forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Umjetnost
 Biblija u stripu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
lwood Posted - 18/07/2019 : 19:54:29
https://verbum.hr/velika-biblija-u-stripu Pari baš odlično. Crtež izgleda solidno. Jel ko možda već ima ili je pregleda?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
ivanl Posted - 12/08/2019 : 21:42:03

Dino je sredio sve. Svaka cast. Pozz. iz Down under-a!
ReemCP Posted - 08/08/2019 : 21:28:00
Stigla i meni danas ova knjiga Hvala Dini puno, baš mi je super zapakirao i čovjek poslao, a da ja nisam još bio niti uplatio Hvala i Ivanlu što je pristao na ovu suradnju, jer i bez njega ne bismo ovo mogli napravit izdanje zaista izgleda vrhunski.

Tonka24 Posted - 31/07/2019 : 21:16:34
quote:
Originally posted by dicmanjac

Evo samo da javim (pošto ja vodim igru), sve je riješeno. Stripove sam uzeo preko web stranice Verbuma (ista akcija vrijedi). Danas su mi ih poslali i čim ih dobijem idu dalje vama dvojici...ReemCP-u poštom, a ivanl-u osobno dostavljam.
Za detalje na PM ;)


Eto riješili ste, nisam vidio. Lijepo da ste se dogovorili.
Tonka24 Posted - 31/07/2019 : 21:13:14
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by fch

Inače, Verbum do 31.7. ima akciju Uzmi 3, plati 2 što znači da se 3 Biblije mogu kupiti za 500 kn, odnosno 167 kn po komadu. Pa ako se skupi više zainteresiranih ljudi da kupi zajedno, mislim da ispadne stvarno povoljno.


Ajde ja sam jedan od zainteresiranih, jel ima jos dvojica negdje da su za ovo?


Kasno si javio, uzeo sam već.
ivanl Posted - 31/07/2019 : 13:40:06
Moze prijo...evo sad bacio oko na topic. Javljam zeni, a ti meni, pa sredimo kad bude. Vjerovatno ce te se nac u Dicmu, ili u Jurinoj garazi ili vec di...Fala in!
ReemCP Posted - 29/07/2019 : 15:58:41
Odlicno, onda kad stignes, salji ostale detalje na p.m. da sve rjesimo do kraja kako treba
dicmanjac Posted - 29/07/2019 : 15:45:27
Evo samo da javim (pošto ja vodim igru), sve je riješeno. Stripove sam uzeo preko web stranice Verbuma (ista akcija vrijedi). Danas su mi ih poslali i čim ih dobijem idu dalje vama dvojici...ReemCP-u poštom, a ivanl-u osobno dostavljam.
Za detalje na PM ;)
ReemCP Posted - 27/07/2019 : 09:37:28
Naravno da sam za

@dicmanjac - evo, idem ti se javit na p.m.
ivanl Posted - 27/07/2019 : 09:03:05
Razumin sve. Znas i sam koliko san ja dugo 'gori'.
Nista, idemo u realizaciju, ti Dino vodi igru, a moja zena ili joj brat ce ti dati novce, ili vec kako dogovorimo...
dicmanjac Posted - 27/07/2019 : 08:54:32
quote:
Originally posted by ivanl

Ajde kad je i Dino tu, ja sam treci. Nisam nazalost u RH, ali zena ce srediti sto treba. (Kako je Dino bilo jucer na sv Anu?)



Pozdrav Ivane.
Dernek ko dernek. Na Sv.Anu uobičajeno bude malo više gostiju nego na Sv.Jakova. Mada zadnjih par godina osjetan je pad.
Jedan od razloga je svakako i to što vladajuća ekipa ne želi izdvojiti nešto novca iz proračuna pa da se organiziraju nekakvi koncerti ili slično.

Čisto usporedbe radi... U Cisti Velikoj na Sv.Jakova nastupa Prljavo Kazalište i Guliano, a u Dicmu Sinovi Hercegovine.
Daleko od toga da ja imam nešto protiv ovakve vrste glazbe (treba njegovati i održavati kulturnu baštinu), ali jasno ti je o čemu pričam.

