forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Foo Fighters 18. i 19.06.2019. u pulskoj Areni

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sonor Posted - 09/06/2019 : 18:25:48
Ide li iko od forumasa na ovaj dogadjaj epskih razmjera?
12   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Shaner Posted - 26/06/2019 : 09:49:35
Stvarno super sviraju, ali mi njihova glazba jednostavno nije po guštu. Ipak, nije mi žao što sam bio. Bubnjar je faca.

ivanl Posted - 22/06/2019 : 09:10:34
quote:
Originally posted by vice

Bija sinoć. Spektakl samo takav, 2 i 40 masne svirke. Btw nabijen Richarda iz Manchestera, ponadaš se da domaći čovik zasvira kad ono englezić. :) Inače, kapa do poda bendu. Pokazali su da su svjetska klasa.


Da i ja...steta sta nije bija nas...ali rasturija je, cak toliko da se pitas, da li je to bilo spontano, ili namisteno? Jbg, volija bi da je ovo prvo...
ivanl Posted - 22/06/2019 : 09:07:48
Nikako se ne mogu odluciti koja je vecer bila bolja? To je naprosto i jalov posao. Obe su satkale pravo da se proglase dozivljajem dekade u Hrvatskoj. Prva udarna sa bolesnom energijom benda koji se zeli dokazat prvi put u velicanstvenom prostoru koji ih je 'oprao', sa 27 pjesama i 3 sata svirke, ili drugi fokusiraniji nastup benda koji je jos 'opran' ali sad vec udomacen u 'night two moterfuckers', sa 25 pjesama i 2 sata i 50 svirke...ono sto je bitno je da su Dave i njegov 'soulmate' u bendu Tayler nevjerovatni glazbenici koji se nepogresivo 'beru'/ 'citaju', i cine nevjerovatni 'two man show'. U svojoj bogatoj karijeri pracenja live nastupa ovako sto nisam vidio. Foo figtersi 'izbacuju iz postola'. Kako sam pricao s ljudima koji su ih odgledali u drugim gradovima i zemljama, svi se slazu da je Pulski show bio 30% jaci i abrijaniji. Hrvatska je najvjerovatnije dobila dva antologijska, rijetka koncerta o kojima ce se jos raspravljati godinama u regionu. Fala bogu da se ovakav spektakl jednom dogodio i doma. Dave i Taylor nose sve i zasjenjuju druge koji su odlicni pomagaci, ali jednostavno ostaju u sjeni iza ove dvojice. Iako su se svi prikazali kao kvalitetni glazbenici koji su se predstavljajuci publici 'odprasili' Under pressure-Queena, Blitzkrieg bop-Ramonesa, Under my wheel-Alicea Coopera, ili primjerice, u zbornim Imagine, glazbenim podloskom Lennona, s Textom Jump, Van Halena do himnicne Let there be rock,AC/DC, koja je bila pravi praznik, to je ipak show dvojice ljudi. Davea i Taylora, kojeg ovaj prvi stalno dize u nebesa i svjesno gura u prvi plan, pretvarajuci ga cak u jako dobrog frontmena. Svaka autorska izvedena Foo fighters pjesma bolja je uzivo nego na albumu. To je bitno za naglasiti. Genijalni koncerti. Uzivo 'razvaljuju'. Tko nije bio, a htio je ici na koncert, steta, jer se ovako sto ne dogada cesto. Nastupi i set liste za 5+. Bio sam prije par sedmica na Stinga, potom na Claptona, ali Fightersi su mi ih izbrisali iz pamcenja kao gumicom. Kako sam odgledao davno Nirvanu, sad sam s ovim koncertima 'zatvorio krug' sa Grohlom kao jednim kompletnim i kvalitetnim glazbenikom koji je evoluirao i u jednog od trenutno najveceg i najzabavnijeg frontmena. Covjek zna sto radi i to radi vrhunski. Car, trenutnog r'n r-a/hard'n heavya, nastupa uzivo. Tek cu za neko vrijeme, u godinama koje dolaze, razabrati cemu sam prisustvovao...
sonor Posted - 21/06/2019 : 23:34:50
Savrsen koncert
Markos Posted - 20/06/2019 : 16:33:27
Izvrstan koncert, prvi dan su svirali 3 sata, super svirka, sjajna energija, bend dobro raspoložen.
vice Posted - 20/06/2019 : 16:18:40
Bija sinoć. Spektakl samo takav, 2 i 40 masne svirke. Btw nabijen Richarda iz Manchestera, ponadaš se da domaći čovik zasvira kad ono englezić. :) Inače, kapa do poda bendu. Pokazali su da su svjetska klasa.
ivanl Posted - 09/06/2019 : 22:17:46
Idem obe veceri, naravno...
sonor Posted - 09/06/2019 : 21:51:26
quote:
Originally posted by Poli


Epskih razmjera!?






Da cujem....
Poli Posted - 09/06/2019 : 20:21:36

Epskih razmjera!?


Shaner Posted - 09/06/2019 : 19:48:01
Idem ja kao slučajni promatrač, pravim društvo boljoj polovici.
jaki Posted - 09/06/2019 : 18:54:29
ko su ti?
Markos Posted - 09/06/2019 : 18:48:46
!

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000