forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex kolor 5 - Dela Queen

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Strip-Agent Posted - 30/05/2019 : 21:46:07
Tex poteže brže od (paro)broda!



Scenarij: Mauro Boselli
Crtež: Fabio Civitelli

Broj originala 5.

07.06. u SnK i shop.strip-agent.hr

Od 08.06. na kioscima
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Duke Zill Posted - 21/07/2019 : 12:30:56
quote:
Originally posted by globinjo

sutra broj 6
ili prekosutra



Sjajne vijesti. Baš sam otvorio ovaj topic s nadom da ću vidjeti neke novosti o novom broju i kad ono, stvarno
zeljko Posted - 21/07/2019 : 11:27:25
Steta taman se vratio na prostor distribucije iz sirokoga dakle kasnjenje
jaki Posted - 21/07/2019 : 11:05:32
Super:)
globinjo Posted - 21/07/2019 : 10:25:58
sutra broj 6
ili prekosutra
wesskowaz Posted - 21/07/2019 : 09:53:42
Villine varijante naslovnica.



Gru Posted - 15/07/2019 : 21:39:30
Delta Queen je po svemu prosječna priča, tih epizoda što se odigravaju na riječnom brodu u Bonelliju je bilo mali milijun, slične radnje isto tako (npr. Strah nad rijekom/Oštrica u sjeni - Colombo/Della Monica). No ovdje je, barem meni, problematično bojanje. Majstor Civitelli ide u c/b ili nikako. Ovdje monotona boja ubija svo ono Civitellijevo 'točkarenje', potpuni promašaj crtača za ovu ediciju.
Poli Posted - 15/07/2019 : 21:09:19

Delta je jedan od boljih... tih koloraca. A spomenuti 2. broj je... uzas u boji, u najboljem slucaju. Ipak je Cossu sinonim za uzas.


anto Posted - 15/07/2019 : 20:51:03
normalno da je dobra;jok,dexter zagorovac će da nam prosipa pamet da li valja ili ne.
zeljko Posted - 15/07/2019 : 19:13:03
Dobra delta cita se u dahu
stojsins Posted - 15/07/2019 : 18:24:46
quote:
Originally posted by anto

što da čekam?Pa ništa nisam spojlovao?


Šalio sam se
anto Posted - 15/07/2019 : 17:03:28
quote:
Originally posted by Dexters


Da, Razbojnici iz magle. Eto vidiš, mudro King zbori, kad ti nešto loše ocijeniš, onda je to velika preporuka za dotični strip


ako su ti Razbojnici iz magle bolji od Kraljice delte,drž se ti slobodno onoga čemu dam lošu ocenu
za početak,zaobiđi kompletnog Parkera Kena
Dexters Posted - 15/07/2019 : 16:18:09
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Dexters

Dobra je priča, premda ništa posebno, još uvijek mi je drugi kolorac bolji. Tipično za Bosellija nalazimo složeniji scenarij, jedna priča ide iz močvara stazom osvete, druga prati naše junake stazom pravde. Zbivanja su u većoj mjeri rezervirana tijekom noći na luksuznom brodu, kocka i žene, tko živi, a tko umire? Ima određenih gluposti koje su rezultat nastojanja da strip bude kids friendly, npr. Tex i Carson stavljaju rubac preko donjeg dijela lica kako ih razbojnik ne bi prepoznao, umjesto da npr. stave vreću na njegovu glavu. Ima i jedna scena mučenja koja je previše blaga i neuvjerljiva. Civitelli osrednji.


bolji ti je Razbojnici iz magle??
moj komentar:Priča je Zagor level,a obojeni Kosu sasvim solidan.Mada,i nije toliko loše 2.5/5
Nego,sad se setih - i Put za Sereniti je jako dobar;ali to tek treb da objavi SA.


Da, Razbojnici iz magle. Eto vidiš, mudro King zbori, kad ti nešto loše ocijeniš, onda je to velika preporuka za dotični strip
anto Posted - 15/07/2019 : 13:02:31
quote:
Originally posted by Dexters

Dobra je priča, premda ništa posebno, još uvijek mi je drugi kolorac bolji. Tipično za Bosellija nalazimo složeniji scenarij, jedna priča ide iz močvara stazom osvete, druga prati naše junake stazom pravde. Zbivanja su u većoj mjeri rezervirana tijekom noći na luksuznom brodu, kocka i žene, tko živi, a tko umire? Ima određenih gluposti koje su rezultat nastojanja da strip bude kids friendly, npr. Tex i Carson stavljaju rubac preko donjeg dijela lica kako ih razbojnik ne bi prepoznao, umjesto da npr. stave vreću na njegovu glavu. Ima i jedna scena mučenja koja je previše blaga i neuvjerljiva. Civitelli osrednji.


bolji ti je Razbojnici iz magle??
moj komentar:Priča je Zagor level,a obojeni Kosu sasvim solidan.Mada,i nije toliko loše 2.5/5
Nego,sad se setih - i Put za Sereniti je jako dobar;ali to tek treb da objavi SA.
quote:
Originally posted by King Warrior


Zvuči dosadno kao i većina mnogih drugih Texova. Ti baš ne žališ na ocjenama kada je Tex u pitanju.
S druge strane Zagoru daješ više od tri samo ukoliko su Cassarovi crtali.

