forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

-  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.

T O P I C    R E V I E W
kico Posted - 15/08/2008 : 00:49:41
Zašto je Batman najnezastupljeniji strip na ovim područjima?
I prije smo ga dobivali samo na kapaljku,tu i tamo jednom u dvije-tri godine.
A film rastura kinima,svi govore samo o tome,topic o Batman filmu porastao na sedam stranica,traže se engleska izdanja,skenirani stripovi,šta ti ja znam šta već.
U čemu je problem?U skupim pravima možda?
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
swamp thing Posted - 11/12/2019 : 17:47:16
Koliko sam ja upratio komentare, jednostavno su mu epizode bezveze, nisam primijetio da nešto konkretno zamijeraju, tipa diranja u svete krave i slično.
fler Posted - 11/12/2019 : 17:36:46
quote:

Standard se toliko spustio da bi citao bilo sta samo da nije King

Što je točno toliko loše?
Vidim da ga i drugdje na netu masno pljuju,
ali ne znam zašto.
(slobodno možete spojlati, redovnu seriju ionako ne mislim čitati)
Vlaadisha Posted - 11/12/2019 : 17:21:06
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:

Ima li neko na forumu da cita novog Batmana? Ovaj run od Tom Kinga. Preko 80 brojeva i sve gore od goreg sto dalje ide.
Ako neko ima suprotno misljenje rado bi saslusao.

Prelistam svaki broj ali je stvarno ocaj. Sem annuala, double datea sa Supermanom i crossovera sa Elmerom, sve ostalo je za zaborav. No, sad ce #85 i kraj runa. Videcemo sta ce Tynion uraditi. Nisam citao njegov Detective pa ne znam sta da ocekujem, dok je on sam najavio "action horror superhero comic book."

evo danasnji the golden child
by miller & grampa
bombona!

Billy_the_Kid Posted - 30/11/2019 : 22:56:10
quote:
Originally posted by Vlaadisha

quote:

Ima li neko na forumu da cita novog Batmana? Ovaj run od Tom Kinga. Preko 80 brojeva i sve gore od goreg sto dalje ide.

Prelistam svaki broj ali je stvarno ocaj. Sem annuala, double datea sa Supermanom i crossovera sa Elmerom, sve ostalo je za zaborav. No, sad ce #85 i kraj runa. Videcemo sta ce Tynion uraditi. Nisam citao njegov Detective pa ne znam sta da ocekujem, dok je on sam najavio "action horror superhero comic book."

Gil-galad Posted - 27/11/2019 : 13:12:26
Vlaadisha Posted - 25/11/2019 : 17:52:13
quote:

Billy_the_Kid Posted - 25/11/2019 : 16:26:30
emirem Posted - 11/11/2019 : 20:42:29
quote:
Originally posted by RadioClash

Frank Miller (Dark Knight Returns, Year One), Jim Starlin (A Death in the Family, The Cult), Jeph Loeb (The Long Halloween, Hush, Dark Victory), Grant Morrison (Arkham Asylum, Gothic), Ed Brubaker (The Man Who Laughs), Paul Dini (Streets of Gotham), Alan Moore (The Killing Joke), Neil Gaiman (Whatever Happened to the Caped Crusader?), te Bob Kane i Bill Finger.

Djelomična lista https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman_creators

Hvala.
Jedan dio navedenih imam,ali gledam price u ovih zadnjih deset godina,price sa "court of owls","black mirror" itd.
Nasao sam neke sa slipcaseom. Ali moram vidjeti za narudzbu kojeg od Fibre pogotovo ovaj "Cursed" izgleda izvrsno u previewu.🤔
RadioClash Posted - 10/11/2019 : 18:04:38
Frank Miller (Dark Knight Returns, Year One), Jim Starlin (A Death in the Family, The Cult), Jeph Loeb (The Long Halloween, Hush, Dark Victory), Grant Morrison (Arkham Asylum, Gothic), Ed Brubaker (The Man Who Laughs), Paul Dini (Streets of Gotham), Alan Moore (The Killing Joke), Neil Gaiman (Whatever Happened to the Caped Crusader?), te Bob Kane i Bill Finger.

Djelomična lista https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Batman_creators

emirem Posted - 10/11/2019 : 17:20:56
Da li bi mi mogao netko napisati koji su autori,pisci Batmanovih prica najbolje zapamceni i u kojim stripovima.Htio bih se baciti na kupnju tih prica.

Drugo, koje je uopce Jokerovo pravo ime,znam za Burtonovog Jack Napiera,iz serije "Gotham" Jerome Valeska i sad ova treca verzija iz filma,nisam ga gledao jos. Gdje je caka?
Hvala unaprijed!🦇
Vlaadisha Posted - 24/10/2019 : 22:59:26
AI pise zabavnijeg batmana od toma kinga: https://www.bleedingcool.com/2019/10/23/ai-generated-batman-screenplay-adapted-comic-book/
Vlaadisha Posted - 18/10/2019 : 23:40:14
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Jel čitao neko Cookov “Ego”? Vredi li kupovati?

