forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK VII-IX 2019.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
mikado Posted - 03/07/2019 : 17:34:17
VII-IX 2019.



25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
motorista Posted - 30/09/2019 : 01:11:18
Mentalna pribeleška: više odgovora na taj post no na 68 prethodnih; doduše, pažnja odviše skrenuta u drugi pravac. Hvala Željko, Zorane, Dodsferde, Đukakče, Dele. Rakoši, pohvaljujem ukus.



quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by ZoranC

Je l`ovo neka alternativna naslovnica za novog Mister Noa?


"Ne znam, nije stig'o."

Niko ne jebava moje postove u vezi distribucije, pa da probam.



Pa ne znam da li postoji i teoretska mogućnost da ovdje dobiješ bilo kakve odgovore po pitanju distribucije.

Znam to, ali vidi iznad, "u Nišu/Čačku/Kragujevcu je isto k'o pre" ili "i ovde su postali ređi" bi bilo dovoljno.
DODSFERD Posted - 29/09/2019 : 17:22:29
Ovo mi vuče na novu avanturu s Mirandom ili nekom sličnom.
djukak Posted - 29/09/2019 : 16:19:00
lol
wtf
zeljko Posted - 29/09/2019 : 15:30:06
Alo cenzura babe sam morao u drugu prostoriju
delboj Posted - 29/09/2019 : 14:59:03
quote:
Originally posted by motorista

quote:
Originally posted by ZoranC

Je l`ovo neka alternativna naslovnica za novog Mister Noa?


"Ne znam, nije stig'o."

Niko ne jebava moje postove u vezi distribucije, pa da probam.



Pa ne znam da li postoji i teoretska mogućnost da ovdje dobiješ bilo kakve odgovore po pitanju distribucije.
RAKOSI4 Posted - 29/09/2019 : 14:30:31
Motorista ima li koja plavuša
motorista Posted - 29/09/2019 : 12:18:28
quote:
Originally posted by ZoranC

Je l`ovo neka alternativna naslovnica za novog Mister Noa?


"Ne znam, nije stig'o."

Niko ne jebava moje postove u vezi distribucije, pa da probam.
ZoranC Posted - 29/09/2019 : 12:05:57
Je l`ovo neka alternativna naslovnica za novog Mister Noa?
motorista Posted - 29/09/2019 : 11:44:24


U Kruševcu sam Mister Noa video na svega četiri prodajna mesta, a novi broj Teksa još uvek tražim. Je li takva situacija i drugde?
Bruce Springsteen Posted - 25/09/2019 : 22:31:45
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

E, sad šta sve možemo očekivati do kraja godine od Specijalnih izdanja... All Star Bonelli se čeka godinu dana, najavljeno je Specijalno izdanje "Bubnjevi Darkvuda" u kojem će ići Prokleto blago u boji, i sada evo ova Kerčeva epizoda kao ultimativno izdanje...




Otkud to? Isto VC?





Imaš to neprimetno u najavi u redovnom broju Zagora 147 u boji posvećenom Sklaviju na strani 23.
morski Posted - 25/09/2019 : 22:31:18
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

E, sad šta sve možemo očekivati do kraja godine od Specijalnih izdanja... All Star Bonelli se čeka godinu dana, najavljeno je Specijalno izdanje "Bubnjevi Darkvuda" u kojem će ići Prokleto blago u boji, i sada evo ova Kerčeva epizoda kao ultimativno izdanje...




jos da bude format kao staro Prokleto blago
ionako me muci, ne mogu da nabavim dnevnikov primerak u kojem su sve strane lepo odstampane i/ili pravilno izrezane
posle toga ostaju Utvara u noci/Veliki carobnjak i, dobro, Ciko u Drakulinom dvorcu
going going Posted - 25/09/2019 : 22:21:07
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

E, sad šta sve možemo očekivati do kraja godine od Specijalnih izdanja... All Star Bonelli se čeka godinu dana, najavljeno je Specijalno izdanje "Bubnjevi Darkvuda" u kojem će ići Prokleto blago u boji, i sada evo ova Kerčeva epizoda kao ultimativno izdanje...




Otkud to? Isto VC?

Ma oni su prsli skroz. Dajte bre redovne knjige Mister NOa, Martija, Dampira, gde je nastavak Napoleona u knjigama
Kakve su ovo zajebancije i gluposti? Kopiraju Ludensov sistem objavljivanja unapred u laznim maksijima.
Glupost.
Koliko volim VC i koliko je zasluzan za moje upoznavanje sa svetom stripa pre vise od 10 godina, opet ovoliko gluposti od mog omiljenog izdavaca nisam ocekivao.
All star Boneli kasni vise od godinu dana. Mister No knjiga poslednja izalsa pre 3 godine, mozda i vise ne secam se.