Anto, ozbiljno sad, ti si mi većinom dobra preporuka za neki strip, tvoje ocjene kalkuliram obrnuto i to je to. Ako ti kažeš petica, to je neki šrot. I obrnuto. Škoiran sam samo da nam se obojici dopada Thorgal.


kome je Tex dosadan,verovatno će mu biti velika većina serijala smor,jer je ipak sličan kalup kod skoro svih epizoda.I obrnuto.
Što se tiče ocena za Teksa,izgleda da pamtiš samo kada dajem dobre ocene (mada se uglavnom držim floskule "ne postoji loš Teks"),jr baš u ovoj ediciji sam davao i dvojke i kečeve.Kao što vidiš u odgovoru Deksteru,2.5 je za Razbojnike iz magle.

Što kažeš ovo za ocene,imam i ja par njih koji su mi kontra reper za preporuku;nije to uopšte loše,i drago mi je ako sam od pomoći.
Glede Torgala,nemoj biti šokiran - to je toliko dobar strip da prosto mora spajati i nespojivo
Dexters Posted - 15/07/2019 : 12:33:22
Dobra je priča, premda ništa posebno, još uvijek mi je drugi kolorac bolji. Tipično za Bosellija nalazimo složeniji scenarij, jedna priča ide iz močvara stazom osvete, druga prati naše junake stazom pravde. Zbivanja su u većoj mjeri rezervirana tijekom noći na luksuznom brodu, kocka i žene, tko živi, a tko umire? Ima određenih gluposti koje su rezultat nastojanja da strip bude kids friendly, npr. Tex i Carson stavljaju rubac preko donjeg dijela lica kako ih razbojnik ne bi prepoznao, umjesto da npr. stave vreću na njegovu glavu. Ima i jedna scena mučenja koja je previše blaga i neuvjerljiva. Civitelli osrednji.
King Warrior Posted - 15/07/2019 : 10:03:11
quote:
Originally posted by anto

Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5


Zvuči dosadno kao i većina mnogih drugih Texova. Ti baš ne žališ na ocjenama kada je Tex u pitanju.
S druge strane Zagoru daješ više od tri samo ukoliko su Cassarovi crtali.

Anto, ozbiljno sad, ti si mi većinom dobra preporuka za neki strip, tvoje ocjene kalkuliram obrnuto i to je to. Ako ti kažeš petica, to je neki šrot. I obrnuto. Škoiran sam samo da nam se obojici dopada Thorgal.
anto Posted - 15/07/2019 : 09:36:24
što da čekam?Pa ništa nisam spojlovao?
stojsins Posted - 14/07/2019 : 17:46:26
quote:
Originally posted by anto

Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5


Čekaj Anto, čekaj, polako... Sutra-prekosutra mi stiže paket iz Alana Forda, pa da ga sam pročitam prvo
1Euro Posted - 14/07/2019 : 14:22:09
quote:
Originally posted by zeljko

Kupio ga sad



https://www.youtube.com/watch?v=4-jsqZQ4OOY
1Euro Posted - 14/07/2019 : 14:18:23
vidio na trafiki, prolistao, nije me privukao i nisam ga kupio
anto Posted - 14/07/2019 : 14:15:12
Ne ljubim mnogo ove obojene Teksove,ali evo jednog jako dobrog.
U močvari Misisipija,pronađen je leš mladog meleza ,Žan-Pjera,pa njegova lepa sestra Alin angažuje kajuna Lukasa,da joj pronađe ubicu,kako bi osvetila smrt brata.Trag vodi na luksuzni parabrod-kockarnicu Delta Kvin.
Sa druge strane,četiri pauka su u Načezu,na tragu izvesnog Džimija Skara,koji s sumnjiči za ubistvo jednog rendžera u Sent Luisu.Pronalaze ga i ubijaju u okršaju,ali kako iza svega stoji istraga pljački banaka,naši junaci odlaze za sledećim tragom koji ih vodi na Delta Kvin.

Bozeli dobar,Čiviteli takođe (iako je definitivno bolji crno beli),sve u svemu jako dobar Teksiša i za sada najbolji kolorac.

4/5
zeljko Posted - 10/07/2019 : 22:37:24
Kupio ga sad
Shaner Posted - 14/06/2019 : 20:38:47
quote:
Originally posted by delboj

Ima li ovog na kioscima?


Ja sam ga kupio na kiosku još u srijedu.

Inače, meni do sada najbolja epizoda u ovoj ediciji.
goghy Posted - 14/06/2019 : 19:01:31
Ima, hrpa,..
Duke Zill Posted - 14/06/2019 : 17:50:11
quote:
Originally posted by delboj

Ima li ovog na kioscima?



Ja sam ga danas vidio na kiosku.
delboj Posted - 14/06/2019 : 17:37:11
Ima li ovog na kioscima?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000