forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Priče s Divljeg zapada 39 - Colt 45

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 03/07/2019 : 18:29:20
Hoda i puca dalje!



09.07. u SnK i shop.strip-agent.hr
Od 10.07. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
roby05 Posted - 11/08/2019 : 17:03:41
Hoce li ovo ici dalje?
zeljko Posted - 29/07/2019 : 09:38:14
ne
to se zove patetika

inače indijanci su međusobno do dolaska bijelaca živjeli u skladu ljubavi i slozi
kad se oni ubijaju međusobno to je ok :D
ninel Posted - 29/07/2019 : 09:00:35
quote:
Originally posted by zeljko


Previse kenjanja protiv bijelaca i njihove civilizacije


Onda je svakako dobra priča!
zeljko Posted - 29/07/2019 : 07:42:10
Prva prica onako...
Previse kenjanja protiv bijelaca i njihove civilizacije
Jozzinelli Posted - 29/07/2019 : 02:19:21
quote:
Originally posted by MarxH

Solidno i ništa više od toga...


Ako je solidno onda je to znači u rangu Priča s Divljeg zapada (serijala) i vredi imati u kolekciji (u šta sumnjam)
https://hr.wikipedia.org/wiki/Solid
RAKOSI4 Posted - 20/07/2019 : 16:40:35
Kupija sam i čita mi se, dobro je ovo, nadam se nastavku po If edizionu i ostalih priča
zeljko Posted - 20/07/2019 : 14:33:02
Kupio al mi se ne cita
Los znak
goghy Posted - 20/07/2019 : 13:35:44
Ništa posebno,..al može proći,..
Peyo Posted - 19/07/2019 : 23:39:09
quote:
Originally posted by anto
Što kažeš,čekam i ja Protagoniste.



+1
1Euro Posted - 19/07/2019 : 22:24:17
preskačem ovo, čekam na protagoniste ili nešto drugo, što bi mi se možda svidjelo,....
MarxH Posted - 19/07/2019 : 22:12:22
Kupio, pročitao...
Solidno i ništa više od toga...
Ajde da vidimo koji će biti slijedeći!
tekumze Posted - 13/07/2019 : 10:52:23
Po mojem mišljenju ovaj broj slobodno možeš preskočiti. Stvarno nije ništa posebno. Nema niti uvoda koji se u PSDZ navezuje na priču. Samo dugačko predstavljanje autora stripa.
anto Posted - 13/07/2019 : 09:55:51
Reem,ja bih ti recimo preporučio Priče.Nije sad to ne znam kakav kvalitet,ali meni se sviđa serijal.

@tekumze
znači,ovaj broj bih onda i mogao preskočiti.Što kažeš,čekam i ja Protagoniste.
tekumze Posted - 13/07/2019 : 09:44:47
Meni su PSDZ vrlo dobre. Ima odličnih i loših epizoda ali generalno se isplati pročitati.

Ujutro sam upravo pročitao ovaj broj. Radi se o dvima standardnima western pričama, ničem posebnima. Po mojem mišljenju je to lošije od PSDZ. Ja osobno čekam na Protagoniste. To su vrlo dobre priče.
ReemCP Posted - 13/07/2019 : 09:40:36
quote:
Originally posted by Curunir

je, samo ti slusaj njega.
nauzivat ces se.
ajde, bar smo ga se rijesili u DJ-evim izdanjima, he-he.he-he... i jos jedno 69 puta he
lwood ti je lijepo rekao da je vecina PDZ necitljivo dosadna, a ja nadodajem s hrpom netocnih podataka.
nekad je mozda imalo vrijednost - danas nema nikakvu, osim sto poneka prica ima vrlo lijep crtez.
za ovo ne znam, ali bojim se da nije daleko. no, mozda i grijesim. glupo je nagadjati jer ovo vidio nisam.
ako ti se svidu, ja cu ti prodati ovak komplet PDZ.
ali ako ti se svidi - onda ide pod izvrstan strip, k tomu glanceri




Uf, sad si me opet bacio u dilemu. Vidio sam jedan komplet koji trenutno ide, 1-30 za 550 kn, 18.33 kn po stripu. Išao sam malo "prolistati" skenirani strip da vidim kako izgleda, broj 2 i vidim da ima tu dosta teksta.. jel tako u svakom? Vidjet ću onda još, kad je malo komentara o ovom pa ni ne zna čovjek što da misli o ovom. Neki su sretni da se kompletiralo i što će imati sve, ali što važi imat na polici ako i nije baš za čitat.

