forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 162 - Athabasca Lake

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
LudensovPotrcko Posted - 09/07/2019 : 20:53:56
Tex je uranio, najava kasnila, ravnoteža je očuvana.



Scenarij: Claudio Nizzi
Crtež: Fernando Fusco

Broj originala 530.

Već u SnK i shop.strip-agent.hr
Već i na kioscima.
24   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Shaner Posted - 26/07/2019 : 11:55:42
quote:
Originally posted by Combatrock

nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash


+1

Sve u ovoj epizodi je već sto puta viđeno i Fusco je slabiji nego ikad, ali Tex je to i još na kioscima. Meni dovoljno.

RAKOSI4 Posted - 11/07/2019 : 23:09:31
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1




-1



- - - 1
supermark Posted - 11/07/2019 : 20:30:16
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1




-1
ReemCP Posted - 11/07/2019 : 19:24:47
Je, ova naslovnica je baš lijepa :) brvnara u pozadini, na osami, daleko od ljudi i njihovih svakodnevnih briga i problema. Taman vatra naložena, dimi se kroz dimnjak, kava je već stavljena, a i na tavi se slanina lagano krcka. Ptičice cvrkutaju, lijep i miran život (dok se nešto ne zakuha) u divljini.
Grabb Posted - 11/07/2019 : 18:01:43
Nema sanse da bih vidio naslov na fenomenalnoj Villinoj naslovnici da ga niste spomenuli.
Jednostavno razara. Fuscov crtez rijetko sam mogao svariti, ovdje bas tesko.
Combatrock Posted - 11/07/2019 : 15:31:23
ako si mi rekao
kasper Posted - 11/07/2019 : 15:12:32
quote:
Originally posted by Combatrock

nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash



ne mogu, uspava mi se mozak, ne znam gde sam, sta radim, zasto citam i slicno. bolje mi je buljiti u plafon, a mozak cuvati za ono sti treba citati.
Combatrock Posted - 11/07/2019 : 14:40:40
nema odstupanja nema predaje

citamo sve od sjajnog do trash
kasper Posted - 11/07/2019 : 09:44:35
na ovoj epizodi sam prestao redovno da pratim texa, pogotovu nicijevog. tu i tamo do spajanja sa ll ima samo jedna dobra epizoda, smrt u magli.
pcoro Posted - 11/07/2019 : 08:50:55
Fusco je baš propao, propao u ovoj fazi.. svi likovi liče na žabe, udovi su ili ravni ili se savijaju pod pravim kutevima, proporcije nikakve. Nešto nakaradno! Ipak, crtež mu i dalje ima šarma i drago mi je s vremena na vrijeme pročitati njegovu epizodu. Da odmorim oči od ovih modernih, ulickanih crtača koji su sada u staffu. Također, nikad nije prešao pod Bossellijevu palicu - Bosellija cijenm ali zna biti previše politički korektan i onda se u kombinaciji sa ulickanim crtežom gubi određena surovost koju je Tex znao imati.
Nadam se da će ova epizoda biti na tragu starog Teksa - pravedna ali surova. Nadam se da će ovo konačno biti jedan pravi, dobar vestern kakav na kioscima nismo imali već desetljećima!
velka031 Posted - 10/07/2019 : 21:41:40
Ova epizoda, Crveni Vukovi i Kiša su dosad najbolji Texovi u VČ eri, a koju eto Ludens jako dobro popunjava.
Combatrock Posted - 10/07/2019 : 20:39:14
Canada. Odlican ambijent u kome surovo okruzenje dodatno utice na nase junake.

Crvene uniforme kanadske murije i specijalci iz Texasa, pravi pandurski crossover.
MarxH Posted - 10/07/2019 : 19:26:32
E, to volim! U Kanadi smo gdje je Tex rijetko loš, u igri su i Brandon i Grosjean, naša četvorka je u punom sastavu, te nema nekog faktora iznenađenja jer odmah doznajemo i tko su negativci.
I naravno Fusco!
ReemCP Posted - 10/07/2019 : 12:13:49
quote:
Originally posted by delboj

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.


Valjda će vidjet i stavit pravu naslovnicu ovdje.
quote:
Originally posted by Poli

Koliko me sjecanje sluzi, ovo je i u proslosti bio cest slucaj sa Ludensovim najavama sljedeceg broja, i kasnijim pravim naslovom kada bi strip izasao.

Je, ima toga i u Zagoru, a najsvježiji slučaj u Mikiju: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=50587&REPLY_ID=2253936
Poli Posted - 10/07/2019 : 12:07:02
quote:
Originally posted by delboj

Već drugi put u posljednjih nekoliko dana LudensovPotrčko postavlja najave s jednim naslovom, a štampa se drugi.

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.


Koliko me sjecanje sluzi, ovo je i u proslosti bio cest slucaj sa Ludensovim najavama sljedeceg broja, i kasnijim pravim naslovom kada bi strip izasao.


Combatrock Posted - 10/07/2019 : 11:57:31
Molim moderatore da spreče ovakvo iživljavanje sa izdavačima, podrivanje poslovne politike, objavljivanje lažnih naslovnica, slike više naslovnica, više naslovnica na jednoj strani, više autora različitih naslovnica, još više istih autora istih ili različitih naslovnica, kutije, kante, kontejnere i slično
delboj Posted - 10/07/2019 : 11:47:52
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?


Bojim se da će to tvoje pitanje ostat retoričko. Možda je ova naslovnica što je u prvom postu bila prva verzija, a onda je odjednom promijenjeno. Šteta. I sad bi ti trebao stavit na sajt ovu naslovnicu, dok je strip na kiosku sa dr. nazivom..


Već drugi put u posljednjih nekoliko dana LudensovPotrčko postavlja najave s jednim naslovom, a štampa se drugi.

Neću ja ovo staviti dok ne nađemo verziju sa naslovom koji je objavljen.
ReemCP Posted - 10/07/2019 : 11:30:19
quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?


Bojim se da će to tvoje pitanje ostat retoričko. Možda je ova naslovnica što je u prvom postu bila prva verzija, a onda je odjednom promijenjeno. Šteta. I sad bi ti trebao stavit na sajt ovu naslovnicu, dok je strip na kiosku sa dr. nazivom..
velka031 Posted - 09/07/2019 : 23:19:02
Jako dobra priča sa uvijek sjajnim Fuscom, preporuka.
RAKOSI4 Posted - 09/07/2019 : 23:03:28
quote:
Originally posted by zlatko900

quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...



+1
zlatko900 Posted - 09/07/2019 : 22:59:59
quote:
Originally posted by shalilo6

quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.

Zabole me k.... za talijane. Jesmo mi u italiji, engleskoj ili hrvatskoj??? Do kada više prijevodi onako kako se kome digne? Kako VČ može prilagoditi prijevod za svoje govorno područje,samo se mi pravimo pametni i prepametni... Još samo nedostaje da i sadržaj stripa bude na engleskom....ili talijanskom...
shalilo6 Posted - 09/07/2019 : 21:18:39
quote:
Originally posted by delboj

I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?



Orginalni naslov je isto Athabasca Lake, pa kad može kod talijana zašto ne bi i kod nas.
ivanl Posted - 09/07/2019 : 21:08:30
Eh taj Villa najstor u pravom smislu rijeci. Bas impresivna i detaljna copertina.
delboj Posted - 09/07/2019 : 20:55:22
I zašto je naslov promijenjen u Athabasca Lake?


forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000