Da se vratim na temu...ReemCP javi se na PM ako si još zainteresiran za akciju.
;)
ivanl Posted - 27/07/2019 : 02:47:36
Ajde kad je i Dino tu, ja sam treci. Nisam nazalost u RH, ali zena ce srediti sto treba. (Kako je Dino bilo jucer na sv Anu?)
dicmanjac Posted - 26/07/2019 : 22:51:38
Evo ja sam drugi za ovu akciju.
ReemCP Posted - 26/07/2019 : 20:12:42
A da, to možda i je..iako što se tiče mene osobno, sa mnom se jako lako za dogovorit ;) Da je recimo Lwood pričekao sa nabavkom knjige, mogli smo skupa nas trojica se tako izorganizirati, vi se ne bi trebali zezat oko poštarine. A ništa, možda bude na IL-u kakav popust, vidit ćemo.
ivanl Posted - 26/07/2019 : 18:40:37
Ma je...ali ta organizacija, tko ce kako i sto...kuzis? Tesko je spojiti i uskladiti ljude.
ReemCP Posted - 26/07/2019 : 17:41:21
Kako Ivane prijatelju dođe na isto? Recimo da ti ideš u Verbum kupiti te 3 knjige. Ja tebi uplatim 167 kn + 20 kn poštarine (da mi pošalješ preporučeno) + 2 kn provizije što mi banka uzme = sve skupa 189 kn, zaokružimo na 190 kn.

I imam 60 kn uštede
ivanl Posted - 26/07/2019 : 16:14:53
Jedan treba kupiti, pa poslati drugoj dvojici...postarina, plus ta zafrkancija oko organizacije...dode ti na isto kao puna cijena.
ReemCP Posted - 26/07/2019 : 12:57:43
quote:
Originally posted by fch

Inače, Verbum do 31.7. ima akciju Uzmi 3, plati 2 što znači da se 3 Biblije mogu kupiti za 500 kn, odnosno 167 kn po komadu. Pa ako se skupi više zainteresiranih ljudi da kupi zajedno, mislim da ispadne stvarno povoljno.


Ajde ja sam jedan od zainteresiranih, jel ima jos dvojica negdje da su za ovo?
fch Posted - 26/07/2019 : 12:40:19
quote:
Originally posted by ivanl

Pricajuci o bibliji, imali tko da prodaje onu od krscanske sadasnjosti iz 1979? Samo da je odlicno ocuvana, po mogucnosti sa onim originalnim omotom za korice.


Zna se povremeno pojaviti koji primjerak na Njuškalu. Ja sam tako kupio par komada za poklone rodbini i sl. Cijena bude 100-150 kn. Trenutno nema nijedne pa treba malo pričekati

(Inače, samo za info, na webu se može naći i skenirana verzija na hrvatskom)

quote:
Originally posted by lwood

Šta će ti ta? Ka da nemoš kupit novu?


Meni osobno zbog nostalgije Čak mi je možda i draži taj stil od ove nove verzije.
lwood Posted - 26/07/2019 : 11:18:12
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zašto ova tema nije u stripovskom dijelu foruma?



Zato jerbo bi onda bilo mrmljanja zašto nije u Svaštari,pod Mitologijama itd.
Tonka24 Posted - 26/07/2019 : 00:41:40
Da ovo je više za strip, ali može i ovdjr,Biblija je knjiga.
mogorovic Posted - 26/07/2019 : 00:37:24
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Zašto ova tema nije u stripovskom dijelu foruma?



+1
Mr. Bushido Posted - 26/07/2019 : 00:14:38
Zašto ova tema nije u stripovskom dijelu foruma?
Tonka24 Posted - 26/07/2019 : 00:13:22
Iwood stvarno izbacuje dobre kom3ntare u zadnje vrijeme što je je, treba priznati...čak ni ne napada kad se sprda Hajduka.
ivanl Posted - 25/07/2019 : 20:48:45
Ovu ce mi zena kupit za rodendan.
Ali onu trazin vec neko vrime. Ima san je. Zagubila mi se kad smo preuredivali kucu, ali bila je jako ofucana...
Uglavnom triba mi.
Ako neko hoce prodati, slobodno mi javite.
lwood Posted - 25/07/2019 : 19:13:52
Šta će ti ta? Ka da nemoš kupit novu?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000