lepo crtana kratka prica o tome kako je bruce napravio dil sa svojom tamnom stranom. trejd ego & other tails te izadje isto koliko i taj one-shot zasebno, $10-15.
swamp thing Posted - 17/10/2019 : 15:46:34
Prošvrljaj po ovom topiku, više puta su ljudi postavljali slično pitanje kao i ti i više puta su ljudi davali preporuke odakle početi i šta čitati od Šišmiša.
tosha Posted - 17/10/2019 : 15:21:25
Uzeo sam killing joke i year one. Šta iduće da naručim? Plan je na mjesečnoj bazi uzeti samo jedan :) radi budžeta i naravno na engleskom jeziku da je
KuntaKinte Posted - 16/10/2019 : 22:29:19
Jel čitao neko Cookov “Ego”? Vredi li kupovati?
swamp thing Posted - 16/10/2019 : 14:32:12
Crno ogledalo i Šta se dogodilo... valjaju.
Kerempir Posted - 16/10/2019 : 11:47:30
Fibra izbacuje nove Batmane, moguće već za Interliber.

Dosad imam Strašan vic (dobar), Godina prva (vrlo dobra), Muk (dobar), te Mračni vitez od Belog puta od kojih mi je prvi dio vrlo dobar, a drugi dio sranje.

Ima kakvih preporuka po pitanju Jokera, Crnog ogledala, Zemlje jedan, i Što se dogodilo... ?
emirem Posted - 07/10/2019 : 20:54:58
Hvala decki, ma stil crtanja mi je nekako slican kod ovih par autora,pa sam odmah pretpostavljao da je to taj autor Neil Adams,ali sto kao klincu je bilo svejedno,sad znam razlike.
Sad idem pogledati te od Giordana i ima li trece knjige uopce.🤕

jaki Posted - 07/10/2019 : 16:24:29
Šteta je ovo bojiti:
https://www.comicartfans.com/gallerypiece.asp?piece=1517222
alexts Posted - 07/10/2019 : 16:17:22
Nažalost, ništa iz Eksa se ne može naći u hronološkoj kolekciji, a naročito ne to.

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=27594.msg530353#msg530353
Vlaadisha Posted - 07/10/2019 : 16:16:33
To su bili Don Newton i Gene Colan, Eks 467, 468 ili 469. Na drugoj temi si rekao da si samo ta dva Eksa i kupio. To su price sa Jasonom Toddom, koje sam i ja trazio, ali nasao sam samo The Joker: The Bronze Age Omnibus, ali onda za mnogo para dobijes i 800 strana stripova koji ti ne trebaju. Postoji i Tales of the Batman: Don Newton, ali izgleda samo prvi tom, dok bi ove price trebalo da budu u drugom. Ova sa Jokerom je objavljena u kolekciji Colanovog Batmana, ali opet sa puno drugih epizoda.

Ako hoces slicne stvari, onda ove kolekcije Neala Adamsa sto je jaki linkovao. Najbolja je verovatno njegova treca knjiga, ali ta je rasprodata.
jaki Posted - 07/10/2019 : 16:10:24
http://www.coverbrowser.com/covers/batman/8#i365
http://www.coverbrowser.com/covers/detective-comics/11#i532

Crossover Batman/Detective Comics.Joker u đungli.
jaki Posted - 07/10/2019 : 16:08:38
quote:
Originally posted by emirem

Jeste Neil Adams je autor..imam onaj sken od Eks epizoda gdje su oni u juz.am.dzungli,mislim na naslovnici su neki ljudi u jaguarocoj kozi itd...te epizode sam citao davno i htio bih ih procitati i ostaviti u kolekciji.
Prodaju se pod imenom Batman by Neil Adams book 1..ima ih zasada tri knjige.
Hvala na informacijama Jaki!😁

Nije ti to Neal Adams.
emirem Posted - 07/10/2019 : 16:07:15
Jeste Neil Adams je autor..imam onaj sken od Eks epizoda gdje su oni u juz.am.dzungli,mislim na naslovnici su neki ljudi u jaguarocoj kozi itd...te epizode sam citao davno i htio bih ih procitati i ostaviti u kolekciji.
Prodaju se pod imenom Batman by Neil Adams book 1..ima ih zasada tri knjige.
Hvala na informacijama Jaki!😁
jaki Posted - 07/10/2019 : 16:05:45
https://www.amazon.com/Batman-Neal-Adams-Book-One/dp/1401277829

https://www.amazon.com/Batman-Neal-Adams-Book-Two/dp/1401285783/ref=pd_sbs_14_t_0/138-6427034-7494967?_encoding=UTF8&pd_rd_i=1401285783&pd_rd_r=dea55536-4310-4908-9a5f-0bf7350822fc&pd_rd_w=cowMQ&pd_rd_wg=aufzc&pf_rd_p=5cfcfe89-300f-47d2-b1ad-a4e27203a02a&pf_rd_r=3D6E43JVXFDR74CQSHTD&psc=1&refRID=3D6E43JVXFDR74CQSHTD

https://www.amazon.com/Joker-Bronze-Age-Omnibus/dp/1401293409/ref=sr_1_6?crid=6BJVWAABDQ99&keywords=batman+marshall+rogers&qid=1570457205&s=books&sprefix=batman+marshall%2Cstripbooks-intl-ship%2C275&sr=1-6

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000