forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 PUNISHER

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
manhunter Posted - 08/04/2015 : 20:47:47
Idemo dalje, nadamo se da će ovog puta sve bolje funkcionisati i da neće biti prevelike potrebe za izbacivanjem i kaznama.

Podsetnik, pravila foruma su ovde:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164
pa kad sledeći put budete pričali kako su moderatori strogi i kako zloupotrebljavaju svoju funkciju, pogledajte koliko puta smo gledali kroz prste ljudima.

Kako god, za one koji se ogluše na gorenavedena pravila sledi:

1. kazna - 48h
2. kazna - 7 dana
3. kazna - 14 dana
4. kazna - 30 dana
5. kazna - 30 dana
6. kazna - godina

- Članovi koji su bili udaljeni na godinu dana u slučaju novog prekršaja kreću od treće kazne (14 dana) a ne od prve.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
mladjo Posted - 28/06/2020 : 14:33:45
Tek sad ga nećemo otključati:))

Hunter će ga otključati kada on bude htio
kiky Posted - 28/06/2020 : 12:49:09
Može otključati topik o fitnessu? Uskoro se slikam.
mladjo Posted - 23/06/2020 : 14:06:00
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

quote:

quote:

Mislim da kad piše "najstrože je zabranjeno bilo kakvo ili ikakvo raspravljanje o politici" to podrazumijeva i potpis jer inače bi svatko moga u potpis staviti "glasajte za stranku xyz!" i onda reći da to nije rasprava nego potpis.

Uglavnom, praviš se pametan i i dalje nisi promijenio potpis i zato ti evo sad 7 dana da još malo razmisliš.

I dalje ne kužim.
Ako se podrazumijeva da se "ikakvo raspravljanje o politici" odnosi na potpis, zašto se ne podrazumijeva da se odnosi na avatar?
Ako se podrazumijeva da se odnosi na avatar, zašto ste onda to trebali dodatno regulirati pravilom broj osam?

Vidiš fakat...Pravilo 4 nije jasno definiralo da se nespominjanje politike odnosi i na potpise i ti si ostao zbunjen, pa si mislio da ipak može u potpisu biti politike. A kada si već počeo razmišljati o tome, vidio si u magnovnju pravilo broj 8 koje konkretizira pravilo 4 pa si si razmislio:"Pa ako nisu decidirano spomenuli potpise, onda mogu staviti politički potpis!"

Da vidiš, sad sve ima smisla...

Mali, ne zjbvaj. Namirišim na kilometar pametnjakoviće. Imaš dva sata da promijeniš potpis ili ide nova (još veća) kazna.

Prijetiš nekome tko je već promijenio potpis?
Zašto ti nervozan?

Dok sam pisao post, još nisam vidio da si ga promijenio
RAKOSI4 Posted - 23/06/2020 : 13:51:13
Današnja mladež uopće ne poštuje starije
A šta je najžalosnije ne čitaju ni stripove
Deers Posted - 23/06/2020 : 13:34:37
Podrška tintonu! Drago mi je da postoje pojedinici u današnjoj omladini koja se ne libi razbijati škatule starijima!
tinton Posted - 23/06/2020 : 12:04:45
quote:
Originally posted by lwood

Al sad da neko napiše npr budite pametni ili pamet u glavu,može se protumačit u kontekstu predizborne kampanje

Da, stvarno. Moj potpis je bio prilično generičan.
Mladjo je uhlj..khm...radi u MUP-u, a smeta mu sigurnost.
To je kao kada bi nekome iz MZO-a smetala pismenost.
lwood Posted - 23/06/2020 : 11:50:37
Al sad da neko napiše npr budite pametni ili pamet u glavu,može se protumačit u kontekstu predizborne kampanje
supermark Posted - 23/06/2020 : 11:47:59
Tipično ugnjetavanje :P
tinton Posted - 23/06/2020 : 11:30:35
quote:

quote:

quote:

Mislim da kad piše "najstrože je zabranjeno bilo kakvo ili ikakvo raspravljanje o politici" to podrazumijeva i potpis jer inače bi svatko moga u potpis staviti "glasajte za stranku xyz!" i onda reći da to nije rasprava nego potpis.

Uglavnom, praviš se pametan i i dalje nisi promijenio potpis i zato ti evo sad 7 dana da još malo razmisliš.

I dalje ne kužim.
Ako se podrazumijeva da se "ikakvo raspravljanje o politici" odnosi na potpis, zašto se ne podrazumijeva da se odnosi na avatar?
Ako se podrazumijeva da se odnosi na avatar, zašto ste onda to trebali dodatno regulirati pravilom broj osam?

Vidiš fakat...Pravilo 4 nije jasno definiralo da se nespominjanje politike odnosi i na potpise i ti si ostao zbunjen, pa si mislio da ipak može u potpisu biti politike. A kada si već počeo razmišljati o tome, vidio si u magnovnju pravilo broj 8 koje konkretizira pravilo 4 pa si si razmislio:"Pa ako nisu decidirano spomenuli potpise, onda mogu staviti politički potpis!"

