forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Serije temeljene na stripovima!

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
DeeCay Posted - 08/02/2014 : 16:39:07
Uskoro sa stripova na male ekrane

Vizije budućnosti koje će vas upoznati s nadolazećom olujom novih serija temeljenim na strip serijalima. Ovako na prvi pogleda prevladava DC, no imaju i drugi svoje adute! Provjerite!

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
alexts Posted - 25/02/2024 : 00:49:04
Zoro je temeljen na književnosti, ali će svakako zanimati ljubitelje stripova o njemu:

don_draper Posted - 18/02/2024 : 19:29:52
Odgledao nedavno Superman The Animated Series iz 1996. Kreativna ekipa slična kao i kod Batman TAS. Kvalitetom stvarno može parirati, vrhunske priče o Supermanu koje mu daju novi aspekt i koje će ljude upoznati sa svijetom ovog superheroja. Malo mi je žao što mi se čini da je serija dosta previđena pored svojeg poznatijeg starijeg brata.
U svakom slučaju tko je fan Dinijevog rada na DC superherojima, svakako bi trebao ovo odgledati.
Sneaksie Thiefsie Posted - 16/02/2024 : 12:44:54
po mangi Kawaguchija Kaijija
Sneaksie Thiefsie Posted - 19/01/2024 : 21:54:21
El Eternauta
Sneaksie Thiefsie Posted - 18/01/2024 : 10:19:20
Golden Kamuy
Sneaksie Thiefsie Posted - 13/09/2023 : 21:38:24
Ciguatera

manga mi je bolja od serije
ali su mi zenske bolje u seriji
Mr. Bushido Posted - 23/07/2023 : 21:17:07
naker Posted - 03/07/2023 : 23:42:38
Kako kvalitet animacije podražava Urasawin crtež iz stripa.. Ovo se ne propušta
Mr. Bushido Posted - 03/07/2023 : 23:00:07
don_draper Posted - 13/12/2021 : 16:11:20
Strappare lungo i bordi

Zerocalcareova serija i ujedno moj prvi susret s tim hvaljenim talijanskim autorom. Svidjelo mi se. Puno dosjetljivosti i humora po mjeri, a opet uz snažne emocije i smisao.
Dobar poticaj za istražiti njegove stripove jer mi se sviđa ovakav biografski pristup.
Preporuka svim fanovima autora (koji su vjerojatno ovo do sada pogledali), ali i neupućenima (kao meni) jer je u pitanju stvarno kvalitetnih 2 sata materijala.
Mr. Bushido Posted - 25/09/2021 : 23:45:38
Mr. Bushido Posted - 10/10/2020 : 20:55:49
Stark Posted - 08/12/2019 : 15:46:53
Prilično loše je izvedeno finale Titansa, izuzev Nightwinga Superboy stoji sa strane dok se Wonder Girl baca da uhvati konstrukciju Premda je očigledno da će oživjeti Donnu, već su dali nagovještaj kada je Rachel otišla sa Amazonkama. Koga zanima šta bi se potencijalno dalje moglo dogoditi neka malo progugla kako su to izveli u stripovima...

Danas nam počinje dugo najavljivani Crisis u Arrowverseu. Vidjet ćemo na šta će to ličiti...
Windwalker Posted - 06/12/2019 : 18:37:34
Al ima dobre ženske... oh wait... najbolju su ubili na najgluplji mogući način...
Billy_the_Kid Posted - 06/12/2019 : 17:57:41
Odustani
Windwalker Posted - 05/12/2019 : 18:10:53
Kakva lošost...

Zaboravio sam komentirati Titanse.
Zadnjih par epizoda su loše, ali finale je bio baš užas da mi dođe da više ne gledam seriju.
Gluma i efekti nisu loši kao u ovim CW-ovim, ali priča, scenarij i rasplet... ajoj.
Vidjet ću kak ću razmišljati sljedeće godine.
Billy_the_Kid Posted - 04/12/2019 : 16:18:07


And here... we... go!
Stark Posted - 23/11/2019 : 18:29:09


Bliži nam se finale sezone Titansa. Moram priznati da Nightwing odijelo izgleda fenomenalno Za ovo ''Titan will fall'' moja pretpostavka je Donna Troy, premda ne bih volio jer mi je najdraži lik.



Arrow mi izgleda kao jedan ogroman filler sve do Crisisa, i iskreno jedva čekam da se završi ova sezona. Obećavala je na početku (kao i sve prethodine) ali svaka epizoda se svodi na ''All Stars'' koncept. Jedin WTF momenat mi je bio sa Oliverovom djecom u sadašnjosti, premda je Mia kandidat za apsolutno najgori i najiritantniji casting ove godine.
Stark Posted - 03/11/2019 : 15:58:30


Batwoman polako napreduje, ali i dalje ima cringe trenutaka na bacanje. One ''eksplozije'' su prilično loše napravljene, kao i trenutak kada je skinula sa zgrade kradljivicu Alice ostaje svijetla tačka serije, i iznenadilo me koliko su detaljno prikazali Kate i Reagan u krevetu, naročito za CW.

Windwalker Posted - 29/10/2019 : 17:59:34
Yep, zaredalo se par boljih.
Stark Posted - 28/10/2019 : 20:53:42
Fantastična zadnja epizoda Titansa

Stark Posted - 17/10/2019 : 18:42:42
Arrow je počeo jako dobro, mislim da će ovo biti interesantna sezona.
vice Posted - 14/10/2019 : 20:38:38
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by Windwalker

Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.



Pa kao sto rekoh ne pratim ni ja, kontam da nece trebati neko veliko predznanje, isto kao sto radim sa stripovima a nisam procitao 3000 prethodnih brojeva.

Todd za sada ide na tome da ce biti ubijen ali kao i prosli put blizu su glasovi.



Tako i ja razmišljam. Arrowverse se ionako gleda prazne glave (bez uvrede iskrenim fanovima), tako da se neću ni zamarat eventualnim konfuzijama ako bacin pogled na Wellinga i ekipu.
Billy_the_Kid Posted - 14/10/2019 : 20:18:49
quote:
Originally posted by Windwalker

Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.



Pa kao sto rekoh ne pratim ni ja, kontam da nece trebati neko veliko predznanje, isto kao sto radim sa stripovima a nisam procitao 3000 prethodnih brojeva.

Todd za sada ide na tome da ce biti ubijen ali kao i prosli put blizu su glasovi.
Windwalker Posted - 14/10/2019 : 20:02:49
Sviđa mi se ideja vraćanja tih glumaca kao Supermena u taj multiverse, ali neću gledat, jer ne pratim arrowverse i tako ništa ne bih kužio.

Kaj se Todda tiče, skroz je ok lik. Iritantan, ali zabavno iritantan. Ali vjerojatno će ga htjet ubit da se vrati kao Red Hood.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000