forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kico Posted - 30/08/2007 : 10:33:51
Što bi mi željeli u idućoj Libellus turi?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 24/09/2019 : 08:07:12
quote:
Originally posted by ZoranC

@Sumohrvat i Ivanl: Ok, hvala. Onda bez mene.
@DODSFERD: meni izabrana naslovna bolja. Cak bi mi bila jos bolja da na njoj nema Texa. Neka mi se oprosti, to je zato sto ne citam Texa.

Nista. I drugi put. Ni ja ne citam i ne skupljam Texa,(osim Giganata, na kojima su gostujuci crtaci, sto je odlican koncept),ali smatram Villu za fantasticnog naslovnicara. Predobar crtac. Cak koji 'metar' ispred Stana i odmah poslje Castellinija, koji je ipak univerzum za sebe. I jos kad pogledas koliko je taj Villa uradio copertina, a svaka je posao ipo, onda mu se stvarno mora skinuti kapa za ostavstinu.
velka031 Posted - 24/09/2019 : 07:28:36
quote:
Originally posted by anto

pa sad...
nekako mi lepše da gledam one sisiće nego ovog izbodenog strelama.

lwood Posted - 24/09/2019 : 07:28:15
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja nemam VČ izdanje tog bućkuriša, a svejedno ću ga preskočiti s veseljem.
Što se tiče Texa, razumijem da je mlado meso privlačno, ali grehota je ne staviti na korice ovako brutalnu naslovnicu.
Već drugi fuljager zaredom jer su i kod prošlog broja izabrali lošiju naslovnicu.

. Prekrašna naslovnica.
ZoranC Posted - 24/09/2019 : 07:06:49
@Sumohrvat i Ivanl: Ok, hvala. Onda bez mene.
@DODSFERD: meni izabrana naslovna bolja. Cak bi mi bila jos bolja da na njoj nema Texa. Neka mi se oprosti, to je zato sto ne citam Texa.
ivanl Posted - 24/09/2019 : 00:42:32
Ma na ustrb oblina,(koje se by the way i ne vide), ova naslovnica s ovim jadnikom rastura. Doduse Villa je to, sto mozes uopce lose reci za bilo koju njegovu copertinu. One su samo odlicne ili naprosto dovoljno dobre.
anto Posted - 24/09/2019 : 00:06:26
pa sad...
nekako mi lepše da gledam one sisiće nego ovog izbodenog strelama.
DODSFERD Posted - 23/09/2019 : 23:29:37
Ja nemam VČ izdanje tog bućkuriša, a svejedno ću ga preskočiti s veseljem.
Što se tiče Texa, razumijem da je mlado meso privlačno, ali grehota je ne staviti na korice ovako brutalnu naslovnicu.
Već drugi fuljager zaredom jer su i kod prošlog broja izabrali lošiju naslovnicu.

sumohrvat Posted - 23/09/2019 : 23:05:56
quote:

Aj, aj, vec sedma najava, a jos nista za mene. Neka, u zadnjoj turi je bilo 5/10 za mene. Izgleda da ce ostati 5/18 kad zbrojim obje ture.
Sumo, Ivane, valja li ovaj team up? Mozda trebam pitati nekog neutralnijeg, znam da ti, Ivane, pratis Dragonera, a ja ne. No, ipak...

Ne valja... Sudar paralelnih svjetova. Već viđeno u puno boljoj verziji Zagora u Mordoru. Na krilima noći. Ja sigurno neću duplati ovo jer je Veseli sasvim korektno odradio.
ivanl Posted - 23/09/2019 : 22:25:41
quote:

Aj, aj, vec sedma najava, a jos nista za mene. Neka, u zadnjoj turi je bilo 5/10 za mene. Izgleda da ce ostati 5/18 kad zbrojim obje ture.
Sumo, Ivane, valja li ovaj team up? Mozda trebam pitati nekog neutralnijeg, znam da ti, Ivane, pratis Dragonera, a ja ne. No, ipak...

Pa u pravu si. Svaki Zagorovac ce ti reci da je ovo bezvezarija. Ali znas kako je, od kad je SBE otkrio mogucnost spajanja svojih junaka u svim mogucim situacijama i kombinacijama, ne prestaju s tim. Ponekad bude dobro, ponekad bas i ne. Ovo je bas i ne... ali meni je zgodno zbog Dragonera. Uostalom SBE je vlasnik svega i cini sto hoce sa svojim likovima. Nekad jednostavno testira izdrzljivost starih fanova, racunajuci pridobiti neke nove...ti naravno moras sam to procitati i dati sam svoj sud.
Garfield_Mo Posted - 23/09/2019 : 22:16:33
A u novoj turi očekuje vas i “Krvavi mjesec”, već 105. po redu knjiga Texova regularnog serijala!😊

Naravno, više detalja o svim izdanjima iz sljedeće ture očekujte do kraja ovog mjeseca, a mi se dotle bacamo natrag na posao!😎