Mali, ne zjbvaj. Namirišim na kilometar pametnjakoviće. Imaš dva sata da promijeniš potpis ili ide nova (još veća) kazna.

Prijetiš nekome tko je već promijenio potpis?
Zašto ti nervozan?
mladjo Posted - 23/06/2020 : 11:14:10
quote:

quote:

I dalje ne kužim.

tinton Posted - 23/06/2020 : 11:12:25
quote:
Originally posted by supermark

Pa jasna su svima koji zele shvatiti
onaj tko ih je pisao nije ocekivao Internet odvjetnike nego zdravorazumske forumaše

ok
supermark Posted - 23/06/2020 : 11:11:34
Pa jasna su svima koji zele shvatiti
onaj tko ih je pisao nije ocekivao Internet odvjetnike nego zdravorazumske forumaše
tinton Posted - 23/06/2020 : 10:01:05
quote:
Originally posted by Tonto

A brate jesi tvrdoglavić. Promijeni taj potpis.

Pa kad sam već fasovo dva bana zbog toga, valjda ću istjerati stvari na čistac.
Naravno da ću promijeniti potpis, ali ne znam zašto je problem promijeniti pravila, pa da budu jasna.
solar Posted - 23/06/2020 : 01:56:58
Tintone pamet u glavu i mani se tih djetinjarija.
Tonto Posted - 23/06/2020 : 01:44:35
A brate jesi tvrdoglavić. Promijeni taj potpis.
tinton Posted - 23/06/2020 : 01:35:14
quote:

I dalje ne kužim.
mladjo Posted - 22/06/2020 : 18:41:59
Vidi fakat i on je danas:))
Poli Posted - 22/06/2020 : 17:24:37

Pa rekli su vec da se ne broje sati nego samo datum. A tinton koji ima isti datum kao ti (22. 6.) i dalje spava na klupi. Dokaz za povlastice.

kiky Posted - 22/06/2020 : 16:01:28
pušten nekoliko sati prije roka.

lijepo je imati povlastice na forumu.
RAKOSI4 Posted - 21/06/2020 : 13:10:20
Mene jedino čudi Kikijevo često prostačenje, doima mi se kao fin i pristojan dečko
Kruger Posted - 21/06/2020 : 11:22:55
quote:
Originally posted by manhunter

Žao mi je, ali na ova pitanja ti ne mogu odgovoriti. Na tim topicima su drugi moderatori već aktivni, pa se ne mešam u njihov rad. Ovo što si citirao od mene se odnosilo na topice koje sam zaključao, ništa drugo.

Da, nisam ni mislio na tebe za ove ostale, nego općenito vezano za nekakvu možebitnu raspravu.
Tebe pitam samo za Polija na topicu kojeg si zaključao, pretpostavljam da si se odlučio na to kako bi zaustavio tenzije na tim topicima. Što je bilo je. Kad se topic Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina otključa ispast će otprilike tako kako sam naveo. Ne bi bilo loše napisati da se neće tolerirati kršenje pravila jer ih je na topicu Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina više-manje malo ali uglavnom ih radi par forumaša, dvojica, možda još pokoji. Na tipicu Politička (ne)korektnost je situacija uglavnom specifična od slučaja do slučaja, nekad je sve O.K a nekad se atmosfera malo zakuha, ali ništa previše strašno. U slučaju kad se situacija zakuha trebalo bi upozoriti pojedince ili zaključati topic kao što si učinio u ovom nedavnom slučaju.
Još ostaje topic prvi poraz osovine zla? i Polijevo vrijeđanje „ druge strane“. Koliko sam primijetio u zadnje vrijeme se primirio. No ako bi opet počeo valjda bi ga trebalo kazniti.
manhunter Posted - 21/06/2020 : 11:03:46
Žao mi je, ali na ova pitanja ti ne mogu odgovoriti. Na tim topicima su drugi moderatori već aktivni, pa se ne mešam u njihov rad. Ovo što si citirao od mene se odnosilo na topice koje sam zaključao, ništa drugo.
Kruger Posted - 21/06/2020 : 10:08:59
quote:
Originally posted by manhunter

Nema potrebe da pitate zašto.

Zašto Poli nije dobio automatski ban jer je prekršio pravilo foruma, a nije mu prvi put da to radi. Kakva se poruka šalje - koga briga za pravila, može se kršiti.

Što se tiče tintona on jest upozoren, pitanje je li on jedini koji ima u potpisu zabranjenu temu.

A kiky ko kiky uvijek zbog svog grubog rječnika nagrabusi.

Evo imamo na topicu o fitnesu politizaciju, što sad?
lwood Posted - 21/06/2020 : 08:45:07
Zajebano je da nekima svaki q smeta.
RAKOSI4 Posted - 21/06/2020 : 02:16:06
E zajebano je za ćelave, da se ne zabune pa trljaju pogrešnu glavu

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000