forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Kit Teller--Kit Teller fanovi

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
D.J. Posted - 09/05/2011 : 06:30:23
Otvaram novi topic s novim, slavljenickim izdanjem Malog Rendzera! Najavio sam ga i u ZS i LMS revival topicu, ali mislim da ovaj lik zasluzuje svoj fan topic kao i ovo izdanje.

Ovaj put radi se o jedinstvenom izdanju Malog Rendzera! Na ovom jedinstvenom i vrlo zahtjevnom projektu radilo nas je 14 (abecednim redom: ATTILA, D.J., FSDANCE, IVANZG, JOHANNBGOOD, KONDOR, NIKOLA94, PANORAMIKS, PANORAMIKS JUNIOR, PL88, QUARESMA, SPRETKO, STRIDER, TOMTOMY) i ja se svima od srca zahvaljujem!
U ovoj knjizi, naci cete ne jedno, vec 3 (za ex-Yu) premijerna Kit Teller izdanja! Da ne pricam previse skinite ga s weba i provjerite Samo jos moram reci da kao slag na kraju, kad sam vidio zavrseno izdanje, iako sam se naviknuo na Attilino graficko majstorstvo, izgled treceg dijela knjige me je ipak uspio pozitivno sokirati! Poslije cu staviti i neke usporedbe originalnog talijanskog izdanja tog 3. dijela za usporedbu s nasom verzijom. Pa recimo da su se uloge ovaj put izmijenile: talijansko je Yugo, a nase pravi ex-Yu Ferrari! http://www.zlatnaserija.freeiz.com/books/ki-08-kit-teler.html

Evo kako to cudo izgleda, izvana i iznutra:

25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
teller Posted - 15/09/2020 : 04:30:04
Lijepa naslovka..
Nadam se da će i Bernard sa posterom objavit kad stigne do te 100 tke..a mogo bi i to kupit u originalu...
To je onda 200 objavljenih epizoda...
wesskowaz Posted - 14/09/2020 : 21:36:47
100.

DRAŽEN Posted - 10/09/2020 : 19:52:18
Prije sat vremena u Školskoj knjizi Masarikova kupio ČAROBNJAKA ZOLTANA za 35,20 kuna. Ostao je još jedan komad.
Dwayne_Looney Posted - 09/09/2020 : 18:35:10
quote:
Originally posted by ReemCP

@Dwayne

Na 168. stranici broja 38 završava. Vec na vrhu 169. stranice pocinje nova prica Moram malo osvježiti taj popis, procitao sam tu priču prosli tjedan.

Hvala, ReemCP. Vrag odnio nestrpljivost, neću je čitati preko reda. Kad uhvatim vremena, nastavljam gdje sam stao, doći će i ona na repertoar.
ReemCP Posted - 09/09/2020 : 17:10:32
@Dwayne

Na 168. stranici broja 38 završava. Vec na vrhu 169. stranice pocinje nova prica Moram malo osvježiti taj popis, procitao sam tu priču prosli tjedan.
Dwayne_Looney Posted - 09/09/2020 : 11:27:42
Ja tek nabavio u koroni propuštenu 37-icu tako da sad imam sve otkad sam stao, od 36. do zadnjeg, 39. broja.

Gledao sam ReemCP-ov popis, koji mi je pravi orjentir kad šta čitati, i koliko mogu zaključiti "Dunhavonovi nasljednici" počinju na str. 88 broja 37. E sad, da se ne bih spojlao ne želim kopati po br. 38 pa eto ako je netko čitao i nije mu teško provjeriti samo da mi kaže na kojoj stranici epizoda završava?
jaki Posted - 07/09/2020 : 09:26:55
U splitu u ŠK nema specijala.
Ima čini mi se brojeva oko 120-130inešto.
Hercule Poirot Posted - 02/09/2020 : 16:45:00
Ako koga zanima, a vidim da je bilo interesa:
Netko na "oglasniku koji se njuška" prodaje Čarobnjaka... Pa eto.
Spock Posted - 28/08/2020 : 20:34:56
quote:
Originally posted by pcoro

Meni se čini da je ta hrpa Kit Telera stigla relativno nedavno jer znam gledat te stripove, a prije ih nisam bio primjećivao. Možda se izdavač pokušava riješiti neprodanih primjeraka, tako da je moguće da toga ima još, samo možda ne po striparnicama.

