forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zlatna serija - Veseli četvrtak

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
SPQRoma Posted - 01/02/2018 : 17:49:28
Na desetu obljetnicu svog postojanja izdavačka kuća Veseli Četvrtak pokrenula je novu Zlatnu seriju, ediciju koja se koncepcijski ali i vizualno nadovezuje na legendarnu originalnu Zlatnu seriju koja je izlazila u bivšoj Jugoslaviji.

Svaki broj ima (barem) dvije naslovnice, jedna je identična originalnom talijanskom izdanju, a druga je "retro" verzija potpisana od strane domaćih autora.
Autor retro naslovnice prvog broja nove Zlatne serije je legendari Bane Kerac!

Veseli Četvrtak - Instagram

Veseli Četvrtak - Facebook

Veseli Četvrtak - Twitter

Veseli Četvrtak - Youtube

Evo, procurila je i prva fotka, valjda bi to trebalo biti to. Pa da ne zatvrpavamo onu temo od VČ.
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Kontrast 2 Posted - 17/11/2019 : 00:14:37
https://shop.sergiobonelli.it/scheda/8213/Almanacco-dell-Avventura-1996.html
tosha Posted - 17/11/2019 : 00:05:27
Kako izgleda A naslovna idućeg broja?
zare80 Posted - 16/11/2019 : 23:34:34
quote:
Originally posted by D.J.
Bas tako! Bilo bi super da se mane reciklaža kao Čovjek Munja i sličnih stvari i ubace vise svježih stripova kao Dedvud Dik.

Meni samo nije jasno zasto ovo nije izaslo u Odabranim pricama, kao sto je trebao i Vuk samotnjak. Koji je smisao ovoga mesanja svega i svacega u jednu ediciju?
morski Posted - 15/11/2019 : 09:06:20
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by djukak

U ovom snimku, https://youtu.be/wkhfRVuUFlY
pred kraj, Dušan najavio:

U planu je Dedvud Dik sledeće godine, u 3 broja Zlatne serije

Ovo je sjajna vijest za nas koji ne uzimamo LL Bio sam već pomalo izgubio vjeru u ovu novu ZS, ali ovo je potez koji će ovu ZS dići na jedan viši nivo. Jer reciklaža nikamo ne vodi, a ovakve nove stvari, po odličnim cijenama, mislim da je itekako veliki plus za nas koji skupljamo i kupujemo ZS.

Na tom videu što je Djukak stavio, možemo to vidjeti na 1:10:08 do 1:10:50 minute videa.

Nije bas tako! Bilo bi super da ubace vise stripova kao Čovjek Munja i sličnih stvari i mane se svježih reciklaža kao Dedvud Dik.

+1
pcoro Posted - 15/11/2019 : 08:27:09
Ovaj prvi deadwood Dick od šta je izdao Libellus je baš fora, ali mislim da mu bolje paše kiosk izdanje. Bit će to jedan od kiosk stripova godine
velka031 Posted - 15/11/2019 : 07:33:22
Odlično Veseli, svaka čast, to je pravi potez!
D.J. Posted - 15/11/2019 : 01:02:30
quote:

quote:

Ovo je sjajna vijest za nas koji ne uzimamo LL Bio sam već pomalo izgubio vjeru u ovu novu ZS, ali ovo je potez koji će ovu ZS dići na jedan viši nivo. Jer reciklaža nikamo ne vodi, a ovakve nove stvari, po odličnim cijenama, mislim da je itekako veliki plus za nas koji skupljamo i kupujemo ZS.

Na tom videu što je Djukak stavio, možemo to vidjeti na 1:10:08 do 1:10:50 minute videa.

Bas tako! Bilo bi super da se mane reciklaža kao Čovjek Munja i sličnih stvari i ubace vise svježih stripova kao Dedvud Dik.
Anto_123 Posted - 14/11/2019 : 19:36:36
Koristan video, saznao sam što-šta što me zanimalo između ostalog i kada otprilike izlazi onaj davno najavljeni specijal ZS. Pa ovaj Tex od Claudija V. biti će čitanja.
ReemCP Posted - 12/11/2019 : 13:21:01
quote:

Dwayne_Looney Posted - 11/11/2019 : 08:07:11
quote:

Mislim Dwayne da su dosad objavljene 2 epizode u 4 ZS:

