forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 302 - Pećina vjetra

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 30/05/2019 : 21:54:46
Na jednoj prednjoj šapi tri kandže, na drugoj četiri...



Scenarij: Ade Capone
Crtež: Marco Torricelli

Broj originala 295.

06.06. u SnK i shop.strip.agent.hr
Od 07.06. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivan_micic Posted - 01/07/2019 : 14:53:38
Lito je, nema nikakvih ekstra najava? Iznenađenja, itd.
big joco Posted - 01/07/2019 : 14:33:05
quote:
Originally posted by 1Euro

ovdje na naslovnici piše 2,4 eura ali na stripu kojeg sam danas kupio piše 2,7 eura.

Upravo sam obavijestio Tržni Inšpektorat u Sloveniji, pa se nadam, da če oni kazniti uvoznika za Sloveniju Delo Prodaja, Dunajska 5, Ljubljana!

Mislim, da se ovdje radi o samovoljnom dvigu cijene sa strane UVOZNIKA za Sloveniju (Delo Prodaja), jer se cijena u Hrvatskoj nije promjenila, koliko znam i kurs kuna/evro je več godinama jednak (omjer oko 7,5), tako da su SAMOVOLJNO digli cijenu na štetu kupaca u Sloveniji.
Nadam se da če tržni inšpektorat kazniti sve upletene koji se bave ovakvim razbojništvom!

Več mi je bilo čudno za onaj Zagor Kolor, gdje su isto tako digli cijenu, a sad i ovo, izgleda da nas žele natjerati, da kupujemo skuplje stripove....Pa kada moramo mi potrošači plačati višu cijenu, neka i ovi (Delo Prodaja) plate kaznu ako slučajno nije sve po pravilima!


o fak, a ti to resno? Zaradi 30 centov prijaviš nekoga inšpekciji? Ampak se mi zdi , da so se stripi pač vsepovsod podražili, tudi v Italiji...za teh par centov, si izpadel pravi gorenjc...
DODSFERD Posted - 01/07/2019 : 12:28:32
quote:
Originally posted by 1Euro

ovdje na naslovnici piše 2,4 eura ali na stripu kojeg sam danas kupio piše 2,7 eura.

Upravo sam obavijestio Tržni Inšpektorat u Sloveniji, pa se nadam, da če oni kazniti uvoznika za Sloveniju Delo Prodaja, Dunajska 5, Ljubljana!

Mislim, da se ovdje radi o samovoljnom dvigu cijene sa strane UVOZNIKA za Sloveniju (Delo Prodaja), jer se cijena u Hrvatskoj nije promjenila, koliko znam i kurs kuna/evro je več godinama jednak (omjer oko 7,5), tako da su SAMOVOLJNO digli cijenu na štetu kupaca u Sloveniji.
Nadam se da če tržni inšpektorat kazniti sve upletene koji se bave ovakvim razbojništvom!

Več mi je bilo čudno za onaj Zagor Kolor, gdje su isto tako digli cijenu, a sad i ovo, izgleda da nas žele natjerati, da kupujemo skuplje stripove....Pa kada moramo mi potrošači plačati višu cijenu, neka i ovi (Delo Prodaja) plate kaznu ako slučajno nije sve po pravilima!


I što je na kraju bilo s ovim slučajem, je l' inspektorat poduzeo odgovarajuće mjere?
roby05 Posted - 13/06/2019 : 21:41:50
Oduvala ga kosava u ove sparne dane.
Svit i na svitu svasta...
Poli Posted - 13/06/2019 : 16:54:26

Odneso ga vetar. :D




Ispravna odluka moda.


Tonka24 Posted - 13/06/2019 : 16:12:35
quote:
Originally posted by Dalen

Ništa. Nula. Zero. Ban.


Evo dobio je ban.
Ja sam ga prijavio, neka se zna, uopće nemam problem s time... treba čitka i prvi stojim u redu ako sam zaslužio.
Dalen Posted - 13/06/2019 : 16:03:40
Ništa. Nula. Zero. Ban.
Tonka24 Posted - 13/06/2019 : 15:36:49
Mene samo zanima što je takvim ljudima u glavi?!
dzoni Posted - 13/06/2019 : 13:52:24
odgovor sam dobio od coveka koji zna italijanski...na ovaj komentar naravno da nemam sta odgovoriti...ovaj forum nazalost sve vise poprima neke obrise kakve nemam volje da komentarisem...
Tonka24 Posted - 13/06/2019 : 01:58:53
quote:
Originally posted by FelipeKajetano

quote:
Originally posted by dzoni

sta je ispravan naslov u odnosu na original..pecina vetrova ili pecina vetra? u svakom slucaju bolje zvuci zs verzija

na ovom forumu "Pećina vjetra". Nikakvi vetri i vetrovi.


Moderatori? Nekakva reakcija na ovo? Malo više gnjusno u kojem kontekstu ide...
DODSFERD Posted - 12/06/2019 : 13:46:42
quote:
Originally posted by 1Euro

ovdje na naslovnici piše 2,4 eura ali na stripu kojeg sam danas kupio piše 2,7 eura.

Upravo sam obavijestio Tržni Inšpektorat u Sloveniji, pa se nadam, da če oni kazniti uvoznika za Sloveniju Delo Prodaja, Dunajska 5, Ljubljana!

Mislim, da se ovdje radi o samovoljnom dvigu cijene sa strane UVOZNIKA za Sloveniju (Delo Prodaja), jer se cijena u Hrvatskoj nije promjenila, koliko znam i kurs kuna/evro je več godinama jednak (omjer oko 7,5), tako da su SAMOVOLJNO digli cijenu na štetu kupaca u Sloveniji.
Nadam se da če tržni inšpektorat kazniti sve upletene koji se bave ovakvim razbojništvom!

