forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kico Posted - 30/08/2007 : 10:33:51
Što bi mi željeli u idućoj Libellus turi?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
sumohrvat Posted - 20/11/2019 : 10:35:19
Ono što je za Zagor Korijene epizoda Zagor priča to je za ovo izdanje mladog Texa Willera prva epizoda o Texu Tajanstveni totem. Modernije nacrtana i detaljnije ispričana priča koja u originalu ima 32 stranice, a ovdje je ispričana na 250 strana. Saznajemo što se sve dešavalo prije one legendarne vinjete iz prvog broja i kako je uopće došlo do susreta mlade indijanke i Texa.
ivanl Posted - 18/11/2019 : 19:52:42
Nema sto, u ovoj turi Westerna ne fali...Deadwood dick Frisende, mladi Tex od De Angelisa, povratak Magica Venta...sve jedno bolje od drugoga. Odlicna tura sa divljeg zapada.
anto Posted - 18/11/2019 : 13:01:57
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Combatrock

quote:
Originally posted by DODSFERD

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.

Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.

Bilo je dirljivo za pročitati kako se Antiša zaklinje na ljubav i odanost Izdavaču i najavljuje nove kupnje.

ganutljivo ili srceparajuće?
(po Matićki ili po Petronićki)
Aco Posted - 18/11/2019 : 12:16:20
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A hebemu da sam znao, nego Deadwood je neki kratki serijal jelda? 7 epizoda samo?

Da, mislim da ide još jedna knjiga sa 3 epizode. Nisam siguran. Definitivno uzmi u knjižnici pa ako ti se svidi, a siguran sam da hoće, kupi..

Još jedna knjiga sa 3 epizode koje crta Andreucci, i to je to.
VALTER Posted - 18/11/2019 : 11:50:39
quote:
Originally posted by Combatrock

quote:

Antoan ih malo bocnuo na njihovom forumu u vezi ovog stripa i odmah je dobio oštar odgovor, momci iz Makarske nisu za šalu.

Anto (Anta) i zlonamernost ne idu u isti koš. Malo zajebancije koju nisu ukapirali. Anto je big man.

Bilo je dirljivo za pročitati kako se Antiša zaklinje na ljubav i odanost Izdavaču i najavljuje nove kupnje.
sumohrvat Posted - 18/11/2019 : 11:03:38
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A hebemu da sam znao, nego Deadwood je neki kratki serijal jelda? 7 epizoda samo?

Da, mislim da ide još jedna knjiga sa 3 epizode. Nisam siguran. Definitivno uzmi u knjižnici pa ako ti se svidi, a siguran sam da hoće, kupi..
DiSkAcH Posted - 18/11/2019 : 11:01:00
Aco Posted - 17/11/2019 : 17:29:34
Dvojka je puno brutalnija, opakija. Čita se u dahu. Frisenda razvalio crtežom, svaka mu cast. Milina.
ZoranC Posted - 17/11/2019 : 17:28:51
quote:
Originally posted by sumohrvat

Inače, Deadwood Dick je super strip, dajte mu šansu svi koji ste skeptični probati nešto novo.

Ja sam skeptican. Ja sam mu dao sansu. Bomba od stripa.
sumohrvat Posted - 17/11/2019 : 17:27:14
quote:
Originally posted by Aco

Sjajna izdanja za Interliber. Mladi Tex izgleda opako.
Najviše me ipak oduševio Deadwood Dick 2. Vrijedan pažnje i za anti-bonellijevce. Sjajan western.

Definitivno. Jedinica me razvalila crtežom i dijalozima, a dvojka je još i bolja.
Aco Posted - 17/11/2019 : 17:19:28
quote:
Originally posted by delboj

Imaju li u tom mladom Teksu unutra posebno originalne naslovne za sve 4 epizode?

Naravno. Sve Dottijeve naslovnice su unutra.
DODSFERD Posted - 17/11/2019 : 17:10:06
U svojoj najavi su napisali da su sve naslovnice unutra.
delboj Posted - 17/11/2019 : 16:58:15
Imaju li u tom mladom Teksu unutra posebno originalne naslovne za sve 4 epizode?
sumohrvat Posted - 17/11/2019 : 16:56:26
Mladi Tex definitivno najbolje izdanje izašlo za sajam, ako ne i cijele godine. Inače, Deadwood Dick je super strip, dajte mu šansu svi koji ste skeptični probati nešto novo.
Aco Posted - 17/11/2019 : 16:18:42
Sjajna izdanja za Interliber. Mladi Tex izgleda opako.
Najviše me ipak oduševio Deadwood Dick 2. Vrijedan pažnje i za anti-bonellijevce. Sjajan western.
ivanl Posted - 15/11/2019 : 13:01:21
Ne skupljam Texa,(osim giganata gdje gostuju redom majstori crtaci), ali na ovaj De Angelisov uradak rastu zazubice.
DODSFERD Posted - 15/11/2019 : 11:54:15
Odlično, točno mi dođe žao što ću ga kupiti tek idući mjesec, tko će to dočekati.
PAJDO Posted - 15/11/2019 : 11:46:22
quote:

quote:
Originally posted by jaki

Mladi Tex odlicno izgleda i na odlicnom je papiru tako da i boja ne smeta.
Ko Kolorka:)

Zezaš ili stvarno Libellus u ovom slučaju ne koristi onaj sjajni papir koji inače ide u njihova kolor izdanja.

Nije sjajni papir.
Jedno od najboljih libellus izdanja, omjer kvalitet izdanja/tex/cijena ocjena odličan 5
DODSFERD Posted - 15/11/2019 : 11:03:20
quote:
Originally posted by jaki

Zezaš ili stvarno Libellus u ovom slučaju ne koristi onaj sjajni papir koji inače ide u njihova kolor izdanja.
udarnik007 Posted - 15/11/2019 : 10:42:55
Mladi Tex je fantasticno izdanje!!!
Moram priznati da je i cijenom dosta OK
ako cu povlaciti paralelu s Fibrinom Kolorkom
od koje je cak i po dimenzijama malo veci.
Svakako izdanje koje sam najvise ocekivao
na Interliberu uz Fibrine Batmane koji
su, takoder, kao i uvijek sto se Fibre tice top!
lwood Posted - 15/11/2019 : 10:18:57
Od ponuđenih,mladi Tex daleko najbolje izgleda.
jaki Posted - 15/11/2019 : 09:13:09
Hajo Posted - 14/11/2019 : 23:20:03
quote:
Originally posted by ivanl

Ljubitelj sam Magica, i radujem se odluci SBE da ga vrate u zivot, ali ovaj De Angelisov Tex me bas vraski intrigira.

Ne skupljam Texa, ali kad sam danas uživo vidio ovo izdanje, nemam pojma kako sam izdržao da ga ne kupim. Stvarno fantastično izgleda. I baš ozbiljno razmišljam da ga uzmem.
velka031 Posted - 14/11/2019 : 22:17:36
Ja ću svoje uzeti u Babilonu kao i uvijek, iako idem na Interliber, namjerno uzimam kod Zlatka.
ivanl Posted - 14/11/2019 : 21:26:42
Pa samo se treba na vrijeme predbiljeziti na svoj primjerak, i problema nema.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000