forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 FUDBAL - ultimativna tema

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
King Warrior Posted - 24/07/2018 : 15:52:00
Jedna tema gdje bi mogli da pričamo o fudbalu uopšte i o stvarima koje ne pripadaju nigdje drugdje, kao na primjer transferi, pričice o klubovima koje nemaju zasebnih tema, zlatnoj lopti, zanimljivostima itd...
Eto, možda ponajviše i zbog toga da se ne spamuje trenutno tema hrvatske repke, a i jedno mjesto gdje se neće ljudi buniti ukoliko se jave pripadnici drugih nacionalsti koji odudaraju od dotične teme.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
tex2 Posted - 15/10/2019 : 21:32:32
Odličan tekst, prava legenda engleskog nogometa!

quote:
Originally posted by Tonto

Jedan lijepi članak o najvećem nogometašu svih vremena... kakvi mesiji i ronaldi...

https://www.index.hr/sport/clanak/le-god-je-bez-lopte-bio-rodney-trotter-a-s-njom-genij-i-nogometni-otac-xaviju/2123874.aspx

DODSFERD Posted - 15/10/2019 : 21:26:55
Od 23 igrača Vijetnama iz današnje utakmice njih 11 se preziva Nguyen, izgleda da su ih sve pokupili iz istog sela.
Tonto Posted - 15/10/2019 : 21:11:07
Jedan lijepi članak o najvećem nogometašu svih vremena... kakvi mesiji i ronaldi...

https://www.index.hr/sport/clanak/le-god-je-bez-lopte-bio-rodney-trotter-a-s-njom-genij-i-nogometni-otac-xaviju/2123874.aspx
lwood Posted - 15/10/2019 : 20:58:46
Alžir - Kolumbija upravo počinje
lwood Posted - 15/10/2019 : 20:32:51
Dok ne počnu izbacivat zbog ovih ispada ništa od toga.
izivko Posted - 15/10/2019 : 20:16:06
Nogomet sve više postaje pozornica za rasizam i nacionalizam

Salutiranje turskih nogometaša u Parizu nakon zgoditka.

Nacistički pozdravi i urlikanje na utakmici u Sofiji

UEFA najavila istragu i rigorozne kazne. Bumo vidili.

Problem bi mogao postati i Kosovo. Nakon pobjede nad Moldavijom sve su bliže nastupu na EURO-u.
U slučaja plasmana mogli bi nastati problemi jer 4 države domaćini ne priznaju ovu državu.

DODSFERD Posted - 15/10/2019 : 00:04:50
Bugarska nikad slabija, večerašnjem poniženju nije ravno ni onih 1:6 protiv Španjolske na SP 1998.
zlatan bihac Posted - 24/09/2019 : 23:43:59
https://www.klix.ba/sport/nogomet/zvanicno-promijenjen-format-lige-nacija-zmajevi-ce-igrati-u-eliti/190924146

mislim da sam negdje pisao da bi liga nacija upravo ovako trebala biti..
ne mogu sad naci post...
nagor Posted - 11/09/2019 : 10:45:31
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by tihomirduras

quote:

Toliko o Francuzima i njihovom poštivanju protivnika.

Francuzi su se osramotili kao domaćini jer su umjesto himne Albanije pustili onu - Andore.
Albanski su se nogometaši gledali međusobno u čudu i otvoreno pokazivali negodovanje nastalom situacijom. Kad je završilo intoniranje francuske himne, Albanci su odbili igrati sve dok na razglasu ne zasvira i njihova nacionalna himna.
Nakon toga dogodila se još bizarnija situacija... naime, službeni se spiker na prepunom stadionu Stade de France ispričao - Armeniji?! Srećom, organizatori su se uspjeli pribrati i preko razglasa je odjeknula albanska himna nakon koje su Albanci ipak pristali igrati.

Hahaha ovo sam vidio baš sad, dobar komentar je netko ostavio, glup i gluplji

Treba im to jednom vratiti i pustiti prvo himnu Finske, a onda se ispricati i pustiti himnu Fijija.

