitati Dwayne!

Za slike je lako, a i dat ćemo ti primjer kojeg možeš koristiti kao predložak.
Slike ti možemo objasniti ja ili Reem, kad dođemo do toga. Najteže je odabrati pravu za recenziju. Ostalo je lako i brzo se upraksira.
Dwayne_Looney Posted - 31/12/2019 : 20:18:18
Momci, vidim šta se pisalo. Kad se hoće sve se može tako da slobodno vrijeme ne bi smjelo biti izlika za uopće ne pisati recenzije nego uglavnom utjecati na količinu napisanih.
E sad, moja glavna boljka je što previše robujem formi... Npr. na poslu, ja ću napraviti rješenje, sročiti tužbu/žalbu i obrazloženje koje uz nju ide ali u koji kut ide datum, u koji mjesto izrade, u koji mjesto potpisa ili u koliko se primjeraka neki akt predaje i slične popratne stvari, koje nikom drugom nisu, su mi problem. Baš zato jer je tu pogriješiti sramota. Nije sad to baš tako, jednom kad naučiš uvijek imaš spremljeno, ali htio sam vam to slikovito predstaviti.

No, bolje konkretno. Evo, za recenzije su mi najveći upitnici njihovo odrađivanje općenito (ok, čini mi se da sam zaključio da nema neki admin panel dostupan za to već se piše u Wordu i šalje na gmail adresu) i, povrh toga, kako se postavljaju sličice koje bih htio imati kao dodatak? Pored toga, uvijek mi se čini da bi u vezi rubrike "zanimljivosti" mogao malo toga pružiti (iako sad malo mijenjam mišljenje za to; pa imam na pladnju Reemov, od strane Spocka nadgledan, popis zanimljivosti gdje se vidi koje je ovo pojavljivanje kojeg sporednog lika i slično) pa sam oko recenziranja uvijek mislio da je najbolje krenuti od Komesara Ričardija (serijal tek počeo) ili neke priče iz JDJP jer su, bar ove dosad objavljene, priče za sebe. Ipak, Teller mi je prva želja jer ga čitam otpočetka kronološki a vas dvojica ste dosad odradili fantastičan posao ali, eto, očito ja imam jedinstvene probleme koji me nekako udaljuju. No, metak samo što nije ispaljen a kako vidim po vašim primjerima to kad krene, baš se ne zaustavlja...
ReemCP Posted - 31/12/2019 : 18:50:07
I kad se složi sve na forumu, samo se pretvori u formu za word i pošalje na kraju Ovu priču "Crni konjanik" sam odabrao namjerno kao primjer, jer je duža priča. Mislim, nema smisla neka priča od 50-90 stranica primjerice, bolje ovako sa više stranica (događanja u priči) koja bi možda predstavila veći izazov

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000