forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kico Posted - 30/08/2007 : 10:33:51
Što bi mi željeli u idućoj Libellus turi?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 13/05/2021 : 13:18:03
Kako sam prije iscitavanja Skorpion integrala broj cetiri, ponovio gradivo i 'rijesio' cijeli serijal jos jednom, nadao sam se zanimljivom kraju serijala. Bar ovog Marini-evog. Kad tamo dvanaesti album ne da ne zavrsava serijal, nego ga odnosi ko zna gdje... i sto sad? Tko zna kad i tko zna gdje...
No dobro, gust je gledati table Marini-a, to je ono sto ja zovem pravi stripovski crtac. Meni su njegovi likovi i kadrovi jako zanimljivi. (Pogotovo lijepe zene) Jako mi je dobar i sa arhitekturom. Sve to stima i vozi brzo pricu. Citajuci ponovo Skorpiona sinulo mi je i na koga mi vuce crtez Darka Perovica, upravo na Marini-ev stil.
ivanl Posted - 12/05/2021 : 06:15:15
Uz pokupljenu 'mezzo' turu od cetiri knjige, (za mene 3), stigao je i renovirani MM 112. Znaci kako su i najavili u LL-u, ovo je prva medutura, sporadicna, izmedu 'normalnih'.
ivanl Posted - 29/04/2021 : 19:46:09
Pokupio turu LL-a...
Osim Martija 112. Vraca se u tiskaru jer je bio s greskom. Ceka se novi kontigent.
ivanl Posted - 26/04/2021 : 19:29:25
A sto se toga tice, ima smisla jer u epizodi je bas tigar na VW-u. Tako ga je Sclavi postavio a De Angelis odao hommage ovom naslovnicom. No problematika je sto je to sve malo nacrtano 'ofrlje'. Roberto ne daje dovoljno od sebe, a moze dokazano, za lica LL knjiga...
emirem Posted - 26/04/2021 : 18:41:59
Meni ovo vise lici na tigra iz "iza ponoci" nego na jaguara, izgleda kopertinicar promasio kontinent.
ivanl Posted - 26/04/2021 : 15:49:24
Samo zato sto je Buba na coveru nije mi lose...
DOMI Posted - 21/04/2021 : 22:30:53
Dylan Dog 45
Novo!
DRAŽEN Posted - 21/04/2021 : 20:46:04
U prodaji treća tura Libellusa.
VALTER Posted - 18/04/2021 : 15:37:44
quote:
Originally posted by sawitch

Meni je odvalio strip!!! Juce sam ga skrupio odjednom

Ništa posebno, ali dobro. Načitali smo se stripova o pokušajima atentata na američkog predsjednika. Tko je čitao Blueberryja, albume s Angel Faceom i zavjerom protiv Granta, teško ga ovo može "odvaliti".

Opet, "Pinkerton Lady" ima svoje vrline. Sviđa mi se kako su crtač i scenarist dočarali Lincolna, čovjeka iz naroda koji se vinuo u politiku, koji je iskren i duhovit. Ostalo je sve šablona - spašavanje života agentici, infiltracija u bandu, propast infiltracije i bijeg, neuspjeh atentata i još malo naganjanja. Mefisto i sestra mu bljedunjavi.

Sve u svemu, lako se čita, na momente je zabavno, pa daje energiju, umjesto da je oduzima, kako to već pretenciozni produkti iz Bonellijeve radionice znaju.
Renky Posted - 07/04/2021 : 21:26:04
quote:
Originally posted by alaniusfordius

hoce li biti novog Spirua ove godine? Dijamanti iz Niokolo Koba su sledeci na redu...