Ne, ja sam pokušao preko SNK od izdavača doći do primjerka. Oni to odavno nemaju, isto kao i rasprodane primjerke redovne serije.
pcoro Posted - 28/08/2020 : 20:20:47
Meni se čini da je ta hrpa Kit Telera stigla relativno nedavno jer znam gledat te stripove, a prije ih nisam bio primjećivao. Možda se izdavač pokušava riješiti neprodanih primjeraka, tako da je moguće da toga ima još, samo možda ne po striparnicama.
sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 19:31:44
P.S. Ponude u inbox 😂😂😂
sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 18:19:41
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:

Sad kad na aukcijama krene borba

A sve je pokrenula recenzija, prije se nije ni znalo da je riječ o rijetkom i vrijednom stripu

Da sam ranije pročitao koliko je nedostupan.... Pa da sam sva tri uzeo i okačio na aukcije.
E sad je stvarno nedostupan 😂😂😂😂

Tako je! Bitno je da je podatak sada točan.
Ta knjižara u Rijeci ispada kao nekakva Ali-Babina pećina.

Ne znam zašto je to tako....i nije riječ o jednoj knjižari nego o nekoliko njih različitih gdje se i godinama nakon što je neki strip rasprodan moguće naći po nekoliko primjeraka istog. Moguće da je to jer većina stripofila u Rijeci kupuje stripove u striparnicama u Zagrebu ili Đakovu....
Spock Posted - 28/08/2020 : 17:26:37
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:

A sve je pokrenula recenzija, prije se nije ni znalo da je riječ o rijetkom i vrijednom stripu

Da sam ranije pročitao koliko je nedostupan.... Pa da sam sva tri uzeo i okačio na aukcije.

Tako je! Bitno je da je podatak sada točan.
Ta knjižara u Rijeci ispada kao nekakva Ali-Babina pećina.
sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 17:04:55
quote:

pcoro Posted - 28/08/2020 : 14:31:03

sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 14:10:30
Zamolio sam upravo sestru da mi pogleda u Školskoj knjizi u Rijeci. Kupila je pred minut zadnji primjerak. Od jutros valjda 3 otišla 😊
Spock Posted - 28/08/2020 : 12:15:11
quote:

Ja sam pitao mogu li proc, a prodavacica mi je rekla: ne, znate korona. Nisqm inzistirao..a

Školska knjiga prodaje i preko neta, mozda bi se i tako dalo kupiti.

Bude li provale po noći, znamo što su provalnici tražili. Samo što mi nećemo saznati jesu li to i našli!
Kila Banana Posted - 28/08/2020 : 10:16:25
quote:

Ja sam pitao mogu li proc, a prodavacica mi je rekla: ne, znate korona. Nisqm inzistirao..a

Koliko sam ja gledao (moguće da sam ofulao), na netu nisu imali ništa od Van Gogha.
pcoro Posted - 28/08/2020 : 10:06:49

DRAŽEN Posted - 28/08/2020 : 09:33:24
Ako ga imaju još uvijek za prodaju bilo bi super kad bi mi ako je neko u mogućnosti kupio jedan primjerak za mene. Ja bi ga svakako uzeo i dogovoriti ćemo se za cijenu.
sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 08:08:24
quote:

Ja sam baš išao provjeriti ali stavili su neku barikadu na pola knjižare radi korone. Valjda je korona manje zarazna na ulazu.

Nema to veze sa koronom.... Počinje školska godina pa su stavili dodatni pult za pakete knjiga. Za roditelje. Može se normalno proći....
pcoro Posted - 28/08/2020 : 08:03:39
Ja sam baš išao provjeriti ali stavili su neku barikadu na pola knjižare radi korone. Valjda je korona manje zarazna na ulazu.
sumohrvat Posted - 28/08/2020 : 06:52:03
quote:
Originally posted by Kila Banana

quote:

Prije godišnjeg sam u Rijecinu Školskoj knjizi vidio da imaju Zoltana za kupit, p ako je recenzija nekog zaintrigirala, evo prilike.

Ima li netko u Rijeci da mi kupi? Platio bih duplo.

Nije se šalio... Ja sam isto vidio jedno 3 primjerka barem na policama. Zato sam se i iznenadio kad sam pročitao da je strip praktički nenabavljiv??????
stinky Posted - 17/08/2020 : 10:49:28
ma kakvi. onih prvih 20-30 stranica koje sam bio pročitao onomad, bilo mi je baš super. tako da je izgledno da će to meni biti prilično dobro.
Spock Posted - 16/08/2020 : 22:42:09
quote:
Originally posted by stinky

ja sam pak kupio završetak one priče, Donehan ili kako se već zovu oni nasljednici. a kad ću pročitati, ne znam. u svakom slučaju ću vas obavijestiti.

Veselim se tvome komentaru, ali ga se istovremeno i bojim!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000