1 ep - ZS 3b i ZS 4b
2 ep - ZS 6b i ZS 7b

Čitao sam te epizode; znači dugo ga nema, evo sad prilike da se nastavi pošto idu ne predugi Zagor i Mister No Almanah.
ReemCP Posted - 11/11/2019 : 07:21:45
Mislim Dwayne da su dosad objavljene 2 epizode u 4 ZS:

1 ep - ZS 3b i ZS 4b
2 ep - ZS 6b i ZS 7b
Dwayne_Looney Posted - 11/11/2019 : 07:12:46
Ako netko ima živaca samo da napiše u kojim se brojevima dosad pojavljivao Sudija Bin kao dodatak. Moram se podsjetiti radnje.
tosha Posted - 11/11/2019 : 00:27:48
Sviđaju mi se oni avioni što je jovan ubacio u naslovnu
zeljko Posted - 10/11/2019 : 15:59:14
kako su dosadne ove priče iz baze drugdje
koji smor
samo melju melju
CZdravko Posted - 10/11/2019 : 00:53:57

Autor maestralni Jovan Ukropina
https://www.facebook.com/profile.php?id=100013762713614

misterx381 Posted - 09/11/2019 : 20:14:15
djukak Posted - 08/11/2019 : 13:29:55
quote:
Originally posted by mezzano
Drugi strip je "Arizona".

Sudija Bin, broj 5

zeljko Posted - 08/11/2019 : 13:21:41
baš su mi dobro legle ove priče iz lilitine tajne
posebice o dinamitu i onaj vic na kraju :D treća priča

svaka čast
mezzano Posted - 08/11/2019 : 12:56:08
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by going going

Sledeci je Mister NO almanah
Prica o junaku

I odlicna je alternativna naslovna strana. Ne znam ko je autor. Nadam se da ce unutra biti i Sudija Bin. I da nas u #18 ceka Martijev alamanah.

s obzirom da je mister no na 90-ak stranica, mora i neki dodatak da ide...
kako su neki brojevi zs imali i 180+ strana, mozda i cijelu epizodu sudije beana ubace, jer nekako sam skeptican da ce uskoro ici zagor almanah pa da dijele beana, kao u protekla dva puta...vidio sam par objava za yu naslovnom mister noa, ali ne i sa originalnom, jer tamo pise i naziv sporednog stripa, pa ko ima nek javi naziv da znamo sta je dodatak...

Drugi strip je "Arizona".
ReemCP Posted - 08/11/2019 : 10:19:02
quote:
Originally posted by zlatan bihac

danas...cetvrtak je...neki su to vec jucer imali pa su slikali zadnju koricu, doduse samo yu naslovnicu, ali se vidjelo sta je u iducem broju..

Hvala ti Zlatane Nemam još 14 i 15 brojeve (rezervirao), pa sad kad si mi javio da je i ovo izašlo, mogao bi odmah i to usput uzeti sa prethodnim brojevima.
zlatan bihac Posted - 07/11/2019 : 23:36:32
quote:

Prica o junaku

I odlicna je alternativna naslovna strana. Ne znam ko je autor. Nadam se da ce unutra biti i Sudija Bin. I da nas u #18 ceka Martijev alamanah.

s obzirom da je mister no na 90-ak stranica, mora i neki dodatak da ide...
kako su neki brojevi zs imali i 180+ strana, mozda i cijelu epizodu sudije beana ubace, jer nekako sam skeptican da ce uskoro ici zagor almanah pa da dijele beana, kao u protekla dva puta...vidio sam par objava za yu naslovnom mister noa, ali ne i sa originalnom, jer tamo pise i naziv sporednog stripa, pa ko ima nek javi naziv da znamo sta je dodatak...
velka031 Posted - 07/11/2019 : 23:30:47
quote:

Prica o junaku

E to će biti poslastica... Priča o junaku.
going going Posted - 07/11/2019 : 23:20:23
Prica o junaku

zlatan bihac Posted - 07/11/2019 : 19:17:54
danas...cetvrtak je...neki su to vec jucer imali pa su slikali zadnju koricu, doduse samo yu naslovnicu, ali se vidjelo sta je u iducem broju..
ReemCP Posted - 07/11/2019 : 19:08:49
@Zlatane - ja sam jedan od onih koji te nema na ignore Nego reci mi, ovaj Zagor "Čovjek munja", kad to izlazi? Jel to danas izašlo..

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000