Dajte mi stara dobra vremena kad je izlazilo po 5 DD knjiga godisnje, dve Mister No i dve Teks debeljuce, dajte Dampira, dajte Martija, Napoleona. Uozbiljite se.
Bruce Springsteen Posted - 25/09/2019 : 21:52:38
E, sad šta sve možemo očekivati do kraja godine od Specijalnih izdanja... All Star Bonelli se čeka godinu dana, najavljeno je Specijalno izdanje "Bubnjevi Darkvuda" u kojem će ići Prokleto blago u boji, i sada evo ova Kerčeva epizoda kao ultimativno izdanje...
Combatrock Posted - 25/09/2019 : 19:52:13
Sranje vreba na severu u magli.
Dexters Posted - 25/09/2019 : 17:58:27
Kladim se da će i Ludens izbaciti tu Banetovu priču kao lažni maksi.
wesskowaz Posted - 25/09/2019 : 15:31:01
Iz uvodnika novog Zagora:

quote:
Najslađe smo ostavili za kraj. Od januara do aprila u Italiji je serijalizovana najnovija Zagorova pustolovina koju je nacrtao naš čuveni Bane Kerac. To mu je prvenac na redovnoj seriji, budući da je prethodno bio zadužen za crtež "Prošlosti Džimija Gitare" (šesti broj Biblioteke OBOJENI PROGRAM), i stvarno ne bi bilo u redu da čekamo još tri godine do prilike da uživamo u njegovom crtežu, kada će ta priča nama doći na red u okviru redovne edicije po standardnom redu vožnje. Zato trenutno radimo na specijalnom kolekcionarskom izdanju formata većem od knjiga Biblioteke ZAGOR (ali manjem od A4) koje će sabrati svih 314 Kerčevih i Buratinijevih tabli u jedne tvrde korice, oplemenjene prelepom Banetovom naslovnom ilustracijom, koju je nacrtao samo za ovo izdanje, podrazumeva se. Marljivo radimo i na dodacima koji će pratiti "Pueblo!", a vi svakako očekujte da se ovaj dragulj u prodaji pojavi do kraja godine.
wesskowaz Posted - 23/09/2019 : 21:12:27
wesskowaz Posted - 23/09/2019 : 21:10:09


anto Posted - 18/09/2019 : 21:07:51
quote:
Originally posted by legaz

quote:
Originally posted by anto

Kombo prdi;normalno da nema preskakanja.

a stoji da su dripci što ne ubrazaju Teksa barem na dvomesečni ritam.



I sam znaš Anto, da se prodaje da bi ubrzali. To što par nas serendamo po forumima pa se stiče utisak da nas je gomila, to sa realnošću nema veze.


nažalost,znam.
ZoranC Posted - 17/09/2019 : 14:35:08
To je to, Poli. Evo jos konkretnije:
http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?board=30.0
Poli Posted - 17/09/2019 : 10:10:53

Darkwood
http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum


tosha Posted - 17/09/2019 : 09:37:25
Koji je to forum D?
ZoranC Posted - 17/09/2019 : 09:14:06
legaz, okaci ovdje informaciju kad budes tocnije znao da ide Zagorova kolekcionarska na 500+ strana. Vidio sam na D-forumu da bi trebalo do kraja godine, ali mozda stigne i za sajmove.
legaz Posted - 16/09/2019 : 21:39:14
quote:
Originally posted by anto

Kombo prdi;normalno da nema preskakanja.

a stoji da su dripci što ne ubrazaju Teksa barem na dvomesečni ritam.



I sam znaš Anto, da se prodaje da bi ubrzali. To što par nas serendamo po forumima pa se stiče utisak da nas je gomila, to sa realnošću nema veze.
anto Posted - 16/09/2019 : 07:27:14
quote:
Originally posted by Combatrock

Volim i ja vas. Njihova firma, njihova izdavacka politika, moje pare, moj izbor. Prosto. Meni deluje bzvz to sto rade, a od kupca gotovo svih izdanja koje su radili sad kupujem poneke odabrane price i zaboravih poneku zs iz zezanja.


ma sve jasno i sve se slažemo - da sam krenuo na vreme sa LL Teksovima (ovim od 569 pa na gore),i ja bih bio u tvojoj poziciji,samo što bih umesto random OP kupovao random mm i zs.Ovako,redovni sam kupac redovnog teksa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000