Pa dobro je počela godina, prije dva miseca smo imali jednoga. Znači moglo bi biti još.
ivanl Posted - 07/04/2021 : 16:37:57
Mozes se tamo registrirati, i osobno ih priupitati. Nisu neljubazni, dapace...
Osobno smatram da bi mogli cesce 'izbacivati' Spirua.
alaniusfordius Posted - 07/04/2021 : 16:20:14
quote:
Originally posted by ivanl

To samo Dade znaju, ali ovdje se odavno ne javljaju, a i nece. A i na njihovom forumu su objavili, da vise nece izlaziti sa prognozama datuma izdanja koja sljede. Vec kad bude-bude, da ne prozivamo njih zbog mogucih eventualnih kasnjenja i gresaka tiskare, koja su uvijek prisutna...

Hvala na pojasnjenju, nada umire poslednja!
ivanl Posted - 07/04/2021 : 16:12:49
To samo Dade znaju, ali ovdje se odavno ne javljaju, a i nece. A i na njihovom forumu su objavili, da vise nece izlaziti sa prognozama datuma izdanja koja sljede. Vec kad bude-bude, da ne prozivamo njih zbog mogucih eventualnih kasnjenja i gresaka tiskare, koja su uvijek prisutna...
alaniusfordius Posted - 07/04/2021 : 12:17:55
hoce li biti novog Spirua ove godine? Dijamanti iz Niokolo Koba su sledeci na redu...
Renky Posted - 07/04/2021 : 10:44:26
quote:

Ne mozes to porediti Renky

Kako ne, zar u Bonelliju novi autori na serijalima nisu donili promjene... većinom dobre, ako se mene pita

Naravno da je Marini ime... ali u startu odbijati nešto što nismo ni vidili...
sawitch Posted - 07/04/2021 : 09:19:38
Ne mozes to porediti Renky
ivanl Posted - 06/04/2021 : 15:37:32
Ma je. Ali nije Marinijev...
risbozg Posted - 06/04/2021 : 11:58:35
quote:

quote:
Originally posted by supermark

Koliko treba izaći još tih Škorpiona?

Zadnji album sto je izisao je dvanaesti. Znaci s ovim cetvrtim integralom to bi bilo to. Valjda je zavrsen serijal...

izašao je već i 13-ti.

https://www.bede.fr/idee-cadeau-bd?from=habillage
Renky Posted - 05/04/2021 : 19:51:40
quote:

Ako je ovo zavrsena celina, onda smo i zavrsili. Ne volim krpljenje. Prva tri integrala
Su vrhunski

Ako je ovo "krpljenje" onda je Bonelli šta? Onaj milje što je osamdesetih krasija 90% televizora
Simpatično izgleda ono što san vidija... tribalo bi pročitati za donit sud, zar ne? A kako pročitati ako netko ne objavi?

Mene više muči ritam Francuza od max jednog albuma godišnje što nije frka ako su stari serijali u pitanju... ili su već gotovi ili ih ima dovoljno za prikratit vrime do novog.
sawitch Posted - 05/04/2021 : 19:44:43
Ako je ovo zavrsena celina, onda smo i zavrsili. Ne volim krpljenje. Prva tri integrala
Su vrhunski
corto33 Posted - 05/04/2021 : 10:22:51
Sa 12. albumom je završen ciklus i Marinijev rad.
Prošle godine je izašao i 13. album sa novim crtačem i serijal se nastavlja.
Renky Posted - 05/04/2021 : 10:07:26
quote:

quote:

Zadnji album sto je izisao je dvanaesti. Znaci s ovim cetvrtim integralom to bi bilo to. Valjda je zavrsen serijal...

Zadnji je 13. Zasad
Drugi crtač ali nama poznat... Luigi Critone.
ivanl Posted - 05/04/2021 : 00:46:26
quote:

ivanl Posted - 05/04/2021 : 00:43:41
quote:
Originally posted by DzekDenijels

Meni je Škorpion dobar.
Trebalo bi malo da obnovim gradivo...

Prosle godine sam ih iscitao, ali u moru svega sto dolazi, isparilo vec pomalo, morat cu i ja u obnovu gradiva.
supermark Posted - 04/04/2021 : 23:40:56

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000