Ionako polovina francuskih igrača ne bi ni skužila koju god da im himnu pustiš.

nagor Posted - 11/09/2019 : 10:44:33
https://www.index.hr/sport/clanak/zlatan-je-precijenjen-kultni-status-izgradio-je-na-jeziku-i-nebitnim-utakmicama/2114908.aspx?index_ref=read_more_d

Ibrahimović je savršena nogometna ikona za generaciju društvenih mreža, a njegov prenapuhani osjećaj vlastite vrijednosti, impresivna osobna statistika i jezičavost trebali bi osigurati vječnu nedodirljivost njegova kultnog statusa. To je vjerojatno najbolje što je ikad postigao.
lwood Posted - 11/09/2019 : 05:33:36
quote:

EURO 2020
Slovenija prvo sjebala Poljsku 2:0 (koja je to do tada bila bez ijednog gubitka), a jucer jos Zidove sa 3:2. Moram reci, da su me decki prijatno iznenadili, ja sam ih vec bio otpisao.

Bravo za Slo!
DODSFERD Posted - 11/09/2019 : 00:25:15
quote:

quote:

quote:

Francuzi su se osramotili kao domaćini jer su umjesto himne Albanije pustili onu - Andore.
Albanski su se nogometaši gledali međusobno u čudu i otvoreno pokazivali negodovanje nastalom situacijom. Kad je završilo intoniranje francuske himne, Albanci su odbili igrati sve dok na razglasu ne zasvira i njihova nacionalna himna.
Nakon toga dogodila se još bizarnija situacija... naime, službeni se spiker na prepunom stadionu Stade de France ispričao - Armeniji?! Srećom, organizatori su se uspjeli pribrati i preko razglasa je odjeknula albanska himna nakon koje su Albanci ipak pristali igrati.

Treba im to jednom vratiti i pustiti prvo himnu Finske, a onda se ispricati i pustiti himnu Fijija.

Ionako polovina francuskih igrača ne bi ni skužila koju god da im himnu pustiš.
King Warrior Posted - 10/09/2019 : 23:04:59
Ronaldo uvalio Litvaniji cetiri gola.
Poli Posted - 10/09/2019 : 09:32:27
quote:

quote:

Poli Posted - 10/09/2019 : 09:20:25

EURO 2020
Slovenija prvo sjebala Poljsku 2:0 (koja je to do tada bila bez ijednog gubitka), a jucer jos Zidove sa 3:2. Moram reci, da su me decki prijatno iznenadili, ja sam ih vec bio otpisao.

tihomirduras Posted - 08/09/2019 : 21:25:39
quote:

DODSFERD Posted - 08/09/2019 : 19:58:08

King Warrior Posted - 02/09/2019 : 20:57:17
https://youtu.be/5G5-GqlETAI
DODSFERD Posted - 02/09/2019 : 19:14:32
Zar je moguće dobiti crveni karton odmah u prvoj minuti, što to igrač mora napraviti da bi ga tako brzo "zaslužio".

velka031 Posted - 15/08/2019 : 20:38:40
https://telesport.telegram.hr/kolumne/na-posudbi/posljednji-penal-za-jugoslaviju/
velka031 Posted - 15/08/2019 : 20:37:42
https://telesport.telegram.hr/price/majstor-forlan/

Obožavao sam ga gledati kako igra!
DODSFERD Posted - 08/08/2019 : 23:06:15
Baš je fora igrati ovakve prijateljske utakmice gdje se možeš opustiti do maksimuma.

nagor Posted - 03/08/2019 : 17:04:51
Brutalno

https://www.index.hr/sport/clanak/mbapp%C3%A9-potjerao-neymara-s-proslave-psgvog-trofeja/2106102.aspx
Dwayne_Looney Posted - 02/08/2019 : 12:56:01
Čeferin će ostaviti trag: priopćeno da žena sudi Superkup Europe.
Poli Posted - 30/07/2019 : 11:04:57

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000