[url=https://ibb.co/jvWxzh4][/url]
ZoranC Posted - 23/09/2019 : 22:05:46
ivanl Posted - 23/09/2019 : 21:50:41
Imam i ja vc, ali moram i ovo uzeti, kako ga propustiti? Vise zbog Dragonera, sto se mene tice...
sumohrvat Posted - 23/09/2019 : 21:23:53
Imam ovaj broj od Veselog Četvrtka i nije mi Dragonero toliko napet da dupliram ovo izdanje. A toliko toga ima dobroga u ovoj turi, a i novoj Fibrinoj turi pa svaku kunu treba dvaput okrenut 😕
Garfield_Mo Posted - 23/09/2019 : 21:16:12
U našoj devetoj ovogodišnjoj turi koja će se u prvoj polovini listopada naći u prodaji bit će i drugi Dragonerov specijalac, a naslov mu je “Pustolovina u Darkwoodu”!Smile

Više detalja o ovom izdanju (te svim ostalima iz sljedeće ture) očekujte do kraja ovog mjeseca, a mi se vraćamo radu na novim izdanjima.Cool

[url=https://ibb.co/0rqpTgj][/url]
ivanl Posted - 22/09/2019 : 21:11:40
Dvije ture prakticki odjednom...a sto se mora-mora...
risbozg Posted - 22/09/2019 : 14:38:39
ovo mi ne zvuči dobro za moj džep..trenutno 6/6..4 Thorgala+1NN+1Dragonero
Stark Posted - 22/09/2019 : 12:42:41
Kao što smo jučer i objavili, osma naša ovogodišnja tura je vani, a svih deset knjiga iz nje možete kupiti ili u našemu webshopu (www.libellus.hr), ili na svome uobičajenome prodajnom mjestu, tj. u nekoj od naših partnerskih striparnica ili knjižara.🙂

Naravno, mi smo praktički već pripremili i devetu ovogodišnju turu koja će u prvoj polovini listopada biti u prodaji, a u njoj će se naći i 9. knjiga Dragonera koja nosi naslov “Horda nemrtvih”!😎

Više detalja o ovom izdanju (kao i o svim ostalima iz sljedeće ture) objavit ćemo do kraja ovog mjeseca, a dotad - uživajte!😉

https://www.facebook.com/LibellusHR/photos/a.901505609860467/2760954987248844/?type=3&theater
DOMI Posted - 22/09/2019 : 10:38:31
Noćas sam naručio 6 knjiga iz "nove ture"...
Vidim da ih na skladištu nema puno, ili je dio rezerviran za "pretplatnike" ili čuvaju za sajam, ali nebitno... Tko želi, ima još dovoljno

Ide nova, sljedeća tura već ovih dana
DODSFERD Posted - 22/09/2019 : 00:22:43
quote:
Originally posted by ivanl

Dylan vec na 40-oj knjizi...Vrijeme leti, stvarno. Cini mi se da je prekjucer izasla prva knjiga...

DD i Zagor su krenuli u isto vrijeme sredinom 2012., ali je Zagor u međuvremenu pobjegao na osjetno veću razliku.
lwood Posted - 21/09/2019 : 23:33:29
2007. za drugi Mafest su išli.
Znam jerbo san ih tada pokupova. i ubrzo proda.
ReemCP Posted - 21/09/2019 : 23:01:02
Ja sam počašćen što me nazivaš "velikim poznavateljem", iako sam ja daleko od toga znači, 2007. je u pitanju. Nije mi se dalo guglati.
VALTER Posted - 21/09/2019 : 22:43:02
quote:
Originally posted by ReemCP

E da, mislim da je te 2008. izašao i prvi Mister No LL znam da sam kukao i pričao, kud nije ta 2008. bila godina mog povratka stripovima, pa da na vrijeme uđem u taj "vlak" sa tim izdanjem. Ali igrom slučaja, ispala je situacija da sam ipak uspio doći do te sjajne kolekcije Mister No Revolution mi je isto odličan, nadam se da će i on uskoro.

Tako veliki poznavatelji, a ne znaju da je Libellus Martija i Mister Noa krenuo objavljivati još u kasno proljeće 2007. (s tim da su prva dva giganta MM izašla u prosincu 2005.)
Tonka24 Posted - 21/09/2019 : 22:19:48
Ajme, meni, strava.
Dva Dylana, Martina i Zagora i jedan Mister No.
Dobro, bar je pilot, dosta debel.
ReemCP Posted - 21/09/2019 : 21:52:20
E da, mislim da je te 2008. izašao i prvi Mister No LL znam da sam kukao i pričao, kud nije ta 2008. bila godina mog povratka stripovima, pa da na vrijeme uđem u taj "vlak" sa tim izdanjem. Ali igrom slučaja, ispala je situacija da sam ipak uspio doći do te sjajne kolekcije Mister No Revolution mi je isto odličan, nadam se da će i on uskoro.
ivanl Posted - 21/09/2019 : 21:47:59
quote:
Originally posted by ReemCP

A i MN 105. broj, ako dobro vidim sjajan ritam, valjda ćemo mi ostali se moći priključit na onaj period koji je još službeno neobjavljen.

Dobri stric Martin je vec na 106. Prve knjige se bas dobro sjecam, 2008-a... To je vec davno.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000