Več mi je bilo čudno za onaj Zagor Kolor, gdje su isto tako digli cijenu, a sad i ovo, izgleda da nas žele natjerati, da kupujemo skuplje stripove....Pa kada moramo mi potrošači plačati višu cijenu, neka i ovi (Delo Prodaja) plate kaznu ako slučajno nije sve po pravilima!


Mora i uvoznik nešto zaraditi pa makar to bilo na osnovi samovoljne inicijative, neće čitatelji propasti zbog 0,3 €.
1Euro Posted - 12/06/2019 : 11:39:35
ovdje na naslovnici piše 2,4 eura ali na stripu kojeg sam danas kupio piše 2,7 eura.

Upravo sam obavijestio Tržni Inšpektorat u Sloveniji, pa se nadam, da če oni kazniti uvoznika za Sloveniju Delo Prodaja, Dunajska 5, Ljubljana!

Mislim, da se ovdje radi o samovoljnom dvigu cijene sa strane UVOZNIKA za Sloveniju (Delo Prodaja), jer se cijena u Hrvatskoj nije promjenila, koliko znam i kurs kuna/evro je več godinama jednak (omjer oko 7,5), tako da su SAMOVOLJNO digli cijenu na štetu kupaca u Sloveniji.
Nadam se da če tržni inšpektorat kazniti sve upletene koji se bave ovakvim razbojništvom!

Več mi je bilo čudno za onaj Zagor Kolor, gdje su isto tako digli cijenu, a sad i ovo, izgleda da nas žele natjerati, da kupujemo skuplje stripove....Pa kada moramo mi potrošači plačati višu cijenu, neka i ovi (Delo Prodaja) plate kaznu ako slučajno nije sve po pravilima!
FelipeKajetano Posted - 10/06/2019 : 23:05:27
quote:
Originally posted by dzoni

sta je ispravan naslov u odnosu na original..pecina vetrova ili pecina vetra? u svakom slucaju bolje zvuci zs verzija

na ovom forumu "Pećina vjetra". Nikakvi vetri i vetrovi.
RAKOSI4 Posted - 10/06/2019 : 22:15:37
Evo pročita 2 puta, priča je fantastična, crtež odličan i dinamičan.
Na početku onaj napad indijanaca na trapera Jerija i njegovu obitelj podsjeća me na napad indijanaca na Zagorovu obitelj a borbena pandža pume na biblijskog Samsona koji se lavljom pandžom borija protiv Filistejaca.

Sve u svemu Zagor je gotov, Wahoomi će pobijedit jer je Manituov poslanik koji će ujedinit indijance da oslobode svoju zemlju i na tronu vladati željeznom pandžom a pored njega vjerna puma
zlatan bihac Posted - 10/06/2019 : 21:37:52
kako sam samo gotivio ovu pricu kad sam je prvi put citao prije 25-26 godina..
Duke Zill Posted - 10/06/2019 : 18:00:39
Prvi put čitam ovu priču i jako mi se svidjela. No za oko mi je zapela 5. riječ u stripu (da Wahoomi nosi vučju masku )
ReemCP Posted - 08/06/2019 : 23:22:33
Super onda ne mogu povezat sve te ZS naslove sa Ludensovim, nekada mi tesko i kad nesto procitam pa naci odgovarajucu recenziju te i te price da vidim sto se pisalo o toj epizodi :(
RAKOSI4 Posted - 08/06/2019 : 20:10:11
quote:
Originally posted by ReemCP

Rakosi, ako se radi o opsadi utvrde, spomeni ovu pricu u temi: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50369






Spomenuta je već ali pod naslovom ZS Opsada tvrđave Iri
ReemCP Posted - 08/06/2019 : 19:54:57
Rakosi, ako se radi o opsadi utvrde, spomeni ovu pricu u temi: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=50369


RAKOSI4 Posted - 08/06/2019 : 19:24:54
quote:
Originally posted by roby05

Stiglo u trafike.



I pročitano poslije posla. Torricelli je dobar crtač, nakon Ferija i Donatelija na 3 mjesto. Ferijeva naslovnica je također dobra.
Inače ove priče s tematikom opsada i napada na utvrđenja su mi među interesantnije. Priča se nastavljam i završava u sljedećem stripu na svega još dvadesetak stranica a završit će smrtnom borbom Zagora i tajanstvenog čovjeka maske pume u kojoj će ostati samo jedan
Malo po malo približavamo se broju originala 300.
roby05 Posted - 08/06/2019 : 13:00:30
Stiglo u trafike.
murdo Posted - 06/06/2019 : 22:09:17
quote:
Originally posted by Anto_123

quote:
Originally posted by solar

quote:
Na jednoj prednjoj šapi tri kandže, na drugoj četiri...

To kut vara.

Ajde dobro za to što fali jedan prst ili kandža, ali ako me oči ne varaju ova desna pumina noga ima još jednu kraću nogu koja joj viri iz ove prave koja se vidi kako nestaje u donjem kutu naslovne.A ako je to zamišljeno kao rep onda su ove četiri kandže koje vire previsoko ili...



Bolje se vidi u talijanskom izdanju.. nešto je šire. Puma je bijesna jer se ugazila na rep.
ReemCP Posted - 06/06/2019 : 21:55:06
U SNK.
King Warrior Posted - 01/06/2019 : 08:04:53
quote:
Originally posted by dzoni

sta je ispravan naslov u odnosu na original..pecina vetrova ili pecina vetra? u svakom slucaju bolje zvuci zs verzija


Singular.
emirem Posted - 01/06/2019 : 07:19:33
Dobro da nisu preveli "čmar".😁

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000