Hvala ti svakako što si malo opisao situaciiju, pa da se nisam zaletio s ovim pa uzeo, dobro ću još razmislit. Vidjet ćemo što će bit s ovim Coltom, kako to izgleda
Curunir Posted - 13/07/2019 : 00:37:05
quote:
Originally posted by ReemCP

A da, on je često namrgođen pa i ono što valja, njemu nije dobro Hvala Stinky na preporuci, svakako uzimam ovaj broj. A ako naiđem na nekakav povoljan komplet prethodnih brojeva, mislim da neću dugo razmišljat uzeti ili ne



je, samo ti slusaj njega.
nauzivat ces se.
ajde, bar smo ga se rijesili u DJ-evim izdanjima, he-he.he-he... i jos jedno 69 puta he
lwood ti je lijepo rekao da je vecina PDZ necitljivo dosadna, a ja nadodajem s hrpom netocnih podataka.
nekad je mozda imalo vrijednost - danas nema nikakvu, osim sto poneka prica ima vrlo lijep crtez.
za ovo ne znam, ali bojim se da nije daleko. no, mozda i grijesim. glupo je nagadjati jer ovo vidio nisam.
ako ti se svidu, ja cu ti prodati ovak komplet PDZ.
ali ako ti se svidi - onda ide pod izvrstan strip, k tomu glanceri
Bombas1969 Posted - 13/07/2019 : 00:17:43
Meni je odličan
ReemCP Posted - 12/07/2019 : 10:09:59
A da, on je često namrgođen pa i ono što valja, njemu nije dobro Hvala Stinky na preporuci, svakako uzimam ovaj broj. A ako naiđem na nekakav povoljan komplet prethodnih brojeva, mislim da neću dugo razmišljat uzeti ili ne
stinky Posted - 12/07/2019 : 10:00:08
quote:
Originally posted by ReemCP

Nisam uzeo dosad niti jedan broj, a znam da je i Curunir pisao da je to nečitljivo, ne znam. Uzet ću ovaj Colt pa vidit kako to izgleda i hoće mi se dopasti.



ne slušaj njega jer on nema pojma

PSDZ su svakako okej za jedno lagano praćenje. nije to razina MNo ili Zagora u najboljim danima, ali je bolje od većine standardnih texova ili dd.

što se tiče ovog izdanja, Colt 45, sjajno. značajnije izdanje od 95% ostale strip produkcije u HR i šire. drago mi je da su baš to izabrali, a ne neke julije, dragonere i slično.

čeka se Gil!
RAKOSI4 Posted - 10/07/2019 : 21:43:07
quote:
Originally posted by zlatan bihac

sta je u najavi za iduci broj??



Ništa.
RAKOSI4 Posted - 10/07/2019 : 21:42:30
quote:
Originally posted by roby05

Je li stigao u trafike?


Je.
roby05 Posted - 10/07/2019 : 21:30:48
Je li stigao u trafike?
zlatan bihac Posted - 10/07/2019 : 21:10:35
sta je u najavi za iduci broj??
RaoulDuke Posted - 10/07/2019 : 11:27:34
Ja ovih proteklih dana prvi puta počeo sa čitanjem PSDZ-a, stigao do polovice i možda nije na razini Kena Parkera i Magičnog vjetra ali je daleko bolje od Zagora, Texa i sl.
ReemCP Posted - 10/07/2019 : 11:16:24
Nisam uzeo dosad niti jedan broj, a znam da je i Curunir pisao da je to nečitljivo, ne znam. Uzet ću ovaj Colt pa vidit kako to izgleda i hoće mi se dopasti.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000